ישראלבודי
מתחייבים למחירים הזולים ביותר

חזור   ישראלבודי > ישראלבודי > פיתוח גוף תחרותי

פיתוח גוף תחרותי בפורום זה יהיו שיחות על תחרויות, אירועים, ומפתחי גוף בארץ ובעולם.

נושא נעול

הגדרות אשכול אפשרויות הצגת נושא
ישן 21-03-09, 22:30   #21
ניגרי ענק
מנהל מקצועי - פיתוח גוף תחרותי

הסמל האישי שלניגרי ענק

כללי:: אביב עומר
גיל:: מר ישראל 2013 ibff, מקום 3 מר יוניברס 2015 ibff, מקום 5 לונדון פרו 2018 בקטגוריית משקל בינוני ifbb
עוסק ב:: כתב עיתונות. כמו סופרמן

מקבל מהטוטו, כל שנה, כמו שעון.
איש לא בודק מה נעשה עם הכסף הזה.
ולא, לעולם לא ימאס לי להעלות את הסוגייה הזאת.

ההבדל בין ספורטאי מתחרה(בכל רמה) לבין חובבן(בכל רמה) זה כמו ההבדל בין עזה לתל אביב: אין מקום להשוות

כל עוד שלא עלית לבמה, לפחות פעם אחת, לא עשית דבר וחצי דבר בספורט הזה

אני מעריך כל מתאמן, אני מעריך יותר את מי שמתמיד ומתקדם, אני מעריך הכי הרבה את מי שמעז- ומתחרה

סגן מר ישראל עד 82 קילו 2011, מר הצפון 2005 סגן מר ישראל עד 75 קילו 2006 סגן מר ישראל עד 75 קילו 2010
ניגרי ענק מנותק  
ישן 21-03-09, 22:44   #22
Pro_XXL_Universe
Banned

עוסק ב:: אימונים אישיים,תוספי תזונה,שמירה,ג'יגולו(בנות בלבד).
חדר כושר: Go Active בת ים

ציטוט:
פורסם במקור על ידי ניגרי ענק צפה בהודעה
מקבל מהטוטו, כל שנה, כמו שעון.
איש לא בודק מה נעשה עם הכסף הזה.
ולא, לעולם לא ימאס לי להעלות את הסוגייה הזאת.
וגם אתה צריך להמשיך ולהעלות את הסוגיה הזאת ידידי הנגמ"ש!
שידעו שאשר פריג' הוא לא רק בן אדם צעקן וגס רוח אלה שהוא גם חלאה חמדנית!
Pro_XXL_Universe מנותק  
ישן 21-03-09, 22:56   #23
מקצוען אמיתי
Banned

ציטוט:
פורסם במקור על ידי ניגרי ענק צפה בהודעה
אוי באמת, הנושא נטחן מספיק, פוסט מיותר לגמרי.
רק הערה אחת, ורצוי להפנים אחת ולתמיד:
אשר פריג' מקבל הקצבה נדיבה יחסית מהמדינה, 150 אלף שקל בשנה.
לאן הולך הכסף?
עד היום הוא לא ענה על זה.
לעומת זאת נאבא לא מקבלים שום סבסוד.
יותר מזה חבל להוסיף.

זה כלום כסף בחייך,אני יכול להביא לך 100 דוגמאות על מה הולך הכסף.
השכרת האולם/מגרש כדורסל 5 פעמים בשנה,לינת מתחרים במר דרום בבית מלון באילת.
החלפת הסיפרת האחרונה בשלטים לדוגמא "מר צפון 2009",גביעים ל5 תחרויות בשנה(נגיד כל גביע עולה 50 שח,הוא מחלק 30 בשנה שזה 1500 שח)
הוצאות שונות שיש לאשר,אולי משכורת שהוא מקבל.

