ישראלבודי
מתחייבים למחירים הזולים ביותר

חזור   ישראלבודי > ישראלבודי > פיתוח גוף-כללי

פיתוח גוף-כללי בפורום זה יהיו שיחות בנושא פיתוח גוף שאינם נכללים בפורומים האחרים

נושא נעול

הגדרות אשכול אפשרויות הצגת נושא
ישן 30-09-08, 10:42   #61
Antonator1
הושעה

ציטוט:
פורסם במקור על ידי dethman צפה בהודעה
הגבתי בנושא עליתי קצת למעלה וידעתי שזה יתחיל ממך...
תקשיב טוב מאוד אתה לא מרוצה אתה יכול לעוף מפה זה לא יזיז לאף אחד.
נכון ישראל זה לא הארץ הכי יפה בעולם מתורבתת ועוד ועוד... אבל כל עוד אתה חי פה אין לך שום זכות
לדברים המסריחים שאמרת...גועל נפש....
ומה אתה מתלהב כל כך מרוסיה מה? אה תן לי לנחש זה בגלל שאתה רוסי ואני בטוח שאם היית נולד פה לא היית מדבר ככה.
ולא אני לא גזעני או משו רוב החברים הטובים שלי רוסים ולפחות להם יש טיפת כבוד למדינה הזאת בניגוד אליך.
יום טוב.
טיפת כבוד הייתה לי, הרבה כבוד, המון כבוד - אבל בשלב כלשהו זה פשוט התחיל להעלם. ואיך זה בדיוק התחיל ממני אם מתחיל האשכול זה הכיוון ורק אני פתאום הגזען הרשע והאכזרי? ודרך אגב, בניגוד למה שהנך חושב, אני לא חי פה כדי לקבל קצבאות או לנצל את המדינה, כשעליתי לפה לבד עם אמא שלי עשינו את השמיניות של השמיניות באוויר כדי להתקדם לבד. מה לעשות, מאז אני זוכה לקריאות "רוסי מסריח\ברברי\מגודל\שתיין\גנב וכו", "אשכנזי", "תחזור", "הרסתם לנו את המדינה", "איזה רוסי אתה" ויאדה יאדה יאדה... זה אגב התחיל לא כשהתחלתי לאבד את האהדה שלי למדינה הזאת אלא מהיום שעליתי לפה. ילד בן 8 ששומע ללא סוף את הדברים הנ"ל, בלי סיבה, בלי פרובוקציות. אז חברי, במדינה הזאת צריכים לבדוק טוב טוב מי הגזענים, כי לפי הסטטיסטיקות - פה צעקו יותר אנשים לאמא שלי "רוסיה\קופאית\****", מאשר בלטביה או אוקראינה "יהודונת". כנ"ל לגביי. אז אם לרוב די גדול של המגזר המזרחי והאוכלוסיה המקומית יש בעיה כלשהי איתי, עם הגזע שלי, עם המוצא שלי ועם צבע העור או השיער שלי - אז למה שזה לא יהיה גם להיפך?

כשבביה"ס, כתה ד' עד ו' זרקו לי את החולצה לתוך האסלה, דחפו לי תפוחים רקובים לתוך המעיל, את "רוסי מסריח", "עוף חזרה" שמעתי על בסיס י ו מ י , כשבחצר הבית שלי זרקו עליי פחיות קולה כמו קופים, כשעוד פאקינג לפני שלמדתי עברית כמו שצריך הייתה לי מחנכת כיתתית שסיפרה על כמה שרוסים הם "רעים" לכל הכתה מבלי שאני אבין משפט וחצי משפט מזה, כשהייתי משחק לבד בשלג כילד פה, היו באים משהו כמו 20 מרוקאים, הורסים את כל מה שבניתי וזורקים לי שלג לתוך הפרצוף, ערסים מהביה"ס שמבוגרים ממני בשנתיים או יותר סוחטים ממני כסף, כשעד התיכון אמרו על אמא שלי שהיא קופאית או **** רוסייה, כשבצבא עדיין אני לא מפסיק לשמוע את דעתם של כל מיני עלובי נפש על רוסים, אירופאים ואשכנזים... כשאני חושב על כל זה, כנראה שזה באמת לא המקום בשבילי - לא בגלל שאני לא רוצה, יותר בגלל שלא רוצים אותי פה. ותאמינו לי, איך שזה לא יישמע, אם כל הרוסים והאשכנזים האכזריים והנוראיים יעזבו את הארץ, המדינה תהפוך למדינת עולם שלישי לכל דבר. כנראה שאני פשוט "לבן" או "רוסי" מדי (למרות שטכנית אני בכלל לא רוסי אלא ממוצא של מדינות קרובות לרוסיה שלישראלי הטיפוסי יש נטייה להכליל אותן ל"רוסיה").

