ישראלבודי
מתחייבים למחירים הזולים ביותר

חזור   ישראלבודי > ישראלבודי > תזונה ותוספים

תזונה ותוספים מה לאכול, מתי ולמה, תפריטים,אילו תוספי מזון מתאימים ועוד..

תגובה

הגדרות אשכול אפשרויות הצגת נושא
ישן 17-09-08, 19:12   #1
THEJOKER
חבר פעיל

הסמל האישי שלTHEJOKER

ברירת מחדל כמה שאלות כלליות בנוגע לקריאטין

אוקי אז ככה אני הייתי רוצה לדעת כמה פרטים בנוגע לקריאטין והשפעותיו, קראתי כמה וכמה מאמרים בנושא אבל פרטים מסוימים משתנים ממאמר למאמר והייתי רוצה לקבל תשובות יותר ברורות:

1) האם יש הגבלת שימוש מבחינת כמות/תדירות למתאמן חדש?
2) האם יש לו השפעה חיובית/שלילית על שרירים נוספים בגוף לדוגמא שריר הלב?
3) האם במידה ואחליט להפסיק את השימוש אחווה ירידה משמעותית אם בכלל בכוח/מאסה/נפח השרירים?
4) שאלה טיפשית אני יודע אבל אם כבר אז עדיף להיות בטוח אם אני מתאמן חדש שעוד לא הגיע למקסימום שלי מבחינת כוח ואכן אחווה ירידה מסוימת בביצועים שלי כתוצאה מהפסקת השימוש האם תהיה לי בעיה להמשיך לעלות במאסה/כוח גם ללא המשך שימוש בקריאטין?
5) מהו המינון המומלץ לצריכת סוכר ענבים ביחד עם קריאטין.
6) כשאומרים לקחת קריאטין על בטן ריקה שעה לפני אימון - הכוונה לא לאכול אוכל מוצק לפני האימון?
7)האם מומלץ (בריא) לקחת סוכר ענבים ביחד עם כל מנה של קריאטין?
תודה מראש.
THEJOKER מנותק   הגב עם ציטוט
ישן 17-09-08, 19:19   #2
HardCor3
מפקח ראשי

הסמל האישי שלHardCor3

כללי:: ירדן

ציטוט:
פורסם במקור על ידי thejoker צפה בהודעה
אוקי אז ככה אני הייתי רוצה לדעת כמה פרטים בנוגע לקריאטין והשפעותיו, קראתי כמה וכמה מאמרים בנושא אבל פרטים מסוימים משתנים ממאמר למאמר והייתי רוצה לקבל תשובות יותר ברורות:

1) האם יש הגבלת שימוש מבחינת כמות/תדירות למתאמן חדש?
2) האם יש לו השפעה חיובית/שלילית על שרירים נוספים בגוף לדוגמא שריר הלב?
3) האם במידה ואחליט להפסיק את השימוש אחווה ירידה משמעותית אם בכלל בכוח/מאסה/נפח השרירים?
4) שאלה טיפשית אני יודע אבל אם כבר אז עדיף להיות בטוח אם אני מתאמן חדש שעוד לא הגיע למקסימום שלי מבחינת כוח ואכן אחווה ירידה מסוימת בביצועים שלי כתוצאה מהפסקת השימוש האם תהיה לי בעיה להמשיך לעלות במאסה/כוח גם ללא המשך שימוש בקריאטין?
5) מהו המינון המומלץ לצריכת סוכר ענבים ביחד עם קריאטין.
6) כשאומרים לקחת קריאטין על בטן ריקה שעה לפני אימון - הכוונה לא לאכול אוכל מוצק לפני האימון?
7)האם מומלץ (בריא) לקחת סוכר ענבים ביחד עם כל מנה של קריאטין?
תודה מראש.
1)לא,אפשר לקחת 5 ג' ללא הגבלה של זמן.
2)לא,אין קשר בין קריאטין ללב,מה שעוזר ללב זו פעילות אירובית בעיקר.
3)השאלה היא מהי ירידה משמעותית עבורך,בעקרון תהיה ירידה קטנה בנפח עקב ירידת הנוזלים, בכוח לאו דווקא.
4)בתור מתאמן מתחיל אני לא ממליץ לך להשתמש בקריאטין,בתור מתאמן מתחיל העלייה במשקלים ובמסת השריר היא מהירה יחסית וחבל לבזבז את הקריאטין בשלב כל כך מוקדם.
5)אין צורך בתיסוף סוכר ענבים ,כדי להנות מיתרונות השימוש בסוכר ענבים צריך לצרוך כמויות גדולות 100 ג'+.
6)אפשר לקחת גם לא על קיבה ריקה.
7)כפי שעניתי בסעיף 5 אין צורך בתיסוף של סוכרים ענבים,אך אם יש ברשותך שייק חלבון וסוכר ענבים ניתן לשלב את הקריאטין בתוך השייק.
HardCor3 מנותק   הגב עם ציטוט
ישן 17-09-08, 20:46   #3
Trenbolone
חבר פעיל

