ישראלבודי
מתחייבים למחירים הזולים ביותר

חזור   ישראלבודי > ישראלבודי > פיתוח גוף תחרותי

פיתוח גוף תחרותי בפורום זה יהיו שיחות על תחרויות, אירועים, ומפתחי גוף בארץ ובעולם.

תגובה

הגדרות אשכול אפשרויות הצגת נושא
ישן 26-11-12, 13:25   #41
בחור כארז
חבר פעיל

כללי:: בחור כארז
חדר כושר: holmes place

אבל תענו בבקשה מה הפרס הכספי ?
בחור כארז מנותק   הגב עם ציטוט
ישן 26-11-12, 17:49   #42
Gaga1234
חבר פעיל

מזה משנה עם יש פרס כספי או לא תרציני? תחושב אנשים מתחרים בישביל הכסף?
תיודע איזה כבוד וגאווה זה להשיג תתואר שדני השיג במר יוניברס הוא ניצח אנשים על חומרים כבדים והוא כולו ילד בן 19 ..
Gaga1234 מנותק   הגב עם ציטוט
ישן 26-11-12, 18:21   #43
Homie
השמן מהקרוספיט

כללי:: סרסור שטני
עוסק ב:: בגופות
שלח הודעה דרך ICQ אל Homie שלח הודעה דרך MSN אל Homie

תגיד אתה מנגב גם או רק מלקק?
eat eat eat train eat eat eat sleep repeat

מדריך חדר כושר מוסמך מטעם מכללת ווינגייט

הלהקה שלי, לכל המוזיקים וחובבי המטאל :

http://profile.myspace.com/index.cfm...ndID=443176243

Homie מנותק   הגב עם ציטוט
ישן 26-11-12, 18:25   #44
DaSpider
חבר פעיל

גאווה תרתי משמע
ישן 26-11-12, 18:41   #45
nadavmoore
חבר פעיל

אין ספורטאי שמייצג את ישראל שלא עשה צבא מהסיבה הפשוטה שאסור לספורטאים להיות בנבחרות ישראל ולייצג את ישראל אם לא עשית צבא. נכון רוב הספורטאים המצטיינים הם משקי ממטרות, אז מה - הקטע פה הוא לא אשכרה ללכת להלחם בקו הראשון אלא להראות מחוייבות ותרימה למדינה.
אתה רוצה לשים דגל ישראל סביב הצוואר אין בעיה, יש לכך מחוייבויות אתיות כלפי האזרחים שכן עשו. אגב גם בר רפאלי שלא עשתה צבא מבחינתי לא מייצגת את מדינת ישראל בכבוד ואין לה שום זכות לדבר על הארץ וציוניות לעומת אסטי גינזבורג שעשתה צבא וזה לא פגע בקריירה הדוגמנית שלה. יש כדורסלנים בליגת העל שהיו בשטיית 13 ועוד הרבה דוגמאות לתרימה מעל ומעבר. אף אחד לא ביקש מדני שייתרום את החיים שלו לצבא יש מליון ואחד דרכים לשרת בצהל בתור ג'ובניק וגם אם קצת קשה והצבא לא מתחשב זאת לא סיבה לברוח, ברגע שעשה זאת הוא פגע במדינת ישראל ומבחינתי אין לו שום זכות לשים את דגל ישראל סביב צווארו. בקשר לקנאה, אני יודע שללקק לדני את החור של התחת זה כיף ונחמד לכם אבל יש כאן אנשים שלא מתאמנים כדי להראות טוב (תתפלאו יש כזה דבר) אלא מסיבות אחרות אז די עם התגובות הילדותיות האלו, תפתח פה דיון לעניין שיש עליו הרבה דיעות אני לא מבין למה לבוא ולרשום דברים לא קשורים.
nadavmoore מנותק   הגב עם ציטוט
ישן 26-11-12, 18:45   #46
arbel2
חבר ותיק (מועמד לחבר VIP)

הסמל האישי שלarbel2

עוסק ב:: מנגן על עצבים בחסד עליון
חדר כושר: נאוטילוס

מכבד את ההישג אבל לא מכבד את האיש.

ברמה המקצועית ? הוא הגיע מצויין (למרות שבנאק בארץ הוא נראה יותר מרשים )
ברמה האישית ? מחליא אותי לראות אותו עם דגל ישראל.

