ישראלבודי
מתחייבים למחירים הזולים ביותר

חזור   ישראלבודי > ישראלבודי > פיתוח גוף תחרותי

פיתוח גוף תחרותי בפורום זה יהיו שיחות על תחרויות, אירועים, ומפתחי גוף בארץ ובעולם.

תגובה

הגדרות אשכול אפשרויות הצגת נושא
ישן 22-02-07, 22:47   #1
טל יואב
יואב טל

הסמל האישי שלטל יואב

כללי:: חובב מושבע על ענף פיתוח הגוף
עוסק ב:: קידום הענף פיתוח הגוף בישראל
חדר כושר: go-active
ברירת מחדל הסמינר שהיה במלון מרידייאן חייפה.

73 דקות , 73 דקות מבית המלון בחיפה ועד ביתי באשדוד אני חושב מה לכתוב לכם חבריי הוירטואלים.

היה טוב , אפילו טוב מאוד הופתעתי לטובה ממש מהכל , היו בדיוק 47 אנשים (ספרתי ) לא כולל אנשי סגל שופטים והנהלה.

גיא שלמון ,
התגלה כאיש חכם ומבריק בעל ידע רב לא פחות מיאיר להב האגדי אם לא יותר , חזק מאוד מהיר וחריף ענה על כל שאלה וזרק תשובות חדות ומדוייקות מהמותן , יודע לנאום ולהפנט את הקהל בריתוק על נושא של תזונה וכ"ו.

אמנון גאון ,
האבא האמיתי של כל הסוללה המפאורת , סובלני וסבלני גם על השאלות המרגיזות של שגיא גרשגורן .נחמד , חם ואהבי לא להאמין שהוא בן 60 נראה מצויין עם לב זהב .

אלי אנה ,
חברים באמת אבל עם יד על הלב אם היה לי זמן הייתי מקים את מועדון המעריצים הרשמי של אלי אנה בישראל .
איש יקר , השריר הגדול ביותר בגופו זה הלב שלו ,
לא מתנשא כלל מדבר עם כולם בגובה העיניים , זורם ומספר על ניסיונו האישי בתחום , על הסבל והכאב שהוא עבר על הפחדים שהיו לו , מילותיו ידעות בדיוק כיצד לגעת בך , ניתן לשאוף ממנו הרבה כוח נפשי והמון מוטיבצייה , הוא ממלא אותך ברוח ספורטיבית מחודשת להמשיך את הדרך הקשה שבה בחרנו . מדבר בגילוי לב פתוח בלי דאווינים .
למרות שבעבר היה לי קטע לא נעים איתו (באשמתי ) , לא נוטר טינה , מצטלם עם כל אחד נשאר גם אחרי שנגמר ועונה על כל שאלה בצורה ישירה בלי תשובות של פוליטיקאיים .

אז מה היה בכנס ?

היה פורה ומעניין שמו דגש חשוב על הרגליים ,
למה אין יותר תחרויות אזוריות ,
החשיבות שלנו בתור קהל להפגין רמה גבוה וקלאסה ורוח ספורטיבית גם אם השיפוט לא היה לטעמינו .
מה יהיה בתחרות ?
חברים אני סופר את הימים לסוף הקיץ .

במעמד זה אני מנצל את עמדתי ואת הזרימה של האתר המדהים שלנו וקורא לכולם :

כנסו עוד היום והרשמו להיות חבר פעיל באיגוד Nabba , גם אם אתם לא מתחרים ולא מתכוונים להתחרות תרמו במה שאתם יכולים לתרום ולעזור זה הספורט שלנו אין לנו שום איגוד אחר שהוא רציני ואחראי כמו האיגוד Nabba .

עשינו הרבה תמונות אמיר הרדוף יעלה אותם מחר .

לוליק רזה המון וכבר קבעתי איתו על כרטיס ביקור זה הולך להיות פיצוץ אני מבטיח.