אני אחדד קצת את 3:
הקריאטין סופח נוזלים,לכן כאשר תפסיק את השימוש וספיחת הנוזלים תפסק אתה תרד בנוזלים שצברת במהלך השימוש מה שיביא לירידה לא משמעותית במשקל ולירידה בכוח,אבל אתה לא תרד במאסת השריר שצברת במהלך השימוש בקריאטין ואתה לא תרד בכוח שצברת מהאימונים שנעשו בעצימות גבוהה יותר עקב השימוש בקריאטין,כל השריר שצברת במהלך השימוש ישאר איתך וגם רב הכוח שצברת.
Trenbolone מנותק   הגב עם ציטוט
ישן 17-09-08, 21:43   #4
HardCor3
מפקח ראשי

הסמל האישי שלHardCor3

ציטוט:
פורסם במקור על ידי Trenbolone צפה בהודעה
אני אחדד קצת את 3:
הקריאטין סופח נוזלים,לכן כאשר תפסיק את השימוש וספיחת הנוזלים תפסק אתה תרד בנוזלים שצברת במהלך השימוש מה שיביא לירידה לא משמעותית במשקל ולירידה בכוח,אבל אתה לא תרד במאסת השריר שצברת במהלך השימוש בקריאטין ואתה לא תרד בכוח שצברת מהאימונים שנעשו בעצימות גבוהה יותר עקב השימוש בקריאטין,כל השריר שצברת במהלך השימוש ישאר איתך וגם רב הכוח שצברת.
תודה על החידוד
ישן 17-09-08, 22:01   #5
adimenia
חבר פעיל

אני יוסיף ואומר שאפשר לקחת קראטין אטיל אסתר במקומם קריאטין מונוהיידריט וכך גם לצמצם את ספיחת הנוזלים ולוותר על המראה ה bulki (יש לציין שקראטין משפיעה בצורה שונה בין אדם לאדם)

trenbolone הא ניק "מעניין" בחרת לעצמך
adimenia מנותק   הגב עם ציטוט
ישן 17-09-08, 22:04   #6
HardCor3
מפקח ראשי

הסמל האישי שלHardCor3

ציטוט:
פורסם במקור על ידי adimenia צפה בהודעה
אני יוסיף ואומר שאפשר לקחת קראטין אטיל אסתר במקומם קריאטין מונוהיידריט וכך גם לצמצם את ספיחת הנוזלים ולוותר על המראה ה bulki (יש לציין שקראטין משפיעה בצורה שונה בין אדם לאדם)

trenbolone הא ניק "מעניין" בחרת לעצמך
חייב לתקן אותך בנוגע לcee.
הוכח כבר שקריאטין שלא סופח נוזלים לא עושה את העבודה שלו.
ישן 17-09-08, 22:06   #7
adimenia
חבר פעיל

מממ זה נתון לויכוח יש מחקרים ויש מחקרים בכללי אני הייתי הולך על קראטין הישן והטוב שהוכח מעבר לכל ספק שהוא עושה את העבודה
adimenia מנותק   הגב עם ציטוט
תגובה