לפניות ,מענות ,טענות ובקשות ...לחץ כאן

מאמן חדר כושר מוסמך מטעם קמפוס "שיאים" אוניברסיטת ת"א
arbel2 מנותק   הגב עם ציטוט
ישן 26-11-12, 18:49   #47
DaSpider
חבר פעיל

במסלול של כל סיירת נדרש יותר כושר מאשר ה"ספורטאים" בתחום פיתוח הגוף מפתחים או אפילו שואפים אליו. אז די לדבר על ספורט. סחטיין על ההישג, אבל חלאס להתבכיין ולהצטדק.
ישן 26-11-12, 18:53   #48
אלברט ברכה
חבר פעיל

ציטוט:
פורסם במקור על ידי m878 צפה בהודעה
כל אחד תורם למדינה מה שהוא יכול! באיזה מובן שהוא יכול! לא כל אחד צריך לרוץ אם נשק... יש טייסים יש אנשים בהסברה יש מתכנתים בצבא! אבל יש ספורטים שמייצגים את הארץ שלנו בעולם ומביאים כבוד! למה לבוא להכריך מישו לשרת בצבא?? הוא תורם למדינה בדרך שלו! ויאללה תפסיקו כולם פה להראות כמה אתם קנאים! מה אתם עשיתם? אני אפילו לא בטוח שהרוב שירתו ה בצבא)) ובכלל פה זה פורום פיצוח גוף ולא פורום צבא!! ולכל בן אדם יש את ההשקפות שלו! אולי הוא פציפיסט!
כמה עובדות:

1. באדיבילדינג הוא לא ספורט, אני מצטער מאוד ואני לא מתכוון לפגוע באף אחד, אבל באדיבילדינג הוא לא ספורט נקודה.
2. מביאים כבוד למי? לו עצמו ולעוד 30 אנשים שמכירים אותו? הבאדיבילדר היחיד שמוכר למישהו במדינה הוא אלי האנה וככה זה יישאר ב20 שנה הקרובות, תפנימו.
3. הוא לא תורם לאף אחד, המדינה לא צריכה את התרומה שלו בענף כזה נידח שאפילו במקומון שפרעם האירוע הזה לא יזכה לאזכור.
4. פה זה לא פורום "פיצוח" גוף.
5. ההשקפות של האדם לא מעניינות, יש פה מדינה ויש לה חוקים שכל אחד צריך למלא כדי להיות אזרח מהשורה.
6. שיהיה פציפיסט וכיגדלחכיגדלשחכיניסט, זה לא מעניין. אני מאוד שונא את העובדה שהכסף שלי הולך לחרדים והערבים אבל זה עדיין קורה, אז???????????????

**אין פה כוונה לפגוע באף אחד, מי שנפגע שייכנס קצת לפרופורציות ויבין שמה שכתבתי הוא נכון לגמרי**
אלברט ברכה מנותק   הגב עם ציטוט
ישן 26-11-12, 19:49   #49
Chest
חבר פעיל

חדר כושר: Go Active

ציטוט:
פורסם במקור על ידי אלברט ברכה צפה בהודעה
כמה עובדות:

1. באדיבילדינג הוא לא ספורט, אני מצטער מאוד ואני לא מתכוון לפגוע באף אחד, אבל באדיבילדינג הוא לא ספורט נקודה.
2. מביאים כבוד למי? לו עצמו ולעוד 30 אנשים שמכירים אותו? הבאדיבילדר היחיד שמוכר למישהו במדינה הוא אלי האנה וככה זה יישאר ב20 שנה הקרובות, תפנימו.
3. הוא לא תורם לאף אחד, המדינה לא צריכה את התרומה שלו בענף כזה נידח שאפילו במקומון שפרעם האירוע הזה לא יזכה לאזכור.
4. פה זה לא פורום "פיצוח" גוף.
5. ההשקפות של האדם לא מעניינות, יש פה מדינה ויש לה חוקים שכל אחד צריך למלא כדי להיות אזרח מהשורה.
6. שיהיה פציפיסט וכיגדלחכיגדלשחכיניסט, זה לא מעניין. אני מאוד שונא את העובדה שהכסף שלי הולך לחרדים והערבים אבל זה עדיין קורה, אז???????????????