נערך לאחרונה על ידי מקצוען אמיתי, 21-03-09 בשעה 23:05.
מקצוען אמיתי מנותק  
ישן 21-03-09, 23:29   #24
מישל טרוני
The Bull - מר ישראל במשקל כבד

הסמל האישי שלמישל טרוני

ציטוט:
פורסם במקור על ידי טל יואב צפה בהודעה
הפוסט הולך לכיונים לא נכונים וחבל

בוא ננסח זאת אחרת

מדוע לדעתכם ספורטאים מצויינים וטובים כמו מישל טורוני , מאור זרזד , עמית ספיר ,ועוד רבים וטובים ממשיכים להתחרות באיגוד ה- ifbb ? (להוציא בחשבון את הנושא של כרטיס מקצוען והכרה מהאיגוד הבינלאומי ) הרי סך הכל ניתן גם להתחרות בחו"ל באיגוד nabba ברמה עולמית .

הרי רבים ממכם כאן סברו שבתחרות האחרונה נגרם הבל כבד למישל טורוני על אי זכייתו בקטגורייה שלו .

דעות ?
אני חושב שאני יכול לענות לך, מאז שהיינו ילדים שמענו על תחרויות של האולמפיה ששיכת לארגון
הifbb, שמענו על שוורצינגר וכל השמות הגדולים ואפילו כאן כולם כולל כולם אפילו המתחרים של נאבבא
כל הזמן מורידים סרטים תמונות ותחרויות שקשורים לifbb זה כל מה יש לנו בראש ושמה כולנו
רוצים להיות.
עכשיו כאן באה השאלה אם אתה חושב שתגיע לשמה הרי הרבה לא הצליחו אז למה אתה כן?-הרבה הצליחו אז למה אני לא?! אם תחבר אותי למכונת אמת ותשאל אותי אם אני חושב שאני אגיע לאולמפיה?
אני אענה לא, אבל תמיד ישאר הספק או שאולי אני אגיע קרוב לכל מיני תחרויות שונות ומכובדות,הרי רוני
קולמן לא ידע שהוא רוני קולמן והתמונה שהעלו של עמית לפני ואחרי, אלו לא הפרשים של הרבה שנים
את השינוי הגדול שלו הוא עשה בשלוש שנים, תחשבו איך הוא יראה עוד שלוש שנים.
אז אני באופן אישי מעדיף להיות חלק ממשהו גדול ובעל חשיבות רבה למרות שיכול להיות שלא יצא לי
מזה כלום ומצד שני יכול להיות שהעקשנות שלי וכל הקושי שאני מוכן לקחת איתי בסוף ישתלם לי והיום
בזה אני מאמין.

http://hituv.blogspot.com/

http://i41.tinypic.com/xlmfc3.jpg
מישל טרוני מנותק  
ישן 21-03-09, 23:38   #25
טל יואב
יואב טל

הסמל האישי שלטל יואב

כללי:: חובב מושבע על ענף פיתוח הגוף
עוסק ב:: קידום הענף פיתוח הגוף בישראל
חדר כושר: go-active
Thumbs up

