ישראלבודי
מתחייבים למחירים הזולים ביותר

חזור   ישראלבודי > ישראלבודי > פיתוח גוף-כללי

פיתוח גוף-כללי בפורום זה יהיו שיחות בנושא פיתוח גוף שאינם נכללים בפורומים האחרים

תגובה

הגדרות אשכול אפשרויות הצגת נושא
ישן 09-02-07, 16:45   #1
Leo
חבר ותיק

כללי:: אני אואב תרד
עוסק ב:: סוחר תרד.
שלח הודעה דרך MSN אל Leo
ברירת מחדל מעצבן שזה נכון

http://www.ynet.co.il/articles/0,7340,L-3362657,00.html

תמיד אנחנו היהודים החילוניים\מסורתיים\דתיים אולי אפילו אוכלים קקי........

והאתאיסטים \ ערבים \ נוצרים וכל אלה מתחילים להאשים אותנו במה שהם בעצמם עושים.......

סעמק

Leo מנותק   הגב עם ציטוט
ישן 09-02-07, 17:02   #2
n0x
חבר פעיל

זה דבר מסריח.. אבל היהודים בעצמם גם אנטישמים.. קוראים לרוסים "רוסי מסריח" לערבים "ערבי מסריחים" וככה לכל העדות...
ואני לא מדבר על רוסים, אני מדבר על הרוסים שעלו מברית המועצות וקוראים להם רוסי וכ"ו.
זה לא רק לרוסים..פשוט הבאתי דוגמא

הזגענות בא"י לא רק כלפי היהודים...

נחשו מזה?
n0x מנותק   הגב עם ציטוט
ישן 09-02-07, 17:05   #3
Gil-G
IsraelBody VIP - חבר יהלום

הסמל האישי שלGil-G

שלח הודעה דרך ICQ אל Gil-G

ציטוט:
פורסם במקור על ידי n0x
זה דבר מסריח.. אבל היהודים בעצמם גם אנטישמים.. קוראים לרוסים "רוסי מסריח" לערבים "ערבי מסריחים" וככה לכל העדות...

האנטישמיות בא"י לא רק כלפי היהודים...
גזענים אתה מתכוון
לא אנטישמים
אנטישמים הם אלה ששונאים יהודים וערבים
(שמי = יהודי או ערבי)

"Ni bheidh an bua ach leis an Gra"

If you wanna Shoot, Shoot - Don't Talk

אני לא גיל גרנות
Gil-G מנותק   הגב עם ציטוט
ישן 09-02-07, 17:07   #4
n0x
חבר פעיל

ציטוט:
פורסם במקור על ידי Gil-G
גזענים אתה מתכוון
לא אנטישמים
(שמי = יהודי או ערבי)
צודק אחי.. התבלבלתי

נחשו מזה?
n0x מנותק   הגב עם ציטוט
ישן 09-02-07, 17:07   #5
Antonator1
הושעה

שנאת זרים זו בעיה אוניברסלית. בכל עם יש שנאה כלפי האחר - מצב בלתי נמנע שבלעדיו החיים של כל אחד יהיו קצת פחות מעניינים.

בלטביה קראו לי "ז'יד" (אז עוד לא ידעתי מה זה) - למרות המראה האירופאי שלי ופה קוראים לי "רוסי". המצב לא היה שונה בהרבה בארצות אחרות, אם כי במקרה לרוסיה וישראל יש קשר יותר עמוק מסתם קשר של שתי מדינות.
Antonator1 מנותק   הגב עם ציטוט
ישן 09-02-07, 17:17   #6
Antonator1
הושעה

מה שמעצבן זה שאנשים בלי שום קשר (חוץ משלילי אולי) ליהדות או ישראל מסתננים לעליה יהודית איכותית מבריה"מ לשעבר ושתי הקבוצות האלה נכללות ע"י הרבה אנשים תחת אותה קטגוריה.
ישן 09-02-07, 17:27   #7
Antonator1
הושעה

תגובה מעניינת מynet:
כבר לא נשארו כמעט יהודים במדינות בריה"מ לשעבר, אבל לסוכנות עדיין יש מכסה חודשית עליה הם מקבלים תקציב. אז הם מעלים מתחזים, פושעים שבורחים ממעצר, זונות...
ישן 09-02-07, 17:46   #8
Bodybuilder
Banned

שלח הודעה דרך ICQ אל Bodybuilder

ציטוט:
פורסם במקור על ידי Leo
http://www.ynet.co.il/articles/0,7340,L-3362657,00.html

תמיד אנחנו היהודים החילוניים\מסורתיים\דתיים אולי אפילו אוכלים קקי........

