ישראלבודי
מתחייבים למחירים הזולים ביותר

חזור   ישראלבודי > ישראלבודי > תזונה ותוספים

תזונה ותוספים מה לאכול, מתי ולמה, תפריטים,אילו תוספי מזון מתאימים ועוד..

נושא נעול

הגדרות אשכול אפשרויות הצגת נושא
ישן 10-09-10, 21:47   #301
אוריין ברוך22
חבר פעיל

גל דניאל אל תריבו
גל אתה יותר גבוה ויותר חטוב אבל גם יש עלייך הרבה פחות בשר מרון שוקל כמעט 12 קילו מעל הגובה ומה אתה? שוקל מתחת לגובה
אני אמרתי את דעתי
זה נראה כאילו אתה מלקק להם תביצים ראיתי אותך בוידאו אין מה להתלהב מהגובה והאחוז שומן הנמוך שלך.
ישן 10-09-10, 21:48   #302
njfgn jg
Banned

כללי:: ...

סתם בשביל להבין משהו, אם הגעתי ל4000 קלוריות ביום זה משנה אם זה מג'אנק או מ"אוכל נורמלי"?
njfgn jg מנותק  
ישן 10-09-10, 22:07   #303
tiron2010
Banned

ציטוט:
פורסם במקור על ידי subzero1122 צפה בהודעה
אתה מוזמן לעלות תמונה יא ליצן
לשלד יש יד 40 אחייייייייייייייייייייייייייייייי
בשביל שיהיה לך על מה לשפשף בלילה?עזוב אותך אחי לא רוצה להוציא לך את העיניים מהמקום....לך שתה חלב שתית רק 3 ליטר היום ביגו
tiron2010 מנותק  
ישן 10-09-10, 22:12   #304
Melamed
חבר פעיל

אז החלב 1% יורד מהמדפים או לא?

ציטוט:
פורסם במקור על ידי Dorbs צפה בהודעה
מה זה "הוואי שייק" ? Hawai shake ??
Melamed מנותק  
ישן 10-09-10, 22:21   #305
Deadlift
חבר פעיל

ציטוט:
פורסם במקור על ידי אוריין ברוך22 צפה בהודעה
גל דניאל אל תריבו
גל אתה יותר גבוה ויותר חטוב אבל גם יש עלייך הרבה פחות בשר מרון שוקל כמעט 12 קילו מעל הגובה ומה אתה? שוקל מתחת לגובה
אני אמרתי את דעתי
זה נראה כאילו אתה מלקק להם תביצים ראיתי אותך בוידאו אין מה להתלהב מהגובה והאחוז שומן הנמוך שלך.
ראית אותי בסירטון מלפני... 3 חודשים? שבו שקלתי 7 קילו פחות מהיום,ו40 קילו בסקוואט פחות. שוקל מתחת לגובה כן,משקל זה לא פרמטר לגודל. תחשוב שאצלי ה"שריר" מתפרס על הרבה יותר גובה,ואני הרבה יותר חטוב. זה למה אני שוקל פחות. מלקק להם ת'ביצים עלאק,אוריין פשוט תסתום,אין לך מושג מהחיים שלך או מכל דבר אחר. תמשיך בפיצולים שלך,תעשה מה שבראש שלך,ניפגש בעתיד וניראה מה אתה שווה.

ציטוט:
פורסם במקור על ידי tiron2010 צפה בהודעה
עדין זה יותר ממה שאתה עושה כי הם מיקצועיים

גם סטרואידים בפווארליפטינג זה המפתח לרמה (קח לדוגמא חבר'ה רציניים מחול) הם לא היו עושים חצי מהמשקל הזה בלי קצת מחטים בתחת.

זה שאתה עושה יותר ספורט מכל האנשים פה זה לא משהו טוב זה אפילו גרוע אלא אם אתה מחפש אימון יתר

בישראל יש חלק מהבילדרים שיש להם יותר מ30 קילו מבנאדם רגיל ולא רק המאסת שריר פה זה גורם קובע בתחרות אלא גם % שומן
החברה המקצועיים בחו"ל עושים 300 קילו סקוואט במינימום (נקי). ועוד החליפה והציוד זה כבר 380 קילו. והשיא על סקוואט הוא 500-520?

