ישראלבודי
מתחייבים למחירים הזולים ביותר

חזור   ישראלבודי > ישראלבודי > פיתוח גוף-כללי

פיתוח גוף-כללי בפורום זה יהיו שיחות בנושא פיתוח גוף שאינם נכללים בפורומים האחרים

תגובה

הגדרות אשכול אפשרויות הצגת נושא
ישן 01-02-07, 16:49   #1
Deja Vu
חבר פעיל

ברירת מחדל האוניברסיטה הפתוחה

אני ישמח לשמוע פרטים על האוניברסטה הפתוחה כמו מחיר הלימודים צורת הלימודים וכדומה
Deja Vu מנותק   הגב עם ציטוט
ישן 01-02-07, 16:59   #2
OMRI-TURBO
מנהל ראשי

אוקיי אני אגיד לך בגדול ואחרי זה תשאל שאלות ספציפיות.
מה שטוב ויתרון גדול לחלק מהאנשים יכול להיות חסרון לאחרים. אני למשל אוהב את זה שאני מתכנן באיזה קצב ללמוד ויש לי גמישות לגבי בחירה של קורסים ולמידה שהיא הרבה פעמים עצמאית. אני למשל לא יכול לשבת מהבוקר עד אחרי הצהריים בשיעור, פשוט לא יכול. אחרי כמה שעות כבר אני לא מתרכז אם זה ברצף. באוניברסיטה הפתוחה יש לך לכל קורס שאתה לוקח שיעור של שעתיים שבועיות ברמה מוגברת(זה מה שהרוב לוקח זה הכי כדאי).
אני אגיד לך כזה דבר, אם אתה הולך ללמוד מקצוע שמעניין אותך, אז אתה תדבוק בזה ותלמד, אם זה מקצוע משעמם שאתה סתם לוקח אותו בשביל תואר, אז יהיה לך קשה ללמוד הרבה בבית. בגדול אתה צריך להגיש עבודות בכל קורס שאתה עושה,בדרך כלל 5 עבודות כל קורס שמכסות את כל החומר.המרצים של האוניברסיטה מאוד מקצועיים והאוניברסיטה בגלל הביקוש הענק לא חוסכת במרצים איכותיים, לא משנה באיזה קמפוס אתה לומד.
זה דורש ממך לקרוא חומר בבית ולהגיש עבודות. המבחני סיום הם רגילים כמו בכל אוניברסיטה בסוף סמסטר. מה שטוב זה שאתה יכול לבחור כמה קורסים לעשות בכל סמסטר ואת הקצב למידה שלך.
ישן 01-02-07, 17:22   #3
meni32
חבר פעיל

הסמל האישי שלmeni32

התנאי קבלה הם שונים או זהים לאוניברסיטה רגילה?

"In a Place There Is Life - There Is Hope"
meni32 מנותק   הגב עם ציטוט
ישן 01-02-07, 17:27   #4
OMRI-TURBO
מנהל ראשי

ציטוט:
פורסם במקור על ידי meni32
התנאי קבלה הם שונים או זהים לאוניברסיטה רגילה?
שונים לגמרי!זה מה שמיוחד במקום הזה,בגלל זה כל כך הרבה אנשים בוחרים ללמוד שם. אם אין לך חשק לעשות פסיכומטרי או להשלים ציונים(דבר שממש מבאס) אז אתה יכול ללמוד שם. אני חושב שצריך רק 12 שנות לימוד או משהו כזה..
אבל, לתנאים של קבלת התואר יש אותם דרישות כמו בכל אוניברסיטה, זאת אומרת אם האנגלית שלך חלשה אתה לא תוכל לסיים את התואר, אתה תצטרך לעשות סיווג לרמת אנגלית דרך מבחני אמיר/אמירם או שהסיווג יהיה לפי הציון פסיכומטרי אם עשית. בסופו של דבר אם התואר זה מדע מדוייק ואין לך ציון טוב נגיד במתמטיקה אתה פשוט תצטרך להשלים את זה שם לתואר, אבל בשביל להתקבל אתה תוכל להתקבל, פשוט תצריך לעמוד בדרישות של התואר, בכל תואר זה שונה הדרישות.
ישן 01-02-07, 17:28   #5
Deja Vu
חבר פעיל

טוב אז יש לי כמה שאלות ספציפיות האם מקומות העבודה מכבדים תואר שאתה משיג באוניברסיטה הזאת כמו בשאר האוניברסיטה?האך זה נכון שאין תנאי קבלה?האם אחרי שאני מוציא תואר ראשון שם אני יוכל ללמוד בכל אוניברסיטה אחרת לתואר שני?והאם יש מקצועות שאני לא יכול להגיע אליהם דרך האוניברסיטה הפתוחה?האם זה באמת כל כך יותר יקר?ואיזה מקצוע תלומד?
ישן 01-02-07, 17:31   #6
OMRI-TURBO
מנהל ראשי