ותעשו לי טובה כבר - חלאס לצעוק "גזענות" ו"אנטישמיות" על כ ל פאקינג ד ב ר!!! אתם עושים מעצמכם צחוק. וכן, אני גאה בזה שאני אירופאי, כן אני גאה בזה שנולדתי בבריה"מ. כן כן, אני גאה בצבע עור ובצבע השיער שלי, כן - אני גאה בגנים שלי.

תסבירו לי איך אני יכול להתגאות במדינה שלא שלי? בתרבות מזרח תיכונית\אמריקאית שלא מחוברת אליי משום כיוון? מנסיון, לא מקבלים פה בזרועות פתוחות כל אדם, גם את היהודי הכי הדוק. זאת אחת המדינות הכי גזעניות שקיימות. ויש לי עוד לא מעט מה להגיד אבל סביר להניח שאני לא אפול על אוזן קשבת כאן, וחבל.
Antonator1 מנותק  
ישן 30-09-08, 11:02   #62
blinki
חבר פעיל

ציטוט:
פורסם במקור על ידי antonator1 צפה בהודעה
טיפת כבוד הייתה לי, הרבה כבוד, המון כבוד - אבל בשלב כלשהו זה פשוט התחיל להעלם. ואיך זה בדיוק התחיל ממני אם מתחיל האשכול זה הכיוון ורק אני פתאום הגזען הרשע והאכזרי? ודרך אגב, בניגוד למה שהנך חושב, אני לא חי פה כדי לקבל קצבאות או לנצל את המדינה, כשעליתי לפה לבד עם אמא שלי עשינו את השמיניות של השמיניות באוויר כדי להתקדם לבד. מה לעשות, מאז אני זוכה לקריאות "רוסי מסריח\ברברי\מגודל\שתיין\גנב וכו", "אשכנזי", "תחזור", "הרסתם לנו את המדינה", "איזה רוסי אתה" ויאדה יאדה יאדה... זה אגב התחיל לא כשהתחלתי לאבד את האהדה שלי למדינה הזאת אלא מהיום שעליתי לפה. ילד בן 8 ששומע ללא סוף את הדברים הנ"ל, בלי סיבה, בלי פרובוקציות. אז חברי, במדינה הזאת צריכים לבדוק טוב טוב מי הגזענים, כי לפי הסטטיסטיקות - פה צעקו יותר אנשים לאמא שלי "רוסיה\קופאית\****", מאשר בלטביה או אוקראינה "יהודונת". כנ"ל לגביי. אז אם לרוב די גדול של המגזר המזרחי והאוכלוסיה המקומית יש בעיה כלשהי איתי, עם הגזע שלי, עם המוצא שלי ועם צבע העור או השיער שלי - אז למה שזה לא יהיה גם להיפך?

כשבביה"ס, כתה ד' עד ו' זרקו לי את החולצה לתוך האסלה, דחפו לי תפוחים רקובים לתוך המעיל, את "רוסי מסריח", "עוף חזרה" שמעתי על בסיס י ו מ י , כשבחצר הבית שלי זרקו עליי פחיות קולה כמו קופים, כשעוד פאקינג לפני שלמדתי עברית כמו שצריך הייתה לי מחנכת כיתתית שסיפרה על כמה שרוסים הם "רעים" לכל הכתה מבלי שאני אבין משפט וחצי משפט מזה, כשהייתי משחק לבד בשלג כילד פה, היו באים משהו כמו 20 מרוקאים, הורסים את כל מה שבניתי וזורקים לי שלג לתוך הפרצוף, ערסים מהביה"ס שמבוגרים ממני בשנתיים או יותר סוחטים ממני כסף, כשעד התיכון אמרו על אמא שלי שהיא קופאית או **** רוסייה, כשבצבא עדיין אני לא מפסיק לשמוע את דעתם של כל מיני עלובי נפש על רוסים, אירופאים ואשכנזים... כשאני חושב על כל זה, כנראה שזה באמת לא המקום בשבילי - לא בגלל שאני לא רוצה, יותר בגלל שלא רוצים אותי פה. ותאמינו לי, איך שזה לא יישמע, אם כל הרוסים והאשכנזים האכזריים והנוראיים יעזבו את הארץ, המדינה תהפוך למדינת עולם שלישי לכל דבר. כנראה שאני פשוט "לבן" או "רוסי" מדי (למרות שטכנית אני בכלל לא רוסי אלא ממוצא של מדינות קרובות לרוסיה שלישראלי הטיפוסי יש נטייה להכליל אותן ל"רוסיה").

