ישראלבודי
מתחייבים למחירים הזולים ביותר

חזור   ישראלבודי > ישראלבודי > תזונה ותוספים

תזונה ותוספים מה לאכול, מתי ולמה, תפריטים,אילו תוספי מזון מתאימים ועוד..

נושא נעול

הגדרות אשכול אפשרויות הצגת נושא
ישן 10-09-10, 06:08   #121
executioner
חבר פעיל

איציק ב' כפרות, יש לי שאלה אליך כי נראה לי שאתה מבין. המליצו לי כאן על דיאטה בשביל חיטוב, 3 סניקרס ביום, אחד לכל ארוחה, לפי מה שאתה אומר יש מצב שאני אעלה במשקל. נראה לך שאני אשמין מ3 סניקרס ביום? הרי זה ג'אנק פוד.
executioner מנותק  
ישן 10-09-10, 08:41   #122
אוריין ברוך22
חבר פעיל

ציטוט:
פורסם במקור על ידי daniel maron צפה בהודעה
חחחחח שמעו למה באמת אתם נכנסים לכאן? לריב עם אנשים ולהעביר להם שטיפת מוח?
תהיו רציניים,כל אחד יעשה מה שבא לו...תודה על העצות אבל תאמינו לי שאנשים קצת יותר רציניים ממכם עוזרים לי אז אף "ילד בן 15" לא צריך את הזלזול ואת הזיוני שכל שלכם..
ודרך אגב אני מניאק עם אחד מכם עשה דדליפט 100 קילו ל4-5 חזרות בקושי בגיל 15...
אני עשיתי 90 ל5 וזה לא היה כל כך קשה וזה עוד אחרי הפסקה מהדד ליפט שהיה לי בגלל פציעה הדד שלי היה יכול לעבור ת110 מזמן..
אבל בסוף מזה משנה המשקלים (אם אתה באדיבילדר)....
ואני בן 14 וחצי כמעט
ישן 10-09-10, 10:45   #123
MartialArtist
חבר פעיל

ציטוט:
פורסם במקור על ידי subzero1122 צפה בהודעה
הדעה שלך ממש לא מעניינת אותי, אני רק יכול להגיד לך שעוד כשהפורום השני מנה 10 אנשים, אני והשלד כבר היינו שם, כל ההווי וכל מה שאתה יכול להגיד על הפורום השני אלה דברים שאנחנו עשינו והבאנו, ופה אני מפסיק לדבר על זה כי זה לא הנושא.
אנחנו לא מטרילים, אנחנו מכניסים שכל באנשים שמקובעים על שטויות, גם השלד היה בילדר פעם לצורך העניין..

בכל אופן אני לא ראיתי הודעה אחת שלך עם תוכן מעניין, פרט למקרים בהם באת ושיחקת אותה אזרח טוב ובאת להראות שגם לך יש דעה (ריקה מתוכן כמובן) או איזה משהו חסר ערך אחר להגיד.

כי אני פשוט לא מגיב בפורום הזה, רק בזמן האחרון חזרתי לקרוא פה את השטויות והריבים של הבילדרים כי זה מצחיק אותי.

והתגובה של deadlift אומרת הכל.

אנחנו תורמים לפורום ולאנשים בכלל הרבה יותר מליצנים כמוך שנכנסים לדיונים ולא אומרים שום דבר מעניין ורלוונטי, אלא מנסים לתפוס קצת תשומת לב והכרה.

אם זה מה שאתה חושב שאני מנסה לעשות, סבבה

לפני שאני הולך קצת לשתות כל מיני דברים קטבוליים שיאכלו לי את הסיבים הירוקים:

איציק: לרן, moo, יש פי 19 יותר מאסה ממך, הוא פי 39 יותר חזק ממך, אתה מוזמן לראות תמונות שלו פה באתר כשהוא היה בחיטוב: הוא גם היה יותר מאסיבי וחטוב ממך ב7 רמות.
ככה שהגיע הזמן שתכיר בזה: מי שרוצה לעלות עם מינימום שומן:
1. זה קשור לעודף הקלורי
2. הוא יעלה לאט, אם בכלל
3. הוא יתמוך באימונים שלו הרבה פחות ויתקע בהם הרבה יותר.

