ישראלבודי
מתחייבים למחירים הזולים ביותר

חזור   ישראלבודי > ישראלבודי > תזונה ותוספים

תזונה ותוספים מה לאכול, מתי ולמה, תפריטים,אילו תוספי מזון מתאימים ועוד..

תגובה

הגדרות אשכול אפשרויות הצגת נושא
ישן 25-07-11, 22:15   #1
apache4001
חבר מתחיל

ברירת מחדל רוצה להתחיל להשתמש בתוספים, אבל מהרהר.

1.75
משקל 64

אני רוצה להתחיל להתאמן באופן קבוע, לא בכיוון של פאוורליפטינג ופיתוח שרירים, אלא יותר עיצוב וחיטוב.
חברים שלי התחילו לקחת חלבון, והתוצאות ישר היו בולטות, הבעיה היא שמשום מה יש לי איזה ג'וק בראש נגד כל הקטע.

אתם כאנשים מנוסים רציתי שתרגיעו או להפך תבאסו, האם עד היום היו מחקרים שהוכיחו שיש משהו שלילי באבקות? האטה או עצירה בגדילה, מצבי רוח, תופעות לוואי, משהו?
apache4001 מנותק   הגב עם ציטוט
ישן 25-07-11, 22:37   #2
איש העכביש
חבר פעיל

איזה עיצוב וחיטוב?? זה בטח ספאם
אתה חייב מאסה ואין שום דבר רע באבקת חלבון אתה צריך קצת לקרוא סה"כ הרי זה עשוי מאוכל פשוט זה מעובד כדי שיהיה קל להכניס את זה לגוף.
איש העכביש מנותק   הגב עם ציטוט
ישן 25-07-11, 23:08   #3
MeniAnti
חבר פעיל

עוד אחד שחושב שאבקת חלבון זאת אבקת קסמים...
MeniAnti מנותק   הגב עם ציטוט
ישן 25-07-11, 23:13   #4
apache4001
חבר מתחיל

תראה, אבקת קסמים או לא, אני מתאמן בדיוק כמו חברים שלי, אם לא יותר, ואצלהם רואים תוצאות הרבה יותר בולטות ומהר יותר, אני אוכל נכון, והרבה, והגנים שלי בסדר גמור, בטוח לא פחות טובים משלהם ברמה כזו.

אם אתם בוחרים לא לנסות להבין אותי, שיהיה, אני בסה"כ שואל מהבחינה הבריאותית, האם מצאו קשר שלילי בין אבקות החלבון לבין תופעה כזו או אחרת.
apache4001 מנותק   הגב עם ציטוט
ישן 25-07-11, 23:18   #5
lifton
חבר פעיל

ציטוט:
פורסם במקור על ידי apache4001 צפה בהודעה
תראה, אבקת קסמים או לא, אני מתאמן בדיוק כמו חברים שלי, אם לא יותר, ואצלהם רואים תוצאות הרבה יותר בולטות ומהר יותר, אני אוכל נכון, והרבה, והגנים שלי בסדר גמור, בטוח לא פחות טובים משלהם ברמה כזו.

אם אתם בוחרים לא לנסות להבין אותי, שיהיה, אני בסה"כ שואל מהבחינה הבריאותית, האם מצאו קשר שלילי בין אבקות החלבון לבין תופעה כזו או אחרת.
זו לא אבקת קסמים בכלל, תקרא ותלמד קצת איך זה עובד.
אתה יכול להיות רגוע בקשר לתוספים, אין שום רע.
לגביי ההתקדמות ,אין קשר אם הם משתמשים באקה חלבון או לא.
תסתכל רק על עצמך, תאכל ותתאמן כמו שצריך ואני מבטיח לך שאתה תגדל ותתחזק.