ציטוט:
פורסם במקור על ידי מישל טרוני צפה בהודעה
אני חושב שאני יכול לענות לך, מאז שהיינו ילדים שמענו על תחרויות של האולמפיה ששיכת לארגון
הifbb, שמענו על שוורצינגר וכל השמות הגדולים ואפילו כאן כולם כולל כולם אפילו המתחרים של נאבבא
כל הזמן מורידים סרטים תמונות ותחרויות שקשורים לifbb זה כל מה יש לנו בראש ושמה כולנו
רוצים להיות.
עכשיו כאן באה השאלה אם אתה חושב שתגיע לשמה הרי הרבה לא הצליחו אז למה אתה כן?-הרבה הצליחו אז למה אני לא?! אם תחבר אותי למכונת אמת ותשאל אותי אם אני חושב שאני אגיע לאולמפיה?
אני אענה לא, אבל תמיד ישאר הספק או שאולי אני אגיע קרוב לכל מיני תחרויות שונות ומכובדות,הרי רוני
קולמן לא ידע שהוא רוני קולמן והתמונה שהעלו של עמית לפני ואחרי, אלו לא הפרשים של הרבה שנים
אז אני באופן אישי מעדיף להיות חלק ממשהו גדול ובעל חשיבות רבה למרות שיכול להיות שלא יצא לי
מזה כלום ומצד שני יכול להיות שהעקשנות שלי וכל הקושי שאני מוכן לקחת איתי בסוף ישתלם לי והיום
בזה אני מאמין.
מישל אתה אלוף אמיתי באישיות ובנשמה וב"ה גם בגוף בעתיד הקרוב ,
יש לך את הגישה הנכונה לכל הספורט הזה ,
רק בשביל תשובתך היה שווה לפתוח את הפוסט הזה ,
אני יודע שאני כותב כאן בשם הרוב הגדול בפורום כאשר אני כותב לך המון בהצלחה בהמשך הדרך ומקווים כולנו לראות אותך מגיע הכי רחוק שאפשר בענף .
הכתב הראשון של ישראל בודי .
טל יואב מנותק  
ישן 21-03-09, 23:46   #26
Pro_XXL_Universe
Banned

ציטוט:
רוצים להיות.
בזה אני מאמין.
מישל אתה גם צריך להראות את השינויי שאתה עברתה...אתה יודע מה עמי סיפר לי עליך אחי?כמה אנשים שם פרגנו לך ולא האמינו שאתה תגיע כלכך רחוק?!אם התחרות השנה לא שלך נישבע לך שאני אישית ידאג שזה לא יגמר בשתיקה.
אתה באמת תותח אמיתי!תקרע תתחת כמו שאתה עושה כל הזמן ורעל בעיניים שאתה נכנס למכון ורק ככה תקבל את התוצאות hardcore עד המוות אחי!
Pro_XXL_Universe מנותק  
ישן 21-03-09, 23:48   #27
מתחרה מקצועי בIfbb
Banned

ציטוט:
אני יודע שאני כותב כאן בשם הרוב הגדול בפורום כאשר אני כותב לך המון בהצלחה בהמשך הדרך ומקווים כולנו לראות אותך מגיע הכי רחוק שאפשר בענף .

יואב אני יודע שאתה תבין את הראש שלי הכי טוב פה מה דעתך על זה שאני משקיע הרבה ואז בא איזה מישהו סטרואידניק ולוקח את המקום הראשון?למה לא מבטלים את האיסור בשימוש בחומרים אסורים?
מתחרה מקצועי בIfbb מנותק  
ישן 22-03-09, 00:00   #28
goldBEN
אזהרה חמורה - שפה בוטה ושאינה הולמת

הסמל האישי שלgoldBEN

שלח הודעה דרך ICQ אל goldBEN שלח הודעה דרך MSN אל goldBEN

ציטוט:
פורסם במקור על ידי מתחרה מקצועי בifbb צפה בהודעה
יואב אני יודע שאתה תבין את הראש שלי הכי טוב פה מה דעתך על זה שאני משקיע הרבה ואז בא איזה מישהו סטרואידניק ולוקח את המקום הראשון?למה לא מבטלים את האיסור בשימוש בחומרים אסורים?
ומה עם המקום השני?
הוא לא סטרואידניק והוא בכל זאת לקח אותך.
מה דעתך על זה?
goldBEN מנותק  
ישן 22-03-09, 00:22   #29
Samsung
חבר פעיל

הסמל האישי שלSamsung

כללי:: איש הייטק ומספק שירותי מחשוב - טכנאי מחשבים בשבילכם
עוסק ב:: מחשבים
חדר כושר: אין לו שם

ציטוט:
פורסם במקור על ידי מתחרה מקצועי בifbb צפה בהודעה
אני לא יודע מי ומה אתה, אך על תגובה כזו אי אפשר שלא להגיב:
אתה כנראה אחד המתחרים שהיתאמנו 3 חודשים בחדר כושר, תפסו מעט מאסה בחזה + 15% שומן לפחות, מורח צבע גוף ועולה על הבמה.

