ישראלבודי
מתחייבים למחירים הזולים ביותר

חזור   ישראלבודי > ישראלבודי > פיתוח גוף-כללי

פיתוח גוף-כללי בפורום זה יהיו שיחות בנושא פיתוח גוף שאינם נכללים בפורומים האחרים

תגובה

הגדרות אשכול אפשרויות הצגת נושא
ישן 03-06-08, 14:34   #21
Jones
חבר ותיק (מועמד לחבר VIP)

הסמל האישי שלJones

עוסק ב:: ברמן

m.f_16@hotmail.com
תוסיף אחי אני מחובר.
Jones מנותק   הגב עם ציטוט
ישן 03-06-08, 14:35   #22
WEST $ SIDE
חבר פעיל

הסמל האישי שלWEST $ SIDE

באר שבע בלי לחשוב פעמיים , י"ם אחת הערים המשעממות ביותר
WEST $ SIDE מנותק   הגב עם ציטוט
ישן 03-06-08, 14:52   #23
rrkk
חבר VIP - חבר יהלום

אם התקבלת לרפואה לך לבאר שבע
בית הספר לרפואה של באר שבע הוא בין הטובים בארץ
אתה תרוויח גם בית ספר טב גם אווירה טובה ועם כל הכבוד לגבריאל (ויש לי הרבה כבוד אליו) האוניברסיטה היא לא שכונה.
אני גם למדתי בירושלים וגם נמצא הרבה באוניברסיטת הנגב. גם גרתי במעונות בירושלים (בהר הצופים שהם עוד הכי טובים מבין המעונות של האוניברסיטה והם לא מציאה גדולה)
לך לבאר שבע אתה תהנה מהלימודים ומהאוניברסיטה ומחיי החברה
rrkk מנותק   הגב עם ציטוט
ישן 03-06-08, 14:57   #24
Jones

הסמל האישי שלJones

ציטוט:
פורסם במקור על ידי rrkk
אתה תרוויח גם בית ספר טב גם אווירה טובה ועם כל הכבוד לגבריאל (ויש לי הרבה כבוד אליו) האוניברסיטה היא לא שכונה.
אני גם למדתי בירושלים וגם נמצא הרבה באוניברסיטת הנגב. גם גרתי במעונות בירושלים (בהר הצופים שהם עוד הכי טובים מבין המעונות של האוניברסיטה והם לא מציאה גדולה)
היית במעונות בבאר שבע?
ישן 03-06-08, 14:58   #25
BodyKilo
חבר פעיל

הסמל האישי שלBodyKilo

כללי:: Just Another Person

לך לבאר שבע.
BodyKilo מנותק   הגב עם ציטוט
ישן 03-06-08, 14:59   #26
Elevation
IsraelBody VIP - חבר יהלום

ציטוט:
פורסם במקור על ידי rrkk

בין הכי טובים בארץ ויש ארבעה, אז מה אומר?

בית הספר של בן גוריון נחשב זה שאפשר להתקבל אליו בציונים הכי נמוכים ויותר תלוי ראיונות אישיים, הוא נחשב הכי פחות טוב מכולם.

הפקולטה לרפואה של העברית נחשבת הכי יוקרתית והכי טובה מאז הקמתה.

המעונות לא להיט, נכון, אבל במקצוע כמו רפואה, לדעתי, יותר חשוב המקצוע.

Aou! Aou! Aou! Spartan#1!
Elevation מנותק   הגב עם ציטוט
ישן 03-06-08, 15:00   #27
rrkk
חבר VIP - חבר יהלום

ציטוט:
פורסם במקור על ידי Jones
היית במעונות בבאר שבע?
לא גרתי אבל ביקרתי. בדכ יהיה לך חדר משלך. מה שסביר שלא יהיה לך בירושלים
אבל אם תתקבל לבאר שבע אני ממליץ לך לשכור דירה
זה זול
יש שכונות שלמות של סטודנטים
אם להורים שלך יש כסף אז כדאי לקנות דירה . אתה תיקח חדר אחד ותשכיר את האחרים
היום דירות באיזור האוניברסיטה בבאר שבע נחשבות להשקעה מעולה
rrkk מנותק   הגב עם ציטוט
ישן 03-06-08, 15:56   #28
ran_z
חבר פעיל

הסמל האישי שלran_z

ג'ונסי, מה שלומך?
אני מחזק כל מילה של Rrkk.
אוניברסיטת בן-גוריון בבאר-שבע מהמובילות בארץ! חיי החבר'ה מאוד מאוד תוססים. אתה תהנה כאן ללא כל צל של ספק.
ירושלים אני לא מכיר, אז לא אביע דעה.
אגב היית ביום הסטודנט כאן? בסוף לא דיברנו. ביום רביעי לא הייתי, לא הספקתי בגלל העבודה. ביום חמישי באתי לשעתיים האחרונות... היה נחמד.
אם תגיע לב"ש, אשמח מאוד לעזור לך בכל הקשור למציאת דירה להשכיר, ובכלל כל עזרה אחרת שתצטרך בשביל להתעקלם כראוי.
רן.