והאתאיסטים \ ערבים \ נוצרים וכל אלה מתחילים להאשים אותנו במה שהם בעצמם עושים.......

סעמק
אני נוצרי ואני מהאשים אותך

וגם המרקוס שלי...
Bodybuilder מנותק   הגב עם ציטוט
ישן 09-02-07, 17:54   #9
DMX
חבר פעיל

הסמל האישי שלDMX

תמיד תיהיה אנטישמיות אין מה לעשות נגד זה.....

חוץ מלהרוג את כל האנטישמים!!!!
DMX מנותק   הגב עם ציטוט
ישן 09-02-07, 18:03   #10
מתן18
חבר פעיל

ציטוט:
פורסם במקור על ידי Bodybuilder

וגם המרקוס שלי...
מה?? מזה מאשים אותך? על מה??? על זה שהוא יהודי?!!
מתן18 מנותק   הגב עם ציטוט
ישן 09-02-07, 18:08   #11
OMRI-TURBO
מנהל ראשי

מה שמצחיק בכל העניין הזה שהם מרביצים ליהודים ממוצא רוסי!!!!
ראיתם את הסרטון בכתבה? הם שואלים את הרוסי אם הוא יהודי, שהוא אומר שכן, הם מרביצים לו. אחלה חוקי הגירה.
Leo חבל שלא העתקת את כל הכתבה.
ישן 09-02-07, 18:09   #12
shahaflol
חבר פעיל

ציטוט:
פורסם במקור על ידי Gil-G
גזענים אתה מתכוון
לא אנטישמים
(שמי = יהודי או ערבי)
אנטישמיות היא שנאת היהודים. אמנם הגזע מהשמי כולל את חלק מהערבים אבל אנטישמיות מכוונת ליהודים בלבד.
בקשר למקרה, זה מה שקורה שחוק השבות מאפשר לכל משפחותיהם של היהודים לעלות איתם. מילא משפחתו הקרובה שזה אומר ילדים ובן/בת הזוג, אבלגם סבא, סבתא, דודים... ובקיצור צריכים להיכנס כמה תיקונים לחוק השבות.
shahaflol מנותק   הגב עם ציטוט
ישן 09-02-07, 18:11   #13
Psychopath
חבר פעיל

הסמל האישי שלPsychopath

אם 2 יש דברים שאני שונא בעולם, זה גזענות וערבים !

סתם

סקס, סמים וסקוואטים.
Just Remember, Trance Forever
הגודל כן קובע!

---------------------------
Psychopath מנותק   הגב עם ציטוט
ישן 09-02-07, 18:11   #14
Bullet
חבר VIP - חבר יהלום

הסמל האישי שלBullet

אבל האשמים בזה הם עדיין היהודים, חברי הסוכנות היהודית שמביאים אותם ארצה למרות שהם לא יהודים. אותם יהודים "מוכרים" את המדינה בעד כסף. שם נעוצה הבעיה האמיתית. יש לטפל במקור התופעה, ורק אח"כ בתופעה עצמה.

אני מציע לחוקק חוק שמצווה על מאסר לפקיד ממשלתי שמועל במדינה.
סינטרקס
סיינטרקס
Bullet מנותק   הגב עם ציטוט
ישן 09-02-07, 18:13   #15
OMRI-TURBO
מנהל ראשי

אני יעתיק בשבילך ובשביל העצלנים:

בתל אביב קראו לי "יהודיה מסריחה"

הנה תופעה שאף אחת מהרשויות בישראל איננה ששה לעסוק בה. אנטישמיות של גורמים שהגיעו ממדינות חבר העמים, ורואים במילה "יהודי" קללה לגיטימית. מספר התקריות עולה, צלבי קרס מופיעים בבתי כנסת - אבל בישראל מעדיפים לחשוב ש"אנטישמיות" זה משהו שקורה אצל הגויים. כמה עולים ותיקים מסבירים למה הגיע הזמן שנתעורר יעל ברנובסקי פורסם: 09.02.07, 15:01