נערך לאחרונה על ידי lifton, 25-07-11 בשעה 23:22.
lifton מנותק   הגב עם ציטוט
ישן 26-07-11, 00:18   #6
hasman90
חבר פעיל

חדר כושר: בצבא כרגע בקושי מתאמן
שלח הודעה דרך ICQ אל hasman90 שלח הודעה דרך MSN אל hasman90

ציטוט:

אין שום דבר רע באבקת חלבון אין לך מה לפחד להשתמש בתכלס אתה לא צריך את זה
צריכת החלבון היומית שלך היא לא כזאת גבוה שאתה צריך אבקת חלבון שתעזור לך.. אם תקנה את זה זה יעזור לך רק פסיכולוגית אתה תרגיש יותר טוב..
ואם חברים שלך רואים יותר תוצאות אולי מכמה סיבות.. יכול להיות שהם אוכלים יותר טוב ממך מתאמנים יותר טוב ממך או ישנים יותר טוב ממך ואולי גנטית הם מפתחים יותר מאוד זה בטח לא קשור לאיזה שייק חלבון שהם לוקחים פעם ביום בכל מקרה כמו שהם לוקחים שייק חלבון ביום אתה תאכל קופסת טונה יותר.

If you dont use it,you lose it

מדריך כושר מוסמך מטעם וינגייט
hasman90 מנותק   הגב עם ציטוט
ישן 26-07-11, 00:38   #7
MeniAnti
חבר פעיל

ציטוט:

הכל מתחיל מזה שאתה חושב שהאימונים זה הכל אבל ישנם עוד כמה דברים חשובים לא פחות מהאימון עצמו!
אוכל: כמות חלבון איכותי + שומן איכותי + מאזן קלוריות חיובי = גדילת במסת שריר
וכמובן שינה: לישון בלילה לפחות 6-8 שעות ברצף.

אבקת חלבון היא תוסף תזונה שנועד לעזור לך להשלים את הערכים שלך בסך הכללי,
אומנם בד"כ זהו חלבון איכותי ובעל חומצות אמינו גבוהות אבל מה שמשנה בסופו של דבר -
איך אתה מסיים את היום ולא מה אכלת אחרי האימון כמו שהרבה חושבים.

ועכשיו לשאלתך:
אין שום בעייה בריאותית בשימוש אפילו קבוע של אבקת חלבון מכיוון שזהו תוסף תזונה,
אמנם לא של וויטמנים אלא של חלבון...

ואומר לך זאת חד משמעית אין שום ולא נמצא שום קשר לבעיות בריאות שהאבקה יכולה לגרום!
אולי בדוחק אפשר לומר שזה יכול להזיק למי שיש לו בעיות בריאות אבל לא בגלל שזה מהאבקה אלא בגלל שהחלבון מזיק לו בגלל אותה בעיית בריאות אבל לאדם שבריא זה לא מזיק ולא יזיק.

מקווה שענית לך על שאלתך שיהיה בהצלחה.

נ.ב. אני רואה שאתה ממש רזה ז"א שוקל רק 65 כדאי שקפיד להיות במאזן קלוריות חיובי ומלבד החשיבות של החלבון תקפיד על שומן ופחממה שחשובים לא פחות במצבך!
MeniAnti מנותק   הגב עם ציטוט
ישן 27-07-11, 10:33   #8
moshe12
חבר מתחיל

כללי:: משה שחר מאמן חדר כושר ותזונת ספורט
עוסק ב:: מוסיקה
חדר כושר: הולמספלייס

איש העכביש זה בישבילך.."זה מעובד כדי שיהיה יותר קל להכניס את זה לגוף" חח איזה הסבר דל ..לפני שאתה מסביר לבנאדם תקרא קצת ..

לשאלתך pache4001-אז ככה בקצרה חלבון אחד מאבות המזון הגוף ללא חלבון לא מתקיים .חלבון לאחר אימון ובמשך היום הוא אחד המרכיבים היותר חשובים להתאוששת והיפרטרופיה של השיר (גדילה בנפח הסיב) חלבון אבקת חלבון זה בעצם מי גבינה (לצורך העיניין אני מדבר על חלבון מי גבינה סטנדרט רגיל )הוא נוח נגיש יותר זול יותר נספג מהר יותר ודל קלוריות ..אם הוא מזיק ?אם יש לך בעיה של דיאליזה או רגישות בכליות אז יכול להיות לך לא נוח בבטן נקרא לזה ככה התוצר לווי היחידי שבאמת החלבון יעשה לך זה נודים !!בריא תקין מעולה בכבוד תנסה אל תתלה בזה תקוות אם התזונה שלך לקויה זה רק תוסף חלבון ללא תפריט איכותי לא יעזור בהצלחה ארנולד!
moshe12 מנותק   הגב עם ציטוט
תגובה

הגדרות אשכול
אפשרויות הצגת נושא