כשתבין...תגדל!

לפניות, שאלות, בקשות, המלצות, תלונות - ליחצו כאן.
ran_z מנותק   הגב עם ציטוט
ישן 03-06-08, 17:45   #29
imported_NIR_B
חבר פעיל

כללי:: אני זה אני
עוסק ב:: גרבצן
חדר כושר: אנרגים

המעונות פה של הסטונדים בב"ש קרוב לבית שלי
שהיו מסכימים לנערים להכנס כמעט כל יום היתי משחק שמה כדורגל
מעונות ברמה לדעתי (רק דעתי, אני לא יכול להשוות למקום אחר כי לא היתי,אבל לדעתי זה מעונות ברמה חבל על הזמן)
אחותי לומדת באוניברסיטת בש, ויוצא לי לפעמים להיות שמה, נראה אחלה של דבר.. ובב"ש בכללי יש אחלה מקומות לצאת אליהם בתור סטודנט
מי שאמר על הסמים בב"ש,אז סמים יש בכל מקום! השאלה זה אם אתה מספיק חזק להתנגד אליהם, אתה יכול למצוא אחלה חברה שלא נוגעים ואחלה חברה שכן משתמשים.. זה תלוי ברצון שלך
imported_NIR_B מנותק   הגב עם ציטוט
ישן 03-06-08, 17:48   #30
Jones

הסמל האישי שלJones

ציטוט:
פורסם במקור על ידי ran_z
ג'ונסי, מה שלומך?
אני מחזק כל מילה של Rrkk.
אוניברסיטת בן-גוריון בבאר-שבע מהמובילות בארץ! חיי החבר'ה מאוד מאוד תוססים. אתה תהנה כאן ללא כל צל של ספק.
ירושלים אני לא מכיר, אז לא אביע דעה.
אגב היית ביום הסטודנט כאן? בסוף לא דיברנו. ביום רביעי לא הייתי, לא הספקתי בגלל העבודה. ביום חמישי באתי לשעתיים האחרונות... היה נחמד.
אם תגיע לב"ש, אשמח מאוד לעזור לך בכל הקשור למציאת דירה להשכיר, ובכלל כל עזרה אחרת שתצטרך בשביל להתעקלם כראוי.
רן.
רן יא נקניק בסוף לא באת אה ?
כןכן היייתי היה בן :):):):).
תן מסנג' אחי.
ישן 03-06-08, 21:10   #31
qaz777
חבר מתחיל

בוא אני אתן לך את הצד השני....

אני ירושלמי שלומד בב"ש.
מבחינת יוקרה, כנראה שהעברית לוקחת אבל, לדעתי זה שיקול קטנטן. רוב המרצים שלי עשו את הפוסט דוקטורט באוניברסיטאות היוקרתיות ביותר בעולם (קולומביה, Mit אלו שמות של מקומות שמרצים בסמסטר הזה שמלמדים אותי).

ב"ש זה פשוט יותר כיף. אני גר בשכונה ב, 10 דקות מהאוניברסיטה, 15 שעה מכל אחד מחבריי לכיתה. חברה שלי גרה 5 דקות הליכה ממני. זה כיף לא נורמלי שהכל קרוב בלי אוטובוסים, ובלי להחזיק רכב.

אוניברסיטה לא שכונה בכלל. חלק מהמקצועות מגיעים עד ל-60% נכשלים (נכון, זה מעט קורסים, ואף לא מעיד על הרמה הלימודית, אבל תבין שלא מחפפים בכלל).

מבחינת חיי חברה אין מה להשוות. תראה, נראה לי שכדאי להנות גם מהדרך בלימודים, ולהנות מהיותך סטודנט, ואני בטוח שבב"ש אתה תהנה מהדרך פי כמה. להיות סטודנט זה הסטטוס הכי טוב והכי גבוה שתגיע אליו בחיים (לפחות לדעתי). זה החופש הכי מוחלט שיהיה לך בחיים. אח"כ זה רק הולך ומתדרדר. תהנה מזה כל עוד אתה יכול.

חוץ מזה חדר הכושר של האוניברסיטה עולה רק 300 שקל

לשנה.
qaz777 מנותק   הגב עם ציטוט
ישן 03-06-08, 22:02   #32
Jones

הסמל האישי שלJones

ציטוט:
פורסם במקור על ידי qaz777
בוא אני אתן לך את הצד השני....