"הלכתי לטייל עם הכלבה בתל אביב. כשעמדנו לחצות את הכביש נעמד לידנו גבר שהיה נראה שיכור. כלבתי נבהלה והתחילה לנבוח לעברו. התנצלתי והמשכתי ללכת. פתאום חשתי שמישהו דוחף אותי ונפלתי על הרצפה. אותו אדם שיכור הפיל אותי על הקרקע, לקח את הרצועה והחל לחנוק את הכלב. תוך כדי הוא צרח לעברי: "ז'ידובקה (כינוי גנאי של יהודי ברוסית) מסריחה! אתם היהודונים הרסתם את רוסיה ומפריעים לחיות לכל האנשים הנורמלים גם כאן".
(אלה שפירא, עולה מברית המועצות)

אנטישמיות? במדינת ישראל? כולנו מודאגים מאוד מעליית האנטישמיות ברחבי העולם, אבל לאחרונה עולות לכותרות שוב ושוב תקריות על רקע אנטישמי שמתרחשות כאן בישראל. ריסוס צלבי קרס על בתי כנסת, כתובות וקללות על מצבות - כל אלה הם לא נחלתם של יהודי הגולה בלבד. המקרה החמור האחרון התרחש בבת-ים , שם שרפה חבורת נערים את דגל ישראל וכן מזוזות.

אחד המקומות שבהם שומעים עוד ועוד על אירועים מסוג זה הוא ארגון "דמיר לקליטת העלייה", האחראי להקמת המרכז למידע וסיוע לנפגעי אנטישמיות. "כולם מטאטאים את נושא האנטישמיות בישראל מתחת לשטיח", אומר זלמן גליצ'בסקי, יו"ר דמיר. "ישנו אתר מוביל של גלוחי ראש באינטרנט ואני גיליתי שם, תוך כדי למידת הנושא, קבוצות דיון שבהן חברים גם גולשים דוברי רוסית מישראל". גליצ'בסקי, שעלה לישראל בתחילת שנות ה-90, החל לעקוב אחרי הנושא. הוא פרסם מודעה בעיתון לדוברי רוסית ובה פנה לכל מי שאי פעם חווה גילויי אנטישמיות על בשרו בישראל.

אלה שפירא מתל אביב היא עולה ותיקה שהגיע לישראל בשנת 1976 מלנינגרד. בעיר בה נולדה, לא הצליחה לפתח קריירה ולהתקבל לאוניברסיטה בגלל היותה יהודיה. היא חוותה את האנטישמיות על בשרה וקיוותה שתוכל לשכוח את ההרגשה הלא נוחה הזו עם הגעתה ארצה. אבל היא יודעת לספר על משפטי שנאה ששמעה פעמים רבות בחנויות של יוצאי ברית המועצות, פארקים ציבוריים וסתם ברחובות. במקרה אחד, בשנת 2001 זה אפילו הגיע לפגיעה פיזית של ממש, כאשר אדם שיכור התנפל עליה וצעק מילות גנאי ברוסית. "הלכתי ברחוב ובכיתי. לאן הגענו, שבמדינת יהודים משפילים אותי על היותי יהודיה", היא אומרת.

"פעם שמעתי קבוצת נערים ליד בית ספר, שקיללו אחד את השני במילים 'יהודי מסריח'. החלטתי שאני חייבת לגשת אליהם ולברר מהיכן יש להם כל כך הרבה שנאה כלפי יהודים. הם הסבירו לי שעד שהגיעו ארצה, כלל לא ידעו שיש בהם דם יהודי. הוריהם וקרובי משפחתם, כולל אלה שהגיעו ארצה - בכלל שונאים יהודים... הרי אפילו המילה 'יהודי' ברית המועצות נחשבה למילת גנאי. רובם התביישו בהיותם יהודיים, שנאו את זה ולמדו מרוסים לשנוא את היהודים".

"מה שעברתי כאן, לא עברתי בברית המועצות"
סיפורה של ב', אשר לפני כמה שנים ניהלה "מלחמה" נגד שכנותיה האנטישמית ולא קיבלה תמיכה הולמת מהרשויות, הוא דוגמא נוספת לאנטישמיות הרותחת מתחת לרגלי כולנו. היא הגיעה לפני כ-17 שנים לאחד הישובים בדרום הארץ, וסבלה מאנטישמיות של השכנים דוברי הרוסית, שאינם יהודים. פניותיה לרשויות לא נענו, הפקידים לא רצו להכיר בעובדה שאנטישמיות קיימת בישראל ובסביבה הקרובה המליצו פשוט "לעבור דירה ולהפסיק להתעסק עם העניין הזה".