במקומכם לא הייתי עולה על הבמה גם עם חולצה.

סטרואידים לא אומר שהוא "מרמה", אלא שהוא משקיע יותר.
צריך להעריך מאוד את אותם אנשים שמותחים את הספורט הזה למקסימום, אחרת כל מתאמן ממוצע היה יכול לעלות לבמה ולא להראות את המקסימום שניתן להפיק.

תגובתי אליך היא אינה אישית, אלא פונה לכל אלו שתיארתי בפסקה הראשונה שלי.

לנושא הדיון,
אם להיתחרות בארץ בכבוד, אז רק נאבא.
אם מישל לא זכה בתחרות ifbb, ואיזה שמן לקח במקומו, אז אין מה לצפות מהנציגות של האיגוד הזה בארצנו.

נערך לאחרונה על ידי Samsung, 22-03-09 בשעה 00:25.
Samsung מנותק  
ישן 22-03-09, 00:28   #30
Pro_XXL_Universe
Banned

ציטוט:
פורסם במקור על ידי Samsung צפה בהודעה
אני לא יודע מי ומה אתה, אך על תגובה כזו אי אפשר שלא להגיב:
אתה כנראה אחד המתחרים שהיתאמנו 3 חודשים בחדר כושר, תפסו מעט מאסה בחזה + 15% שומן לפחות, מורח צבע גוף ועולה על הבמה.

במקומכם לא הייתי עולה על הבמה גם עם חולצה.

סטרואידים לא אומר שהוא "מרמה", אלא שהוא משקיע יותר.
צריך להעריך מאוד את אותם אנשים שמותחים את הספורט הזה למקסימום, אחרת כל מתאמן ממוצע היה יכול לעלות לבמה ולא להראות את המקסימום שניתן להפיק.

תגובתי אליך היא אינה אישית, אלא פונה לכל אלו שתיארתי בפסקה הראשונה שלי.

לנושא הדיון,
אם להיתחרות בארץ בכבוד, אז רק נאבא.
אם מישל לא זכה בתחרות ifbb, ואיזה שמן לקח במקומו, אז אין מה לצפות מהנציגות של האיגוד הזה בארצנו.

אחי זה שגיא גרשגורן
כל ההודעה היפה הזאת שכתבתה עכשיו נכנסה לו לאוזן אחת ויצאה מהשניה
תהיה בטוח שהוא לא הבין כלום.
Pro_XXL_Universe מנותק  
ישן 22-03-09, 02:06   #31
hypertrophy
fucking super human שחקן פעיל בליגת הפוטבול הישראלית

הסמל האישי שלhypertrophy

עוסק ב:: יועץ כושר
חדר כושר: גו אקטיב ת"א

חחחחחחחחחחחחחחחחחחחחח סטרואידניק ענק!!!
זה כמו צופיפניק!!!
תאכל'ס......קולמן רול שורצנגר ועוד המוווון שמות סתם אפסים....הם סטרואידניקים נכון שגיא? אתה לא רואה אותם....סתם מפגרים שחיפים שהיית לוקח בהליכה...

You have to be mentally prepared or you will not make it. Pain and fear will be there with you, tempting you to stop, telling you to give up. Your body will be screaming for you to listen to them, and the little voice in your head will be begging you to do cease and desist. Tell them to shut up. You've got some growing to do!
לפניות, שאלות, בקשות, המלצות, תלונות - ליחצו כאן.
hypertrophy מנותק  
ישן 22-03-09, 02:19   #32
BenB.
Banned

היפותרפי, אל תהיה אדיוט. מה שהבחור כאן ניסה להגיד זה שבעיניו זה לא "פייר" ששתיהם משקיעים אותו דבר אבל עם זאת אחד לוקח סטרו אחד לא וזה שלא נשאר עם הזין ביד.

