ישראלבודי
מתחייבים למחירים הזולים ביותר

חזור   ישראלבודי > ישראלבודי > פורום אימוני כוח

פורום אימוני כוח אימוני כוח הם תורה שלמה, איך לעשות את זה נכון, להשאר בחיים ובאמת לראות תוצאות.

תגובה

הגדרות אשכול אפשרויות הצגת נושא
ישן 03-12-13, 02:49   #1
Homie
השמן מהקרוספיט

כללי:: סרסור שטני
עוסק ב:: בגופות
שלח הודעה דרך ICQ אל Homie שלח הודעה דרך MSN אל Homie
ברירת מחדל Mart Seim 265X10 HB squat

http://www.allthingsgym.com/mart-seim-265kg-x10-squat/
eat eat eat train eat eat eat sleep repeat

מדריך חדר כושר מוסמך מטעם מכללת ווינגייט

הלהקה שלי, לכל המוזיקים וחובבי המטאל :

http://profile.myspace.com/index.cfm...ndID=443176243

Homie מנותק   הגב עם ציטוט
ישן 03-12-13, 06:35   #2
the raccoon
חבר פעיל

הסמל האישי שלthe raccoon

חדר כושר: הולמס פלייס מבשרת

אה? ‎:-o
ישן 03-12-13, 10:58   #3
gorneo1
חבר פעיל

הסמל האישי שלgorneo1

כללי:: אור
עוסק ב:: פרטי
חדר כושר: נאוטילוס

פיזדיצ.... הוא גורם לזה להיראות בקטנה...

"Bodybuilding is not weight and repetitions; it’s resistance and absolute muscle failure. It’s not quantitative; it’s qualitative. It’s more mental than physical. It’s more control than rage. It’s the realization that you can always get bigger..."
gorneo1 מנותק   הגב עם ציטוט
ישן 03-12-13, 18:06   #4
IGOR
נפיחון

הסמל האישי שלIGOR

חדר כושר: k-gym

מה זה החוינה הזאת
IGOR מנותק   הגב עם ציטוט
ישן 03-12-13, 23:41   #5
ORs
חבר פעיל

הסמל האישי שלORs

יוווו מטורף
ישן 04-12-13, 17:34   #6
motherfuckerscreamer
חבר פעיל

לפי הספרים הטכניקה שלו לא טובה. תבואו ותגידו לי עכשיו שאתה מאבד טכניקה על חשבון משקלים כבדים אבל אל תגידו לי שזה לא יותר אפקטיבי להוציא ברכיים החוצה ולהעזר בירכיים בעלייה,אני מכבד מאוד את המשקלים אבל אפילו האחיזה שלו לא נכונה...
motherfuckerscreamer מנותק   הגב עם ציטוט
ישן 04-12-13, 17:48   #7
gorneo1
חבר פעיל

הסמל האישי שלgorneo1

כללי:: אור
עוסק ב:: פרטי
חדר כושר: נאוטילוס

אתה צודק, אבל עובדתית ועזוב טכניקה: הגב ישר, הוא שובר תאימא של המקביל ורואים את זה עוד מקדימה, ותראה את המשקל שעל הגב...

מגיע לו ריספקט...

"Bodybuilding is not weight and repetitions; it’s resistance and absolute muscle failure. It’s not quantitative; it’s qualitative. It’s more mental than physical. It’s more control than rage. It’s the realization that you can always get bigger..."
gorneo1 מנותק   הגב עם ציטוט
ישן 04-12-13, 22:19   #8
the raccoon
חבר פעיל

הסמל האישי שלthe raccoon

חדר כושר: הולמס פלייס מבשרת

משקלים כבדים ?

