ישראלבודי
מתחייבים למחירים הזולים ביותר

חזור   ישראלבודי > ישראלבודי > תזונה ותוספים

תזונה ותוספים מה לאכול, מתי ולמה, תפריטים,אילו תוספי מזון מתאימים ועוד..

תגובה

הגדרות אשכול אפשרויות הצגת נושא
ישן 08-09-07, 17:20   #1
שחיף אש מגיל שש
חבר מתחיל

ברירת מחדל עלייה במסה

שלום לכולם
אני בן 17 1.71 שוקל 51 (כן כן אני שחיף )
אני רוצה לעלות במסה אבל לא מצליח! אני מנסה לאכול הרבה אבל זה לא תמיד מסתדר (עבודה, בצפר)
אני רוצה לקחת אבקה לעלייה במסה עכשיו הציעו לי את האבקה הזאת- EAS - MASS FACTOR
רציתי לדעת איך האבקה? האם היא באמת תעזור לי לעלות?
והאם היא יכולה לגרום נזק כולשהו?
ואם יש לכם עוד עצות לעלייה במסה (קראתי את רוב המאמרים באתר שהם מצויינים תודה רבה לכל התותחים!)

שתהיה שנה טובה לכולם.
שחיף אש מגיל שש מנותק   הגב עם ציטוט
ישן 08-09-07, 18:14   #2
עקרב
חבר פעיל

הסמל האישי שלעקרב

ציטוט:
פורסם במקור על ידי שחיף אש מגיל שש
שלום לכולם
אני בן 17 1.71 שוקל 51 (כן כן אני שחיף )
אני רוצה לעלות במסה אבל לא מצליח! אני מנסה לאכול הרבה אבל זה לא תמיד מסתדר (עבודה, בצפר)
אני רוצה לקחת אבקה לעלייה במסה עכשיו הציעו לי את האבקה הזאת- EAS - MASS FACTOR
רציתי לדעת איך האבקה? האם היא באמת תעזור לי לעלות?
והאם היא יכולה לגרום נזק כולשהו?
ואם יש לכם עוד עצות לעלייה במסה (קראתי את רוב המאמרים באתר שהם מצויינים תודה רבה לכל התותחים!)

שתהיה שנה טובה לכולם.
יש לינק למוצר? בכל מקרה אתה צריך לבנות תפריט מסודר לפי הנתונים שלך כדי שתוכל לעלות במשקל. אם יהיה לך קשה לאכול כל כך הרבה אז תשתמש בגיינר.
שנה טובה גם לך.
ישן 08-09-07, 18:32   #3
Vin diesel
מושעה

האבקה הזאת לא מתאימה לך. היא אם יכס של חלבון ופחמימות 1.2 לטובת הפחמימות.אתה צריח אבקה אם יכס של לפחות 1.5 לטובת הפחמימות אם הרבה קלוריות.
*אתה יכול ללכת על סיריוס מאס.
Vin diesel מנותק   הגב עם ציטוט
ישן 08-09-07, 18:36   #4
Lava
חבר פעיל