מי שבלט בחסרונו ובהיעדרו היה גיל גרנות לצערי אך יהמהר לזכותו שהוא שלח את כל הסוללה של ישראל בודי .
מאור זרזד היה נראה פשוט מדהים ומפלצתי .
ארוסתו של מאור שתתחרה בקיץ בפיטנס נראתה ממש טוב ואני בטוח שהיא תזכה בקטגורייה שלה .
יוגב ,
לא להאמין על יוגב בוקשי זהיתי אותו הבן אדם נהפך להיות ענק ממש כל הכבוד וזה רק מאבקת חלבון באמת סוס מפלצתי ,

אביב עומר ,
חמוד כהרגלו ואף חילק לי מחמאות על ירידתי במשקל (כולה 4 ק"ג ) ,

האדמו"ר ,
כבר קבעתי איתו שאחרי לוליק הוא הבא בתור לכרטיס ביקור סופי סגור בטוח בקרוב .

שוב אני חוזר בואו להיות חלק מאימפרייה חיובית שמתפתחת לכיונים מאוד חיוביים בואו להיות חברים בנא"בבא , אין לכם לחפש במקום אחר , סוף סוף יש לנו נשיא של איגוד שבא מהצד שלנו שיודע מה זה ספורטאי מפתח גוף בישראל .
אלי הוא איש יקר שיקח את האיגוד רחוק מאוד בוא נעזור לו לעזור לנו זוהי התחלה והיא יכולה להיות מדהימה אם תצתרפו אליינו , אני יעשה את מייטב יכולתי לקדם את האיגוד הנ"ל בכל דרך אפשרית שידרש ממני .

לילה טוב לכולם .
הכתב הראשון של ישראל בודי .
טל יואב מנותק   הגב עם ציטוט
ישן 22-02-07, 22:55   #2
jonathan
מנהל מקצועי

שמחתי לקרוא את מה שכתבת..!אפשר לדעת איך נרשמים לאיגוד?כמה עולה ואיפה?
jonathan מנותק   הגב עם ציטוט
ישן 22-02-07, 22:59   #3
טל יואב
יואב טל

הסמל האישי שלטל יואב

ציטוט:
פורסם במקור על ידי taus
שמחתי לקרוא את מה שכתבת..!אפשר לדעת איך נרשמים לאיגוד?כמה עולה ואיפה?
תיכנס לאתר שלהם בעוד מספר ימים יעלו טופס הרשמה .את האתר שלהם מותר לפרסם כאן כי הוא לא מתחרה של ישראל בודי (כשחושבים על זה אין מתחרים לישראל בודי).

www.nabba.co.il

וגם האתר של אמנון גאון החדר כושר שלו בחיפה .
www.body-star.co.il
ישן 22-02-07, 23:06   #4
shpitz
חבר פעיל

התגעגענו לעידכונים....

תודה רבה יואב
ישן 22-02-07, 23:07   #5
TZAHI10
חבר פעיל

הסמל האישי שלTZAHI10

עוסק ב:: לעשות כסף באינטרנט - הכנסה פסיבית

טל גם אני שמחתי מאוד לקרוא את מה שכתבת.
חבל שלא עושים משהו כזה יותר במרכז הארץ, נראה לי שיחסית היו קצת אנשים.. אם ההרשמה היא בחינם אני לא רואה טעם לא להרשם

כסף באינטרנט
TZAHI10 מנותק   הגב עם ציטוט
ישן 22-02-07, 23:35   #6
טל יואב
יואב טל

הסמל האישי שלטל יואב

ציטוט:
פורסם במקור על ידי TZAHI10
טל גם אני שמחתי מאוד לקרוא את מה שכתבת.
חבל שלא עושים משהו כזה יותר במרכז הארץ, נראה לי שיחסית היו קצת אנשים.. אם ההרשמה היא בחינם אני לא רואה טעם לא להרשם
תאמין לי שגם לי היה קשה מאוד להגיע אני לא בוכה ולא מתלונן ואני ער מי שש בבוקר אני על הרגליים. אחרי יום עבודה ארוך ,השארתי תינוק בן ארבעה חודשים בבית, ונסעתי 150 ק"מ לכל כיון .אך כך אנו מביעים את התמיכה שלנו בענף הספורט הזה ,שכל כך יקר לנו בלי תירוצים אם רוצים מגיעים מתארגנים ומסתתדרים איך שהוא , נכון זה לא קל אבל אפשרי ושווה זה לא כל יום אירוע כזה .