ציטוט:
פורסם במקור על ידי tiron2010 צפה בהודעה
דד ליפט כמה אתה מדבר ב'יגו שים תמונה שלך יא מטר 95 עם 5% שומן על 140 קילו שריר
מטר 83,עם אחוז שומן נמוך.
אנו מוכרים ברשתות שלנו אזיקונים שמתלבשים על העור ומונעים מהפחמימות להגיע ישר לצמיגים אבל מירב העבודה היא של המאמן עצמו שבאמצעות מדיטציה וצ'קרות חיוביות יעביר את הפחמימות למוח ולשרירים במקום לצמיגים.
כמו כן יש להגיע להסכמה עם האוכל הנכנס שלא יחדש את מאגרי השומן בזמני מנוח בין אימונים...אם האוכל מסרב לעשות זאת אין לעשות מנוחה בין האימונים כלל.
Deadlift מנותק  
ישן 10-09-10, 22:32   #306
itzik b
Banned

ציטוט:
פורסם במקור על ידי melamed צפה בהודעה
אז החלב 1% יורד מהמדפים או לא?
מארק ריפטו מבטיח לספק לנו חלב, אין מה לדאוג.
ולשלד ולסאב זירו, באמת שכבר אין לי כח להתווכח, אני צירפתי מאמרים שתומכים במה שאני אומר,אחד מהם הוא גם מאמר שנכתב ע''י גיל גרנות.
בקיצור באמת שכל אחד יעשה מה שנח לו.
ואגב סאב זירו, ראיתי שציינת שאתה עושה המון ספורט, אז זה אומר שאתה גם שורף המון קלוריות, אז בטח ובטח שהגאנק פוד פחות ישפיע עליך,אני מניח שאתה רק רוצה לשמור על המצב הנוכחי שלך ולא לגדול יותר, אחרת לא היית עושה כלכך הרבה אירובי.
itzik b מנותק  
ישן 10-09-10, 22:37   #307
fofofo
חבר מתחיל

אין מצב... כנראה נגמר להם
fofofo מנותק  
ישן 11-09-10, 01:43   #308
אוריין ברוך22
חבר פעיל

ציטוט:
פורסם במקור על ידי deadlift צפה בהודעה
ראית אותי בסירטון מלפני... 3 חודשים? שבו שקלתי 7 קילו פחות מהיום,ו40 קילו בסקוואט פחות. שוקל מתחת לגובה כן,משקל זה לא פרמטר לגודל. תחשוב שאצלי ה"שריר" מתפרס על הרבה יותר גובה,ואני הרבה יותר חטוב. זה למה אני שוקל פחות. מלקק להם ת'ביצים עלאק,אוריין פשוט תסתום,אין לך מושג מהחיים שלך או מכל דבר אחר. תמשיך בפיצולים שלך,תעשה מה שבראש שלך,ניפגש בעתיד וניראה מה אתה שווה.

החברה המקצועיים בחו"ל עושים 300 קילו סקוואט במינימום (נקי). ועוד החליפה והציוד זה כבר 380 קילו. והשיא על סקוואט הוא 500-520?

מטר 83,עם אחוז שומן נמוך.
אתה יודע? זה מצחיק כמה שנהיית טמבל העיקר הערצת תפיצולים שלי הבאתי לך תתוכנית שלי אמרת תודה וזה עניינים עניתי לך על שאלות מטופשות שאתה יכול למצוא בגוגל ומה שאני מקבל ממך זה זין לפנים
אני יכול להגיד לך מעכשיו
בפיתוח גוף ופאוורליפטינג

לא תגיע רחוק מה שווה בסוף המשקלים שלך אם אתה נראה כמו איזה ניצול דחפור?
ראיתי אותך במצלמת וידאו אי אפשר להגיד שאתה נראה כמו בנאדם שמתאמן
זה שאתה 1.83 זה תירוץ מזה עלוב באמת..
ילד חרא

כמה זיינת לי במוח ואני רציתי להיות נחמד אז עזרתי זה מה שאתה נותן? חרא? אתה כפוי טובה
ישן 11-09-10, 02:48   #309
subzero1122
Banned

ציטוט:
פורסם במקור על ידי itzik b צפה בהודעה
מארק ריפטו מבטיח לספק לנו חלב, אין מה לדאוג.
ולשלד ולסאב זירו, באמת שכבר אין לי כח להתווכח, אני צירפתי מאמרים שתומכים במה שאני אומר,אחד מהם הוא גם מאמר שנכתב ע''י גיל גרנות.
בקיצור באמת שכל אחד יעשה מה שנח לו.
ואגב סאב זירו, ראיתי שציינת שאתה עושה המון ספורט, אז זה אומר שאתה גם שורף המון קלוריות, אז בטח ובטח שהגאנק פוד פחות ישפיע עליך,אני מניח שאתה רק רוצה לשמור על המצב הנוכחי שלך ולא לגדול יותר, אחרת לא היית עושה כלכך הרבה אירובי.

