ישראלבודי
מתחייבים למחירים הזולים ביותר

חזור   ישראלבודי > ישראלבודי > פיתוח גוף תחרותי

פיתוח גוף תחרותי בפורום זה יהיו שיחות על תחרויות, אירועים, ומפתחי גוף בארץ ובעולם.

תגובה

הגדרות אשכול אפשרויות הצגת נושא
ישן 08-04-07, 17:45   #1
טל יואב
יואב טל

הסמל האישי שלטל יואב

כללי:: חובב מושבע על ענף פיתוח הגוף
עוסק ב:: קידום הענף פיתוח הגוף בישראל
חדר כושר: go-active
לקחת הפסקה \מאת : ארנולד שוורצנגר .

לקחת הפסקה \ מאת : ארנולד שוורצנגר .
הביא לתרגום : יואב טל .

אני משער שעד עכשיו כבר שמעת על כך ששברתי את הרגל , בזמן שעשיתי סקי בסאן וואלי איידהו .
בחודש דצמבר האחרון .סובבתי את הקרסול ימין ונאלצנו להכניס שם ברגיי טיטניום .לאחר מכאן נאלצתי להגיע על קביים לשבועה של הקדנציה השנייה שלי כמושל קליפורניה .להתמודד עם הפציעה לא הייתה בדיוק חוייה נעימה . ובכל זאת זה לא היה לי לא מוכר .

בסוף שנת 1972 מצאתי את עצמי גם על קביים , הפעם זה לא היה עקב סקי , אלה עקב במה של פודיום רעוע וסדוק . הסצינה הייתה : הופעת אורח בדרום אפריקה . המקום בו הופעתי היה ממש דבוק עם סלוטפ . אני נזהרתי במיוחד לא להשעין את כל משקל גופי במקום אחד ובצורה דרמטית מידי לזוז בנהלך הפוזות . אך היה עליי לבצע שלושת רבעי סיבוב תפנית על הברכיים לביצוע "דאבל בייספס" מאחור .
אני קרסתי למטה במהלך הסיבוב והכריעה הרגשתי את הרעידה בפלטפורמה ונפלתי . ממש שמעתי נקישה בברך שמאל שלי . בזמן הנפילה גם שברתי את הקרסול , כך שהיו לי כמה נושאים כעת לטפל בהם.
ממש לפני זה הרגשתי חזק ובטוח לאחר שהחזקתי כבר בתואר האיש השרירי ביותר בפלנטה שלוש פעמים רצוף, בספטמבר האחרון כמר אולימפיה . ויחד עם זאת הרגשתי אז לא בטוח ולא נוח בבית חולים, עדיין גם עם רגל שבורה לא יכול היה המצב להחזיק אותי ב"דאון" לאורך זמן . בפבואר אותה שנה כבר חזרתי לחדר כושר . וכמה חודשים לאחר מכאן שבתי להופעות אורח בסתיו אותה שנה זכיתי שוב בתואר בפעם הרביעית ברציפות מר אולימפייה . נראה טוב יותר לדעת רבים מהשנה הקודמת .
שהייתי האחרונה בבית החולים החזירה לי זיכרונות מאותה תקופה לפני 34 שנה. אז הייתי מפתח גוף מתחרה , והיום אני מושל של המדינה המדהימה קליפורניה . אבל אני משער שזה נכון מה שאומרים :
ככל שהדברים משתנים , ככל שהם נשארים אותו הדבר. המסר של לקחת הביתה משתי התאונות הללו
היה יותר מהתאונות הוא לא לוותר ולהיכנע , ולרחם על עצמך .כולנו נתקלים בכשלנות בחיינו : אם זה ברך שבורה ,או פיטורים מהעבודה , סיום מערכת יחסים , וכ"ו. משחשוב הוא לא כמה גרוע המצב או כמה קשה האובדן , היא היכולת ההתאוששות המהירה והחזרה למצב קודם טוב יותר .מה שגם עוזר הוא התמיכה מסביב משפחה וחברים שמעודד אותך לשוב לענייני הכושר .
אני זוכר כשחזרתי לאימוני בשנת 1973 יכולתי לעשות רק רבע "סקוואטים" , ואז כשהתקדמתי לחצי "סקוואט" בפעם הראשונה , פרנקו קולמבו, וקן וואלר , צעקו .." וואה כל הכבוד זה פנטסטי , עשית עכשיו חצי תנועה ..." .
כאשר פרנקו שבר את הרגל שלו בשנת 1977 במהלך התחרות של האיש החזק ביותר בעולם , אני תמכתי בו במהלך כל הדרך חזרה למסלול .נסעתי מיד לבית החולים , והוא שכב לו שם אני אמרתי :
"פרנקו זה חייב להיפסק . קודם כל עקבתי אחרי לתחום "הפאוור ליפטינג" , אחרי זה לפיתוח הגוף, אחרי זה עקבת אחרי לאמריקה , אתה ניצחת את האולימפייה אחרי שאני זכיתי באולימפייה שש פעמים רצוף , אחרי זה אתה ניסת להיכנס לעולם הסרטים, - ועכשיו אתה מעתיק אותי שוב בלשבור את הרגל , זה מגוחך ...." . פרנקו צחק ולקח את תהליך השיקום שלו כאתגר אישי , ולא כאסון אישי.