אל תתפסו אותי במילה אך אני הבנתי שההרשמה היא בחינם לא צויין על תשלום על כך , וגם אם כן בכל זאות שווה להרגיש ולהיות חלק מגוף גדול וחיובי שיחידי בכל הארץ שמייצג ומקדם את הספורט שאנו כל כך אוהבים .
ישן 23-02-07, 00:29   #7
Fatty
חבר פעיל

הסמל האישי שלFatty

שלח הודעה דרך ICQ אל Fatty שלח הודעה דרך MSN אל Fatty

נחמד לשמוע, ובמיוחד נחמש לשמוע ממך. חבל שהפסקת לכתוב כאן.

איך מתקדם החיטוב?

חיטוב 2007
נתונים התחלתיים: משקל: 76, היקף טבור: 86.5, אחוז שומן: 22%
לפני אחרונה אצל גיל (8 ביולי, 2007): משקל: 70, היקף טבור: 79, אחוז שומן: 14%
לאחרונה אצל גיל (16 באוגוסט, 2007): משקל: 67.7, היקף טבור: 75, אחוז שומן: 12.5%

יאללה עוד קצת כוסעמק.
בסוף החיטוב - תמונות, פאטי נחשף. :P סבלנות!
Fatty מנותק   הגב עם ציטוט
ישן 23-02-07, 00:50   #8
Vin diesel
מושעה

ציטוט:
פורסם במקור על ידי Fatty
איך מתקדם החיטוב?
הוא רשם כרגע שהוא ירד 4 קילו וקיבל מחמאות..מניגרי..
חחח יואב הרגת אותי עלק "אמנון היה סובלני וסבלני גם על השאלות המרגיזות של שגיא גרשגורן"
:laugh: :laugh:
Vin diesel מנותק   הגב עם ציטוט
ישן 23-02-07, 01:55   #9
HHHEELLBBOOYY
מושעה

כללי:: אחלה גבר
עוסק ב:: עורך דין
שלח הודעה דרך MSN אל HHHEELLBBOOYY

חח.!!
יהיה טוב בעזרת השם
HHHEELLBBOOYY מנותק   הגב עם ציטוט
ישן 23-02-07, 08:19   #10
DUCATI999
מושעה

ציטוט:
פורסם במקור על ידי טל יואב
תאמין לי שגם לי היה קשה מאוד להגיע אני לא בוכה ולא מתלונן ואני ער מי שש בבוקר אני על הרגליים. אחרי יום עבודה ארוך ,השארתי תינוק בן ארבעה חודשים בבית, ונסעתי 150 ק"מ לכל כיון .אך כך אנו מביעים את התמיכה שלנו בענף הספורט הזה ,שכל כך יקר לנו בלי תירוצים אם רוצים מגיעים מתארגנים ומסתתדרים איך שהוא , נכון זה לא קל אבל אפשרי ושווה זה לא כל יום אירוע כזה .

אל תתפסו אותי במילה אך אני הבנתי שההרשמה היא בחינם לא צויין על תשלום על כך , וגם אם כן בכל זאות שווה להרגיש ולהיות חלק מגוף גדול וחיובי שיחידי בכל הארץ שמייצג ומקדם את הספורט שאנו כל כך אוהבים .
יואב הפנים שלך נראות שונה במציאות חחחח, אני גם היגעתי מטירה עם שני חברים.. נסיעה די ארוכה
DUCATI999 מנותק   הגב עם ציטוט
ישן 23-02-07, 08:29   #11
Daniel-Barak
IsraelBody VIP - חבר יהלום

הסמל האישי שלDaniel-Barak

שמח שעידכת יואב, תודה רבה!!!!
ישן 23-02-07, 08:47   #12
טל יואב
יואב טל

הסמל האישי שלטל יואב

ציטוט:
פורסם במקור על ידי DUCATI999
יואב הפנים שלך נראות שונה במציאות :):):):), אני גם היגעתי מטירה עם שני חברים.. נסיעה די ארוכה
למה לא באת להגיד שלום אחי ?
ישן 23-02-07, 11:36   #13
ניגרי ענק
מנהל מקצועי - פיתוח גוף תחרותי

הסמל האישי שלניגרי ענק

כללי:: אביב עומר
גיל:: מר ישראל 2013 ibff, מקום 3 מר יוניברס 2015 ibff, מקום 5 לונדון פרו 2018 בקטגוריית משקל בינוני ifbb
עוסק ב:: כתב עיתונות. כמו סופרמן