אין סיבה לאבד טכניקה בrm10
ישן 05-12-13, 00:35   #9
Homie
השמן מהקרוספיט

תגידו אתם עושים צחוק?
הוא עושה HB מושלם, ברכיים החוצה כמו שהן צריכות להיות ומרפקים בדיוק כמו שהם צריכים להיות
אם אין לכם מושג מזה HB ומזה LB אל תגיבו סתם
עוד מעט תגידו גם שפה הטכניקה לא טובה

http://www.youtube.com/watch?v=wa_edowfYzs

ישן 05-12-13, 01:22   #10
motherfuckerscreamer
חבר פעיל

ציטוט:
פורסם במקור על ידי homie צפה בהודעה
תגידו אתם עושים צחוק?
הוא עושה hb מושלם, ברכיים החוצה כמו שהן צריכות להיות ומרפקים בדיוק כמו שהם צריכים להיות
אם אין לכם מושג מזה hb ומזה lb אל תגיבו סתם
עוד מעט תגידו גם שפה הטכניקה לא טובה

http://www.youtube.com/watch?v=wa_edowfyzs
תקשיב,בחיים שלי לא ראיתי משהו יורד ככה בסקוואט..מסוכן מאוד אבל כנראה הוא ברמה מאוד גבוה שמאפשרת לו את האי בטיחות כזאת..
ישן 05-12-13, 08:36   #11
IGOR
נפיחון

הסמל האישי שלIGOR

חדר כושר: k-gym

ציטוט:
פורסם במקור על ידי motherfuckerscreamer צפה בהודעה
תקשיב,בחיים שלי לא ראיתי משהו יורד ככה בסקוואט..מסוכן מאוד אבל כנראה הוא ברמה מאוד גבוה שמאפשרת לו את האי בטיחות כזאת..
להגיד לך יותר בברור? זה סקוואט hb
IGOR מנותק   הגב עם ציטוט
ישן 05-12-13, 16:31   #12
Homie
השמן מהקרוספיט

עזוב, בוא תסביר למה זה מסוכן, כן אני רוצה שתסביר לי.

ישן 05-12-13, 18:42   #13
nadavmoore
חבר פעיל

ציטוט:
לפי הספרים הטכניקה שלו לא טובה. תבואו ותגידו לי עכשיו שאתה מאבד טכניקה על חשבון משקלים כבדים אבל אל תגידו לי שזה לא יותר אפקטיבי להוציא ברכיים החוצה ולהעזר בירכיים בעלייה,אני מכבד מאוד את המשקלים אבל אפילו האחיזה שלו לא נכונה...
אתה יותר מידי מושפע מריפטו. תתעורר חביבי כי אם אין לך מושג עדיף לא להגיד.
nadavmoore מנותק   הגב עם ציטוט
ישן 05-12-13, 23:02   #14
motherfuckerscreamer
חבר פעיל

ציטוט:
פורסם במקור על ידי Homie צפה בהודעה
עזוב, בוא תסביר למה זה מסוכן, כן אני רוצה שתסביר לי.
אני רוצה שאתה תסביר לי איך משקל כזה לא מסוכן לברכיים ש "הירידה" מנקודת ההתחלה עד לנקודת הסוף היא במהירות כזאת.
מספיק לקרוא קצת בגוגל ולהבין שהבנאדם הוא לא פאוורליפטר ולא באדיבילדר אלא Olympic lifter, מה שאומר שהחדות שלו קצת יותר חזקה מכל מתאמן אחר וכנראה יש לו גמישות נהדרת שמאפשרת לו לרדת כל הדרך בתשעים מעלות (מספיק להסתכל על הגוף שלו לראות שהוא כולו אלסטי ולא מאסיבי, מה שאמור לאפיין מרימים ברמה כזאת). מאחר והבהרתי לך את הנקודה שלי, שמדובר פה בסקוואט אולימפי - אז זה בדיוק כמו שתשאל אותי מה מסוכן בקפיצה לגובה, ואני יגיד לך שזה מסוכן למי שלא התנסה בזה ברמה אולימפית.

אני גם בטוח שלא היית מראה את הסרטון הזה למתאמנים שלך בתור משהו ללמוד ממנו. אתלטים ברמה של אולימפיאדה מביאים נפח אחר לתרגיל שעל פניו נראה כמו סקוואט רגיל, או לאיך שהבחור מעליי קרא לזה סקוואט HB.
ישן 05-12-13, 23:32   #15
motherfuckerscreamer
חבר פעיל

ציטוט:
פורסם במקור על ידי nadavmoore צפה בהודעה
אתה יותר מידי מושפע מריפטו. תתעורר חביבי כי אם אין לך מושג עדיף לא להגיד.
מושפע זאת מילה מוגזמת. אני פשוט סומך על המאמרים שלו כי הוא איש מקצוע מכובד, כמו שאתה סומך על הרופא משפחה שלך. זה לא שיש לי רקע מקצועי כלשהו לחלוק עליו. אגב, ריפרטו נתן לי את הידע, אבל שם נגמרת האחריות שלו
ישן 05-12-13, 23:37   #16
nadavmoore
חבר פעיל