הסמל האישי שלLava

תראה בשביל לעלות במסה אתה צריך קודם כול לאכול נכון כמו שצריך.
אתה אומר שאין לך זמן? אז אני אומר לך שיש לך. זה הכול תלוי מה אתה מוכן לעשות בשביל זה.
אתה אומר שאתה בבצפר נאמר שאתה מתחיל בשעה 8 ללמוד בשביל להגיע לבצפר נגיד שאתה צריך לצאת ב7 וחצי בבוקר.
אתה קם ב6 וחצי בבוקר מצחצח שיניים מתלבש וכו'. זה לוקח רבע שעה השעה 7:45 יש לך 40 דקות להכין אוכל לבצפר ולאכול.
תכין לעצמך חביתה טובה [10-8 חלבוני ביצה(הלבן)] סלט קטן ושייק עליה במסה(אני ממליץ על יוניברסל גרייט גיינס שעשיר בפחמימות) תכין לעצמך לבצפר אוכל לדוגמא אתה יכול לקחת סנדביץ' מלחם מלא עם איזה סוג של בשר שאתה רוצה בפנים(כשאני הייתי בבצפר בהפסקת 10 היית אוכל 2 סנדביצ'ים גדולים עם חזה עוף בפנים כן חזה עוף קר בתוך סנדביץ' או שהייתי אוכל נקניק כתף בקר)
סיימת לאכול ב7 וחצי נאמר זה אומר שבשעה 10 אתה צריך שוב לאכול. בהספקה לפני השיעור אתה אוכל כמה סנדביצ'ים בטירוף. נגיד שאכלת בשעה 10 זה אומר שבשעה אחת אתה שוב צריך לאכול. אתה יכול בשעה 11 וחצי בהפסקה שלך לשתות עוד שייק. וככה להמשיך בין הארוחות שייקים ולתת ארוחות קבועות.
בזמן העבודה ע"פ חוק מדינה מגיע לך במשמרת של 8 שעות 3 הפסקות הפסקה ראשנה 10 דקות הפסקה שניה 20 דקות הפסקה שלישית 10 דקות אתה יכול לאכול הרבה מאוד מזון בהפסקות האלה.
אז הנה יש לך זמן.
אם אתה תחפש תירוצים למה אתה לא יכול לאכול אתה אף פעם לא תעלה במסה. תחפש תירוצים למה אתה כן יכול לאכול. במקום לשבת עם חבורה של אהבלים בהפסקה ולדבר על חרא תאכל כמו חולה נפש.
תלמיד יש זמן השאלה על איזה דברים אתה מוכן לוותר.
אני יוצא לעבודה מאוד מוקדם. אז אני אוכל באוטובוס. אני יכול לתרץ ולהגיד "אין לי זמן" אני קם ב6 בבוקר והולך לחדר כושר. בדרך מהחדר כושר אני שותה שייק ומגיע בזמן לעבודה.
אם אני לא בחדר כושר אני קם מספיק מוקדם כדי להכין אוכל לכול היום לשתות שייק ושיהיה לי אוכל בנסיעה באוטבוס.
כול אחד יכול לעלות במסה השאלה מה זה דורש וכמה אתה מוכן להקריב בשביל זה .
שייק עליה במסה רק עוזר זה לא תחליף לשום דבר זה רק תוסף. אתה צריך להוסיף למה שאתה כבר מקבל מאוכל רגיל אם אתה לא אוכל נכון שום דבר לא יעזור לך גם אם תשתה את זה 50 פעם ביום הכי חשוב הבסיס מהבסיס ממשיכים למעלה.
ארוחות סדירות ועשירות>שייקים רק ככה זה עובד.
תן בראש!
The Iron never lies to you. You can walk outside and listen to all kinds of talk, get told that you're a god or a total bastard. The Iron will always kick you the real deal. The Iron is the great reference point, the all-knowing perspective giver. Always there like a beacon in the pitch black. I have found the Iron to be my greatest friend. It never freaks out on me, never runs. Friends may come and go. But two hundred pounds is
always two hundred pounds
Lava מנותק   הגב עם ציטוט
ישן 08-09-07, 18:40   #5
Alon Big Guy
חבר פעיל

שלח הודעה דרך ICQ אל Alon Big Guy

גם לי היית הבעיה הזאת שאני אכלתי כמו מטורף ולא עליתי קילו אבל מאז שהלכתי לגיל גרנות רואים תוצאות..^_^

וגם זה לא אומר שאם תקנה אבקה היא תעזור לך.. כל עוד אתה לא אוכל כמו שצריך עם ארוחות מסודרות ולא אוכל שטויות כמו מתוקים וכו' תעלה בשריר ולא בשומן..
Alon Big Guy מנותק   הגב עם ציטוט
ישן 10-09-07, 14:13   #6
שחיף אש מגיל שש
חבר מתחיל

תודה רבה לכולם על העזרה.

שנה טובה.
שחיף אש מגיל שש מנותק   הגב עם ציטוט
תגובה