ישראלבודי
מתחייבים למחירים הזולים ביותר

חזור   ישראלבודי > ישראלבודי > תזונה ותוספים

תזונה ותוספים מה לאכול, מתי ולמה, תפריטים,אילו תוספי מזון מתאימים ועוד..

תגובה

הגדרות אשכול אפשרויות הצגת נושא
ישן 24-12-10, 09:53   #21
Cuba
מתחרה golden desert cup PL RAW

ציטוט:
פורסם במקור על ידי scylla צפה בהודעה
איש הלילה אומנם גדול וחזק ואני שחיף חלשלוש אבל הכל צריך לקחת בפרופורציה ולא לחפש בכוח איפה לדחוף עוד קלוריות לפני שאתה יודע איפה אתה עומד, שבלסתי כמו חמור הייתי גדול ושמן, עכשיו אני אוכל לא מעט, אבל לא בהגזמה, מקפיד לא לאכול הרבה פחמימות, כן לאכול הרבה חלבון, ויחסית הרבה שומן ואני כמעט לא משמין (וקל לי להשמין יחסית) צריך להתחיל מתפריט מסויים ולהוסיף בהדרגה לא חוכמה לאכול על 70 קילו כאילו אתה 90, כי אתה תמיד צריך לחשוב לאן אתה מתקדם, לגבי אחוז שומן של מוצרים - שומן זה ממש לא רע, גם שומן רווי, אבל צריך להתחשב בשאר הערכים שמשתנים גם - פחמימות ושומן, אם אתה לחוץ על חלבון ולא חסר לך שומן למשל אז עדיף לעבור למוצרים יותר רזים שמכילים פחות שומן ויותר חלבון לדוגמא, המצב תקף גם להפך... שומן לא בעיה לצרוך יש לא מעט מקורות אבל חלבון לא תמיד קל למצוא אוכל קל (מבחינת שובע) וזול מבחינת כספית אז לפעמים טוב לנצל למקס' את המוצרים שמכילים חלבון שיהיו רזים על הדרך (בשר, מוצרי חלב וכו') אני אישית אוכל גם וגם, ושום צד הוא לא "מוחלט" ונכון הכל עניין של פרופורציות, לא לאכול רק גבנצ 50 אחוז שומן וצנצנת מיונז, ולא להתנזר משומן ולנקות חזה עוף מיובש ....
אתה צודק בתכלס רק אל תשכח שאתה עובד בתוכנית אימון שונה ממה שהוא עובד בss אתה צריך להתאושש מ3 סקואטים כבדים בשבוע מה שאתה עושה פעם אחת
אתה שובר שיא פעם בשבוע בss שוברים שיאים 3 פעמים בשבוע זה ההבדל
בss אוכלים יותר מתוכניות להתאוששות שבועית
Cuba מנותק   הגב עם ציטוט
ישן 24-12-10, 18:38   #22
Scylla
מקום 2 עד 90 ק"ג ב-golden desert cup PL RAW

עוסק ב:: ברמן
חדר כושר: גרייט שייפ
שלח הודעה דרך ICQ אל Scylla שלח הודעה דרך MSN אל Scylla

ציטוט:
פורסם במקור על ידי cuba צפה בהודעה
אתה צודק בתכלס רק אל תשכח שאתה עובד בתוכנית אימון שונה ממה שהוא עובד בss אתה צריך להתאושש מ3 סקואטים כבדים בשבוע מה שאתה עושה פעם אחת
אתה שובר שיא פעם בשבוע בss שוברים שיאים 3 פעמים בשבוע זה ההבדל
בss אוכלים יותר מתוכניות להתאוששות שבועית
יש לי 2 סקוואטים כבדים בשבוע ועוד דדליפט אחד כבד בשבוע, פלוס לימודים, עבודה פיזית יחסית, וקצת אירובי, התאוששות זה לא החלק הקל שלי.

הגישה של אוכל אוכל אוכל שומן שומן שומן טובה אולי למשקלים אבל בטווח הארוך לרוב זה פוגע מכל הבחינות, מי שיש לו נטיה קלה להשמנה יהפוך לבלון, בלון חזק, אבל אחרי זה יצטרך חיטוב ארוך שיצמצם את ההתקדמות, שלא בטוח שהוא יתמיד בו ויגיע למצב סביר חזרה וסתם יהפוך לעוד טר1ל שיטיף לשומן כי אין לו ז*ן לחיטוב והוא מזניח את איך שהוא נראה. יש דרך ביניים לא הכל שחור ולבן.
Scylla מנותק   הגב עם ציטוט
ישן 24-12-10, 18:45   #23
Cuba
מתחרה golden desert cup PL RAW

ציטוט:
יש לי 2 סקוואטים כבדים בשבוע ועוד דדליפט אחד כבד בשבוע, פלוס לימודים, עבודה פיזית יחסית, וקצת אירובי, התאוששות זה לא החלק הקל שלי.