ותעשו לי טובה כבר - חלאס לצעוק "גזענות" ו"אנטישמיות" על כ ל פאקינג ד ב ר!!! אתם עושים מעצמכם צחוק. וכן, אני גאה בזה שאני אירופאי, כן אני גאה בזה שנולדתי בבריה"מ. כן כן, אני גאה בצבע עור ובצבע השיער שלי, כן - אני גאה בגנים שלי.

תסבירו לי איך אני יכול להתגאות במדינה שלא שלי? בתרבות מזרח תיכונית\אמריקאית שלא מחוברת אליי משום כיוון? מנסיון, לא מקבלים פה בזרועות פתוחות כל אדם, גם את היהודי הכי הדוק. זאת אחת המדינות הכי גזעניות שקיימות. ויש לי עוד לא מעט מה להגיד אבל סביר להניח שאני לא אפול על אוזן קשבת כאן, וחבל.
גרמת לזה להישמע כאילו 80% מהאולכסייה מזרחים,עדיין גם היום מרבית צמרת המשק והמדינה מורכבת מאשכנזים ואני לא יודע מאיפה אתה בא אבל איפה שאני גר אני בקושי נתקל בסוג כזאתי של גזענות(יכול להית שהיינו קטנים אבל מצד שני גם לבעל המשקפיים קראו משקפופר וגם לכבד המשקל קראו שמן דובון ככה זה ילדים עם רע) ויש לי הרבה חברים ממוצע רוסי.
למרות שזה גם אותי מכעיס לראות רוסים שמדברים אך ורק בשפה הרוסית ולא מרגישים שום זיקה למדינה וכן זה מעצבן אותי אבל מה שתיארת פה נראה לי מוגזם
blinki מנותק  
ישן 30-09-08, 11:04   #63
The Sun
Banned

כמה שנאה
The Sun מנותק  
ישן 30-09-08, 11:10   #64
Antonator1
הושעה

מחוץ לבית אני מדבר אך ורק עברית (ועברית לא רעה בכלל רצוי לציין), אני חוסך את הדעות שלי לעצמי ולהראות משולב, אבל אלה דברים שאני מרגיש בפנים, אני מכבד את המקום שאני נמצא בו בלי קשר לאם אני מתחבר אליו או לא ולא מנסה ליצור פה התקבצות רוסית.
Antonator1 מנותק  
ישן 30-09-08, 11:14   #65
Antonator1
הושעה

מה גם שהמקומיים יודעים להיות חזקים וחכמים על רוסים שעולים לפה, שנתקלים פה בקשיים ושמהווים פה הילה להתעללות וגנאי - אבל הרבה אנשים פשוט לא יודעים מה זה רוסיה המדינה, מה זה בריה"מ, מה זה אירופה - איזו עוצמה, איזה יופי, איזו תרבות, איזו היסטוריה...

נערך לאחרונה על ידי Antonator1, 30-09-08 בשעה 11:17.
Antonator1 מנותק  
ישן 30-09-08, 11:22   #66
eyalamzleg
חבר פעיל

אנטון תיודע שאני מכבד אותך
אבל אומנם אני לא רוסי אבל רוב החברים שלי כן כמעט כולם ,רוב אנשים שגדלתי איתם רוסים
ולא קצת ולא מעט אני שומע מהם כמה רע שם בריה"מ , וכמה טוב להם ועדיף להם לחיות בארץ
eyalamzleg מנותק  
ישן 30-09-08, 12:08   #67
iGotMilk
חבר פעיל

ציטוט:
פורסם במקור על ידי UltraShay צפה בהודעה
ישראfail !!!!!!!!
זה IsraHell.