דרך אגב, איציק, כשאתה מביא טענות תדע גם לגבות אותם, כמו מה ש"לא היה לך כח" לעשות עם התהליכים שאיש הלילה ביקש.
לא היה לך כוח כי זה מחורטט מהיסוד.
ובכלל הגיע הזמן שתפסיקו להקריץ כל מיני מנטרות מהשרוול או מfxp, אימונים ותזונה הם מדע, לא רולטה.
ולפני שאתה מסתלבט על אנשים כמו ריפטו, ביל סטאר וכו', כדאי מאוד שתסתכל מה הרזומה שלהם, עם איזה אנשים הם עובדים, איזה מתאמנים הם אימנו ומה התוצאות. אם היית בודק, לא היית מדבר ככה.

לילה טר1ל
ואחרי כל ההודעה הזאת, בכלל לא התייחסת למה שאמרתי בסוף של ההודעה שלי. אבל ת'אמת גם לא ציפיתי שתתייחס, אתה יודע רק לירוק את אותם המשפטים, לא באמת גם להתייחס אליהם אח"כ
MartialArtist מנותק  
ישן 10-09-10, 12:17   #124
itzik b
Banned

ציטוט:
פורסם במקור על ידי executioner צפה בהודעה
איציק ב' כפרות, יש לי שאלה אליך כי נראה לי שאתה מבין. המליצו לי כאן על דיאטה בשביל חיטוב, 3 סניקרס ביום, אחד לכל ארוחה, לפי מה שאתה אומר יש מצב שאני אעלה במשקל. נראה לך שאני אשמין מ3 סניקרס ביום? הרי זה ג'אנק פוד.
אני אכבד אותך בתגובה, למרות הציניות.
בוא תראה לי איפה אמרתי את זה???
אמרתי שאם העלייה במסה שלך (בכלל לא דיברתי על חיטוב) תתבסס רק על גאנק פוד, שזה אומר הרבה יותר מ-3 סניקרס ביום, אתה תעלה בעיקר באחוזי שומן.
itzik b מנותק  
ישן 10-09-10, 13:03   #125
subzero1122
Banned

ציטוט:
חחחחח שמעו למה באמת אתם נכנסים לכאן? לריב עם אנשים ולהעביר להם שטיפת מוח?
תהיו רציניים,כל אחד יעשה מה שבא לו...תודה על העצות אבל תאמינו לי שאנשים קצת יותר רציניים ממכם עוזרים לי אז אף "ילד בן 15" לא צריך את הזלזול ואת הזיוני שכל שלכם..
ודרך אגב אני מניאק עם אחד מכם עשה דדליפט 100 קילו ל4-5 חזרות בקושי בגיל 15...

deadlift, כיף לשמוע, ומספיק שאחד אומר דבר כזה אנחנו יודעים שאנחנו לא כאן לחינם. אתה מוזמן לפתוח כאן לוג....

דניאל_מרון - אני בגיל 14 לא התאמנתי ולא ידעתי איך נראה מוט. ודרך אגב, הצ1רר עשה 155 ל5 בגיל 15 וקצת.

מארשלקקי - עוד פעם כתבת משהו אבל לא אמרת כלום

אוריין - אם אתה בילדר שעושה 110 דדליפט, אתה חרא של בילדר. תראה לי בילדר ברמה שעובד עם משקלים כאלה.

איציק - אתה ממשיך להשען על אותו משפט בלי לגבות אותו, מה יהיה?

נערך לאחרונה על ידי subzero1122, 10-09-10 בשעה 13:07.
subzero1122 מנותק  
ישן 10-09-10, 13:17   #126
MartialArtist
חבר פעיל

ציטוט:
deadlift, כיף לשמוע, ומספיק שאחד אומר דבר כזה אנחנו יודעים שאנחנו לא כאן לחינם. אתה מוזמן לפתוח כאן לוג....

דניאל_מרון - אני בגיל 14 לא התאמנתי ולא ידעתי איך נראה מוט. ודרך אגב, הצ1רר עשה 155 ל5 בגיל 15 וקצת.

מארשלקקי - עוד פעם כתבת משהו אבל לא אמרת כלום

אוריין - אם אתה בילדר שעושה 110 דדליפט, אתה חרא של בילדר. תראה לי בילדר ברמה שעובד עם משקלים כאלה.