אני ירושלמי שלומד בב"ש.
מבחינת יוקרה, כנראה שהעברית לוקחת אבל, לדעתי זה שיקול קטנטן. רוב המרצים שלי עשו את הפוסט דוקטורט באוניברסיטאות היוקרתיות ביותר בעולם (קולומביה, Mit אלו שמות של מקומות שמרצים בסמסטר הזה שמלמדים אותי).

ב"ש זה פשוט יותר כיף. אני גר בשכונה ב, 10 דקות מהאוניברסיטה, 15 שעה מכל אחד מחבריי לכיתה. חברה שלי גרה 5 דקות הליכה ממני. זה כיף לא נורמלי שהכל קרוב בלי אוטובוסים, ובלי להחזיק רכב.

אוניברסיטה לא שכונה בכלל. חלק מהמקצועות מגיעים עד ל-60% נכשלים (נכון, זה מעט קורסים, ואף לא מעיד על הרמה הלימודית, אבל תבין שלא מחפפים בכלל).

מבחינת חיי חברה אין מה להשוות. תראה, נראה לי שכדאי להנות גם מהדרך בלימודים, ולהנות מהיותך סטודנט, ואני בטוח שבב"ש אתה תהנה מהדרך פי כמה. להיות סטודנט זה הסטטוס הכי טוב והכי גבוה שתגיע אליו בחיים (לפחות לדעתי). זה החופש הכי מוחלט שיהיה לך בחיים. אח"כ זה רק הולך ומתדרדר. תהנה מזה כל עוד אתה יכול.

חוץ מזה חדר הכושר של האוניברסיטה עולה רק 300 שקל

לשנה.
איך רמת המעונות שם?
ישן 03-06-08, 22:42   #33
P-a-n-1-c
Banned

עוסק ב:: חייל בסדיר, מילואימניק בטיב טעם.

קודם תעבור את הראיונות אח"כ תתכנן איך ואיפה לגור. הראיונות הם השלב הכי קשה, מה אתה חושב שאם זומנת לראיונות אז עברת את רוב הדרך? ממש לא. הרוב הגדול נופל בראיונות.

בנוגע לבחירה, תלוי מה אתה מחפש - יוקרה או חיים של סטודנט. בנוגע לרפואה אין ספק שהעברית היא כמה רמות מעל האונב' האחרות. בנוגע לשאר המקצועות אפשר להתווכח.
הייתי הולך על ב"ש.

בהצלחה.
P-a-n-1-c מנותק   הגב עם ציטוט
ישן 04-06-08, 11:37   #34
ran_z
חבר פעיל

הסמל האישי שלran_z

ציטוט:
פורסם במקור על ידי Jones
איך רמת המעונות שם?
עזוב מעונות. בדיוק כפי שהבחור אמר, אתה משכיר דירה בשכונה ב' לדוגמה ברחוב ביאליק באזור הקרוב לאוניברסיטה. או בשכונה ג' ברחוב וינגייט זה גם בקרבת הלימודים. אפשר גם בשכונה ד' וכך הלאה.. המחירים זולים. דירה 2-3 חדרים במצב מצוין מרוהטת תעלה לך 1200-1500 ש"ח, לא יקר בכלל. אתה יכול לחפש שותפים או להשכיר לבד ע"פ הרצונות שלך והמצב הכלכלי.
אכן, כמו שהירושלמי אמר, לא צריך רכב, אתה תהיה נייד מאוד באוזרים האלו.. הכל קרוב להכל.
אגב, הוספתי אותך למסנג'ר. שתהיה זמין נדבר

הא ותשכח מהחדר כושר באוניסרסיטה. זה החדר כושר הכי צפוץ בארץ. נכון 300 שקל לשנה.. אבל אם אתה מגיע לשם אחר הצהריים ומצליח לעשות תרגיל, כך את המכשיר מתנה הבית, עלי.

כשתבין...תגדל!

לפניות, שאלות, בקשות, המלצות, תלונות - ליחצו כאן.
ran_z מנותק   הגב עם ציטוט
ישן 04-06-08, 19:41   #35
qaz777
חבר מתחיל

ציטוט:
פורסם במקור על ידי Jones
איך רמת המעונות שם?
תראה, אני לא הייתי במעונות בירושלים, אבל זה זול (בטוח יותר מירושלים). בירושלים כפר הסטודנטים (שלא יהיה כל כך רלוונטי כי זה רחוק מהפקולטה שלך עולה משהו כמו 1300 שקל לחודש) בב"ש אתה יכול בסכום כזה להשכיר דירה ולשלם את כל החשבונות (באותו הסכום, וישאר לך עוד כסף לאיזה בקבוק ויסקי טוב)
לגבי המעונות, קיימים שני מעונות. האחד נמצא בשכונה ד' ונקרא "ד" והשני נקרא "ג". תנחש באיזו שכונה הוא ממוקם?
ברוב החדרים יש מזגנים (להערכתי מעל ל-80%).

