ישראלבודי
מתחייבים למחירים הזולים ביותר

חזור   ישראלבודי > ישראלבודי > תזונה ותוספים

תזונה ותוספים מה לאכול, מתי ולמה, תפריטים,אילו תוספי מזון מתאימים ועוד..

תגובה

הגדרות אשכול אפשרויות הצגת נושא
ישן 29-01-07, 16:57   #1
SUS
חבר מתחיל

הסמל האישי שלSUS

ברירת מחדל שאלה בקשר לתוספי מזון

ערב טוב,
אני מתאמן כבר שנה [+-],ואני די מרוצה אפשר להגיד מהנפח שקיבלתי אבל עדין לא מספק אותי, ואני רוצה להגיע לרמה טיפה יותר גבוהה בנפח ועיצוב.
טוב,אז השאלה שלי היא כזאת התחלתי לקחת כדורים נגד פצעים,ורציתי לברר עם זה מסוכן שאני יקח תוספי מזון באותו זמן.
כמה מאמני כושר יעצו לי לא לישתמש בתוספי מזון ועדיף שאני ימתין עד שאני יסיים עם הכדורים ,וזה מבהס רצח בגלל שאני אמור לסיים את הכדורים בעוד כ4-5 חודשים שזה די הרבה.

מה דעתכם על כך
תודה על העזרה
נ.ב
אני חדש פה
SUS מנותק   הגב עם ציטוט
ישן 29-01-07, 17:01   #2
Moshe
Banned

שאל את הרופא שלך , אף אחד לא מוסמך פה לומר לך אם כן או לא
בכל מקרה על איזה כדורים מדובר ?
Moshe מנותק   הגב עם ציטוט
ישן 29-01-07, 17:03   #3
^סהר^אבוטבול^
חבר פעיל

שלח הודעה דרך ICQ אל ^סהר^אבוטבול^

ציטוט:
פורסם במקור על ידי SUS
ערב טוב,
אני מתאמן כבר שנה [+-],ואני די מרוצה אפשר להגיד מהנפח שקיבלתי אבל עדין לא מספק אותי, ואני רוצה להגיע לרמה טיפה יותר גבוהה בנפח ועיצוב.
טוב,אז השאלה שלי היא כזאת התחלתי לקחת כדורים נגד פצעים,ורציתי לברר עם זה מסוכן שאני יקח תוספי מזון באותו זמן.
כמה מאמני כושר יעצו לי לא לישתמש בתוספי מזון ועדיף שאני ימתין עד שאני יסיים עם הכדורים ,וזה מבהס רצח בגלל שאני אמור לסיים את הכדורים בעוד כ4-5 חודשים שזה די הרבה.

מה דעתכם על כך
תודה על העזרה
נ.ב
אני חדש פה
תוספי מזון יש בהם הרבה סוכרים ושומנים עם זה חלבון או עלייה במסה וזה מה שגורם לפצעים אבל לפי דעתי תיקח תוספים גם לי יש פצעים בפנים זה שטויות
^סהר^אבוטבול^ מנותק   הגב עם ציטוט
ישן 30-01-07, 11:24   #4
nati10
חבר פעיל

הסמל האישי שלnati10

מה פתאום אחי המאמנים שלך צודקים אם אתה לוקח ת'כדורים שאני חושב (רואקוטן) זה יוצר עומס על הכבד והכליות ואם תיקח תוספי מזון באותה תקופה אתה תהרוס לעצמך את הכבד!! כי גם הם יוצרים עומס על הכבד אתה יכול לעשות לעצמך נזק בלתי הפיף.. תחכה שתסיים את הכדורים חצי שנה אחרי זה תתחיל לקחת אם אתה רוצה להישאר בריא
nati10 מנותק   הגב עם ציטוט
ישן 30-01-07, 11:38   #5
Yoggie
מנהל ראשי

ציטוט:
פורסם במקור על ידי nati10
מה פתאום אחי המאמנים שלך צודקים אם אתה לוקח ת'כדורים שאני חושב (רואקוטן) זה יוצר עומס על הכבד והכליות ואם תיקח תוספי מזון באותה תקופה אתה תהרוס לעצמך את הכבד!! כי גם הם יוצרים עומס על הכבד אתה יכול לעשות לעצמך נזק בלתי הפיף.. תחכה שתסיים את הכדורים חצי שנה אחרי זה תתחיל לקחת אם אתה רוצה להישאר בריא
אני אשמח אם תסביר לי בדיוק איך תוספי מזון גורמים לעומס על הכבד...
מדובר סך הכל במזון מרוכז. בדיוק כמו שתוסיף עוד ארוחה ביום של טונה או חביתה.
בבקשה אל תטעה אנשים!
Yoggie מנותק   הגב עם ציטוט
ישן 30-01-07, 11:49   #6
nati10
חבר פעיל