ציטוט:
פורסם במקור על ידי Deja Vu
טוב אז יש לי כמה שאלות ספציפיות האם מקומות העבודה מכבדים תואר שאתה משיג באוניברסיטה הזאת כמו בשאר האוניברסיטה?האך זה נכון שאין תנאי קבלה?האם אחרי שאני מוציא תואר ראשון שם אני יוכל ללמוד בכל אוניברסיטה אחרת לתואר שני?והאם יש מקצועות שאני לא יכול להגיע אליהם דרך האוניברסיטה הפתוחה?האם זה באמת כל כך יותר יקר?ואיזה מקצוע תלומד?
בקשר לתנאי קבלה רשמתי למעלה.
אתה תוכל ללמוד אחרי זה לתואר שני בכל מקום כי אתה מקבל תואר של אוניברסיטה שזה יותר מתואר של מכללה למשל. אין בעיה לעשות תואר ראשון שם ותואר שני במקום אחר. יש מקצועות שאין, כמו רפואה ומשפטים למשל.
חוץ מזה יש את כל התארים במדע מדויק/מחשבים/כלכלה עסקים/ומדעי הרוח.
אני עושה תואר משולב במדע המדינה ובהיסטוריה.
ישן 01-02-07, 17:33   #7
Deja Vu
חבר פעיל

טוב סבבה עומרי תודה ובהצלחה מבחינתי אפשר לנעול
ישן 01-02-07, 17:34   #8
OMRI-TURBO
מנהל ראשי

ציטוט:
טוב סבבה עומרי תודה ובהצלחה מבחינתי אפשר לנעול
תודה..
אין צורך לנעול, אולי יהיו עוד שאלות..
מה חשבת ללמוד?
ישן 01-02-07, 17:39   #9
Johnny
חבר פעיל

אבל אני מאמין שהתואר "שווה" פחות מתואר של אוניברסיטה נחשבת לא?
Johnny מנותק   הגב עם ציטוט
ישן 01-02-07, 17:42   #10
OMRI-TURBO
מנהל ראשי

תשמע רוב האנשים לומדים במכללות, זה עדיף ממכללה,זה נחשב תואר של אוניברסיטה ולא של מכללה. ודרך אגב זאת האוניהרסיטה עם המספר הכי גדול של סטודנטים בארץ. למרות שזה לא כזה קריטי. אם אתה יכול להתקבל לטכניון תעשה את זה שם, אני אישית יכולתי ללמוד משהו דומה באוניברסיטת תל אביב ובחרתי דווקא בפתוחה כי שיטת הלימוד יותר מתאימה לי ואני אוהב גמישות, אני לא אוהב שמכתיבים לי בדיוק איזה נושאים ללמוד ומתי, כאן הגמישות משחקת תפקיד. זה במילא גם רק תואר ראשון, תואר שני אתה יכול לעשות במקום אחר אם זה חשוב לך.
ישן 01-02-07, 17:43   #11
Deja Vu
חבר פעיל

ציטוט:
פורסם במקור על ידי omri-turbo
תודה..
אין צורך לנעול, אולי יהיו עוד שאלות..
מה חשבת ללמוד?
האמת שלא התעמקתי יותר מדי פשוט שמעתי שזה אופציה טובה ורציתי לדעת קצת יותר פרטים יש המלצות אתה מרוצה ממדעי המדינה ומהסטוריה לאיזה עבודות זה מכשיר אותך?
ישן 01-02-07, 17:48   #12
OMRI-TURBO
מנהל ראשי

ציטוט:
האמת שלא התעמקתי יותר מדי פשוט שמעתי שזה אופציה טובה ורציתי לדעת קצת יותר פרטים יש המלצות אתה מרוצה ממדעי המדינה ומהסטוריה לאיזה עבודות זה מכשיר אותך?
תראה זה תואר ראשון,זה כללי מאוד. בעקרון מדע המדינה זה מקצוע טוב לכל תפקיד שקשור למשרד ממשלתי/ציבורי. אחרי התואר הזה שאני אטעם קצת מהכל אני אדע במה אני רוצה להתמחות בתואר שני למשל,יש הרבה תחומים שקשורים למדע המדינה ויחסים בין לאומיים.
אם אתה שואל למה דווקא בחרתי במקצועות האלה(מדע המדינה והיסטוריה), זה כי אני ממש ממש מתעניין בכל מה שקשור לאקטואליה/פוליטקה/שלטון ומשטרים בעולם. ההיסטוריה מתחבר טוב לתחום כי זה מלמד אותי מה היה בעבר ואת היישום של התיאוריות שלומדים למשל במדע המדינה.
מה הכיון שלך? ניראה לי שהרוב לומדים שם מנהל עסקים/מחשבים.
ישן 01-02-07, 17:48   #13
Johnny
חבר פעיל

