ישראלבודי
מתחייבים למחירים הזולים ביותר

חזור   ישראלבודי > ישראלבודי > תזונה ותוספים

תזונה ותוספים מה לאכול, מתי ולמה, תפריטים,אילו תוספי מזון מתאימים ועוד..

תגובה

הגדרות אשכול אפשרויות הצגת נושא
ישן 15-07-08, 20:38   #1
Holy_Templar
מנהל הפורום

הסמל האישי שלHoly_Templar

חדר כושר: חדר כושר
שלח הודעה דרך MSN אל Holy_Templar
ברירת מחדל איזה אבקת חלבון אתם ממליצים??

אהלן.

רציתי לשאול , אני עוד 12-14 יום מסיים את הגיינר שלי ומעוניין לעבור לצריכה של אבקת חלבונים בלבד אחרי האימונים.

על מה אתם הכי ממליצים כאילו מה הכי יעיל? ראיתי כל כך הרבה חברות שמציעות כל כך הרבה אבקות , שכל אחת טוענת שהיא הכי טובה שזה הכי מהיר יעיל וכו' כאלה עם חומצות אמינו כאלה שיש בהם 5 גרם קריאטין , כאלה עם פורמולות בלי פורמולות .

וואט דה פאק! ?

למישהו יש עצה ?
ישן 15-07-08, 20:52   #2
JaSoN.B
הקדוש האישי של ארבל

הסמל האישי שלJaSoN.B

עוסק ב:: לעצבן אנשים כשמשעמם
חדר כושר: על הספה בבית
שלח הודעה דרך ICQ אל JaSoN.B שלח הודעה דרך MSN אל JaSoN.B

מצטרף לשאלה=]
JaSoN.B מנותק   הגב עם ציטוט
ישן 15-07-08, 20:52   #3
גיל גרנות
מייסד הפורום

הסמל האישי שלגיל גרנות

כללי:: גיל גרנות
גיל:: מצוות הנהלת הפורום.מדריך כושר מוסמך ממכללת וינגייט - מאמני חדר כושר.יועץ לתזונת ספורט,מתמחה בפיתוח ג
עוסק ב:: יועץ תזונה וכושר

המלצה שלי
צ'מפיון/אופטמיום/נייצ'ר בסט.

אתה מוזמן ליצור קשר במייל ואשמח לעזור,

נ,ב
הגיעו טעמים מטורפים לisopure החדש! מדהים

צוות ישראלבודי- הנהלה
יועץ לתזונת ספורט, תוספי מזון ופעילות גופנית.
GilGranot@israelbody.org - ליעוץ, תמיכה ושאלות
גיל גרנות מנותק   הגב עם ציטוט
ישן 15-07-08, 20:53   #4
shai224
IsraelBody VIP - חבר יהלום

הסמל האישי שלshai224

אופטיומום אחלה אבקה מניסיון של רבים פה ! תקבל הרבה מאוד המלצות על האבקה הנ"ל . ממליץ בחום רב.

shai224 מנותק   הגב עם ציטוט
ישן 15-07-08, 21:12   #5
שייקה
אזהרה ראשונה - שימוש בשפה לא נאותה על גבי הפורום

כללי:: שייקה
עוסק ב:: ג'ודו
חדר כושר: V-Life
שלח הודעה דרך ICQ אל שייקה Send a message via Skype™ to שייקה

ללא ספק אופטימום אחת החברות היותר חזקות שאני מכיר
שייקה מנותק   הגב עם ציטוט
ישן 15-07-08, 21:19   #6
Holy_Templar
מנהל הפורום

ברירת מחדל תודה על העצות :)

לא רק כאן אלא כמעט בכל מקום מציעים לא אופטימום .

נבדוק את זה לעומק

תודה
ישן 15-07-08, 21:24   #7
שייקה

אבל אחי המטרה שלך להעלות במסה, אל תקנה אבקת חלבון רגילה, אני ממליץ לך על איזה גיינר טוב, גם תוכל להנות מיחס רב וטוב של חלבון ופחמימה וגם תוכל להנות מפחמימות עם אינדקס גליקמי שיעזרו לך למילוי וחידוש מאגרי הגליקוגן בגוף, הקפצת האינסולין, אשר תגרום לירידה ברמת הקורטיזול (הורמון מפרק שריר) הגואה לאחר האימון לרדת. והובלה טובה יותר של החלבון אל תאי השריר.
גם אם תשלב סוכר ענבים לא יצא לך משתלם לקנות אבקת חלבון אם אתה רוצה חוות דעת שלי על גיינר טוב בשבילך אז בכיף
ישן 15-07-08, 21:28   #8
Holy_Templar
מנהל הפורום