ציטוט:
אני רוצה שאתה תסביר לי איך משקל כזה לא מסוכן לברכיים ש "הירידה" מנקודת ההתחלה עד לנקודת הסוף היא במהירות כזאת.
מספיק לקרוא קצת בגוגל ולהבין שהבנאדם הוא לא פאוורליפטר ולא באדיבילדר אלא Olympic lifter, מה שאומר שהחדות שלו קצת יותר חזקה מכל מתאמן אחר וכנראה יש לו גמישות נהדרת שמאפשרת לו לרדת כל הדרך בתשעים מעלות (מספיק להסתכל על הגוף שלו לראות שהוא כולו אלסטי ולא מאסיבי, מה שאמור לאפיין מרימים ברמה כזאת). מאחר והבהרתי לך את הנקודה שלי, שמדובר פה בסקוואט אולימפי - אז זה בדיוק כמו שתשאל אותי מה מסוכן בקפיצה לגובה, ואני יגיד לך שזה מסוכן למי שלא התנסה בזה ברמה אולימפית.

אני גם בטוח שלא היית מראה את הסרטון הזה למתאמנים שלך בתור משהו ללמוד ממנו. אתלטים ברמה של אולימפיאדה מביאים נפח אחר לתרגיל שעל פניו נראה כמו סקוואט רגיל, או לאיך שהבחור מעליי קרא לזה סקוואט HB.
אז מה שאתה אומר בעצם שזה לא מסוכן למי שמתורגל בסקוואט מהסוג הזה ולמי שמספיק גמיש.
עכשיו תסביר לי למה לא לקחת מתאמן והפוך אותו לגמיש אלסטי וחזק במקום להגביל לו את הטווח תנועה ולהשאיר אותו קשה כמו אבן?
כמו שאתה לא שמת ישר 100 קילו על הגב וירדת לסקוואט (אני לא בטוח שעכשיו יש לך בכלל 100 קילו סקוואט אבל מילא) אז גם הוא לא שם 200+ קילו וירד לATG (אם אין לך מושג מזה חפש בגוגל) HB סקוואט. הוא עבד על גמישות,על טווח תנועה, על מהירות, על כוח והיום יש לו את הסקוואט כזה- אם המתאמן שלי אתלט מכל סוג חוץ מפווארליפטר תגיד לי סיבה אחת למה אם בסופה של דרך לא עדיף לו לעשות HB ATG סקוואט של 270 וכן עדיף לו לעשות 270 LB סקוואט מילימטר מתחת למגביל בתנועה מבוקרת ואיטית.
אגב רק שתדע גם לLB סקוואט יש חסרות וגם ממנו אפשר להפצע

אתה מתאמן חדש וקראת ספר אחד, אני מאמין שעוד כמה שנים תגיד בואנה איזה אידיוט הייתי.
דרך צלחה
ישן 06-12-13, 00:04   #17
motherfuckerscreamer
חבר פעיל

ציטוט:
אז מה שאתה אומר בעצם שזה לא מסוכן למי שמתורגל בסקוואט מהסוג הזה ולמי שמספיק גמיש.
עכשיו תסביר לי למה לא לקחת מתאמן והפוך אותו לגמיש אלסטי וחזק במקום להגביל לו את הטווח תנועה ולהשאיר אותו קשה כמו אבן?
כמו שאתה לא שמת ישר 100 קילו על הגב וירדת לסקוואט (אני לא בטוח שעכשיו יש לך בכלל 100 קילו סקוואט אבל מילא) אז גם הוא לא שם 200+ קילו וירד לatg (אם אין לך מושג מזה חפש בגוגל) hb סקוואט. הוא עבד על גמישות,על טווח תנועה, על מהירות, על כוח והיום יש לו את הסקוואט כזה- אם המתאמן שלי אתלט מכל סוג חוץ מפווארליפטר תגיד לי סיבה אחת למה אם בסופה של דרך לא עדיף לו לעשות hb atg סקוואט של 270 וכן עדיף לו לעשות 270 lb סקוואט מילימטר מתחת למגביל בתנועה מבוקרת ואיטית.
אגב רק שתדע גם לlb סקוואט יש חסרות וגם ממנו אפשר להפצע

אתה מתאמן חדש וקראת ספר אחד, אני מאמין שעוד כמה שנים תגיד בואנה איזה אידיוט הייתי.
דרך צלחה
אני לא יודע, אני לא מאמן. כמו שאמרת, אני רק בתחילת הדרך שלי עוד כמתלמד, אני לומד ממך, ממה שכתבת. אני לא בא לריב.