שמע זה פשוט אבסורד שאתה לוקח את ynet וישראלבאדי בתור סימוכין לידע
אל תהיה טמבל, סימוכין מביאים מהספרות המקצועית חחחחחחח אתה פשוט לא אמיתי.
לך תגיש עבודת גמר או בכלל כל עבודה שהיא למוסד מקצועי, שגיל גרנות או מישהו אחר הוא המקור שלך, אתה תקבל נכשל עוד לפני שהבודק יקרא את זה. לגיל יש תעודות כלשהן והכשרה כלשהי, אני לא יודע בדיוק מה, אבל הוא בשום פנים ואופן לא סמכות שאתה יכול לקחת בתור סימוכין.

לגביי, אני משלב בין האימונים לכדורגל, אני אוהב את שניהם.
הייתי מתקדם יותר מהר בלי הכדורגל, גם מבחינת התאוששות מאימונים וגם הייתי חוסך פציעה של 5 חודשים שהחזירה אותי לנקודת 0.
אני עושה את זה כי אני אוהב, לא כי אני לא רוצה לגדול יותר או לשמור על משהו, על מה יש לי בדיוק לשמור? אני שוקל 81 קילו סך הכל.
מעבר לכדורגל, ב5 שנים האחרונות לא היתה פעם אחת שגגרתי את עצמי לרוץ באיזה שביל או משהו.

אוריין, הוא בן 14, מה אתה רוצה שהוא יעשה עכשיו בדיוק? סקוואט 300 קילו? וכמה אתה מצפה שהוא ישקול? 100?
וחלאס כבר לריב בפורום.

דרך אגב, תשאל את ארבל, יאיר או לא יודע מי מהבילדרים שאתה כן אוהב להקשיב להם, הדעות שלנו ושלהם לא שונות בהרבה, והן זהות לחלוטין לגבי מתאמנים בגילך ובוותק שלך, ככה שאין לך בכלל מה להתווכח כאן.
במקום לדחות דברים על הסף, תלמד קצת להקשיב וללמוד מאחרים, אתה סך הכל בן 14-15, זה שאתה נלהב ואוהב את האימונים זה סבבה, אתה אפילו לא במצב להבין כמה שאתה לא יודע בכלל עדיין.

נערך לאחרונה על ידי subzero1122, 11-09-10 בשעה 02:55.
subzero1122 מנותק  
ישן 11-09-10, 09:29   #310
אוריין ברוך22
חבר פעיל

ציטוט:
פורסם במקור על ידי subzero1122 צפה בהודעה
שמע זה פשוט אבסורד שאתה לוקח את ynet וישראלבאדי בתור סימוכין לידע
אל תהיה טמבל, סימוכין מביאים מהספרות המקצועית חחחחחחח אתה פשוט לא אמיתי.
לך תגיש עבודת גמר או בכלל כל עבודה שהיא למוסד מקצועי, שגיל גרנות או מישהו אחר הוא המקור שלך, אתה תקבל נכשל עוד לפני שהבודק יקרא את זה. לגיל יש תעודות כלשהן והכשרה כלשהי, אני לא יודע בדיוק מה, אבל הוא בשום פנים ואופן לא סמכות שאתה יכול לקחת בתור סימוכין.

לגביי, אני משלב בין האימונים לכדורגל, אני אוהב את שניהם.
הייתי מתקדם יותר מהר בלי הכדורגל, גם מבחינת התאוששות מאימונים וגם הייתי חוסך פציעה של 5 חודשים שהחזירה אותי לנקודת 0.
אני עושה את זה כי אני אוהב, לא כי אני לא רוצה לגדול יותר או לשמור על משהו, על מה יש לי בדיוק לשמור? אני שוקל 81 קילו סך הכל.
מעבר לכדורגל, ב5 שנים האחרונות לא היתה פעם אחת שגגרתי את עצמי לרוץ באיזה שביל או משהו.