וזה מה שבדיוק אתם צריכים לעשות על מנת להיות מנצחים במרוץ הזה שנקרא חיים .
לחבק אתגרים קשים , לקבל בברכה כל מה שנקרא בדרכם .חרקו שיניים וחייכו מול כל מצב שיש.
מבלי כל אלו ,לא ניתן לבנות אופי ואישיות . וזה אופי קודם כל ולפני הכל שעומד מאחורי איש מצליח.
אם זה בעסקים , בחיים או , בפיתוח הגוף .
אני כן חושב לעיתיים קרובות שאנו בתור מפתחי גוף , אנו מוכנים טוב יותר לעמוד מול קשיים של החיים. יש לנו רגל אחת למעלה יתרון במובן של המילה , להיות מצליחים .בחדר כושר תכננו את עצמינו לקחת אתגרים , להגדיל משקלים, ולהתגבר על נקודות משבר בהם אנו נתקעים. אנו ניחנים בתוכנה "עשיתי את זה , הייתי בזה , אני יודע את זה " .משוריינים בתוכנה של סבלנות , משמעת עצמית גבוה , על מנת להשיג את המטרות שלנו . זה מפתח גוף .
אני השתמשתי בפילוסופייה הזאת להתגבר על הפציעה הראשונה שלי , וחזרתי אל התוכנה הזאת שוב בפציעה האחרונה שלי. לא איחלתי לעצמי לשבור את הרגל , אבל מהרגע שזה קרה , מטרתי הייתה להתרכז בלחזור למסלול בדרך המהירה ביותר שיש. במקום לשכב ולהרגיש רע עם המצב , הצבתי לעצמי יעדים להחלמה מהירה . היה לי את הניתוח ב-26.12.2006 והמעמדות למושל הייתה 05.01.2007 שלחתי את מעמדי והצהרתי למדינה 09.01.2007 . הרופאים שלי אמרו לי שאין סיכוי שאני יגיע להשבעה עקב המצב אך אני אמרתי לא אני חייב להיות שם . לאחר שהצבתי לעצמי את היעדים ידעתי בדיוק מה עליי לעשות על מנת להגיע למטרתי.

אני קורא לכולכם לאמץ את הגישה הזאת , כאשר הגורל שולח לכם כדור אכזרי.
אל תבזבזו את הזמן בלקטר "איזה מסכן אני " . קבלו את העובדה שזה קרה , נתחו את המצב ,
ואת האופציות שלכם, וגבשו תוכנית על מנת להתגבר על המשבר.
זה מה שאני מכנה "לעשות הפסקה" – במובן של המילה במקרה שלי , במקרה שלכם אני מקווה שתהפכו כך כל מקרה לדבר חיובי , בהמשך דרכם .ISRAELBODY .
הכתב הראשון של ישראל בודי .
טל יואב מנותק   הגב עם ציטוט
ישן 08-04-07, 18:00   #2
Antonator1
הושעה

המאמר הכי טוב שפרסמת עד עכשיו.
Antonator1 מנותק   הגב עם ציטוט
ישן 08-04-07, 18:05   #3
Daniel-Barak
IsraelBody VIP - חבר יהלום

הסמל האישי שלDaniel-Barak

אחלה של מאמר, זו גישה נכונה שצריך לאמץ

תודה רבה, יואב
ישן 08-04-07, 18:16   #4
amir harduf
פתו-אסטרוגן

הסמל האישי שלamir harduf

שלח הודעה דרך ICQ אל amir harduf שלח הודעה דרך MSN אל amir harduf

מאמר מעולה... מרגש
amir harduf מנותק   הגב עם ציטוט
ישן 08-04-07, 20:04   #5
טל יואב
יואב טל