ומה לעשות שאנחנו בחרא של מדינה?
iGotMilk מנותק  
ישן 30-09-08, 12:13   #68
///Efi///
חבר פעיל

הסמל האישי של///Efi///

שלח הודעה דרך ICQ אל ///Efi/// שלח הודעה דרך MSN אל ///Efi///

חחח זה מצחיק שאומרים לרוסים "תחזרו לרוסיה, מה באתם פיתאום", כשהרוסים בעיקר הם אלה שעלו ראשונים ובנו את הארץ ורק אחר כך באו השאר

///Efi/// מנותק  
ישן 30-09-08, 12:44   #69
dethMAN
אני תותח,אתם יודעים שאני תותח? כי אם לא אז תדעו שאני תותח, הא אני גם תותח

הסמל האישי שלdethMAN

עוסק ב:: אזרח :)

ציטוט:
פורסם במקור על ידי antonator1 צפה בהודעה

אוקיי כמה דברים
א') תקרא את התגובה השניה שלי בדף הקודם
ב') עוד הוכחה לזה שאתה בעל דעות קדומות: "בניגוד למה שהנך חושב, אני לא חי פה כדי לקבל קצבאות או לנצל את המדינה" איפה אמרתי את זה בדיוק? אם אתה חושב שזה מה שאני חושב אז אתה טועה בגדול
ג') אותם אנשים מגעילים שקראו לך ככה\ התייחסו אלייך ככה הם אנשים עלובים והם מייצגים בדיוק כמה שאמרת "ערסים" ואם תשאל כל בנאדם נורמלי מזרחי או אשכנזי הם יגידו לך שהם שונאים אותם.. וגם אני עברתי הרבה התקלליות עם ערסים. מכות\ קללות \סכסוכים ... תפסיק לחשוב שהם מציקים רק לרוסים...
ד') מי אמר שאתה אנטישמי? בכל תגובה אתה מנסה להגן על עצמך.
ה')"אז למה שזה לא יהיה גם להיפך?" הנקודה שלי בדיוק שאמרת את זה בעצם הראת שאתה בדיוק באותה רמה כמוהם... אין מה לעשות זה כבר דבוק אצלך בראש ואתה לא ממש רוצה לשנות את זה, כן אתה לא מת על מזרחים לפי איך שאתה מתבטא... חבל שאתה חושב ש"הרוב" הם ככה האמת שזה דיי עצוב...
ותפסיק לעשות ממך מסכן... אני הכרתי מספיק אשכנזים שלא סובלים מזרחים וההפך... אז אל תגרום לזה להראות חד צדדי כי זה לא!
תראה איך אתה מדבר "אם כל הרוסים והאשכנזים האכזריים והנוראיים יעזבו את הארץ, המדינה תהפוך למדינת עולם שלישי לכל דבר"
אחר כך אתה מתפלא למה אנשים חושבים שאתה מתנשא ושאתה חושב שאתה יותר טוב? אנשים לא חושבים ככה סתם לפחות הרוב.
לדעתי במדינה שלנו הרוסים מתחלקים ל2.. כאלה שלא מסתכלים על עדה ומשתלבים פה יפה עם כל העדות.. וכאלה שמקובעים כמוך ואותו דבר לגביי מזרחים לצערי... ובגלל זה מתפתחים כל הריבים האלה הקללות המיותרות האשמות יחס כל מה שתרצה... אז בעצם לך יש את בחירה איפה אתה רוצה להיות ... אבל אני חושב שכבר החלטת ממזמן וכנראה זה לא ישתנה כי אתה מקובע בראשך על אותם "מרוקאים" שהשפילו אותך שהיית קטן...בדיוק שאותו מרקואי יהיה מקובע על זה שרוסים השפילו אותו שהיה קטן...
מקווה שהבנת למה אני חותר...
יום טוב.
ישן 30-09-08, 12:54   #70
Pro_XXL_Universe
Banned

עוסק ב:: אימונים אישיים,תוספי תזונה,שמירה,ג'יגולו(בנות בלבד).
חדר כושר: Go Active בת ים

חחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחח חחחחחח
חחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחח כמה שאני חולה על המריבות האלו ומת לראות אותן עוד חבר'ה....

תמשיכו בבקשה
Pro_XXL_Universe מנותק  
ישן 30-09-08, 12:55   #71
Pro_XXL_Universe
Banned

dethman יש איי סי קיו מסנג'ר חביבי?
Pro_XXL_Universe מנותק  
ישן 30-09-08, 13:00   #72
Elevation
IsraelBody VIP - חבר יהלום

אנטון אתה יודע שאני חולה עלייך ומת על רוסים בכללי, אני חושב שאתה לא הכי הוגן או צודק.