אוריין, הוא בן 14, מה אתה רוצה שהוא יעשה עכשיו בדיוק? סקוואט 300 קילו? וכמה אתה מצפה שהוא ישקול? 100?
וחלאס כבר לריב בפורום.

דרך אגב, תשאל את ארבל, יאיר או לא יודע מי מהבילדרים שאתה כן אוהב להקשיב להם, הדעות שלנו ושלהם לא שונות בהרבה, והן זהות לחלוטין לגבי מתאמנים בגילך ובוותק שלך, ככה שאין לך בכלל מה להתווכח כאן.
במקום לדחות דברים על הסף, תלמד קצת להקשיב וללמוד מאחרים, אתה סך הכל בן 14-15, זה שאתה נלהב ואוהב את האימונים זה סבבה, אתה אפילו לא במצב להבין כמה שאתה לא יודע בכלל עדיין.
וזה שאמר לי את זה עם ה110 דדלפט כמה הוא מצפה שאני יעשה בגיל 14?.. נו באמת..
לא ציפיתי מגל לכלום כל אחד יעשה כמה שהוא יכול ותאמין לי שאני יודע שיש לי עוד המון ללמוד לא אמרתי שאני יותר חכם פה ממישהו
ותאמין לי שאני לא מישהו שרק פיצולים יעבוד מי יודע אולי אעבוד תוכנית כוח יום אחד אני לא פוסל שום דבר
אבל הדרך שבה אתם אומרים לאנשים (לא כולם ולא תמיד אבל רוב הזמן) זה כבר מוריד תרמה של הפורום כל הקקקקק פפפפפ הזה זה לא מצחיק אפחד..
יאללה בואו נסגור תדיון והמריבות האלה כבר לאף אחד נראלי יש רצון לריב עכשיו תוכניות כוח הן דרך להתקדם אבל לא הדרך היחידה
ישן 11-09-10, 10:58   #311
Deadlift
חבר פעיל

ציטוט:
אתה יודע? זה מצחיק כמה שנהיית טמבל העיקר הערצת תפיצולים שלי הבאתי לך תתוכנית שלי אמרת תודה וזה עניינים עניתי לך על שאלות מטופשות שאתה יכול למצוא בגוגל ומה שאני מקבל ממך זה זין לפנים
אני יכול להגיד לך מעכשיו
בפיתוח גוף ופאוורליפטינג

לא תגיע רחוק מה שווה בסוף המשקלים שלך אם אתה נראה כמו איזה ניצול דחפור?
ראיתי אותך במצלמת וידאו אי אפשר להגיד שאתה נראה כמו בנאדם שמתאמן
זה שאתה 1.83 זה תירוץ מזה עלוב באמת..
ילד חרא

כמה זיינת לי במוח ואני רציתי להיות נחמד אז עזרתי זה מה שאתה נותן? חרא? אתה כפוי טובה
נכון,עזרת לי,אמרתי לך תודה. מה מעבר? 90% מהשאלות היו בנושא חיטוב,והשאר לא בנושא אימונים,אז אל תתחיל לקפוץ. הקטע עם הפיצולים היה בגלל שלא ידעתי הרבה אז,ובגלל שלא הייתי עושה סקוואט או דדליפט ולא הייתי אוכל מספיק. לדעתי שמתאמן מתחיל כמוך יעבוד בabc 5 פעמים בשבוע זה אידיוטי ומפגר.
לא ניראה כמו בנאדם שמתאמן? אוי תתאבד. אני יותר חטוב ממך,וההיקפים שלי יותר גדולים ואפשר להתווכח על זה עד מחר.
חרא? כפוי טובה? אתה זה שמתחיל פה לקלל באמת שתסתום. לא תגיע רחוק? סבבה,אנחנו ניראה כבר.
אנו מוכרים ברשתות שלנו אזיקונים שמתלבשים על העור ומונעים מהפחמימות להגיע ישר לצמיגים אבל מירב העבודה היא של המאמן עצמו שבאמצעות מדיטציה וצ'קרות חיוביות יעביר את הפחמימות למוח ולשרירים במקום לצמיגים.
כמו כן יש להגיע להסכמה עם האוכל הנכנס שלא יחדש את מאגרי השומן בזמני מנוח בין אימונים...אם האוכל מסרב לעשות זאת אין לעשות מנוחה בין האימונים כלל.
Deadlift מנותק  
ישן 11-09-10, 11:09   #312
R1s7ur3T
חבר פעיל