גם אני אישית מתעניין במדעי המדינה בפתוחה, אמרת שאתה עושה תואר משולב בהיסטוריה לא? איזו היסטוריה זו?
ישן 01-02-07, 17:51   #14
OMRI-TURBO
מנהל ראשי

ציטוט:
פורסם במקור על ידי Johnny
גם אני אישית מתעניין במדעי המדינה בפתוחה, אמרת שאתה עושה תואר משולב בהיסטוריה לא? איזו היסטוריה זו?
זה תואר ראשון,זה היסטוריה כללית,כל מה שיש בהיסטוריה אפשר להגיד.. יש לך בחירה עצומה של נושאים כי זה כללי. התואר שלי זה חצי מדע המדינה וחצי היסטוריה.
ישן 01-02-07, 17:51   #15
Deja Vu
חבר פעיל

ציטוט:
פורסם במקור על ידי omri-turbo
תראה זה תואר ראשון,זה כללי מאוד. בעקרון מדע המדינה זה מקצוע טוב לכל תפקיד שקשור למשרד ממשלתי/ציבורי. אחרי התואר הזה שאני אטעם קצת מהכל אני אדע במה אני רוצה להתמחות בתואר שני למשל,יש הרבה תחומים שקשורים למדע המדינה ויחסים בין לאומיים.
אם אתה שואל למה דווקא בחרתי במקצועות האלה(מדע המדינה והיסטוריה), זה כי אני ממש ממש מתעניין בכל מה שקשור לאקטואליה/פוליטקה/שלטון ומשטרים בעולם. ההיסטוריה מתחבר טוב לתחום כי זה מלמד אותי מה היה בעבר ואת היישום של התיאוריות שלומדים למשל במדע המדינה.
האמת שמנהל עסקים נשמע לי אופציה טובה... ולא עניתה לי מקודם מה המחירים של הקורסים?
ישן 01-02-07, 17:51   #16
Johnny
חבר פעיל

נשמע מעניין חבל על הזמן. כמה זמן אתה כבר על התואר?
ישן 01-02-07, 17:57   #17
Nimrod
חבר פעיל

הסמל האישי שלNimrod

ציטוט:
פורסם במקור על ידי OMRI-TURBO
בת דודה שלי מתחילה עכשיו תואר שלישי במדעי המדינה.
כבר אחרי התואר הראשון במהלך התואר השני המוסד לדמוקרטיה הישראלי העביר אותה בתנאים טובים ומלא חוקרים רצו אותה שתעזור להם במחקר.
בכלל לא חסר ג'ובים מהתחום הזה, אבל באמת כולם עושים בו תואר שני.

"החיטוב שלך זה 80% תזונה
המסה שלך זה 80% אימונים
החיטוב והמסה שלך זה 100% סטרואידים"

ג'אי קטלר במסה (תמונה חדשה) :
http://img19.imageshack.us/img19/9108/66454295sl1.jpg

"סמים הם סטרואידים לנשמה"

נמרוד

מני = מלך ישראל! (חי חי וקיים)
Nimrod מנותק   הגב עם ציטוט
ישן 01-02-07, 18:38   #18
P-a-n-1-c
Banned

עוסק ב:: חייל בסדיר, מילואימניק בטיב טעם.

הפתוחה מתאימה לסוגי אנשים שלדעתי לא יוצלחים במסגרת בית ספר ו\או יש להם המון כסף לבזבז.
האונב' הזאת היא האונב' היחידה שהתנאי קבלה לשם גובלים בזנות, כולה 12 שנות לימוד ויאללה כנס. לא פסיכומטרי לא כלום.
לעשות תואר בפתוחה עולה כמו מכונית. בגלל זה הפתוחה מתאימה לאנשים שסיימו בית ספר עם ציונים לא משהו ולאנשים שכסף לא מהווה פונקציה מבחינתם.
בקשר לתנאים לדעתי אומנם יש לך שם תנאי ממש טובים כמו שעומרי ציין, אתה בא והולך מתי שאתה רוצה וכדומה, אבל האיכות של המרצים ו\או הפקולטה עצמה ירודים ביחס לאונב' אחרות כמו: הטכניון, ירושלים, ב"ש ות"א.
עצה שלי - אם אתה יכול להתקבל לאחת מהאונב' שהזכרתי לעיל, לך על זה. במידה ואתה מפונק כמו עומרי (כי לא להצליח ללמוד מהבוקר עד הצהריים זה פינוק, ואומר לך את זה אדם עם היפראקטיביות שהיה אמור להיות על רטאלין. גם לי מאוד קשה לשבת אבל כשצריכים לשבת אין מה לעשות אתה חייב להילחם בעצמך למרות שלפעמים זה בלתי אפשרי) אז לך לפתוחה, למרות שהרבה מאוד מקומות תופסים מהפתוחה פחות מאשר האונב' האחרות.