ציטוט:
פורסם במקור על ידי שייקה צפה בהודעה
אבל אחי המטרה שלך להעלות במסה, אל תקנה אבקת חלבון רגילה, אני ממליץ לך על איזה גיינר טוב, גם תוכל להנות מיחס רב וטוב של חלבון ופחמימה וגם תוכל להנות מפחמימות עם אינדקס גליקמי שיעזרו לך למילוי וחידוש מאגרי הגליקוגן בגוף, הקפצת האינסולין, אשר תגרום לירידה ברמת הקורטיזול (הורמון מפרק שריר) הגואה לאחר האימון לרדת. והובלה טובה יותר של החלבון אל תאי השריר.
גם אם תשלב סוכר ענבים לא יצא לך משתלם לקנות אבקת חלבון אם אתה רוצה חוות דעת שלי על גיינר טוב בשבילך אז בכיף

אני כרגע מסיים באקט של גיינר שמסתבר שהוא יעיל במה שהוא עושה אבל גרוע באותה מידה כי גיליתי שיש בו 17 גרם שומן רווי שזה על הפנים.

אני אראה מתי שאסיים את הבאקט הזה, באיזה משקל אני וכמה אחוז שומן וכך אדע אם לקחת עוד גיינר יעיל או פשוט להביא אבקת חלבון.
ישן 15-07-08, 21:29   #9
שייקה

אתה אחד שאוהב לאכול? לכמה קלוריות אתה מגיע ביום? וכמה גרם חלבון אתה צורך לכל קילו בגוף?
ישן 15-07-08, 21:34   #10
Holy_Templar
מנהל הפורום

ציטוט:
אתה אחד שאוהב לאכול? לכמה קלוריות אתה מגיע ביום? וכמה גרם חלבון אתה צורך לכל קילו בגוף?
אני יכול לומר לך את התפריט שלי אני לא כל כך בטוח לא עשיתי חישוב מדוייק ...
ישן 15-07-08, 21:35   #11
שייקה

אוקיי, תעלה
ישן 15-07-08, 21:40   #12
Holy_Templar
מנהל הפורום

ברירת מחדל זה התפריט שלי פחות או יותר

ציטוט:
אוקיי, תעלה
לא יודע אם זה טוב לא למען האמת , אני אגיד לך את שלי .

ארוחת בוקר
קופסת קוטג' 3% או 0.5% +4-5 פרוסות לחם (לא לחם אז 150-160 גרם של קורנפלקס + חלב דל שומן)

ארוחת ביניים: שעתיים אחרי

דנונה 3% או דנונה 0% + 3 פרוסות לחם (או פסטה\אורז) + תפוח במידה ויש

ארוחת צהריים: 5-6 כפות של אורז, או צלחת מאד גדולה של פסטה + 2-3 חתיכות יפות של חזה עוף . במידה ואין חזה עוף , אז בשר אדום או בשר אחר. (150-200 גרם) .

ארוחת ביניים שנייה:

קופסת קוטג' וכמה פרוסות לחם או קופסת טונה וכמה פרוסות לחם + פרי במידה ויש

ארוחת ערב:

קופסת טונה\קוטג' + אורז\פסטה או פחמימות אחרות במידה ויש. + כפית שמן זית

כמויות לדעתי זה אישי כמה שאתה יכול להכניס יותר טוב .

אני אישית גם צורך גיינר (אבקה לעלייה במסה) .

אם אני מתאמן , אז כפית מדידה אחת (רבע מנה) שעה לפני אימון + ארוחה לפני אימון (בדרך כלל אצלי ארוחת בוקר).

וכמובן חצי מנה אחרי האימון (2 כפיות מדידה 125 גרם) . ואז לפני השינה עוד 2 כפיות מדידה (125 גרם) .

בימים ללא אימון (כמו היום )

אני צורך את הגיינר (125 גרם) בין צהריים לערב (ההפסקה הכי גדולה בין הארוחות)
ולפני השינה (125 גרם) .

כעיקרון התחלתי ככה לפני 15 יום להתאמן לצרוך גיינר ולאכול . שקלתי 57 .
היום אני שוקל 60.9

בהצלחה!