אני דווקא תומך בדעה של הוצאת סטרו ושאר הרעל מהענף, אבל זה בחיים לא יקרה.

ציטוט:
פורסם במקור על ידי מקצוען אמיתי צפה בהודעה
זה כלום כסף בחייך,אני יכול להביא לך 100 דוגמאות על מה הולך הכסף.
השכרת האולם/מגרש כדורסל 5 פעמים בשנה,לינת מתחרים במר דרום בבית מלון באילת.
החלפת הסיפרת האחרונה בשלטים לדוגמא "מר צפון 2009",גביעים ל5 תחרויות בשנה(נגיד כל גביע עולה 50 שח,הוא מחלק 30 בשנה שזה 1500 שח)
הוצאות שונות שיש לאשר,אולי משכורת שהוא מקבל.
פחחחחח.

וכל מה שתיארת בקושי מגיע ל-15 אלף שקל.
BenB. מנותק  
ישן 22-03-09, 03:28   #33
מישל טרוני

הסמל האישי שלמישל טרוני

ציטוט:
אחי באמת תודה רבה על הכל, כל מה שאתה כותב לי עוזר לי מאוד.
השנה בע''ה אני אתחרה ואנסה להגיע הכי טוב שראיתם אותי על הבמה ותאמין לי
שבזכות ההודעה הזאת שכתבת לי אני מרגיש שכל ההשקעה שלי שווה, תודה.

מישל טרוני מנותק  
ישן 22-03-09, 03:33   #34
מישל טרוני

הסמל האישי שלמישל טרוני

ציטוט:
פורסם במקור על ידי pro_xxl_universe צפה בהודעה
מישל אתה גם צריך להראות את השינויי שאתה עברתה...אתה יודע מה עמי סיפר לי עליך אחי?כמה אנשים שם פרגנו לך ולא האמינו שאתה תגיע כלכך רחוק?!אם התחרות השנה לא שלך נישבע לך שאני אישית ידאג שזה לא יגמר בשתיקה.
אתה באמת תותח אמיתי!תקרע תתחת כמו שאתה עושה כל הזמן ורעל בעיניים שאתה נכנס למכון ורק ככה תקבל את התוצאות hardcore עד המוות אחי!
אני שמח שהסתדר לך שמה, אני אבוא לבקר אתכם.
השנה תבוא לראות אותי מתחרה, זה עושה לי טוב על הבמה שאני חושב על כולכם
שבאתם לפרגן אני מרגיש בבית והבטחון עולה לי, אני לא מבטיח לנצח אבל אני מבטיח
לתת את ההופעה הכי יפה שראית.

מישל טרוני מנותק  
ישן 22-03-09, 09:40   #35
טל יואב
יואב טל

הסמל האישי שלטל יואב

כללי:: חובב מושבע על ענף פיתוח הגוף
עוסק ב:: קידום הענף פיתוח הגוף בישראל
חדר כושר: go-active

ציטוט:
פורסם במקור על ידי מתחרה מקצועי בIfbb צפה בהודעה

גבר אני מבין לליבך אך אתה לא צודק בכלל .

סטארואידים הם אבן יסוד בכל הספורט הזה , זה כמו שתגיד לי שאתה מתכון לרוץ מרתון אבל יחף
זה כמו שתגיד לי שאתה הולך לשחק טניס בגביע הדייויס אבל עם מטקה של חוף הים במקום מחבט מקצועי .

חייבים וחובה להשתמש בסטארואידים ומי שלא עושה כן אין לו מה לחפש על הבמה ואם הוא בכל זאת מתעקש לעלות הוא פשוט בדיחה עלובה והוא לא קולט שכל הקהל צוחק עליו אחי תחשוב זה כמו לעלות על הבמה בלי בגד ים אלה ערום ולגלות שלך יש את הכי קטן .