**אין פה כוונה לפגוע באף אחד, מי שנפגע שייכנס קצת לפרופורציות ויבין שמה שכתבתי הוא נכון לגמרי**
אלברט לניהול פורום דיונים פוליטיקה ומה שביניהם.
ישן 26-11-12, 22:14   #50
OfirAA
חבר פעיל

ציטוט:
פורסם במקור על ידי בחור כארז צפה בהודעה
אבל תענו בבקשה מה הפרס הכספי ?
לא נראה לי שיש שם פרס כספי כי זה של "חובבנים" זה לא תחרות פרו
OfirAA מנותק   הגב עם ציטוט
ישן 26-11-12, 23:33   #51
Gaga1234
חבר פעיל

רמה מטורפת לגמרה

נערך לאחרונה על ידי Gaga1234, 26-11-12 בשעה 23:38.
ישן 27-11-12, 00:07   #52
Chest
חבר פעיל

ציטוט:
פורסם במקור על ידי Gaga1234 צפה בהודעה

רמה מטורפת לגמרה
פסיכייי
ישן 27-11-12, 00:44   #53
hypertrophy
fucking super human שחקן פעיל בליגת הפוטבול הישראלית

הסמל האישי שלhypertrophy

עוסק ב:: יועץ כושר
חדר כושר: גו אקטיב ת"א

צחי.....כמה אתה משלם לו על מאסל וורשיפ?
או שבתמורה לליקוקים הדוחים שלך בפורום הוא עושה לך מופע ועושה לך סשן אדון ועבד?

You have to be mentally prepared or you will not make it. Pain and fear will be there with you, tempting you to stop, telling you to give up. Your body will be screaming for you to listen to them, and the little voice in your head will be begging you to do cease and desist. Tell them to shut up. You've got some growing to do!
לפניות, שאלות, בקשות, המלצות, תלונות - ליחצו כאן.
hypertrophy מנותק   הגב עם ציטוט
ישן 27-11-12, 00:51   #54
Gaga1234
חבר פעיל

חחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחח אני לא מלקק לו אני פשוט מחזיק ממנו כי יש על מה לא כל יום רואים ילד בן 19 עם גוף כזה מה אני יגיד לך עם זה לא מרשים אותכם גנטיקה וגוף כזה לבחור בן 19 אז מה אני יכול להגיד לכם
אן שום ליקוק פה פשוט הבנאדם עם רמה בלתי נתפסת לגילו אז אני מעריך אותו זה הכל זה שאתם לא מחבבים אותו זה לא עניין שלי ולא מעניין אותי
ולא חושב שגם זה אמור לעניין את פורום פיתוח גוף היחסים האישיים שלכם עם דני לא משנה מה תגידו עם תוצאות לא מתכווחים הבנאדם לקח יונבירס ומר ישראל ואלוף האלופים..
ישן 27-11-12, 01:43   #55
DaSpider
חבר פעיל

כנראה יוצא שאתה יותר "מתרשם" ממראה גופם החסון של בני נוער מאחרים...
ישן 27-11-12, 01:58   #56
Chest
חבר פעיל

צחי-
http://www.youtube.com/watch?v=-HvZRkVUEVo
!!!!
ישן 27-11-12, 11:38   #57
hypertrophy
fucking super human שחקן פעיל בליגת הפוטבול הישראלית

הסמל האישי שלhypertrophy

עוסק ב:: יועץ כושר
חדר כושר: גו אקטיב ת"א

ציטוט:
פורסם במקור על ידי gaga1234 צפה בהודעה
חחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחח אני לא מלקק לו אני פשוט מחזיק ממנו כי יש על מה לא כל יום רואים ילד בן 19 עם גוף כזה מה אני יגיד לך עם זה לא מרשים אותכם גנטיקה וגוף כזה לבחור בן 19 אז מה אני יכול להגיד לכם
אן שום ליקוק פה פשוט הבנאדם עם רמה בלתי נתפסת לגילו אז אני מעריך אותו זה הכל זה שאתם לא מחבבים אותו זה לא עניין שלי ולא מעניין אותי
ולא חושב שגם זה אמור לעניין את פורום פיתוח גוף היחסים האישיים שלכם עם דני לא משנה מה תגידו עם תוצאות לא מתכווחים הבנאדם לקח יונבירס ומר ישראל ואלוף האלופים..
גבר...הלשון שלך השחימה
[וכנראה הישבן האדים אבל אני ממש לא רוצה לתאר את זה]

You have to be mentally prepared or you will not make it. Pain and fear will be there with you, tempting you to stop, telling you to give up. Your body will be screaming for you to listen to them, and the little voice in your head will be begging you to do cease and desist. Tell them to shut up. You've got some growing to do!
לפניות, שאלות, בקשות, המלצות, תלונות - ליחצו כאן.
hypertrophy מנותק   הגב עם ציטוט
ישן 27-11-12, 12:07   #58
Bodybuilder
Banned