אני לא חורג פחות או יותר לפעמים טיפה פחות לפעמים טיפה יותר בכל ארוחה .

לא חישבתי ערך אף פעם ...

זה שלפתי משרשיר אחר שהכנסתי שם כבר את התפריט לא ערכתי אותו לכן יש שם כמה דברים שמתייחסים להודעה שעליה רשמתי תתעלם
ישן 15-07-08, 21:54   #13
שייקה

ציטוט:
פורסם במקור על ידי mortex צפה בהודעה
לא יודע אם זה טוב לא למען האמת , אני אגיד לך את שלי .

ארוחת בוקר
קופסת קוטג' 3% או 0.5% +4-5 פרוסות לחם (לא לחם אז 150-160 גרם של קורנפלקס + חלב דל שומן)

ארוחת ביניים: שעתיים אחרי

דנונה 3% או דנונה 0% + 3 פרוסות לחם (או פסטה\אורז) + תפוח במידה ויש

ארוחת צהריים: 5-6 כפות של אורז, או צלחת מאד גדולה של פסטה + 2-3 חתיכות יפות של חזה עוף . במידה ואין חזה עוף , אז בשר אדום או בשר אחר. (150-200 גרם) .

ארוחת ביניים שנייה:

קופסת קוטג' וכמה פרוסות לחם או קופסת טונה וכמה פרוסות לחם + פרי במידה ויש

ארוחת ערב:

קופסת טונה\קוטג' + אורז\פסטה או פחמימות אחרות במידה ויש. + כפית שמן זית

כמויות לדעתי זה אישי כמה שאתה יכול להכניס יותר טוב .

אני אישית גם צורך גיינר (אבקה לעלייה במסה) .

אם אני מתאמן , אז כפית מדידה אחת (רבע מנה) שעה לפני אימון + ארוחה לפני אימון (בדרך כלל אצלי ארוחת בוקר).

וכמובן חצי מנה אחרי האימון (2 כפיות מדידה 125 גרם) . ואז לפני השינה עוד 2 כפיות מדידה (125 גרם) .

בימים ללא אימון (כמו היום )

אני צורך את הגיינר (125 גרם) בין צהריים לערב (ההפסקה הכי גדולה בין הארוחות)
ולפני השינה (125 גרם) .

כעיקרון התחלתי ככה לפני 15 יום להתאמן לצרוך גיינר ולאכול . שקלתי 57 .
היום אני שוקל 60.9

בהצלחה!

אני לא חורג פחות או יותר לפעמים טיפה פחות לפעמים טיפה יותר בכל ארוחה .

לא חישבתי ערך אף פעם ...

זה שלפתי משרשיר אחר שהכנסתי שם כבר את התפריט לא ערכתי אותו לכן יש שם כמה דברים שמתייחסים להודעה שעליה רשמתי תתעלם
אחי יש לך בלאגן מאוד גדול, ארוחת הבוקר שלך יפה מאוד יחס טוב בין אבות המזון, הרבה חלבון ופחמימה רק דבר אחד חשוב לא הכנסת.. שומן איכותי, כף שמן זית יהיה מצויין, שני ארוחות הביניים שלך לאחר ארוחות הבוקר סתם מסובכות ומבולגנות אל תלך על משהו קיצוני מדי, ארוחת ביניים ראשונה: שני פרוסות לחם (רצוי מחיטה מלאה)+ שני כפות טונה + כף וחצי טחינה גולמית + פרי (זאת לדוגמא ארוחה יפה לביניים), ארוחת ביניים שנייה, אתה יכול למשל, שני פרוסות לחם+ שני כפות חמאת בוטנים + פרי.
לאחר מכן יש את ארוחת הצהריים שהיא באמת לא רעה רק הייתי מוסיף סלט ירקות, וזהו.. אל תוסיף עוד ביניים למה זה יותר מדי בשבילך, תאמין לי אתה סתם תקבל בחילות יותר מדי, אחרי ארוחת הצריים תנוח לפחות שעתיים שלוש מהאוכל ואז בארוחה לפני אימון תאכל משהו ממש קל, פרי עם יוגורט 0% שומן או כוס קפה עם חטיף אנרג'י יהיה מעולה, לאחר אימון אתה יודע בדיוק כמה חלבון לצרוך אל תלך על המיתוס של צריכת שני שליש חלבון ופחמימה לחלק לשתיים, צרוך כ60 גרם חלבון וכ30 גרם פחמימה (כמובן שאני הולך לפני המשקל שלך והגובה) ורצוי שתצרוך את הפחמימה מירקות ולחמים, ארוחה לפני שינה, תאכל חלבון איטי שיספג לאט לאט בלילה בגוף כדי שתימנע מלהגיע למצב קטבולי בבוקר, ארוחה טובה לפני שינה לדוגמא: חצי קופסת קוטג'+ כף שמן זית, לא לשכוח שומן איכותי חשוב גם בארוחה לפני שינה..