הסמל האישי שלטל יואב

כללי:: חובב מושבע על ענף פיתוח הגוף
עוסק ב:: קידום הענף פיתוח הגוף בישראל
חדר כושר: go-active

תרגמתי את זה ממגזין פלקס האחרון , המדור החודשי הקבוע שלו .
הכתב הראשון של ישראל בודי .
טל יואב מנותק   הגב עם ציטוט
ישן 08-04-07, 20:04   #6
THOMPSON
חבר פעיל

הסמל האישי שלTHOMPSON

שלח הודעה דרך ICQ אל THOMPSON

יפה ביותר...ארנולד תמיד יהיה הכי גדול בכל מה שהוא עושה

:cry_1:
THOMPSON מנותק   הגב עם ציטוט
ישן 08-04-07, 20:16   #7
AB6Killer
חבר פעיל

הסמל האישי שלAB6Killer

עוסק ב:: באזרחות

יואב אתה הגדול מי כולם,ארנולד תמיד ישאר אחד והיחיד ...
מאמר נוגע ללב ונותן "אינספריישין" ולהמשיך ולא לוותר לעצמך אף פעם!!!
AB6Killer מנותק   הגב עם ציטוט
ישן 08-04-07, 20:23   #8
SiX PACK
חבר ותיק (מועמד לחבר VIP)

הסמל האישי שלSiX PACK

פייייי איזה מאמר פצצה, אני אוהב את הגישה שלו לחיים...

Facebook
SiX PACK מנותק   הגב עם ציטוט
ישן 08-04-07, 21:15   #9
StaSus

הסמל האישי שלStaSus

שלח הודעה דרך ICQ אל StaSus שלח הודעה דרך MSN אל StaSus

נהנתי לקרוא תודה יואב!

StaSus מנותק   הגב עם ציטוט
ישן 08-04-07, 21:19   #10
maradona
חבר פעיל

הסמל האישי שלmaradona

שלח הודעה דרך ICQ אל maradona שלח הודעה דרך MSN אל maradona

תודה רבה יואב

maradona מנותק   הגב עם ציטוט
ישן 08-04-07, 21:21   #11
arbel2

הסמל האישי שלarbel2

עוסק ב:: מנגן על עצבים בחסד עליון
חדר כושר: נאוטילוס

תודה רבה על ההשקעה הגדולה
כתבה נפלאה
אנשים שחכו שלארנולד היו פילוסופיות מצויינות בנוגע לאימונים ולחיים בכלל
אני ממליץ לכולם לקרוא את ה"אנציקלופדיה החדשה לפיתוח גוף " על שמו
המון פנינות ידע מסתתרות בתוך הספר הזה.

לפניות ,מענות ,טענות ובקשות ...לחץ כאן

מאמן חדר כושר מוסמך מטעם קמפוס "שיאים" אוניברסיטת ת"א
arbel2 מנותק   הגב עם ציטוט
ישן 08-04-07, 22:28   #12
sojgoonisback
Guest

ארבל, אתה יודע במקרה איפה להשיג אותו באינטרנט? (בחינם)

תודה יואב.
זוכרים שארנולד אמר שהוא רוצה שיזכרו אותו לאלפי שנים כמו ישו? אני אזכור אותו לכל החיים.
ישן 08-04-07, 22:31   #13
OMRI-TURBO
מנהל ראשי

ציטוט:
פורסם במקור על ידי טל יואב
לקחת הפסקה \ מאת : ארנולד שוורצנגר .
הביא לתרגום : יואב טל .

אני משער שעד עכשיו כבר שמעת על כך ששברתי את הרגל , בזמן שעשיתי סקי בסאן וואלי איידהו .
בחודש דצמבר האחרון .סובבתי את הקרסול ימין ונאלצנו להכניס שם ברגיי טיטניום .לאחר מכאן נאלצתי להגיע על קביים לשבועה של הקדנציה השנייה שלי כמושל קליפורניה .להתמודד עם הפציעה לא הייתה בדיוק חוייה נעימה . ובכל זאת זה לא היה לי לא מוכר .