איציק - אתה ממשיך להשען על אותו משפט בלי לגבות אותו, מה יהיה?
אתה אדיוט? אני ביקשתי שתגיב לי, אין לך איך להגיב אז אתה אומר שלא אמרתי כלום?
MartialArtist מנותק  
ישן 10-09-10, 13:47   #127
subzero1122
Banned

ציטוט:
פורסם במקור על ידי martialartist צפה בהודעה
אתה אדיוט? אני ביקשתי שתגיב לי, אין לך איך להגיב אז אתה אומר שלא אמרתי כלום?
להגיב לך על מה? איפה בדיוק כתבת משהו שקשור לנושא?
subzero1122 מנותק  
ישן 10-09-10, 13:56   #128
itzik b
Banned

יש לי שאלה אליך.
רוני קולמן אוכל כל היום גאנק פוד???
לא נראה לי שהוא מתבסס על זה, אני די בטוח שהוא אוכל בעיקר בריא(עזוב את זה שהוא מזריק כמו מטורף)
את הקטע של ה-''עליה מלוכלכת'' זה משהו שאתם המצאתם, ואתם חיים בסרט שזאת הדרך הכי טובה לגדול במסת שריר.
וחאלס עם הלגבות הזה, אתה מגבה??? אתה גם נשען על דברים שאחרים אמרו לך.
בוא תראה לי מחקר שמראה, שאלה שאכלו גאנק פוד, גדלו ביותר מסת שריר מאשר אלה שאכלו את אותה כמות רק מפחימות מורכבות.
צר לי להגיד לך אבל פשוט עבדו עליך, ככל שתבין מהר יותר כך גם תשכיל.
גם גיל גרנות שבעבר היה בונה לאנשים תוכנית אימון ותזונה באופן אישי(הוא היה עושה את זה בטארגט), לא היה אומר להם להתבסס על גאנק פוד.
אז חאלס עם החירטוטים האלה.
itzik b מנותק  
ישן 10-09-10, 14:00   #129
subzero1122
Banned

ציטוט:
פורסם במקור על ידי itzik b צפה בהודעה
יש לי שאלה אליך.
רוני קולמן אוכל כל היום גאנק פוד???
לא נראה לי שהוא מתבסס על זה, אני די בטוח שהוא אוכל בעיקר בריא(עזוב את זה שהוא מזריק כמו מטורף)
את הקטע של ה-''עליה מלוכלכת'' זה משהו שאתם המצאתם, ואתם חיים בסרט שזאת הדרך הכי טובה לגדול במסת שריר.
וחאלס עם הלגבות הזה, אתה מגבה??? אתה גם נשען על דברים שאחרים אמרו לך.
בוא תראה לי מחקר שמראה, שאלה שאכלו גאנק פוד, גדלו ביותר מסת שריר מאשר אלה שאכלו את אותה כמות רק מפחימות מורכבות.
צר לי להגיד לך אבל פשוט עבדו עליך, ככל שתבין מהר יותר כך גם תשכיל.
גם גיל גרנות שבעבר היה בונה לאנשים תוכנית אימון ותזונה באופן אישי(הוא היה עושה את זה בטארגט), לא היה אומר להם להתבסס על גאנק פוד.
אז חאלס עם החירטוטים האלה.

ר1ני ק1למן מכניס חומרים ודופק סייקלים שהשומן נשרף בהם כמו במאפייה.

לגבי הג'אנק או לא, כשתצטרך להכניס 5000 קלוריות, אתה תבין.
אתה בטח מכניס 2500 ביום, אפשר לאכול את זה רק מע1ף אם א1רז, אבל כשתצטרך כפול, תבין תהבדל
א
subzero1122 מנותק  
ישן 10-09-10, 14:03   #130
daniel maron
חבר פעיל

סאבזירו- יש לי שאלה, מפריע לך שאנשים אחרים אוכלים בצורה שונה ממה שאתה אוכל? רציני עכשיו..כי זה נראה שאתה ו2-3 החברים שלך מנסים לצלוב פה אנשים שלא חושבים כמוכם.. תחביב חדש?
daniel maron מנותק  
ישן 10-09-10, 14:04   #131
itzik b
Banned

אז אתה בעצם אומר שגם גיל גרנות לא מבין??
והאמת שאני לא יודע כמה קלוריות אני צורך אני לא בדיוק סופר, אבל כן אני לא מכניס יותר מדי וגם לגבי החלבון אני אוכל בלחץ 100 גרם ביום, אבל העובדה היא שאני רואה תוצאות בכל זאת.
itzik b מנותק  
ישן 10-09-10, 14:07   #132
Cuba
מתחרה golden desert cup PL RAW