סך הכל היה נחמד.
חבל שלא הגיעו מספיק אנשים, משום מה היה נדמה לי שהיו לפחות בין 80 ל 90, אבל אם ספרת אז ספרת.
לגבי הכותרות שיצאו מהסמינר.
לגבי אי קיום מר צפון ובהמשך לשאלה שהעלה יואב בשלב בו ניתן היה לשאול שאלות, אלי אמר שמר צפון היא תחרות קטנה שדרשה משאבים גדולים ואנרגיה.
הוא חזר על הצהרותיו הקודמות שעדיף תחרות אחת גדולה ורצינית ש"תהייה כמו מלכות יופי", ותשים את הספורט על המפה.
לגבי התחרות הקרובה: אלי הדגיש שאנשים לא יירדו מהבמה עם גביע מפלסטיק - אלא הם יירדו עם צ'ק. הוא אמר שהמוקדמות הכרחיות כדי למנוע פאדיחות, מפני שאנשים באים לראות תחרות ומגיע להם לראות רמה אחרת אנחנו עושים צחוק מהעבודה.
כמו כן הובהר שהנהלת האיגוד לא תסכים ולא תקבל התפרעויות בקהל, כמו שהיו בעבר.
מי שיתפרע יעוף הביתה, מתחרה שיעשה בושות בתגובה להחלטת השופטים - יורחק מהאיגוד לצמיתות.
אלי הדגיש שאי אפשר יותר להתפשר, משום שאנחנו מזמינים אנשים מכובדים ולכן צריך להתנהג בהתאם.
הוא הוסיף שהאיגוד ישקיע הרבה כסף בהגברת האבטחה.
אמנון פנה לקהל ואמר: אני ממש מתחנן, תעבירו גם לחברים שלכם - הקהל והמתחרים צריכים לשמור על ספוטיביות. אחרת ימשיכו להגיד עלינו: המנופחים האלה יודעים רק ללכת מכות.
אחת הבשורות שיצאה מהכנס, בהמשך לשאלה שלי דווקא, הייתה הבטחה חד משמעית של אלי האנה שמתחרה שירצה בכך, יוכל לקבל את דף הניקוד של השופטים יום לאחר התחרות.
לא יהיו יותר סודות.
אנשים יידעו על מה הם נפלו או על מה הם ניצחו - והם גם ידעו מה השופטים מצפים מהם לשפר.
לגבי השיפוט עצמו, נאמר בכנס שניתנת שימת יתר לניקוד עבור שרירי הרגליים, "דווקא כי זה שריר שקשה לפתח את הגוף העליון הרבה יותר קל".
בסך הכל כל השלושה, אמנון אלי וגיא (שלמון) הפגינו רצינות וחריצות, והיה כיף לשמוע אותם.
לגבי הח'ברה בקהל, ציפיתי כמובן ליותר אנשים.
מילה על מאור: נראה אדיר, מפלצת עולמית, ואני שוב מוכן להמר: הוא יהיה אלוף האלופים השנה.
מאור אמר לי שהוא מתכוון לצאת לדיאטה כבר מתחילת אפריל, כך שיש לו עוד חודש וקצת לעלות, ואז חיטוב.
ניגרי ענק מנותק   הגב עם ציטוט
ישן 23-02-07, 11:41   #14
Gamerrrrr
חבר פעיל

הסמל האישי שלGamerrrrr

גיל:: אמממ תחומי העניין שלי הם:בודיבילדינג, בודיבילדינג, בודיבילדינג, ועוד קצת בודיבילדינג. וגם פוואר ליפט

נשמע מעניין מאוד. אני רציתי להגיע אבל הייתי בשבוע גדנ"ע די מעניין
Gamerrrrr מנותק   הגב עם ציטוט
ישן 23-02-07, 11:42   #15
amir harduf
פתו-אסטרוגן

הסמל האישי שלamir harduf

שלח הודעה דרך ICQ אל amir harduf שלח הודעה דרך MSN אל amir harduf

אז ככה

היה ממש נחמד בכנס לא היו הרבה אנשים בכלל כמו שיואב אמר מקודם.