אבל כל הכבוד לך שאתה חושב על זה. אני מסכים שצריך להרחיב אופקים ויש את הקרוספיט שהוא מקום מאוד מיוחד ונכון לעשות בו את זה.

אבל זה תהליך וזה בהדגרתיות. אתה לא יכול לתת לבנאדם לרוץ לפני שהוא למד ללכת. הענף האולימפי "מעסיק" בתוכו אתלטים ברמות באמת גבוהות, שהתרגילים שלהם, כמו בדוגמא הזאת, עלולים להיות מסוכן למי שלא נטל חלק בלמידה שלהם, ושוב, זה אולימפי, חשוב להדגיש. ואני חושש חבר, שאם התרגיל הזה היה כל כך קל לביצוע ומאמנים בישראל היו מלמדים את המתאמנים שלהם, לא היינו מדינה כזאת לא מפותחת בתרבות הספורט. אבל שורש הבעיה הזאת, לא קשורה לבעיה שלנו. ( פשוט הדיון שיצרת פה הוא על אופן הלימוד של מתאמנים. ברור שאתה יכול לקחת מתאמן וללמד אותו סקוואט, אבל את הסקוואט שנקבע ע"י המועצות האולימפיות לפי הנהלים, לא בטוח שתצליח או בכלל תצליח ללמד אותו.)

אבל תסכים איתי.
כשאתה בא לאמן כל בנאדם ממוצע עם מנוי שנתי לחד"כ על סקוואט, אתה מאמן אותו על סקוואט. (אבוי שאחריי כל הדברים שהוא למד, הירידה הנכונה, המוט הורטיקלי, ההיפ דרייב, הוא גם ירצה ללמוד גמישות ואלמנטים אחרים.), ועל הדרך בחפיף, מאמין שחיזקת לו גם את הגמישות וכל השאר.
כשאתה בא לאמן אתלט לתחרות אולימפית, אתה מאמן אותו על גמישות, כוח, טווח תנועה, וגם באסה לגיד דיי מסתמך על המתנה שאלוהים הביא לו, שזה האמצעי העיקרי למטרה - והתוצאה על פניו, נראה קל מאוד, אך יכול להיות מסוכן מאוד למי שאותם אלנמטים של גמישות, טווח תנועה, כוח וכו' לא מספיק חזקים אצלו.

קצת צבוע ומתנשא יהיה מצדך להגיד שאתה מאמן מתאמנים לפי ההגדרות האולימפיות. אם כנראה לא הבנת את תמצית הכוונה שלי, זה אולימפי, והבחור שביצע את הסקוואט הזה, הוא אתלט אולימפי. אם אתה הופך את זה לכך כך קל לנרכש, מעניין איך זה שאתה ורבים אחרים לא הצעת את עצמך לריו 2016.

אגב, היו סיימתי סקוואט במשקל 110 קילו atg. דיי מכובד למי שחודשיים במכון, לא?
ישן 06-12-13, 00:50   #18
nadavmoore
חבר פעיל

ציטוט:
אני לא יודע, אני לא מאמן. כמו שאמרת, אני רק בתחילת הדרך שלי עוד כמתלמד, אני לומד ממך, ממה שכתבת. אני לא בא לריב.

אבל כל הכבוד לך שאתה חושב על זה. אני מסכים שצריך להרחיב אופקים ויש את הקרוספיט שהוא מקום מאוד מיוחד ונכון לעשות בו את זה.