ציטוט:
סאבזירו- יש לי שאלה, מפריע לך שאנשים אחרים אוכלים בצורה שונה ממה שאתה אוכל? רציני עכשיו..כי זה נראה שאתה ו2-3 החברים שלך מנסים לצלוב פה אנשים שלא חושבים כמוכם.. תחביב חדש?
זה לא מפריע לו שאנשים אוכלים שונה ממה שהוא אוכל הוא רוצה שתפנימו שאין טעם לאכול סיר אורז בשביל קלוריות או לאכול סניקרס או אוראו בשביל לקבל את הקלוריות כי קלוריה שווה לקלוריה

ציטוט:
והאמת שאני לא יודע כמה קלוריות אני צורך אני לא בדיוק סופר, אבל כן אני לא מכניס יותר מדי וגם לגבי החלבון אני אוכל בלחץ 100 גרם ביום, אבל העובדה היא שאני רואה תוצאות בכל זאת.
אתה רואה תוצאות כי אתה עדין חדש בתחום חכה עוד מעט אתה כבר לא תראה תוצאות ..
Cuba מנותק  
ישן 10-09-10, 14:11   #133
itzik b
Banned

http://www.israelbody.org/Index.asp?...&CategoryID=81
קח תקרא, ואת זה לא אני כתבתי.
רשום שם בפירוש שאין מקום לגאנק פוד בתפריט של מי שרוצה לגדול.
אז בעצם אתה נוגדים פה אחד את השני.
itzik b מנותק  
ישן 10-09-10, 14:19   #134
subzero1122
Banned

ציטוט:

גיל לא הנושא כאן, מה אתה מקשר אותו לפה?

100 גרם חלבון זה נהדר אם אתה שוקל 60 קילו ומתאמן חלש. אני לא אומר את זה כדי להסתלבט או משהו, פשוט אי אפשר להתאמן כבד ולאכול 100 גרם חלבון, אלא אם אתה 60 ק"ג (וגם אז זה לא מספיק). ובכלל, גם אם אתה לא בקטע של להתאמן כבד, כדי להתקדם, גם ככה צריך להגביר את העומס והעצימות באימונים, ודברים כאלה עולים לגוף קלוריות והרבה חלבון.

דניאל - אתה מדבר רק בשם עצמך. אני לא יודע כמה אתה שוקל ואיך אתה מתאמן. אבל לבן אדם שמתאמן בתכנית עצימה, שההתקדמות בה היא פר אימון ולא כל חצי שנה, הוא צריך מלא קלוריות, שאותן הוא לא ישיג עם בר1ק1לי וחסה כל היום.

עוד משהו איציק, ישראלבאדי היא לא אוטוריטה ולא גושפנקא לשום דבר, כותבים שם אנשים כמוני וכמוך, שאת הדברים שלהם הם צריכים לגבות בסימוכין, כי הם לא סמכות מקצועית להשען עליה. אם אתה רוצה להסתמך על מאמרים באימונים תפנה לריפטו, ביל סטאר, גלן פנדליי, לואי סימונס, ג'ו דפרנקו דייב טייט וכו', ואם בתזונה, לייל מקדונלד.
subzero1122 מנותק  
ישן 10-09-10, 14:32   #135
itzik b
Banned

תאמין לי שאני קורא המון מאמרים, לא רק של מה שיש בארץ, וגם יצא לי לדבר עם אנשים שהמון שנים בתחום.
זה נראה כאילו ריפטו מכניס לך משכורת אם איך שאתה מהלל אותו.
אני עוד לא ראיתי תזונאי, שבא למתאמן ואומרלו אם אתה רוצה לגדול ולהיות שרירי תאכל רק גאנק פוד, אם כבר יגידו את זה לבנאדם אנורקס שהמצב שלו ממש קשה.
אבל לבנאדם במשקל נורמלי, אין מה לאכול גאנק פוד כל יום, אולי פעם בשבוע.
ואני התחלתי אם משקל של 77, ועליתי ל-84 בינתיים, ואני לא נוגע בחלבון בבוקר, רק כוס שיבולת שועל, ועדיין אני רואה תוצאות יפות, ועלייה במשקלים.
וכל זה בלי גאנק פוד, ולא הייתי נוגע בכלל במוצרי חלב עד לא מזמן, אז כנראה שהחוקים של ריפטו לא חלים עליי.
והנה זה סימוכין בשבילך, כי עליי זה עבד.
או שהגוף שלי פועל אחרת משל אחרים??? אה בעצם אתם אומרים שלא, כל גוף הוא בדיוק אותו דבר עם אותה גנטיקה ועם אותה השפעה מכמות האוכל שמכניסים.
שמע אחי, אתם מטעים פה אנשים וזה חבל, אנשים פה יאכלו בגללכם רק פיצות כל היום ויחשבו שזה טוב.
itzik b מנותק  
ישן 10-09-10, 14:37   #136
Melamed
חבר פעיל