בסוף שנת 1972 מצאתי את עצמי גם על קביים , הפעם זה לא היה עקב סקי , אלה עקב במה של פודיום רעוע וסדוק . הסצינה הייתה : הופעת אורח בדרום אפריקה . המקום בו הופעתי היה ממש דבוק עם סלוטפ . אני נזהרתי במיוחד לא להשעין את כל משקל גופי במקום אחד ובצורה דרמטית מידי לזוז בנהלך הפוזות . אך היה עליי לבצע שלושת רבעי סיבוב תפנית על הברכיים לביצוע "דאבל בייספס" מאחור .
אני קרסתי למטה במהלך הסיבוב והכריעה הרגשתי את הרעידה בפלטפורמה ונפלתי . ממש שמעתי נקישה בברך שמאל שלי . בזמן הנפילה גם שברתי את הקרסול , כך שהיו לי כמה נושאים כעת לטפל בהם.
ממש לפני זה הרגשתי חזק ובטוח לאחר שהחזקתי כבר בתואר האיש השרירי ביותר בפלנטה שלוש פעמים רצוף, בספטמבר האחרון כמר אולימפיה . ויחד עם זאת הרגשתי אז לא בטוח ולא נוח בבית חולים, עדיין גם עם רגל שבורה לא יכול היה המצב להחזיק אותי ב"דאון" לאורך זמן . בפבואר אותה שנה כבר חזרתי לחדר כושר . וכמה חודשים לאחר מכאן שבתי להופעות אורח בסתיו אותה שנה זכיתי שוב בתואר בפעם הרביעית ברציפות מר אולימפייה . נראה טוב יותר לדעת רבים מהשנה הקודמת .
שהייתי האחרונה בבית החולים החזירה לי זיכרונות מאותה תקופה לפני 34 שנה. אז הייתי מפתח גוף מתחרה , והיום אני מושל של המדינה המדהימה קליפורניה . אבל אני משער שזה נכון מה שאומרים :
ככל שהדברים משתנים , ככל שהם נשארים אותו הדבר. המסר של לקחת הביתה משתי התאונות הללו
היה יותר מהתאונות הוא לא לוותר ולהיכנע , ולרחם על עצמך .כולנו נתקלים בכשלנות בחיינו : אם זה ברך שבורה ,או פיטורים מהעבודה , סיום מערכת יחסים , וכ"ו. משחשוב הוא לא כמה גרוע המצב או כמה קשה האובדן , היא היכולת ההתאוששות המהירה והחזרה למצב קודם טוב יותר .מה שגם עוזר הוא התמיכה מסביב משפחה וחברים שמעודד אותך לשוב לענייני הכושר .
אני זוכר כשחזרתי לאימוני בשנת 1973 יכולתי לעשות רק רבע "סקוואטים" , ואז כשהתקדמתי לחצי "סקוואט" בפעם הראשונה , פרנקו קולמבו, וקן וואלר , צעקו .." וואה כל הכבוד זה פנטסטי , עשית עכשיו חצי תנועה ..." .
כאשר פרנקו שבר את הרגל שלו בשנת 1977 במהלך התחרות של האיש החזק ביותר בעולם , אני תמכתי בו במהלך כל הדרך חזרה למסלול .נסעתי מיד לבית החולים , והוא שכב לו שם אני אמרתי :
"פרנקו זה חייב להיפסק . קודם כל עקבתי אחרי לתחום "הפאוור ליפטינג" , אחרי זה לפיתוח הגוף, אחרי זה עקבת אחרי לאמריקה , אתה ניצחת את האולימפייה אחרי שאני זכיתי באולימפייה שש פעמים רצוף , אחרי זה אתה ניסת להיכנס לעולם הסרטים, - ועכשיו אתה מעתיק אותי שוב בלשבור את הרגל , זה מגוחך ...." . פרנקו צחק ולקח את תהליך השיקום שלו כאתגר אישי , ולא כאסון אישי.