אם אתה מתעקש לא לקחת סטארואידים אל תעלה על הבמה יותר באמת לא מתוך קנאות או רוע לב תתגאה במה שהישגת עד עתה ותפרוש אחי .

מי שלוקח סטארואידים צריך לעשות זאת בחוכמה לקרוא המון על הנושא להתייעץ עם אנשים שיש להם ידע פיסי על עצמם בנושא ,
לעשות ניקיון בזמן בגוף לאחר כל סייקל וסייקל לקחת את החומרים המתאימים לגלות מה עובד עליו הכי טוב לא למהר ולהגיע לתרכובות של אמפולות חזקות בזמן קצר .

מי שלוקח סטארואידים רק מחוייב יותר לענף לעצמו ולגופו לאכול נקי יותר , לנוח כמו שצריך ולהעמיס את כמות הקלוריות היומית המתאימה לו על מנת לראות תוצאות .

גבר אני מכיר אותך כבר מעל חמש שנים בתור אדם ואופי אתה באמת אחלה גבר וחבל פה שאנשים שופטים אותך רק מי מעשייך על הבמה אבל בחמש שנים שאני מכיר אותך לא זזת בס"מ בשיפור גופך וחבל .

איגוד NABBA בקיץ האחרון הכיר בך באופן רשמי כאשר נתן לך את המקום השלישי המכובד למרות שאני עדיין סבור כי לא היה מגיע לך הבחור עם הבגד ים הצהוב היה נראה טוב יותר ממך , במקום לשמר את המעמד והוותק שצברת אצל אמנון ואלי זרקת הכל לפח בשנייה . לא תוכל יותר לבנות כלום באיגוד NABBA ישראל וחבל מאוד .

אני מציע לך מכל הלב שתקרא טוב טוב אפילו פעמיים אם צריך את מה שכתבתי לך כאן ותחשוב טוב טוב לאן אתה רוצה להמשיך מכאן .
גבר אני לא כותב מתוך התנשאות או קנאה חלילה באמת אתה בן אדם טוב ששרוף על הספורט שלנו רק תיזהר לא להישרף מהספורט הזה .

שיהיה לך שבוע טוב אחי .
הכתב הראשון של ישראל בודי .
טל יואב מנותק  
ישן 22-03-09, 10:00   #36
Holy_Templar
מנהל הפורום

הסמל האישי שלHoly_Templar

חדר כושר: חדר כושר
שלח הודעה דרך MSN אל Holy_Templar

ציטוט:
גבר אני מבין לליבך אך אתה לא צודק בכלל .

סטארואידים הם אבן יסוד בכל הספורט הזה , זה כמו שתגיד לי שאתה מתכון לרוץ מרתון אבל יחף
זה כמו שתגיד לי שאתה הולך לשחק טניס בגביע הדייויס אבל עם מטקה של חוף הים במקום מחבט מקצועי .

חייבים וחובה להשתמש בסטארואידים ומי שלא עושה כן אין לו מה לחפש על הבמה ואם הוא בכל זאת מתעקש לעלות הוא פשוט בדיחה עלובה והוא לא קולט שכל הקהל צוחק עליו אחי תחשוב זה כמו לעלות על הבמה בלי בגד ים אלה ערום ולגלות שלך יש את הכי קטן .

אם אתה מתעקש לא לקחת סטארואידים אל תעלה על הבמה יותר באמת לא מתוך קנאות או רוע לב תתגאה במה שהישגת עד עתה ותפרוש אחי .

מי שלוקח סטארואידים צריך לעשות זאת בחוכמה לקרוא המון על הנושא להתייעץ עם אנשים שיש להם ידע פיסי על עצמם בנושא ,
לעשות ניקיון בזמן בגוף לאחר כל סייקל וסייקל לקחת את החומרים המתאימים לגלות מה עובד עליו הכי טוב לא למהר ולהגיע לתרכובות של אמפולות חזקות בזמן קצר .