לגבי האבקה:
אם לא הגעת לכמות חלבון מספקת מבחינתך מכמות האוכל אתה יכול לקחת כמה סקופים מהאבקה ולהשלים לך גרם חלבון שתספק אותך אם אתה לוקח אחרי אימון רצוי שהאבקה תהיה עם מים או חלב דל שומן כדי שהספיגה תהיה מהירה אם אתה לוקח באמצע היום אז אפשר עם כל משקה לבחירתך, זהו.. מקווה שעשיתי לך סדר בעיניינים, שיהיה בהצלחה
ישן 15-07-08, 22:00   #14
Black Code
חבר פעיל

הסמל האישי שלBlack Code

ברור שהאבקה של muscle milk בלי לקטוז ובלי פיצוצים בבטן ובאיכות הגבוהה ביותר.
ישן 15-07-08, 22:01   #15
ThE HummeR
חבר פעיל

הסמל האישי שלThE HummeR

אר ורק אופטימום !
!!!
ThE HummeR מנותק   הגב עם ציטוט
ישן 15-07-08, 22:02   #16
Holy_Templar
מנהל הפורום

ציטוט:
אחי יש לך בלאגן מאוד גדול, ארוחת הבוקר שלך יפה מאוד יחס טוב בין אבות המזון, הרבה חלבון ופחמימה רק דבר אחד חשוב לא הכנסת.. שומן איכותי, כף שמן זית יהיה מצויין, שני ארוחות הביניים שלך לאחר ארוחות הבוקר סתם מסובכות ומבולגנות אל תלך על משהו קיצוני מדי, ארוחת ביניים ראשונה: שני פרוסות לחם (רצוי מחיטה מלאה)+ שני כפות טונה + כף וחצי טחינה גולמית + פרי (זאת לדוגמא ארוחה יפה לביניים), ארוחת ביניים שנייה, אתה יכול למשל, שני פרוסות לחם+ שני כפות חמאת בוטנים + פרי.
לאחר מכן יש את ארוחת הצהריים שהיא באמת לא רעה רק הייתי מוסיף סלט ירקות, וזהו.. אל תוסיף עוד ביניים למה זה יותר מדי בשבילך, תאמין לי אתה סתם תקבל בחילות יותר מדי, אחרי ארוחת הצריים תנוח לפחות שעתיים שלוש מהאוכל ואז בארוחה לפני אימון תאכל משהו ממש קל, פרי עם יוגורט 0% שומן או כוס קפה עם חטיף אנרג'י יהיה מעולה, לאחר אימון אתה יודע בדיוק כמה חלבון לצרוך אל תלך על המיתוס של צריכת שני שליש חלבון ופחמימה לחלק לשתיים, צרוך כ60 גרם חלבון וכ30 גרם פחמימה (כמובן שאני הולך לפני המשקל שלך והגובה) ורצוי שתצרוך את הפחמימה מירקות ולחמים, ארוחה לפני שינה, תאכל חלבון איטי שיספג לאט לאט בלילה בגוף כדי שתימנע מלהגיע למצב קטבולי בבוקר, ארוחה טובה לפני שינה לדוגמא: חצי קופסת קוטג'+ כף שמן זית, לא לשכוח שומן איכותי חשוב גם בארוחה לפני שינה..

לגבי האבקה:
אם לא הגעת לכמות חלבון מספקת מבחינתך מכמות האוכל אתה יכול לקחת כמה סקופים מהאבקה ולהשלים לך גרם חלבון שתספק אותך אם אתה לוקח אחרי אימון רצוי שהאבקה תהיה עם מים או חלב דל שומן כדי שהספיגה תהיה מהירה אם אתה לוקח באמצע היום אז אפשר עם כל משקה לבחירתך, זהו.. מקווה שעשיתי לך סדר בעיניינים, שיהיה בהצלחה

תן לי לראות שהבנתי נכון .