מעבר לזה שיש כאן סלי קליטה שאין בשום מדינה אחרת בעולם, רמת חיים אחרת לחלוטין וכמעט לא משנה באיזה מצב היית בהתחלה - מזאת שהייתה בברית המועצות בתחילת שנות התשעים (עובדה שאמא שלך בחרה לעלות, לא?), זה שאני בתור בחור לבן בעצמי (במבט ראשון אי אפשר לראות שאתה רוסי), לא נתקלתי בעשירית ממה שאתה מתאר, וככה גם חברים רוסים שלי (בהתחשב בזה שגדלתי באותה השכונה כמוך), וכ'ו וכ'ו, יש לי דבר נוסף.

התגייסת כאן לצבא... למה? היית משיג פטור, עובד שנה ויוצר לך חיים חדשים בלטביה או איפה שאתה מעדיף, אחי. למה לבזבז שלוש שנים על מדינה מחרידה כמו שאתה מציג?

Aou! Aou! Aou! Spartan#1!
Elevation מנותק  
ישן 30-09-08, 13:02   #73
פינגווין
אזהרה אחרונה-קללות ושפה לא נאותה

הסמל האישי שלפינגווין

איזה דיון חפירתי

משוחרר!

Manchester United
Manchester United
ManchesterUnited
Manchester United
Manchester United

פינגווין מנותק  
ישן 30-09-08, 13:05   #74
Pro_XXL_Universe
Banned

ציטוט:
פורסם במקור על ידי פינגווין צפה בהודעה
איזה דיון חפירתי
חחחחחחחחחחחחחחחחח חכה אחי תכף יעופו פה קללות וזה יהיה מצחיק :d
Pro_XXL_Universe מנותק  
ישן 30-09-08, 13:42   #75
gilsXM
Banned

ציטוט:
פורסם במקור על ידי dethman צפה בהודעה
ועוד משהו תרצה או לא תרצה אתה גזעני אנטון... כן אין מה לעשות אם תהיה לך אופציה לבחור בנאדם לפני שאתה מכיר אותו אתה תעדיף שהוא יהיה רוסי... ואם יגידו לך ישראלי ישר יעלו לך מחשבות רעות לראש למרות שעוד לא הכרת אותו... אצלי זה ההפך אני שופט בנאדם רק אחרי שאני מכיר אותו לא מעניין אותי רוסי מזרחי אנערף וכנראה שהחברים שלי אם זה אוקראני רוסי או אוזבקי חושבים אותו דבר אחרת לא היינו חברים...
קח את זה לתשומת לבך.
ובבקשה אל תהפכו את זה לאשכנזי מזרחי דיי כבר תתבגרו... עכשיו יקפוץ מזרחי יגן על מזרחים ואז אשכני יגן על אשכנזים תוך כדי קללות שקרים ושטויות.
תחסכו את זה.
למה אתה אומר לנו את זה? אנחנו מתנהגים ככה בגלל שהמזרחים התנהגו אלינו ככה, ואם לעור שלך אין צבע של חרא אתה לא גבר, ותכלס נכון, אני מעדיף להכיר "אשכנזים" מאשר "מזרחים" ובוא אני אסביר לך למה, אנ יאנסה להכיר מזרחי הוא ישר יבוא בצורה שהוא אומר, אה הוא אשכנזי הוא חננה אפשר לדפוק עליו דחקות ובלה בלה בלה ואני אבוא לאשכנזי יראה שאני כמוהו ואז לא יהיה לו מה לאמר...

ציטוט:
פורסם במקור על ידי ran7 צפה בהודעה
לא רוצה לצאת מסריח או משהו כזה, אבל תמיד הרוסים יחשבו שהם יותר טובים ויודעים רק להתלונןן כמו איזהה שר****,לא יודעים להעריך כלום, סתם ממורמרים מעפנים שחושבים שהם הכי חכמים בהכל והכי טובים, אבל הם חבורה של אפסים, בגלל זה חבורה של רוסים כמוך קיבבלוו ממני ומחברים שליי את המכות של החיים שלהם!
סע לסחור בגמלים סע
gilsXM מנותק  
ישן 30-09-08, 13:53   #76
Mr.Olimpia

הסמל האישי שלMr.Olimpia

חדר כושר: Body Shape

בחופש הגדול נסעתי לטיול ענק לארופה... היתי בגרמניה, הולנד, שוויץ, והונגריה ושנה שעברה היתי ברויסה במוסקבה... ואני יגיד לכם כזה..

רמת חיים הכי גבוהה במעמד הביניים היא שווייץ ... אנשים במעמד ביניים שם פשוט טחונים ונחנקים מכסף ויכולים להרשות לעצמם כמעט הכל.
גרמניה הולנד והונגריה מדינות גדולות יותר ולכן מעמד הביינים שם בוא נגיד ככה "עני" יותר אבל בכל זאת רמת חיים שם מאוד טובה אולי טובה במקצת מישראל.