היום היא עדיין מתגוררת באותה דירה, אך חשה אכזבה גדולה משום שלא הצליחה למצוא מענה למצוקתה. היא מספרת, כי בשנים האחרונות, יוצא לה לשמוע יותר ויותר מסרים אנטישמים, אך אינה מוכנה עוד לנהל את המאבק, לאחר שלטענתה לא קיבלה טיפול הולם מהמדינה.

"מי שהטרידה אותי אז עברה למקום אחר, אבל כמוה יש אלפים", אומרת ב'. "זו בעיה של המדינה שנותנת לאנשים כאלה הזדמנות אחרי הזדמנות. המשטרה לא רוצים להתערב והם (האנטישמים) לא נותנים לנו לחיות. כשהגעתי לארץ, הייתי יותר צעירה וחשבתי שזו מדינה דמוקרטית. עכשיו אני בטוחה שאי אפשר לשנות שום דבר... מה שעברתי כאן, לא עברתי אפילו בברית המועצות... אני מקווה שתהיה לי אפשרות לברוח מכאן. הדבר היחיד שמחזיק אותי כאן זה הילדים והנכדים שיש לי עכשיו".
ישן 09-02-07, 18:17   #16
Smart Teach
חבר פעיל

שלח הודעה דרך ICQ אל Smart Teach שלח הודעה דרך MSN אל Smart Teach

ציטוט:
פורסם במקור על ידי Bodybuilder

וגם המרקוס שלי...
שתוק כבר תעשה טובה שתוק .....
אל מה יש לך להשאים אותו על האמונה שלו ?
Smart Teach מנותק   הגב עם ציטוט
ישן 09-02-07, 18:17   #17
shahaflol
חבר פעיל

חובה לשנות פשוט את המדינה מהבסיס. כמובן לשנות את חלק מחוקיה, ולגרש מהארץ את כל האנטישמיים האלה. אני עדיין לא מעכל את זה שבמדינת ישראל שמטרתה היתה למנוע מקרים כאלה, קורה שיהודים סובלים מכאלה מקרים.
shahaflol מנותק   הגב עם ציטוט
ישן 09-02-07, 18:25   #18
OMRI-TURBO
מנהל ראשי

מה קרה לטוהר של המדינה? עולים מברית המועצות סובלים מגזענות של עולים לא יהודיים !
אני מברך כל יהודי שבא לכאן לתרום למדינה(כמו שאבא שלי עשה ושירת את המדינה 36 שנים בצבא), הבעיה היא לא איתם, אלא עם "האחרים".
ישן 09-02-07, 18:29   #19
OMRI-TURBO
מנהל ראשי

אנשים שגדלו על ערכים ליברלים/דמוקרטיים ובתוך בועה שסובבת אותם(מרכז הארץ) נישארים אדישים לכל מה שקורה מסביבם. החינוך השמאלני לימד אותך וחינך אותך שדמוקרטיה וליברליזם פלורליזם ושוויון, זה ערכים טובים שצריך לשאוף אליהם. ברגע שאתה שואף לכאלה ערכים אתה לא יכול להתפלא שגם אנשים "ששונים ממך" מנצלים את חוקיך כדי לתרום לאינטרסים הפרטיים שלהם. המערב חלש, המערב מנוון,הדמקורטיות חלשות ומזוהמות.
תראו למשל את המודל של העולם המערבי, הוא כרגע קורס בגלל בעיות הגירה,איסלם ועולם שלישי משתלטים על אירופה וממש כובשים אותה. אירופה קורסת לגמרי..התחזית היא שעוד 15 שנה יהיה רוב מוסלמי ולא אירופאי. למה זה? בגלל חוקי הגירה ליברלים/דמוקרטיים. שום מדינה לא יכולה לשרוד עם דמוקרטיה, רק שלטון לאומני יכול לדאוג לאינטרסים של המדינה והלאומיות היא קדושה בו.
ישן 09-02-07, 18:30   #20
OMRI-TURBO
מנהל ראשי

טוב תהנו בדיון חברה, אני צריך לזוז ללמוד יש לי מבחן במדע המדינה ביום שני!
תגובה