כללי:: איגור
עוסק ב:: עובד

איציק, מה תגיד על זה שהגעתי לנתונים שלי[בחתימה] עם המון "ג'אנק" ואחוז שומן לא גבוהה.
בתקופה שהייתי מתאמן הייתי עולה במשקל הגוף שלי כמו מטורף ואותו הדבר במשקלי עבודה.
R1s7ur3T מנותק  
ישן 11-09-10, 11:30   #313
itzik b
Banned

ציטוט:
פורסם במקור על ידי r1s7ur3t צפה בהודעה
איציק, מה תגיד על זה שהגעתי לנתונים שלי[בחתימה] עם המון "ג'אנק" ואחוז שומן לא גבוהה.
בתקופה שהייתי מתאמן הייתי עולה במשקל הגוף שלי כמו מטורף ואותו הדבר במשקלי עבודה.
יכול להיות שיש לך גנטיקה טובה.
יש אנשים עם נטייה להשמנה, שרק יכניסו קצת שומן לגוף וישר הם ישמינו.
ויש כאלה שלא משנה כמה יאכלו הם לא ישמינו, ואם הם מתאמנים הם יעלו בשריר ובקושי בשומן.
אני יכול להגיד לך שלפני הצבא גם התאמנתי בצורה הזו, וגם אני בקושי עליתי באחוזי שומן, אבל עדיין לדעתי זאת לא צורת אימון, כי אולי זה יעבוד עליך ועליי, אבל לא על כולם.
ושוב בלי קשר זה לא בריא לגוף.
itzik b מנותק  
ישן 11-09-10, 11:36   #314
R1s7ur3T
חבר פעיל

כללי:: איגור
עוסק ב:: עובד

אם כבר, אז כל מי שאני מכיר יש לו גנטיקה טובה..
כי עוד 4 חברים שלי, אוכלים\אכלו ככה וכולם גדלו בצורה משמעותית, ועלו במשקלי העבודה.
מיותר לציין שהעליה בשומן היתה נמוכה..
R1s7ur3T מנותק  
ישן 11-09-10, 12:34   #315
njfgn jg
Banned

כללי:: ...

ציטוט:
פורסם במקור על ידי njfgn jg צפה בהודעה
סתם בשביל להבין משהו, אם הגעתי ל4000 קלוריות ביום זה משנה אם זה מג'אנק או מ"אוכל נורמלי"?
.....
njfgn jg מנותק  
ישן 11-09-10, 12:51   #316
אוריין ברוך22
חבר פעיל

אתה שוקל 15 קילו מתחת לגובה לא פלא שתיהיה יותר חטוב
אתה שרוך... לאדע עם ההיקפים שלך יותר גדולים משלי וגם אם כן זה בגלל שאתה 1.83
ישן 11-09-10, 12:54   #317
Cuba
מתחרה golden desert cup PL RAW

ציטוט:
מה קשור שיש לו יד יותר גדולה לגובה?
Cuba מנותק  
ישן 11-09-10, 13:03   #318
gai6989
חבר פעיל

הסמל האישי שלgai6989

עוסק ב:: עד מתי נוב 08 כמה עוד הגב שבור!שבור ! שבור!
חדר כושר: רשת חנייה בע"מ

ציטוט:
אתה מדבר הרבה שטיות לגילך הצעיר ?!??!ולא רק כלפי התגובה הזו כלפי כל התגובות שלך ושל חבריך!

חכם סיני אמר לי פעם
"עדיף לשתוק ולהחשב כטיפש - מאשר לדבר ולהוכיח את זה"!!.

נערך לאחרונה על ידי gai6989, 11-09-10 בשעה 13:12.
gai6989 מנותק  
ישן 11-09-10, 13:13   #319
Deadlift
חבר פעיל

ציטוט:
איך הגעת 15 קילו מתחת לגובה שלי xd? אני לא שוקל 68,אני שוקל 73. מה הקשר? אם אני יותר גבוה סימן שההיקפים שלי יותר גדולים? להפך. ככל שאתה יותר נמוך,השריר מתפרס על פחות אזור ולכן הוא יותר דחוס.
Deadlift מנותק  
ישן 11-09-10, 13:34   #320
pala
ת.נ.צ.ב.ה

עוסק ב:: לאכול
חדר כושר: נאוטילוס

חחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחח חחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחח

כל אחד מכם כאן צריך זיון