מוסקבה העיר הכי עשירה בעולם... מעמד הביינים שם כמעט לא קיים ומעמד נמוך פשוט לא יכול להרשות לעצמו לחיות חיים בסיסים במוסקבה ורובם עוברים לערים אחרים זולים בהרבה.
מה שנשאר זה רוב האנשים העשירים "אוליגארחים" ובנים שלהם וקרובי משפחה וזה... זה יותר עבירה שכל אחד במוסקבה טחוןןןן בכסף תדירות מכוניות יוקרתיות שם כמו פה מאזדה. ואני מדבר על בנטליי פרארי וכאלה אפילו לא מרצדס ובמוו. כן זה יוצר אי שווין כלכלי עצום אבל זה יוצר עבירה כאילו מוסקבה היא עיר מאוד מאוד עשירה.
ואני יודע מה אני אומר כי דירה פשוטה במוסקבה עולה 2 מיליון דולר. ובשכונות עילית גם 13 מיליון דולר.
אבל לבן אדם רגיל כמעט ואין סיכוי להשתלב.

מכאן המסקנה שלי היא כזאת כן ישראל היא לא מדינה בעלת רמת הכי גבוהה ומבחינת נימוסים של אנשים גם לא..
אבל ישראל זה הבית שלנו... וטוב פה וכל מי שמוצה עבודה מתאימה ומקצוע מתאים בסופו של דבר יסתדר בכל מקום. גם בישראל.
ככה שאנשים.. !!! תשארו בארץ ותפתחו תמדינה שלנו... ולכולנו יהיה כיף לגור פה !!! בישראל
Mr.Olimpia מנותק  
ישן 30-09-08, 13:57   #77
Antonator1
הושעה

הדיבור הוא גם לא רק על רמת החיים, אלא על התרבות, האקלים, הארכיטקטורה והשפה - אלה עניינים לחלוטין של טעם אבל ברור שמי שנולד ושורשי שם, לא יתחבר לדברים האלה פה.
Antonator1 מנותק  
ישן 30-09-08, 14:05   #78
Mr.Olimpia

הסמל האישי שלMr.Olimpia

ציטוט:
פורסם במקור על ידי ran7 צפה בהודעה
לא רוצה לצאת מסריח או משהו כזה, אבל תמיד הרוסים יחשבו שהם יותר טובים ויודעים רק להתלונןן כמו איזהה שר****,לא יודעים להעריך כלום, סתם ממורמרים מעפנים שחושבים שהם הכי חכמים בהכל והכי טובים, אבל הם חבורה של אפסים, בגלל זה חבורה של רוסים כמוך קיבבלוו ממני ומחברים שליי את המכות של החיים שלהם!
לא רציתה לצאת מסריח אבל יצאתה.

ולאנשים כמוך חברים רוסים שלי לא מתביישים להביא מכות כי לאנשים כמוך מגיע ובגדול.

אם לא רוסים "מסריחים" לא היתה מדנת ישראל בכלל.. אז סתום את הפה שלך ועל תוציא אפילו מילה רעה על רוסים הבנתה?
Mr.Olimpia מנותק  
ישן 30-09-08, 14:08   #79
Mr.Olimpia

הסמל האישי שלMr.Olimpia

אני רק רוצה להדגיש... שאין צורך לעשות מהדיון הזה מריבה של "רוסים" נגד "מזרחיים".
כי בסופו של דבר יש גם אחלה אנשים מזרחיים שהם חברים טובים שלי... הבעיה נובעת לא מהגזע ועדה אלה מאנשים שהם אנשים מסריחים מלידה והם יהיו חרא של אנשים לא קשור למוצא שלהם
Mr.Olimpia מנותק  
ישן 30-09-08, 14:12   #80
Antonator1
הושעה

ציטוט:
פורסם במקור על ידי Mr.Olimpia צפה בהודעה
אני רק רוצה להדגיש... שאין צורך לעשות מהדיון הזה מריבה של "רוסים" נגד "מזרחיים".
כי בסופו של דבר יש גם אחלה אנשים מזרחיים שהם חברים טובים שלי... הבעיה נובעת לא מהגזע ועדה אלה מאנשים שהם אנשים מסריחים מלידה והם יהיו חרא של אנשים לא קשור למוצא שלהם
סיכום יפה מאד.
Antonator1 מנותק  
נושא נעול