רואים שאלי רוצה להשקיע הרבה בתחום אין מה לדבר..
אלי מבחנתי נתפס לפי הכנס כאדם בעל חוש הומור בריא, אדם שיש לו מה להגיד ולא מזיין בשכל סליחה על הביטוי.. לא יודע יואב אם יש לו לב טוב ולפי עוד כמה פרמטרים שלא היו בכנס השאלה בספק רב.
הבנאדם גם עם כל ההומור התנהג קצת בברבריות לטעמי.
בכל מקרה הבנאדם הציג את הספורט של הפיתוח גוף בצורה יפה מאוד ומרשימה.

גיא הראה גם ידע רב אך לצערי מצאתי בדבריו כמה טעויות (דוגמא: הוא דיבר על ערך ביולוגי של ביצה לפני ואחרי בישול, ואמר שהוא לא משנה כמעט אלא עם כן היא נשרפת, בכל מקרה כשהביצה נוזלית ולא מבושלת הערך הביולוגי שלה מופחת וגם לא נספגת טוב בגוף, חבל שהוא לא ציין זאת)
הכל מקרה הוא ענה על שאלות רבות של אנשים והראה ידע רב.

אמנון, אומנם דיבר הרבה אבל גם בילבל במוח קצת כהרגלו.

אני (אמיר הרדוף), יוגי, לוליק וכפיר באנו לכנס כנציגים של ישראלבודי, היה ממש אחד הערבים המצחיקים שהיו לי.. באמת
אחרי הכנס הלכנו לאכול שם במסעדת בשר ליד המלון, ארבעתנו פשוט נפלנו מהרצפה מרוב צחוק כל 5 דקות, שלא לדבר על הדרך חזור שבה היה בכלל קורע.

את לוליק ואת יוגי הכרתי פנים אל פנים בפעם הראשונה אתמול.

לוליק: בחור עצום, לא רק בגודל, הבנאדם פשוט קורע מצחוק ולא רק זה גיליתי באותו ערב שהוא גם בנאדם מאוד משכיל ולא סתם איזה עוד אחד, היה קטע מצחיק בחנות שחיפשנו חולצה של ישראלבודי שתתאים לו... (בלתי אפשרי!)

יוגי: גם בנאדם גדול מאוד ומצחיק, היו שם כמה נושאים שיחה שעלו בנושא של חיות ובנושאים אחרים שאפשר לראות שלבנאדם פשוט יש לב טוב, אין מה לדבר תותח.

כפיר: כפיר כיכב באותו ערב עם הצחוקים ולצערי אני צריך להמשיך את דרכי עם השם שהוא המצאתי לי "פיטו". כשדיברנו על משהו בארוחה הוא פשוט הפסיק לקרוא לי אמיר חחח

עריכה: כמו שאפשר לראות כבר יוגי השמוק הזה הוסיף לי שורה קטנה מתחת לשם המשתמש =) הכל יחזור יוגי! =)

לצערי לא היה לי זמן לדבר עם כולם כי הייתי צריך לצלם תמונות שנעלה לאתר בהקדם האפשרי

רציתי מאוד לדבר עם שגית לצערי היא הלכה לפני שהספקתי, התגעגעתי אליה מאז תחרות מר ישראל הקודמת אישה מאוד נחמדה.

מאור זרדז וחברה שלו היו גם, שני תותחים מאור עם המסה העצומה וחברה שלו שפשוט ניראת מדהים... אני בהחלט יוציא את הקול עליה בתחרות שבקיץ.

היה נחמד לראות עוד חברים שם, יואב טל, ניגרי ענק הלא הוא- אביב עומר וכד'

תמונת מהכנס בהשך היום כנראה יועלו לאתר.