וזה מה שבדיוק אתם צריכים לעשות על מנת להיות מנצחים במרוץ הזה שנקרא חיים .
לחבק אתגרים קשים , לקבל בברכה כל מה שנקרא בדרכם .חרקו שיניים וחייכו מול כל מצב שיש.
מבלי כל אלו ,לא ניתן לבנות אופי ואישיות . וזה אופי קודם כל ולפני הכל שעומד מאחורי איש מצליח.
אם זה בעסקים , בחיים או , בפיתוח הגוף .
אני כן חושב לעיתיים קרובות שאנו בתור מפתחי גוף , אנו מוכנים טוב יותר לעמוד מול קשיים של החיים. יש לנו רגל אחת למעלה יתרון במובן של המילה , להיות מצליחים .בחדר כושר תכננו את עצמינו לקחת אתגרים , להגדיל משקלים, ולהתגבר על נקודות משבר בהם אנו נתקעים. אנו ניחנים בתוכנה "עשיתי את זה , הייתי בזה , אני יודע את זה " .משוריינים בתוכנה של סבלנות , משמעת עצמית גבוה , על מנת להשיג את המטרות שלנו . זה מפתח גוף .
אני השתמשתי בפילוסופייה הזאת להתגבר על הפציעה הראשונה שלי , וחזרתי אל התוכנה הזאת שוב בפציעה האחרונה שלי. לא איחלתי לעצמי לשבור את הרגל , אבל מהרגע שזה קרה , מטרתי הייתה להתרכז בלחזור למסלול בדרך המהירה ביותר שיש. במקום לשכב ולהרגיש רע עם המצב , הצבתי לעצמי יעדים להחלמה מהירה . היה לי את הניתוח ב-26.12.2006 והמעמדות למושל הייתה 05.01.2007 שלחתי את מעמדי והצהרתי למדינה 09.01.2007 . הרופאים שלי אמרו לי שאין סיכוי שאני יגיע להשבעה עקב המצב אך אני אמרתי לא אני חייב להיות שם . לאחר שהצבתי לעצמי את היעדים ידעתי בדיוק מה עליי לעשות על מנת להגיע למטרתי.

אני קורא לכולכם לאמץ את הגישה הזאת , כאשר הגורל שולח לכם כדור אכזרי.
אל תבזבזו את הזמן בלקטר "איזה מסכן אני " . קבלו את העובדה שזה קרה , נתחו את המצב ,
ואת האופציות שלכם, וגבשו תוכנית על מנת להתגבר על המשבר.
זה מה שאני מכנה "לעשות הפסקה" – במובן של המילה במקרה שלי , במקרה שלכם אני מקווה שתהפכו כך כל מקרה לדבר חיובי , בהמשך דרכם .ISRAELBODY .
יפה מאוד!
ישן 08-04-07, 22:40   #14
Ilan-V

הסמל האישי שלIlan-V

שלח הודעה דרך ICQ אל Ilan-V שלח הודעה דרך MSN אל Ilan-V

אין בישבילי ארנולדד. זהה בנאדם פשוטטט.. לא יודעע מדהים... בנאדם אם שכלל.. בנאדםם שיודעעע ומבין את החיים זהו אין לי מיליים פשוווווטטטטט לא יודע אני ממש תופס מארנולד.. וזה גם מראה שהתפיסות שלו נכונות תיראו איפה הוא נימצא היום....
Ilan-V מנותק   הגב עם ציטוט
ישן 08-04-07, 22:41   #15
Ilan-V

הסמל האישי שלIlan-V

שלח הודעה דרך ICQ אל Ilan-V שלח הודעה דרך MSN אל Ilan-V

ציטוט:
פורסם במקור על ידי sojgoonisback

תודה יואב.
זוכרים שארנולד אמר שהוא רוצה שיזכרו אותו לאלפי שנים כמו ישו? אני אזכור אותו לכל החיים.
גם אני
Ilan-V מנותק   הגב עם ציטוט
ישן 08-04-07, 22:41   #16
- Idan -

הסמל האישי של- Idan -

שלח הודעה דרך Yahoo אל - Idan -

תודה רבה יואב.

רק יש לי בקשה אחת ממך. אם אתה יכול לערוך את המאמר ולשנות את הפונט Times New Roman לפונט נורמלי כמו Ariel או משהו כזה, זה נראה כאילו כתבת את זה במכונת כתיבה ישנה. :cry_1:
- Idan - מנותק   הגב עם ציטוט
ישן 08-04-07, 23:02   #17
Eli
חבר פעיל

תודה על התרגום.

ציטוט:
פורסם במקור על ידי sojgoonisback

תודה יואב.
סוג'גון, קורא רוסית? אם כן, לך ל- http://athlete.ru/books/. תסתכל באמצע העמוד.
אם תמצא באנגלית שתף.
Eli מנותק   הגב עם ציטוט
ישן 08-04-07, 23:14   #18
sojgoonisback
Guest

spasibo bratan!
ישן 08-04-07, 23:16   #19
Deja Vu
חבר פעיל

תודה על המאמר אן מה להגיד ארנולד הזה פשוט תותח על
Deja Vu מנותק   הגב עם ציטוט
ישן 08-04-07, 23:24   #20