אבל זה תהליך וזה בהדגרתיות. אתה לא יכול לתת לבנאדם לרוץ לפני שהוא למד ללכת. הענף האולימפי "מעסיק" בתוכו אתלטים ברמות באמת גבוהות, שהתרגילים שלהם, כמו בדוגמא הזאת, עלולים להיות מסוכן למי שלא נטל חלק בלמידה שלהם, ושוב, זה אולימפי, חשוב להדגיש. ואני חושש חבר, שאם התרגיל הזה היה כל כך קל לביצוע ומאמנים בישראל היו מלמדים את המתאמנים שלהם, לא היינו מדינה כזאת לא מפותחת בתרבות הספורט. אבל שורש הבעיה הזאת, לא קשורה לבעיה שלנו. ( פשוט הדיון שיצרת פה הוא על אופן הלימוד של מתאמנים. ברור שאתה יכול לקחת מתאמן וללמד אותו סקוואט, אבל את הסקוואט שנקבע ע"י המועצות האולימפיות לפי הנהלים, לא בטוח שתצליח או בכלל תצליח ללמד אותו.)

אבל תסכים איתי.
כשאתה בא לאמן כל בנאדם ממוצע עם מנוי שנתי לחד"כ על סקוואט, אתה מאמן אותו על סקוואט. (אבוי שאחריי כל הדברים שהוא למד, הירידה הנכונה, המוט הורטיקלי, ההיפ דרייב, הוא גם ירצה ללמוד גמישות ואלמנטים אחרים.), ועל הדרך בחפיף, מאמין שחיזקת לו גם את הגמישות וכל השאר.
כשאתה בא לאמן אתלט לתחרות אולימפית, אתה מאמן אותו על גמישות, כוח, טווח תנועה, וגם באסה לגיד דיי מסתמך על המתנה שאלוהים הביא לו, שזה האמצעי העיקרי למטרה - והתוצאה על פניו, נראה קל מאוד, אך יכול להיות מסוכן מאוד למי שאותם אלנמטים של גמישות, טווח תנועה, כוח וכו' לא מספיק חזקים אצלו.

קצת צבוע ומתנשא יהיה מצדך להגיד שאתה מאמן מתאמנים לפי ההגדרות האולימפיות. אם כנראה לא הבנת את תמצית הכוונה שלי, זה אולימפי, והבחור שביצע את הסקוואט הזה, הוא אתלט אולימפי. אם אתה הופך את זה לכך כך קל לנרכש, מעניין איך זה שאתה ורבים אחרים לא הצעת את עצמך לריו 2016.

איפה רשמתי שמשהו קל? להתאמן זה לא דבר קל, מי שרוצה להיות אתלט ולהשיג כמה שיותר בשביל תחום ספציפי ולהגיע רחוק יהיה צריך להתאמן קשה מאד.
אתה צריך להבין שאין כזה דבר "אולימפי" , כל מתאמן והמטרה שלו. אם יבוא אלי מתאמן ויגיד לי שהוא רוצה להשיג abc אני אשיג לו abc בדרכים שאני מכיר.
כמובן שאם יבוא אליי מתאמן כללי שלא מעניין אותו יותר מידי חוץ גוף נחמד ולהיות בריא אני לא אתן לו להתחיל להבין טכניקות מסובכות של תרגילים מורכבים, שוב הכל תלוי.
גם להגיד "מסוכן" על משהו זה מאד תלוי, לי יש עבר של קריעת צולבת בברך + 2 מיניסקוסים 2 קרעים ב2 ההאמסטרינגים , שבר בקרסול וקרע הרצועה בקרסול.
אני עושה סקוואטים בדיוק כמו שראיתי בסרטון, אני גם מתאמן ובינואר אתחרה בהרמת משקולות ולא כואב לי בברכים בנתיים וטפו טפו טפו לא נפצעתי עדיין.
שוב כל אימון, כל תרגיל הוא תלוי "מטרות" של מתאמן\עבר רפואי ויכולות שלו - זה מנקודת מבט של מאמן.

אם אתה מתעניין בכוח לאוכלוסיה הכללית תמשיך לקרוא את ריפטו אם אתה רוצה ללמוד קצת מעבר על איך מאמנים אתלטים אתה מוזמן לקרוא ספרים של ביל סטאר ולהמשיך הלאה.