מה רע בפיצה?
זה חומר אנאבולי...

שתהיו בריאים איזה דיון מעצבן נהיה וכל זה בגלל חלב 1%

הרי אף אחד ממכם לא ישנה את הדעה שלו.. שכל אחד יעשה מה שהוא רוצה וזהו.. אני דוגל בגישה של לדחוף כמה שיותר לא משנה מה..
אני הייתי גם כמוך איציק אפילו יותר הדוק ממך בכל מה שקשור לאוכל שלי.. הבנתי שזה סתם ואני רק מעכב תוצאות מתקדם ומעלה משקלים פעם בחודש כי לא היה לי כוח..

בכל אופן תעשה מה שאתה רוצה...

ציטוט:
פורסם במקור על ידי Dorbs צפה בהודעה
מה זה "הוואי שייק" ? Hawai shake ??
Melamed מנותק  
ישן 10-09-10, 14:44   #137
MartialArtist
חבר פעיל

ציטוט:
להגיב לך על מה? איפה בדיוק כתבת משהו שקשור לנושא?
אתה אמרת שחילוף חומרים מהיר זה בולשיט או משהו בסגנון הזה, לא זוכר איך ניסחת.
ואז אמרת שילד רזה שמבלבל כל היום את המוח שהוא אוכל ולא עולה, יאכל 5000 קלוריות ויעלה כמו גדול. ואז אני אמרתי, שזה טוב ויפה שהוא יעלה אם הוא ידחוף 5000 אבל באותו זמן יש מישהו בגילו שלא יצטרך את ה5000 ויסתפק גם ב3000, ויעלה באותה צורה שהוא יעלה, במשקלי עבודה ובמשקל גוף, מה שאומר שחילוף חומרים מהיר זה לא בולשיט ולא נעליים.

השאלה שלי היא האם אתה מסכים עם זה, או שאתה חושב אחרת?

קורן, אני לא נכנס לפוליטיקה הזאת ולא מעניין אותי מי הקים מה ומי גנב מה למי.
מה שאמרתי על זה שאתם בדיחה נובע רק מהעובדה שכולכם כביכול אנשים בוגרים, אחרי גיל 20, ועדיין מתנהגים כמו תינוקות. אולי זה מצחיק אתכם כל הוועידות האלה והשטויות אבל מבחוץ זה נראה מוזר מאוד.
אני גם בטוח שתבוא תגובה כמו "לא מעניין אותי מה אתה חושב ואיך זה נראה", אז תחסוך את זה. אני יודע שיש לך שכל ואתה תבין שאני לא אומר את זה משנאה או משהו, רק מספר לך איך זה נראה מהצד.
MartialArtist מנותק  
ישן 10-09-10, 15:00   #138
subzero1122
Banned

ציטוט:
תאמין לי שאני קורא המון מאמרים, לא רק של מה שיש בארץ, וגם יצא לי לדבר עם אנשים שהמון שנים בתחום.
זה נראה כאילו ריפטו מכניס לך משכורת אם איך שאתה מהלל אותו.
אני עוד לא ראיתי תזונאי, שבא למתאמן ואומרלו אם אתה רוצה לגדול ולהיות שרירי תאכל רק גאנק פוד, אם כבר יגידו את זה לבנאדם אנורקס שהמצב שלו ממש קשה.
אבל לבנאדם במשקל נורמלי, אין מה לאכול גאנק פוד כל יום, אולי פעם בשבוע.
ואני התחלתי אם משקל של 77, ועליתי ל-84 בינתיים, ואני לא נוגע בחלבון בבוקר, רק כוס שיבולת שועל, ועדיין אני רואה תוצאות יפות, ועלייה במשקלים.
וכל זה בלי גאנק פוד, ולא הייתי נוגע בכלל במוצרי חלב עד לא מזמן, אז כנראה שהחוקים של ריפטו לא חלים עליי.
והנה זה סימוכין בשבילך, כי עליי זה עבד.
או שהגוף שלי פועל אחרת משל אחרים??? אה בעצם אתם אומרים שלא, כל גוף הוא בדיוק אותו דבר עם אותה גנטיקה ועם אותה השפעה מכמות האוכל שמכניסים.
שמע אחי, אתם מטעים פה אנשים וזה חבל, אנשים פה יאכלו בגללכם רק פיצות כל היום ויחשבו שזה טוב.