בהצלחה!
P-a-n-1-c מנותק   הגב עם ציטוט
ישן 01-02-07, 19:38   #19
OMRI-TURBO
מנהל ראשי

ציטוט:
פורסם במקור על ידי P-a-n-1-c
הפתוחה מתאימה לסוגי אנשים שלדעתי לא יוצלחים במסגרת בית ספר ו\או יש להם המון כסף לבזבז.
האונב' הזאת היא האונב' היחידה שהתנאי קבלה לשם גובלים בזנות, כולה 12 שנות לימוד ויאללה כנס. לא פסיכומטרי לא כלום.
לעשות תואר בפתוחה עולה כמו מכונית. בגלל זה הפתוחה מתאימה לאנשים שסיימו בית ספר עם ציונים לא משהו ולאנשים שכסף לא מהווה פונקציה מבחינתם.
בקשר לתנאים לדעתי אומנם יש לך שם תנאי ממש טובים כמו שעומרי ציין, אתה בא והולך מתי שאתה רוצה וכדומה, אבל האיכות של המרצים ו\או הפקולטה עצמה ירודים ביחס לאונב' אחרות כמו: הטכניון, ירושלים, ב"ש ות"א.
עצה שלי - אם אתה יכול להתקבל לאחת מהאונב' שהזכרתי לעיל, לך על זה. במידה ואתה מפונק כמו עומרי (כי לא להצליח ללמוד מהבוקר עד הצהריים זה פינוק, ואומר לך את זה אדם עם היפראקטיביות שהיה אמור להיות על רטאלין. גם לי מאוד קשה לשבת אבל כשצריכים לשבת אין מה לעשות אתה חייב להילחם בעצמך למרות שלפעמים זה בלתי אפשרי) אז לך לפתוחה, למרות שהרבה מאוד מקומות תופסים מהפתוחה פחות מאשר האונב' האחרות.

בהצלחה!
לא בדיוק נכון מה שרשמת, דבר ראשון האוניברסיטה הפתוחה דורשת ממך יותר מאשר אוניברסיטה רגילה כי אתה מתמודד עם החומר הרבה פעמים לבד,זה דורשת יכולת אישית הרבה יותר גבוהה מאשר לשבת בשיעור ששם לועסים לך את כל החומר. זה גם לא שלומדים פחות שעות,כי במקום ללמוד בשיעור אתה לומד בבית, היקף החומר הוא לא יותר קטן הוא זהה לגמרי בכל אוניברסיטה בארץ. היתרון פה הוא הגמישות,שאתה יכול לנהל את הזמן בצורה שמתאימה לך אישית, למשל אם ללמוד בבוקר או בלילה,זה החלטה שלך. גם הם נותנים לך יותר גמישות בתכנון הקורסים שתחבר לתואר. בקשר למרצים אתה מדבר שטויות, האונבירסיטה הפתוחה כוללת את מספר הסטודנטים הכי גדול בארץ,ומכיון שהקורסים לא זולים כל כך יש להם המון כסף לקחת את המרצים הטובים ביותר. המרצים גם לא מלמדים רק בפתוחה, ובכל תחום יש את המומחים שלו פרופסורים דוקטורים וכו'. כמו שאמרתי התנאי קבלה הם היתרון,אבל זה לא זנות כמו שאתה אומר כי התנאים לקבלת התואר הם זהים, פשוט יש לך אפשרות תוך כדי הלימודים להשלים את מה שאתה צריך לתואר. ולא סתם ללמוד ספרות ותנך ובולשיט כזה כדי לשפר ציונים שלא קשורים לכלום.
ישן 01-02-07, 19:39   #20
OMRI-TURBO
מנהל ראשי

ציטוט:
פורסם במקור על ידי Johnny
נשמע מעניין חבל על הזמן. כמה זמן אתה כבר על התואר?
סמסטר ראשון עכשיו
תגובה