ישראלבודי
מתחייבים למחירים הזולים ביותר

חזור   ישראלבודי > ישראלבודי > גלריות הגולשים

גלריות הגולשים פרום זה מיועד לפרסום תמונות אישיות על מנת לקבל ביקורת בונה וחוות דעת הגולשים.

הגדרות אשכול אפשרויות הצגת נושא
ישן 16-03-07, 22:29   #1
יניר
חבר מתחיל

ברירת מחדל שלום!אני מתאמן חדש יחסית ורוצה עצות איך לא להישבר מנטלית1

טוב אז ככה אני בן 24. 1.74[בצבא נמדדתי]שקלתי 55 קילו לפני שהתחלתי להתאמן וכשהתחלתי להתאמן עליתי 6 קילו תוך חודש וחצי חודשיים,אבל פה באה הנפילה מבחינתי מכיוון שאני גם עובד ומשלים בגרות בערב והיה לי קשה להתמיד באימונים[לפי התוכנית של המדריך 4 פעמים בשבוע] וזה מאוד מתסכל אותי מפני שהתחלתי משהו שאני מאוד חושק בו[לבנות גוף עם מאסה ושרירים] בעקבות החוסר התמדה באימונים ירדתי קצת במשקל והמוטיבציה שלי ירדה מאוד ושוב נכנסתי לתסכולים[אני רזה ורוצה מאוד לבנות גוף חזק עם מאסה והכל] אני לא אשקר אני גם אשם שלא דחפתי את עצמי מספיק,אני נשבעתי לעצמי שמעכשיו אני תופס את עצמי חוזר להיתאמן ולהשקיע כמו שצריך כי אם רוצים להגיע למשהו ולהשיג את המטרות אז צריך להשקיע ולהתמיד גם עם קשה! ומכיוון שאני חדש בעסק לא יזיק לי תמיכה ודחיפה מהאנשים שנמצאים בתחום הזה הרבה זמן,אז יש לי בקשה מכל המתאמנים הרציניים שפה איך אתם לא נשברים פסיכולוגית?איך למרות סדר יום עמוס[עבודה עם לימודים וכו'] אתם מצליחים להתמיד באימונים ולא להישבר?אני אשמח מאוד עם תיתנו לי עצות בתחום הזה!
יניר מנותק   הגב עם ציטוט