חחחחחחח בדיוק ביום רביעי דיברתי עם חבר של חבר, שהלך לתזונאי שנתן לו תפריט שהיית מחרבן מצחוק ממנו, ודומה מאוד למה שאנחנו אומרים, אז מה תגיד?

ואתה לא יורד לסוף דעתי, אם אתה מתאמן קליל תעשה מה שאתה רוצה, כדי להתאושש ולהתקדם מאימונים כבדים, אתה חייב הרבה אוכל, הרבה זה 3500 ומעלה, וברוב המקרים גם המינימום יהיה על יותר מזה, תלוי במשקל שלך. אני רוצה לראות אותך מכניס 4000 קלוריות משיבולת שועל וקקה כזה

אם אתה עושה כל האימון יד קדמית וחרטות כאלה, ברור שלא תצטרך הרבה קלוריות
סקוואטים, דדליפטים וכו' כבדים עולים הרבה קלוריות.

מארשלקקי, התוכחה שלך לא כזאת מעניינת. ובקשר לדוגמא שנתת, עזוב אותי מהשטויות האלה, הבעיה אצל ילדים רזים שהם מזיינים תמוח שהם אוכלים הרבה, ובסוף זה יוצא 1800 קלוריות. זרקתי 5000 סתם כמספר, ומי שרוצה לעלות במשקל שלא ינפנף בכל מיני דברים מטומטמים ומינורים, פשוט שיאכל.

לי היתה תקופה ששיחקתי כדורגל גם בימי אימון, אכלתי 3600-3800 ולא התאוששתי. סבבה, בוא נאשים את האנזימים בברוקולי

נערך לאחרונה על ידי subzero1122, 10-09-10 בשעה 15:08.
subzero1122 מנותק  
ישן 10-09-10, 15:15   #139
L1ghtWeighT
חבר פעיל

הסמל האישי שלL1ghtWeighT

עוסק ב:: ברזלים
חדר כושר: Gold Gym

וואו הדיון הזה לא יסתיים לעולם... כל אחד פה מקובע כמו עוגן של ספינה.

בקיצור, כל אחד יעשה מה שטוב לו ומה שהוא רואה לנכון לעשות... טוב? ממממ יאללה.. ממממ ביי

* R.I.P Zyzz - Father of aesthetics, The god of lols *
L1ghtWeighT מנותק  
ישן 10-09-10, 15:17   #140
קפטן שלד
משתמש רגיל

ציטוט:
פורסם במקור על ידי martialartist צפה בהודעה

קורן, אני לא נכנס לפוליטיקה הזאת ולא מעניין אותי מי הקים מה ומי גנב מה למי.
מה שאמרתי על זה שאתם בדיחה נובע רק מהעובדה שכולכם כביכול אנשים בוגרים, אחרי גיל 20, ועדיין מתנהגים כמו תינוקות. אולי זה מצחיק אתכם כל הוועידות האלה והשטויות אבל מבחוץ זה נראה מוזר מאוד.
אני גם בטוח שתבוא תגובה כמו "לא מעניין אותי מה אתה חושב ואיך זה נראה", אז תחסוך את זה. אני יודע שיש לך שכל ואתה תבין שאני לא אומר את זה משנאה או משהו, רק מספר לך איך זה נראה מהצד.
קקי אני לא יודע מה נראה לך או לא נראה לך, השורה התחתונה זה שזה תופס ומצחיק ב90% מהמקרים, מה שאומר שכנראה זה מצחיק למרות הכל ולא רק אותנו.

וכן, זה לא כזה משנה איך זה נראה מהצד, אני יכול עכשיו לפתוח כאן דיון כמו אצל המסכנים ולהתחיל להתווכח ולומר לך להוכיח טענות וקקה כזה אבל אני מעדיף לבזבז את הזמן שלי בדרכים אחרות.