הסמל האישי שלnati10

ציטוט:
פורסם במקור על ידי Yoggie
אני אשמח אם תסביר לי בדיוק איך תוספי מזון גורמים לעומס על הכבד...
מדובר סך הכל במזון מרוכז. בדיוק כמו שתוסיף עוד ארוחה ביום של טונה או חביתה.
בבקשה אל תטעה אנשים!
שמע אתה צודק אחי אף אחד לא אמר שזה אסור אבל התרופה הזאת שהוא לוקח רואקוטן (רק אם הוא לוקח אותה) יוצרת עומס על הכבד... ועודף חלבוןן גם יוצר עומס על הכבד וזה בדוקק לא אמרתי שהתווספי מזון הם רעים רק למי שלוקח רואקוטן לא מומלץ בכלל לקחת ואפילו לא להתאמן כנראה שאתה לא מכיר ת'תרופה הזאת
ואני אומר את זה בגלל שיש לי חבר שגם עכשיו לוקח רואקוטן והרופא נתן לו הוראה מפורשת להפסיק עם התוספי מזון ואמר לו גם להוריד בעומס של האימונים..
ישן 30-01-07, 12:54   #7
Shlomik
מנהל ראשי

הסמל האישי שלShlomik

ציטוט:
פורסם במקור על ידי SUS
ערב טוב,

מה דעתכם על כך
תודה על העזרה
נ.ב
אני חדש פה
תלוי באיזה תוסף מדובר עם זה מוצרים כמו אבקת חלבון/עליה במסה כל מה שיש בהם זה פחיממות וחלבונים ואז זה כמו שהרופא יאסור עלייך לאכול לחם או טונה בזמן השימוש בתרופה ואני בספק שזה המצב אם זה תוספי מזון אחרים זה תלוי כבר בתוסף המזון בכל מקרה הכי טוב שתתיעץ עם הרופא שלך.

Email: shlomik@israelbody.org
Shlomik מנותק   הגב עם ציטוט
ישן 30-01-07, 13:15   #8
nati10
חבר פעיל

הסמל האישי שלnati10

ציטוט:
פורסם במקור על ידי Shlomik
תלוי באיזה תוסף מדובר עם זה מוצרים כמו אבקת חלבון/עליה במסה כל מה שיש בהם זה פחיממות וחלבונים ואז זה כמו שהרופא יאסור עלייך לאכול לחם או טונה בזמן השימוש בתרופה ואני בספק שזה המצב אם זה תוספי מזון אחרים זה תלוי כבר בתוסף המזון בכל מקרה הכי טוב שתתיעץ עם הרופא שלך.
שמע אם הוא לוקח רואקוטן זה מאוד מסוכן התרופה הזאת בכלל מאוד חזקה והורסת את הכבד מי שלוקח אותה יש לו יובש בכל הגוף וחולשות ולפעמים כאבים חזקים בבטן בגלל הכבד ובזמן שלוקחים את התרופה הזאת הכבד עובד חזק מאוד אז אפילו אם הוא לא יקח תוספים ויאכל ממזון רגיל הרבה חלבונים הכבד יעבודד יותר חזקק וזה יכול לגרום לו נזק
ישן 30-01-07, 13:59   #9
SUS
חבר מתחיל

הסמל האישי שלSUS

כן Nati אתה צודק התיעצתי עם הרופא משפחה והוא אמר שהוא ממש לא ממליץ לי לקחת את תוספי המזון בשלב הזה.
הוא סיפר לי,שהיה לו את אותו הסיפור עם נערים אחרים שיצרו להם בעיה בכבד וסיכנו את בריאותם.

טוב כנראה שנצטרך להמתין עוד כמה חודשים בכול מקרה תודה רבה על העזרה
SUS מנותק   הגב עם ציטוט
ישן 30-01-07, 14:09   #10
Amit
מושעה

כללי:: X
עוסק ב:: X

ציטוט:
פורסם במקור על ידי SUS
כן Nati אתה צודק התיעצתי עם הרופא משפחה והוא אמר שהוא ממש לא ממליץ לי לקחת את תוספי המזון בשלב הזה.
הוא סיפר לי,שהיה לו את אותו הסיפור עם נערים אחרים שיצרו להם בעיה בכבד וסיכנו את בריאותם.

טוב כנראה שנצטרך להמתין עוד כמה חודשים בכול מקרה תודה רבה על העזרה
תשאל אותו אם יש בעיה בתפריט עשיר בחלבון או רק בשימוש בתוספי מזון אם הוא אומר לך את אפשרות ב אתה יכול לקחת אם הוא אומר שיש בעיה בתפריט עשיר בחלבון אז אין מה לעשות
Amit מנותק   הגב עם ציטוט
ישן 30-01-07, 16:30   #11
SUS
חבר מתחיל

הסמל האישי שלSUS

ציטוט:
פורסם במקור על ידי Amit
תשאל אותו אם יש בעיה בתפריט עשיר בחלבון או רק בשימוש בתוספי מזון אם הוא אומר לך את אפשרות ב אתה יכול לקחת אם הוא אומר שיש בעיה בתפריט עשיר בחלבון אז אין מה לעשות
אוקי תודה
SUS מנותק   הגב עם ציטוט
תגובה