כל הכבוד על הסקוואט מאחל לך שתמשיך להתקדם ותגיע רחוק, אגב אצלנו מדברים בסרטונים ככה שאם אתה אומר משקלי עבודה שים סרטון גם. ולמה אתה עושה ATG אם רשמת שזה מסוכן?
בהצלחה
ישן 06-12-13, 12:51   #19
Homie
השמן מהקרוספיט

ציטוט:

אבל תסכים איתי.

אתה רושם סתם שטויות,
אין כזה דבר בחפיף, ככה המדינה שלנו נראית הכל פה חרא כולם חלשים טיפשים ואפסים בכל תחום קשור לא רק בספורט, נמאס מדרך החיים של החפיף.
אני מאמן גם במכון קרוספיט וגם בקאנטרי של מפונקים, אז מה,
כל מתאמן שלי אני עושה לו בסוף כל אימון 10-15 דקות mobility בשביל שאני יוכל לשפר לו
טווחי תנועה בין אם זה בשביל תנועות לחיי היום יום ובין אם זה בשביל לשפר לו את ההרמות.

ישן 06-12-13, 16:06   #20
motherfuckerscreamer
חבר פעיל

ציטוט:
איפה רשמתי שמשהו קל? להתאמן זה לא דבר קל, מי שרוצה להיות אתלט ולהשיג כמה שיותר בשביל תחום ספציפי ולהגיע רחוק יהיה צריך להתאמן קשה מאד.
אתה צריך להבין שאין כזה דבר "אולימפי" , כל מתאמן והמטרה שלו. אם יבוא אלי מתאמן ויגיד לי שהוא רוצה להשיג abc אני אשיג לו abc בדרכים שאני מכיר.
כמובן שאם יבוא אליי מתאמן כללי שלא מעניין אותו יותר מידי חוץ גוף נחמד ולהיות בריא אני לא אתן לו להתחיל להבין טכניקות מסובכות של תרגילים מורכבים, שוב הכל תלוי.
גם להגיד "מסוכן" על משהו זה מאד תלוי, לי יש עבר של קריעת צולבת בברך + 2 מיניסקוסים 2 קרעים ב2 ההאמסטרינגים , שבר בקרסול וקרע הרצועה בקרסול.
אני עושה סקוואטים בדיוק כמו שראיתי בסרטון, אני גם מתאמן ובינואר אתחרה בהרמת משקולות ולא כואב לי בברכים בנתיים וטפו טפו טפו לא נפצעתי עדיין.
שוב כל אימון, כל תרגיל הוא תלוי "מטרות" של מתאמן\עבר רפואי ויכולות שלו - זה מנקודת מבט של מאמן.

אם אתה מתעניין בכוח לאוכלוסיה הכללית תמשיך לקרוא את ריפטו אם אתה רוצה ללמוד קצת מעבר על איך מאמנים אתלטים אתה מוזמן לקרוא ספרים של ביל סטאר ולהמשיך הלאה.

כל הכבוד על הסקוואט מאחל לך שתמשיך להתקדם ותגיע רחוק, אגב אצלנו מדברים בסרטונים ככה שאם אתה אומר משקלי עבודה שים סרטון גם. ולמה אתה עושה atg אם רשמת שזה מסוכן?
בהצלחה
הפציעות שלך נגרמו בגלל תנועות מסוכנות שעשית, לא? ואתה נשמע בחור סקרן מאוד, דיי מסביר את זה.
אני לא סוחב איתי פציעה אחת, מאמין שזה בגלל שאני מאוד פוחד על הגוף שלי ונזהר בכל תנועה (לכן אני לא מגדיר את עצמי אתלט), לכן אני מאמין שאני עושה את זה נכון.
סגרת את הדיון בצורה טובה אחי, מאחל גם לך בהצלחה בהמשך והחלמה מהירה מהפציעות!

ואני לא מעוניין לפרסם סרטון עדיין, שאני יעבור את ה 150 בחצי שנה הקרובה אני מאמין שאני יפרסם.

הומי, אני לא אוהב להשקיע בהודעות ולשמוע מאנשים שקוראים לזה שטויות
מה שטויות במה שאמרתי בדיוק? שים לב שאני מסכים איתך שהרבה אנשים אוהבים את "דרך החפיף". בהסתכלות אולימפית, אימון על גמישות צריך לבוא בתור אימון שלם, ולא בתור תרגיל סיום.
תגובה

הגדרות אשכול
אפשרויות הצגת נושא