הגישה של אוכל אוכל אוכל שומן שומן שומן טובה אולי למשקלים אבל בטווח הארוך לרוב זה פוגע מכל הבחינות, מי שיש לו נטיה קלה להשמנה יהפוך לבלון, בלון חזק, אבל אחרי זה יצטרך חיטוב ארוך שיצמצם את ההתקדמות, שלא בטוח שהוא יתמיד בו ויגיע למצב סביר חזרה וסתם יהפוך לעוד טר1ל שיטיף לשומן כי אין לו ז*ן לחיטוב והוא מזניח את איך שהוא נראה. יש דרך ביניים לא הכל שחור ולבן.
סבבה אבל אי אפשר להשוות את הלינארית לss מבחינת קושי ss תוכנית שבהרבה יותר קשה להתאושש ממנה

לא אמרתי למי שעושה ss שישר ידחוף מליון קלוריות אבל בשביל להתקדם בss אתה צריך לאכול יותר
Cuba מנותק   הגב עם ציטוט
ישן 24-12-10, 19:09   #24
alvaalva
חבר פעיל

מתחילים מ3000 ככה או אולי טיפה פחות וכל פעם שנתקעים במשקלים או ממש קשה להתאושש מוסיפים קצת..
אני עשיתי ככה בפעם הראשונה שעשיתי ss.
עכשיו אני לא סופר קלוריות, אני פשוט מקפיד על 3 ליטר חלב וחטיף 100 גרם חלווה כל יום, רק זה 2300 קלוריות.
alvaalva מנותק   הגב עם ציטוט
ישן 24-12-10, 19:27   #25
איש הלילה
אלוף העולם בפאורליפטינג לצעירים עד 110 ק"ג GPC

ציטוט:
איש הלילה אומנם גדול וחזק ואני שחיף חלשלוש אבל הכל צריך לקחת בפרופורציה ולא לחפש בכוח איפה לדחוף עוד קלוריות לפני שאתה יודע איפה אתה עומד, שבלסתי כמו חמור הייתי גדול ושמן, עכשיו אני אוכל לא מעט, אבל לא בהגזמה, מקפיד לא לאכול הרבה פחמימות, כן לאכול הרבה חלבון, ויחסית הרבה שומן ואני כמעט לא משמין (וקל לי להשמין יחסית) צריך להתחיל מתפריט מסויים ולהוסיף בהדרגה לא חוכמה לאכול על 70 קילו כאילו אתה 90, כי אתה תמיד צריך לחשוב לאן אתה מתקדם, לגבי אחוז שומן של מוצרים - שומן זה ממש לא רע, גם שומן רווי, אבל צריך להתחשב בשאר הערכים שמשתנים גם - פחמימות ושומן, אם אתה לחוץ על חלבון ולא חסר לך שומן למשל אז עדיף לעבור למוצרים יותר רזים שמכילים פחות שומן ויותר חלבון לדוגמא, המצב תקף גם להפך... שומן לא בעיה לצרוך יש לא מעט מקורות אבל חלבון לא תמיד קל למצוא אוכל קל (מבחינת שובע) וזול מבחינת כספית אז לפעמים טוב לנצל למקס' את המוצרים שמכילים חלבון שיהיו רזים על הדרך (בשר, מוצרי חלב וכו') אני אישית אוכל גם וגם, ושום צד הוא לא "מוחלט" ונכון הכל עניין של פרופורציות, לא לאכול רק גבנצ 50 אחוז שומן וצנצנת מיונז, ולא להתנזר משומן ולנקות חזה עוף מיובש ....
לך כבר יש מסת שריר ברמה סבירה.
המאמר מיועד בעיקר למתאמנים מתחילים, או מתאמנים שתקועים במשקל הגוף שלהם. מתאמן מתחיל זקוק למסת שריר בדחיפות, והיא תגיע כל כך בקלות שבאמת שאין שום סיבה להגביל את עצמך באוכל (ההפך). גם אתה (וגם אני, אגב), אילו היינו אוכלים טוב יותר בתחילת הדרך היינו מגיעים לתוצאות בצורה מהירה יותר, וכך אני (אני = פורום אימוני כוח) ממליץ.
אם מתאמן עולה במשקל בקצב משביע רצון, יכול להיות שה"מתודיקה" הזאת היא לא בגדר חובה אצלו. בכל אופן, המטרה העיקרית של המאמר היא לשבור קצת מיתוסים לגבי אכילת "ג'אנק פוד" והשמנה, ולתת מעין קונטרה לגישה השמרנית (מידי, בדרך כלל).
איש הלילה מנותק   הגב עם ציטוט
ישן 24-12-10, 19:40   #26
קפטן שלד
משתמש רגיל

ציטוט:
פורסם במקור על ידי איש הלילה צפה בהודעה
בצורה מהירה יותר, וכך אני (אני = מגלומן1) ממליץ.
שוק5!
ישן 24-12-10, 19:53   #27
subzero1122
Banned

נראה לי שהדיון הזה היה 300 פעם כבר, לא?
subzero1122 מנותק   הגב עם ציטוט
ישן 25-12-10, 03:12   #28
Scylla
מקום 2 עד 90 ק"ג ב-golden desert cup PL RAW

עוסק ב:: ברמן
חדר כושר: גרייט שייפ
שלח הודעה דרך ICQ אל Scylla שלח הודעה דרך MSN אל Scylla

עניין מאוד גנטי, אני גם בהתחלה השמנתי יחסית בקלות, חוץ מהמאסה האחרונה שבאמת בלסתי מעולם לא הייתי ממש שמן, אבל עדיין הגישה הזאת יכולה להוביל לתוצאות מאוד לא רצויות אצל רוב האנשים. אני בגישה שצריך פחות להקפיד להגביל את הכמות של האוכל אלא יותר את הפרופורציות ואולי את התזמון שלו לתוצאות יותר טובות..
Scylla מנותק   הגב עם ציטוט
ישן 25-12-10, 03:55   #29
lifton
חבר פעיל

טוב חברים.
שורה תחתונה לאכול, להרים כבד, המשפט הכי נפוץ בפורום.