שיהיה לכולם - שבת שלום!
amir harduf מנותק   הגב עם ציטוט
ישן 23-02-07, 11:45   #16
amir harduf
פתו-אסטרוגן

הסמל האישי שלamir harduf

שלח הודעה דרך ICQ אל amir harduf שלח הודעה דרך MSN אל amir harduf

ציטוט:
פורסם במקור על ידי Gamerrrrr
נשמע מעניין מאוד. אני רציתי להגיע אבל הייתי בשבוע גדנ"ע די מעניין
ד"א ההיא שדיברנו עליה דפקה לי ברז רציני! אבל אל תדאג היה משהו אחר במקום.. סמוך על סמוך =)
amir harduf מנותק   הגב עם ציטוט
ישן 23-02-07, 12:13   #17
Gamerrrrr
חבר פעיל

הסמל האישי שלGamerrrrr

גיל:: אמממ תחומי העניין שלי הם:בודיבילדינג, בודיבילדינג, בודיבילדינג, ועוד קצת בודיבילדינג. וגם פוואר ליפט

ציטוט:
פורסם במקור על ידי amir harduf
ד"א ההיא שדיברנו עליה דפקה לי ברז רציני! אבל אל תדאג היה משהו אחר במקום.. סמוך על סמוך =)
לא נורא אחי סומך עלייך
ישן 23-02-07, 12:20   #18
Nadav19
חבר פעיל

עוסק ב:: גויאבות, מישמיש... ירקות, פירות.

אביב, בעתיד הלא רחוק תבוטל תחרות מר צפון ?
ישן 23-02-07, 12:51   #19
Gamerrrrr
חבר פעיל

הסמל האישי שלGamerrrrr

ציטוט:
פורסם במקור על ידי Nadav19
אביב, בעתיד הלא רחוק תבוטל תחרות מר צפון ?
מר צפון בוטלה
ישן 23-02-07, 13:15   #20
Yoggie
מנהל ראשי

אין לי יותר מדי מה לרשום בנוסף למה שאביב כתב,
רק לגבי הנוער למי ששאל פה בפורום לא מזמן - השנה תהיה רק קטגוריה אחת של "עד 21" הסיבה לכך לדברי אלי אנה היא שאם רוצים לעשות אירוע שגם ישודר בטלויזיה צריכים להפגין רמה גבוהה, לא כל אחד שמתאמן שנה וחצי יוכל לעלות לבמה אלא רק בעלי נתונים מתאימים. מי שיש לו את הגנטיקה והפוטנציאל יוכל לצבור קצת נסיון וותק באימונים ולהתחרות שנה שנתיים מאוחר יותר. בנוסף הוא ציין שהוא בנוער כבר לקח את אלוף ישראל גם בבוגרים ככה שהכל תלוי ברמה של המתאמנים.

סך הכל באמת נשמע שאלי אנה עושה הרבה מאמצים לדחוף את האירגון קדימה וכל הכבוד לו על זה.

חוץ מהכנס הרגשתי כמו במופע סטנד אפ... היה פשוט ערב מצחיק בטירוף, לנסוע עם לוליק כפיר ואמיר באותו הרכב. (אמיר תתחבר למסנג'ר כדי להעביר לי את התמונות)
בנוסף בקרוב יעלו פוסטים "שאל את המומחה" בהם מקצוענים ואנשים מהתחום ישיבו לשאלות שתשאלו בדומה למה שהולך כיום בbb קום. לוליק הבטיח לשתף פעולה ולעלות כנראה בשבוע הבא. הבנאדם לא רק ענק הוא גם אישיות מדהימה ויש לו ידע עצום אז שווה לחכות.

אביב עומר נראה שגדל הרבה... יש לי תחושה שהוא יתן בראש בתחרות.
גם עם האדמור יצא לי להחליף חצי מילה נראה בנאדם מקצוען ונחמד מאוד.

יואב,
תודה על המילים הטובות, כמו שאמרתי לך אתמול... אולי אני אחשוב על לעלות לבמה עוד שנה כרגע לדעתי יש לי עוד על מה לעבוד. ואגב, כל הכבוד על החיטוב ירדת המון למרות שכבר אמרתי לך אתמול.

דברתי קצת עם שגיא, עושה רושם של בחור מאוד נחמד ואני מקווה שהוא ישתלב אצלנו בפורום בעתיד יש לו דברים מעניינים להגיד. בתקווה שתלמדו להעביר ביקורות ענייניות ולא לרדת לפסים אישיים.
השנה יכול להיות שגם אלעד בשן חבר שלי מהצבא יעלה לבמה בפעם הראשונה זה צריך להיות מעניין... אני מאחל לו בהצלחה ובהצלחה לכל החבר'ה פה שיעלו צריכה להיות תחרות ממש איכותית השנה!!
Yoggie מנותק   הגב עם ציטוט
תגובה