ארוחת בוקר לא לגעת זה מצויין, רק להוסיף כף שמן זית , שומן איכותי
ארוחת צהריים היא בסדר רק להוסיף סלט ירקות

ארוחות ביניים במקום הבלאגן , פשוט לאכול שתי פרוסות לחם +חמאת בוטנים + פרי
או + שתי כפות טונה + פרי .

כעיקרון אני משלב גיינר . כך ש 125 גרם של הגיינר אני לוקח מייד אחרי האימון , כף אחת אני לוקח עם הארוחה לפני האימון. ועוד חצי מנה שזה 125 גרם לפני השינה .

כלומר שעה לפני אימון , רבע מנה (כף מדידה אחת) של הגיינר
אחרי אימון 125 גרם (שתי כפות מדידה)

לפני השינה 125 גרם .

בגיינר עצמו מייצגים שישנו השומן שאני צריך .. זה נכון ?

עכשיו מה שלא הבנתי אתה אומר אחרי אימון 60 גרם חלבון ? נאמר קופסת קוטג' זה 24 גרם , אז 3 קופסאות קוטג' ? נשמע קצת המון חלבון בשביל מייד אחרי האימון ... באכילה, אני יודע ש 250 גרם בכולל של הגיינר נותן לי עוד 55 גרם חלבון .

מה אתה ממליץ , אבקת חלבון אופטימום ? ואני אחד שמתקשה לאכול הרבה
ישן 15-07-08, 22:11   #17
שייקה

ציטוט:
תן לי לראות שהבנתי נכון .

ארוחת בוקר לא לגעת זה מצויין, רק להוסיף כף שמן זית , שומן איכותי
ארוחת צהריים היא בסדר רק להוסיף סלט ירקות

ארוחות ביניים במקום הבלאגן , פשוט לאכול שתי פרוסות לחם +חמאת בוטנים + פרי
או + שתי כפות טונה + פרי .

כעיקרון אני משלב גיינר . כך ש 125 גרם של הגיינר אני לוקח מייד אחרי האימון , כף אחת אני לוקח עם הארוחה לפני האימון. ועוד חצי מנה שזה 125 גרם לפני השינה .

כלומר שעה לפני אימון , רבע מנה (כף מדידה אחת) של הגיינר
אחרי אימון 125 גרם (שתי כפות מדידה)

לפני השינה 125 גרם .

בגיינר עצמו מייצגים שישנו השומן שאני צריך .. זה נכון ?

עכשיו מה שלא הבנתי אתה אומר אחרי אימון 60 גרם חלבון ? נאמר קופסת קוטג' זה 24 גרם , אז 3 קופסאות קוטג' ? נשמע קצת המון חלבון בשביל מייד אחרי האימון ... באכילה, אני יודע ש 250 גרם בכולל של הגיינר נותן לי עוד 55 גרם חלבון .

מה אתה ממליץ , אבקת חלבון אופטימום ? ואני אחד שמתקשה לאכול הרבה
לגבי ארוחה אחרי אימון, ענית לעצמך על השאלה אתה יכול לצרוך מנת הגשה של גיינר ולוותר על ארוחה אחרי אימון, אני לדוגמא צורך כף אחת אחרי אימון ויוצא לי 12.5 גרם חלבון וזה לא מספיק לכן אני מוסיף 2 כפות טונה + 3 פרוסות לחם מחיטה מלאה+ ביצה קשה אחת + סלט ואז הגעתי ל 55 גרם חלבון שזה מצויין לי ואני שוקל 65, לפי דעתי לצרוך 0.75 גרם חלבון אחרי אימון זה קצת מדי אם אתה רוצה אתה בכיף יכול להגיע ל45 גרם חלבו אחרי אימון ואם קשה לך אז אתה יכול להיעזר באבקה תמיד.

לגבי השאלה של ארוחת ביניים: לא או, תעשה שתי ארוחות ביניים ותאכל את שתי הארוחות זה לא במקום אתה אוכל את שני הארוחות הללו וחייב שיהיו לפני ארוחת צהריים
ישן 15-07-08, 22:15   #18
Holy_Templar
מנהל הפורום

ציטוט:
לגבי ארוחה אחרי אימון, ענית לעצמך על השאלה אתה יכול לצרוך מנת הגשה של גיינר ולוותר על ארוחה אחרי אימון, אני לדוגמא צורך כף אחת אחרי אימון ויוצא לי 12.5 גרם חלבון וזה לא מספיק לכן אני מוסיף 2 כפות טונה + 3 פרוסות לחם מחיטה מלאה+ ביצה קשה אחת + סלט ואז הגעתי ל 55 גרם חלבון שזה מצויין לי ואני שוקל 65, לפי דעתי לצרוך 0.75 גרם חלבון אחרי אימון זה קצת מדי אם אתה רוצה אתה בכיף יכול להגיע ל45 גרם חלבו אחרי אימון ואם קשה לך אז אתה יכול להיעזר באבקה תמיד.