שלח הודעה דרך ICQ אל Bodybuilder

ציטוט:
פורסם במקור על ידי nadavmoore צפה בהודעה
אין ספורטאי שמייצג את ישראל שלא עשה צבא מהסיבה הפשוטה שאסור לספורטאים להיות בנבחרות ישראל ולייצג את ישראל אם לא עשית צבא. נכון רוב הספורטאים המצטיינים הם משקי ממטרות, אז מה - הקטע פה הוא לא אשכרה ללכת להלחם בקו הראשון אלא להראות מחוייבות ותרימה למדינה.
אתה רוצה לשים דגל ישראל סביב הצוואר אין בעיה, יש לכך מחוייבויות אתיות כלפי האזרחים שכן עשו. אגב גם בר רפאלי שלא עשתה צבא מבחינתי לא מייצגת את מדינת ישראל בכבוד ואין לה שום זכות לדבר על הארץ וציוניות לעומת אסטי גינזבורג שעשתה צבא וזה לא פגע בקריירה הדוגמנית שלה. יש כדורסלנים בליגת העל שהיו בשטיית 13 ועוד הרבה דוגמאות לתרימה מעל ומעבר. אף אחד לא ביקש מדני שייתרום את החיים שלו לצבא יש מליון ואחד דרכים לשרת בצהל בתור ג'ובניק וגם אם קצת קשה והצבא לא מתחשב זאת לא סיבה לברוח, ברגע שעשה זאת הוא פגע במדינת ישראל ומבחינתי אין לו שום זכות לשים את דגל ישראל סביב צווארו. בקשר לקנאה, אני יודע שללקק לדני את החור של התחת זה כיף ונחמד לכם אבל יש כאן אנשים שלא מתאמנים כדי להראות טוב (תתפלאו יש כזה דבר) אלא מסיבות אחרות אז די עם התגובות הילדותיות האלו, תפתח פה דיון לעניין שיש עליו הרבה דיעות אני לא מבין למה לבוא ולרשום דברים לא קשורים.
אתה בטח מאוד מקנא, לכן ההודעה שלך כל כך ארוכה ??

אנשים, תרדו לבחור מהוריד, חלאס, הוא לא חייב לכם כלום !
Bodybuilder מנותק   הגב עם ציטוט
ישן 27-11-12, 12:24   #59
עמרי מרג
חבר פעיל

ציטוט:
פורסם במקור על ידי Bodybuilder צפה בהודעה

אנשים, תרדו לבחור מהוריד, חלאס, הוא לא חייב לכם כלום !
ולהיפך
עמרי מרג מנותק   הגב עם ציטוט
ישן 27-11-12, 16:58   #60
Scylla
מקום 2 עד 90 ק"ג ב-golden desert cup PL RAW

עוסק ב:: ברמן
חדר כושר: גרייט שייפ
שלח הודעה דרך ICQ אל Scylla שלח הודעה דרך MSN אל Scylla

אמנם אני לא מת על דני, אבל אני חייב לציין שכל האנשים שחופרים כאן על זה שהוא לא עשה צבא קצת צבועים. בערך 70% אם לא יותר מהאנשים שכשירים להיות קרביים (כולל אני, שלא יהיו כאן ספקות, למרות שאני יצאתי אחרי שניסיתי) בחרו להיות ג'ובניקים בדרכים שקריות - אסטמה בגיל 3 או שקר אחר כלשהו... אז מגיע הבנאדם הזה שהחליט ללכת יותר קיצוני וחשב אני במילא לא אתרום כלום, אבזבז את הזמן שלי והזמן של כולם, אז פשוט אצא. אני מסכים עם העובדה שזה לא מכובד, שזה לא מעורר גאווה ושאר ירקות, אבל עם יד על הלב, יש מצב טוב שגם אני במקומו עושה את זה. כן יש המון ספורטאים שמשרתים בצבא בתפקיד מצחיק אבל מצד שני, למה זה טוב? על מי הם עובדים? מה מכובד במישהו שיכול לשים 200 קילו על הגב אבל עם פרופיל 64 בגלל אלרגיה לאבק או שטות כזאת? בשביל להיות ספורטאי (או כל מקצוע אחר) צריך להיות בדרך גם אנוכי בצורה כזו או אחרת, לבטל דברים אחרים בחייך לטובת המטרה שלך. זה מה שדני עשה. אני בהחלט לא אוהב אותו, אבל אני חושב שהעניין יצא קצת מפרופורציה, מעבר לכך אני חושב שלהשתמט מקרבי ולהיות ג'ובניק הרבה יותר גרוע מבחינה פטריוטית מאשר להשתמט מג'ובניק לכלום. (שוב - אני יצא מקרבי, ואחרי שנתיים גם כמעט יצאתי מהצבא, מהסיבות שלי)
Scylla מנותק   הגב עם ציטוט
תגובה