ישראלבודי
מתחייבים למחירים הזולים ביותר

חזור   ישראלבודי > ישראלבודי > תזונה ותוספים

תזונה ותוספים מה לאכול, מתי ולמה, תפריטים,אילו תוספי מזון מתאימים ועוד..

תגובה

הגדרות אשכול אפשרויות הצגת נושא
ישן 24-09-11, 13:11   #1
sabu
חבר מתחיל

ברירת מחדל עזרה כללית בנושא תזונה ותוספים

אהלן, אני בן 22 וחדש כאן בפורום, קראתי את המאמרים אך הם לא עזרו לי כלכך, הסיפור שלי הוא כזה, אני נפצעתי בשירותי הצבאי במהלך מבצע עופרת יצוקה, מאז אני היתי חבר מפל"ג ומי שיודע מה זה, זה מקום שבו יושבים כל היום הותיקים של הפלוגה ופשוט אוכלים (:
אז השתחררתי לפני כמה חודשים, והשמנתי ממש, היה לי גוף של בודי בילדר ואף פעם לא התאמצתי בשביל גוף כזה, עכשיו אני צריך להתחיל מ0, אני 1.83 שוקל 93 ואני רוצה לרדת במשקל, ריצה מעט קשה לי אחרי הפציעה אבל אני יודע שאין לי ברירה, ולגבי תזונה, מה אני צריך לאכול? מה לא לאכול? כדי לרדת במשקל, יש לי תוספי מזון כמו xenadrine extreme וחלבון מי גבינה, מה אני יכול לעשות עם כל אלה על מנת שאני ארד במשקל +חיטוב הגוף?
מקווה מאוד לעזרה...
sabu מנותק   הגב עם ציטוט
ישן 24-09-11, 16:27   #2
zuko
אזהרה ראשונה - השמצת משתמשים על גבי הפורום

הסמל האישי שלzuko

1.גש לרופא,ודע את מגבלותך,אתה לא מצפה מישהו פה בפורום יציא לך תוכנית אימונים/כאשר יש לך פציעה כלשהי,אין דבר כזה "אין בררה" יש אנשים שבכלל לא עושים אירובי ומגיעים לאחוז שומן נמוך מאוד.
2.תעבור שוב על המאמרים אתה שואל שאלות נורא כלליות,אי אפשר לעזור ככה.
3.בגדול בשביל חיטוב אתה צריך להיות במעזן קלורי שלילי,והתוסף היחיד שאתה צריך כרגע זה אבקת חלבון.

רק בריאות!

איפה אדיריאנה?
zuko מנותק   הגב עם ציטוט
ישן 24-09-11, 16:45   #3
sabu
חבר מתחיל

ברירת מחדל תודה על התשובה!!!

1. ניגשתי לרופא, והכל באישור, כולל ריצות כולל חד"כ, קצת קשה כי לא רצתי יותר משנתיים.
2. חיפשתי מאמרים, למשל המאמר בנושא פחממות כלל לא מופיע, רק רציתי לדעת מה לאכול בכללי בבוקר צהרים וערב, כמה פחמימות להכניס לגוף, כמה חלבון, בנוסף יש לי את החלבון מי גבינה, מתי הכי טוב לשתות אותו?
3. איך אני מגיע למאזן קלורי שלילי? אירובי? דיאטה? כרגע יש לי בגוף 25 אחוז שומן, איך הכי טוב להקטין את אחוזי השומן? ולגבי האבקת חלבון, מתי לשתות אותו? לפני אימון אחרי אימון? לאכול גם טונה יחד עם זה?
sabu מנותק   הגב עם ציטוט
ישן 24-09-11, 16:55   #4
zuko
אזהרה ראשונה - השמצת משתמשים על גבי הפורום

הסמל האישי שלzuko

ציטוט:
פורסם במקור על ידי sabu צפה בהודעה
1. ניגשתי לרופא, והכל באישור, כולל ריצות כולל חד"כ, קצת קשה כי לא רצתי יותר משנתיים.
2. חיפשתי מאמרים, למשל המאמר בנושא פחממות כלל לא מופיע, רק רציתי לדעת מה לאכול בכללי בבוקר צהרים וערב, כמה פחמימות להכניס לגוף, כמה חלבון, בנוסף יש לי את החלבון מי גבינה, מתי הכי טוב לשתות אותו?
3. איך אני מגיע למאזן קלורי שלילי? אירובי? דיאטה? כרגע יש לי בגוף 25 אחוז שומן, איך הכי טוב להקטין את אחוזי השומן? ולגבי האבקת חלבון, מתי לשתות אותו? לפני אימון אחרי אימון? לאכול גם טונה יחד עם זה?
המדריך לחיטוב כאן באתר באמת לא ממש ברור,הוא יותר פרסומת לתוספי תזונה מאשר כל דבר אחר.
קצת סדר:
זה לא באמת משנה מתי תשתה את האבקה משנה רק הערכים הסופיים של התפריט בסוף היום(אם כי עדיף אחרי אימון רק בגלל הנוחות),אין צורך לאכול טונה ביחד עם החלבון.

בגדול יש פה באתר מחשבון bmr http://www.israelbody.org/Index.asp?...&ArticleID=619

תחשב כמה קלוריות אתה מוציא כולל פעילות גופנית,ותתחיל שבועיים על מאזן נטראלי,ואז בהדרגה תוריד אוכל.
אם קשה לך מבחינת סיבולת באירובי אז אל תדאג תוך שבועיים תתרגל אבל אם משהו כאב לך,אפשר וגם רצוי לעבור לנגיד אוליפטיק במקום הליכון..

הנה גם מחשבון קלורי של מזון:http://www.goleango.com/%D7%9E%D7%97...7%95%D7%AA.php
אני הייתי הולך על יחס של 50% חלבון 30 % שומן ו20% פחממות,אולי זה קצת קיצוני.

איפה אדיריאנה?

נערך לאחרונה על ידי zuko, 24-09-11 בשעה 17:00.
zuko מנותק   הגב עם ציטוט
תגובה

הגדרות אשכול
אפשרויות הצגת נושא