לגבי השאלה של ארוחת ביניים: לא או, תעשה שתי ארוחות ביניים ותאכל את שתי הארוחות זה לא במקום אתה אוכל את שני הארוחות הללו וחייב שיהיו לפני ארוחת צהריים
כלומר אם אני אוכל בוקר ב - 8:00 בבוקר

אז ב 10:00 - ארוחת ביניים

11:00 - ארוחת ביניים

12:30 - 13:00 - ארוחת צהריים

14:00-15:00 - גיינר 125 גרם

18:00-19:00 ארוחת ערב

ואז גיינר לפני השינה + חצי קופסת קוטג' + כף שמן זית
ביחס ליום ללא אימון.

??

ביום של אימון ארוחת הבוקר שלי היא ארוחה לפני אימון למעשה . לכן אני צורך בה את הרבע מנה גיינר
ומייד אחרי הארוחה חצי מנה גיינר של 125 גרם שזה מהווה רק 23.5 גרם חלבון ... שעכשיו אני מבין שלא מספיק .. אבל קשה לי לאכול עוד 45 גרם זה עוד לפני אפילו ארוחת צהריים. זה למעשה הארוחת ביניים שלי מחוזקת

אני מתאמן בבקרים ידידי, לכן הארוחה אחרי אימון נופלת על הביניים , והארוחה לפני אימון היא למעשה ארוחת הבוקר.

ועוד שאלה לא עדיף לאכול בוקר , אז ביניים אז צהריים אז ביניים ואז ערב ולילה ?

למה לאכול בוקר שתי ארוחות ביניים לפני צהריים ואז צהריים וערב ?

נערך לאחרונה על ידי Holy_Templar, 15-07-08 בשעה 22:19.
Holy_Templar מנותק   הגב עם ציטוט
ישן 15-07-08, 22:16   #19
שייקה

ציטוט:
כלומר אם אני אוכל בוקר ב - 8:00 בבוקר

אז ב 10:00 - ארוחת ביניים

11:00 - ארוחת ביניים

12:30 - 13:00 - ארוחת צהריים

14:00-15:00 - גיינר 125 גרם

18:00-19:00 ארוחת ערב

ואז גיינר לפני השינה + חצי קופסת קוטג' + כף שמן זית
??
כן, יפה מאוד אחי הבנת תפואנטה, מה עם ארוחה לפני אימון ? יוגורט 0% שומן עם פרי/ חטיף אנרג'י עם כוס קפה חזק, חחח או שאתה לא מחשיב את זה כארוחה
ישן 15-07-08, 22:24   #20
Holy_Templar
מנהל הפורום

ציטוט:
כן, יפה מאוד אחי הבנת תפואנטה, מה עם ארוחה לפני אימון ? יוגורט 0% שומן עם פרי/ חטיף אנרג'י עם כוס קפה חזק, חחח או שאתה לא מחשיב את זה כארוחה
זה ביחס לימים שאין בהם אימון .

בימים של אימון כתבתי לך

אני מתאמן מוקדם בוקר בסביבות 6:40 אני במכון כושר כבר .

לכן ארוחת הבוקר היא הארוחה לפני אימון ואני מחזק אותה ברבע מנת גיינר .

אחרי אימון זו ארוחת הביניים של 9:30

זה חצי מנת גיינר 125 גרם או שעדיף שאתן את כל המנה היומית פשוט בימים של אימון מייד אחרי האימון . ולפני השינה אעשה מה שאמרת במקום הגיינר , אוכל קופסת קוטג' וכף שמן זית .

קפה אני לא שותה , שונא קפאין לא מרגיש איתו טוב חטיף אנרגי' ? זה מספיק לתת לי לפני אימון בוסט ?

אני מאמין בלאכול פסטה לפני אימון אפילו אם זה בבוקר עם הרבע מנת גיינר והקופסת קוטג' אני מקבל בוסט רציני באימון .

לא ?
תגובה