מי שלוקח סטארואידים רק מחוייב יותר לענף לעצמו ולגופו לאכול נקי יותר , לנוח כמו שצריך ולהעמיס את כמות הקלוריות היומית המתאימה לו על מנת לראות תוצאות .

גבר אני מכיר אותך כבר מעל חמש שנים בתור אדם ואופי אתה באמת אחלה גבר וחבל פה שאנשים שופטים אותך רק מי מעשייך על הבמה אבל בחמש שנים שאני מכיר אותך לא זזת בס"מ בשיפור גופך וחבל .

איגוד nabba בקיץ האחרון הכיר בך באופן רשמי כאשר נתן לך את המקום השלישי המכובד למרות שאני עדיין סבור כי לא היה מגיע לך הבחור עם הבגד ים הצהוב היה נראה טוב יותר ממך , במקום לשמר את המעמד והוותק שצברת אצל אמנון ואלי זרקת הכל לפח בשנייה . לא תוכל יותר לבנות כלום באיגוד nabba ישראל וחבל מאוד .

אני מציע לך מכל הלב שתקרא טוב טוב אפילו פעמיים אם צריך את מה שכתבתי לך כאן ותחשוב טוב טוב לאן אתה רוצה להמשיך מכאן .
גבר אני לא כותב מתוך התנשאות או קנאה חלילה באמת אתה בן אדם טוב ששרוף על הספורט שלנו רק תיזהר לא להישרף מהספורט הזה .

שיהיה לך שבוע טוב אחי .
מאוזן אחת לאוזן שנייה והחוצה ....
אתה מבזבז את הזמן שלך ..
ישן 22-03-09, 10:20   #37
Dr. Muscle
חבר ותיק (מועמד לחבר VIP)

הסמל האישי שלDr. Muscle

כללי:: אלון
עוסק ב:: כלמיני

שגיא בנימה קצת פחות יפה -
אם תדחוף את הבכיינות שלך ותזכיר שימוש בסטרואידים בעוד פוסטים כאן, אני מעיף אותך אישית .

מישל, מה שאמרת מדוייק.
אם שואפים אז שואפים גבוה או לא שואפים בכלל.
אף פעם לא מרימים ידיים ותמיד אפשר להגיע לחלום...
והחלום (תאהבו את זה או לא) נמצא בתחרויות בחו"ל של ifbb ולא נאבא.
- - - - - - - - - - - - - - - - - -

עזרים מומלצים:

רפידות גובה תוספת גובה למתעניינים.
סיגריה אלקטרונית להפסקת עישון קלה.
כאבי גב - אתר שמציע את שיטת אפוס להקלה בכאבי ברכיים.

-------------------------------
גלעד שליט כבר יותר מ-1,000 יום בשבי.
אל תיתן לו להשכח.
Dr. Muscle מנותק  
ישן 22-03-09, 13:06   #38
Pro_XXL_Universe
Banned

ציטוט:
אני שמח שהסתדר לך שמה, אני אבוא לבקר אתכם.
השנה תבוא לראות אותי מתחרה, זה עושה לי טוב על הבמה שאני חושב על כולכם
שבאתם לפרגן אני מרגיש בבית והבטחון עולה לי, אני לא מבטיח לנצח אבל אני מבטיח
לתת את ההופעה הכי יפה שראית.
מזה השנה תבוא לראות אותי מתחרה?כאילו שבשנים הקודמות לא באתי?חחחחחחחח אח שלי!!!
אני שם ויהיה בלאגן שאתה תעלה
Pro_XXL_Universe מנותק  
ישן 22-03-09, 18:24   #39
גד"שניק
Gay lord

מאייתים את השם משפחה של שגיא :"גרשגורן?"
גד"שניק מנותק  
ישן 22-03-09, 19:18   #40
Holy_Templar
מנהל הפורום

הסמל האישי שלHoly_Templar

חדר כושר: חדר כושר