מעונות ג' שווים קצת יותר לדעתי. חלק מהבנייינים שופצו בשנה שעברה. יש מכולת, מכבסה, חדרי מחשבים, חדרי לימוד, המון דשא וקרוב לשני פאבים ששווים. יש את הבניינים המשופצים, בניינים שאינם משופצים, וקרוונים. המעונות מטר מהבריכה ומהחדר כושר. במעונות ג חיי החברה קצת יותר מוצלחים לטעמי. בג' יש גם כמה חוגים אם אתה בעניין סלסה, וג'אגלינג עולים לי לראש.

במעונות ד יש גם כן חדרי מחשבים, חדרי לימוד מכבסה. ויש את הפאב הכי זול בערך בב"ש במרחק יריקה. יש בד' כמה סוגי בניינים. יש בניינים חדשים (לשנים מתקדמות - לא רלוונטי אליך) ועוד כמה סוגים שונים (2 קומות\שלוש קומות). ב-ד' יש יותר פרטיות.

אני לא הייתי הולך על מעונות. אתה לא בוחר את השותפים שלך. לך תדע על איזה שותף תיפול. הפרטיות במעונות מופרת לעיתים קרובות. אמנם במעונות זה ממש כיף מבחינה חברתית, אבל אין לך ממש מקום משל עצמך.

בקיצור תעשה את השיקול שלך. אם אתה שואל אותי, עדיף לעבוד איזה יום בשבוע ולשדרג את עצמך לבית אמיתי משלך.
qaz777 מנותק   הגב עם ציטוט
ישן 04-06-08, 22:18   #36
Jones

הסמל האישי שלJones

qaz777,אני לא שוקל דירה כי לא בא לי לחזור מהלימודים ולא למצוא אף אחד אלא רק 4 קירות.
ישן 04-06-08, 22:20   #37
Jones

הסמל האישי שלJones

אולי בשנה ב' אני אחשוב על דירה,שנה א' בטוח מעונות
ישן 04-06-08, 22:26   #38
adirsommer
חבר פעיל

הסמל האישי שלadirsommer

שלח הודעה דרך ICQ אל adirsommer שלח הודעה דרך MSN אל adirsommer

סתם מסקרנות, מה הנתנוים היבשים ג'ונס ?

אתה עושה את זה במסגרת העתודה, או שאתה אחרי צבא ?

ולמה לא טכניון ? היידה טכניון !:d
"If you want to be a success in bodybuilding or anything else in life, you can't have lukewarm ambition or an indifferent attitude. You must acquire an intensity and a strong desire. That's the only way you will succeed."

Dr. Frederick Tilney, 1947-
adirsommer מנותק   הגב עם ציטוט
ישן 04-06-08, 22:36   #39
Deus ex machina
חבר פעיל

הסמל האישי שלDeus ex machina

כללי:: Deus ex machina
עוסק ב:: סטודנט
חדר כושר: אוניבסיטה

ציטוט:
פורסם במקור על ידי ran_z
הא ותשכח מהחדר כושר באוניסרסיטה. זה החדר כושר הכי צפוץ בארץ. נכון 300 שקל לשנה.. אבל אם אתה מגיע לשם אחר הצהריים ומצליח לעשות תרגיל, כך את המכשיר מתנה הבית, עלי.
זה מאוד תלוי איזה סוג מתאמן אתה , הסקוואט ראק כמעט אף פעם לא בשימוש , אבל כן משעה 5+ אימונים מתחילים להיות אתגר .
Deus ex machina מנותק   הגב עם ציטוט
ישן 04-06-08, 22:38   #40
blinki
חבר פעיל

אתה יכול לשכור דירה עם שותפים לא מש בעייתי,אישית הייתי הולך לירושלים לפי מה שהבנתי הרמה יותר גבוהה ולא סתם תנאי הקבלה יותר גבוהים אם כי לבאר שבע יש יתרון שהבית חולים שלהם(סורוקה) יותר איכותי מבית החולים בירושלים למרות שזה לא בהכרח קשור(וגם ככה רוב בתי החולים הטובים נמצאים במרכז)
ודבר עם משה הוא לומד רפואה אני בטוח שהוא מבין יותר מכולנו
blinki מנותק   הגב עם ציטוט
תגובה