ישראלבודי
מתחייבים למחירים הזולים ביותר

חזור   ישראלבודי > ישראלבודי > אימונים

אימונים תוכניות אימונים, ביצוע תרגילים, שיטות אימונים ועוד..

תגובה

הגדרות אשכול אפשרויות הצגת נושא
ישן 10-04-07, 18:23   #41
Ilan-V
IsraelBody VIP - חבר יהלום

הסמל האישי שלIlan-V

שלח הודעה דרך ICQ אל Ilan-V שלח הודעה דרך MSN אל Ilan-V

ציטוט:
פורסם במקור על ידי Mass
אממ כמה עולה פגישה אצלו אחי? הבעייה היא שהצבא קצת דופק...אני לא יודע אם בכלל יהיה לי זמן
תתקשר תברר אחרי הכל לא יקר בכלל.. פגישה ראשונה 250 אחרכך זה 180 כל פגישה.... ויש גם אופציה לשלם משו אל 6 פגישות ישר 600 שקל.. לעומת התוצאות שאתה מקבל... זהלא יקר בכלל יש לי את אותה הבעיה כמוך..... פעם גם אני הייתי שמן רצח הורדתי 30 קילו... אני רוצה לעלות במסה... ואני כולי אוכל סרטים שאני יחזור להיות שמן וזה... לכן אני כבר קבעתי אם גיל תור.. ויש לי גם תה כרס המעצבנת הזאתי..
Ilan-V מנותק   הגב עם ציטוט
ישן 10-04-07, 18:56   #42
Mass
חבר פעיל

אני רואה שזאת תופעה נפוצה היעני כרס הזאת,אצל מי שהיה פעם שמן אבל איך זה קורה? זה לא נראה כמו עודף של עור ומצד שני אני על פאקינג 8% שומן בעע.. :\
אחי זה דיי יקר,אני לא יודע אם אני יוכל לקבוע...:| בכל אופן אם אני יעשה פעמיים בשבוע אירובי אז אני בטוח לא ישמין נכון?,לפחות רק בהתחלה ככה בשביל הבטחון שאני לא ישמין..עד כמה אירובי יכול להזיק במסה?
Mass מנותק   הגב עם ציטוט
ישן 10-04-07, 19:18   #43
Ilan-V
IsraelBody VIP - חבר יהלום

הסמל האישי שלIlan-V

שלח הודעה דרך ICQ אל Ilan-V שלח הודעה דרך MSN אל Ilan-V

ציטוט:
פורסם במקור על ידי Mass
אני רואה שזאת תופעה נפוצה היעני כרס הזאת,אצל מי שהיה פעם שמן אבל איך זה קורה? זה לא נראה כמו עודף של עור ומצד שני אני על פאקינג 8% שומן בעע.. :\
אחי זה דיי יקר,אני לא יודע אם אני יוכל לקבוע...:| בכל אופן אם אני יעשה פעמיים בשבוע אירובי אז אני בטוח לא ישמין נכון?,לפחות רק בהתחלה ככה בשביל הבטחון שאני לא ישמין..עד כמה אירובי יכול להזיק במסה?
זהו גם אצלי זה לא נירא כמו עור.. לא יודע מזה החרא הזה
Ilan-V מנותק   הגב עם ציטוט
ישן 10-04-07, 19:34   #44
Rm3
חבר פעיל

תעשה מה שנקרה עלייה נקיה במסה, clean bulk, תאכל קצת יותר מהתחזוקה שלך , משהו כמו 300 קלוריות מעל, תעשה קצת אירובי בלי הגזמה פעם-פעמיים בשבוע וזהו, תעלה לאט לאט ככה כמה שיותר שריר וכמה שפחות שומן,
אם תעלה קילו בחודש זה יחסית נקי
Rm3 מנותק   הגב עם ציטוט
ישן 10-04-07, 20:14   #45
Mass
חבר פעיל

אחי נפשית אני לא מסוגל לעלות נקי....לעלות נקי זה כמו בתפריטים שיש פה באתר..וזה פשוט לעשות לעצמך שואה...ועוד בצבא זה פי אלף יותר קשה עם תזונה כזאת...וגם ההורים שלי יחשבו שחזרתי לאנורקסיה בגלל כל הגבינות חצי אחוז וכל זה...אני רוצה regular bulk מה שנקרא לא dirty אלא באמצע כזה יעני לאכול פעם ביום איזה משו טעים ופעמיים בשבוע ככה באיזה מסעדה (לא לאפות וכאלה נגיד סתם בארומה או טל בייגלס לקחת טונה וכמה סוגי גבינות שמה נגיד...)
Mass מנותק   הגב עם ציטוט
ישן 10-04-07, 20:46   #46
Rm3
חבר פעיל

טוב שמע אחי, נראה לי אתה דפוק בשכל
גם אני הייתי פנאט בכל הקטע של התזונה אבל מה לעשות אחי הבנתי שאני לא יכול לחיות כל החיים שלי ככה כמו מטורף ובטח ובטח כשאני לא יעסוק כל החיים שלי בבודיבילדינג ואני בטח שלא מקצוען שהולך להתחרות,
מצאתי את הנקודה שבה אני בערך נשאר במשקל ומשם העליתי קצת בקלוריות ועולים נקי (פחות או יותר)
אם אתה אומר עכשיו שאתה אוכל 2500 קלוריות בערך ונשאר במשקל, אז תאכל בסביבות ה 3000 ותראה מה קורה אחרי שבועיים
Rm3 מנותק   הגב עם ציטוט
תגובה