ישראלבודי
מתחייבים למחירים הזולים ביותר

חזור   ישראלבודי > ישראלבודי > פיתוח גוף-כללי

פיתוח גוף-כללי בפורום זה יהיו שיחות בנושא פיתוח גוף שאינם נכללים בפורומים האחרים

תגובה

הגדרות אשכול אפשרויות הצגת נושא
ישן 28-10-06, 18:01   #21
Psychopath
חבר פעיל

הסמל האישי שלPsychopath

ציטוט:
פורסם במקור על ידי SmaMMiT
אני אישית לא מבין איך אפשר לדרוך בגרמניה המסריחה מהתחת הזאת נאצים חארות ימח שימם ושם זכרם לנצח נצחים אמן!!!!!
אני מעדיף למות ביסורים ולא לדרוך במדינת הגויים הנאצים האלה גועל נפש אפילו סרט רק סרט שאני רואה שעשו בגרמניה אני לא רואה אז ללכת לשם איך???? כל פעם שאני רק שומע את השם גרמניה אני חייב לירוק ולקלל באמת אני לא מבין איך אפשר ללכת לשם..
חחח אני בידיוק כמוך
יש לי שנאה טבעית לכל מה שגרמני.

סקס, סמים וסקוואטים.
Just Remember, Trance Forever
הגודל כן קובע!

---------------------------
Psychopath מנותק   הגב עם ציטוט
ישן 28-10-06, 18:11   #22
Antonator1
הושעה

ציטוט:
פורסם במקור על ידי Der Metzgermeister
רואים שבחיים שלך לא היית בגרמניה.
גם אני חשבתי כמוך אבל בחופש הגדול האחרון ההיתי בגרמניה ואוסטריה, ומה אני אגיד לך, כל הדעה שלי עלייהם השתנתה.
הגרמנים הם עם נחמד מאוד, ורק שתדע לך ש80 אחוז המגרמנים מרגישים רגשי אשמה על מה שהיה בשואה.

נאצים יש לך בכל מקום, גם פה בארץ, בכל אירופה, בארה"ב ובכל העולם.

ואני עם אנטון בראש, מה זה לא יכלת להביא בחורה יותר יפה? תתבגרו אנשים!
הקטע פה זה חוסר הטאקט. אם הוא היה לוקח תמונה עם איזו בלונדה במונדיאל, אין שום בעיה שאנשים יגידו כזה דבר, ואפילו ילכו רחוק יותר. אבל באמת שזה לא המקום.
Antonator1 מנותק   הגב עם ציטוט
ישן 28-10-06, 18:23   #23
Night_Wolf
Banned

שלח הודעה דרך ICQ אל Night_Wolf

ציטוט:
גם אני חשבתי כמוך אבל בחופש הגדול האחרון ההיתי בגרמניה ואוסטריה, ומה אני אגיד לך, כל הדעה שלי עלייהם השתנתה.
הגרמנים הם עם נחמד מאוד, ורק שתדע לך ש80 אחוז המגרמנים מרגישים רגשי אשמה על מה שהיה בשואה.

גם אני חשבתי ככה עד שנסעתי לגרמניה יש שם את ה"גלוחי ראש" האלה בעיקר בעיר פרנקפורט שבקרתי שם והגרמנים פשוט לא סובלים אותם ומתביישים בהם הם שונאים את הנאצים ומחללים את השם של היטלר גם היו גרמנים שהרגישו רגשי אשמה כאלה גדולים על מעשי הזוועה של ההורים שלהם שחלקם התגיירו,התחתנו אם יהודים,עברו לגור בישראל או תמוכים בישראל וכ'ו לי יש חבר שהוא ממוצא גרמני והסבא שלו היה שוטר גרמני באס אס או משהו ואמא שלו כלכך הרגישה אשמה שהיא התחנתה אם יהודי (חחח שזה אבא שלו) וחבר שלי אחלה בן אדם והוא יהודי ואפילו אמא שלו שומרת מסורת מדברת עברית כמו כל ישראלי והוא נסע לגרמניה לטיול פעם אחת ופגש את הסבא שלו והסבא למד לאהוב אותו בתור יהודי שגר בישראל! אבל שהסבא רצה לבוא לפה לבקר לא נתנו לו...ובצדק!
Night_Wolf מנותק   הגב עם ציטוט
ישן 28-10-06, 19:04   #24
SmaMMiT
חבר פעיל

ציטוט:

טוב איפה נתחיל...
אז ככה קודם כל בחיים שלי לא הייתי בגרמניה ימח שימה ובחיים שלי אבל בחיים שלי אני גם לא יהיה בגרמניה ולכל התמימים שבינכם אני לא סתם עוד איזה טמבל שסתם כותב אני בעבר לפניי שהתחלתי להתאמן הייתי השחקן הכי טוב בישראל במשחק רשת בשם : diabloII עכשיו שיחקתי בו בערך 5 שנים ושיחקתי בסרבר של אירופה ולא של אסיה ורק שתדעו שלא פעם דיברתי שם עם גרמנים וגם היתידדתי עם כמה פה ושם אבל!!! רובם אני לא אומר כולם ואני לא צוחק הייתי שורף אותם חיים עם רק הייתי יכול יש להם שנאה ליהודים והם מהללים את היטלר ימח שימו ושם זיכרו פו שישרף באש הגיהנום לנצח אמן!!! ואני לא מדבר רק על ילדים כחו את הדברים האלה לצומת לבכם ליפניי שאתם סתם מגיבים לי ודרך אגב לא רק גרמנים שונאים יהודים זהו
הלוואי ישרפו שם כולם!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
SmaMMiT מנותק   הגב עם ציטוט
ישן 28-10-06, 19:08   #25
Der Metzgermeister
חבר פעיל

גם פה יש לך בארץ כמה נאצים שתדע.
חוץ זה לפני 5 שנים בן כמה היית? לא ממש גדול אני משער וגם כל הילדים הקטנים האלה מושפעמים ממשהו ואין להם שכל.
אני בהחלט חושב שצריך להשמיד נאצים, קומוניסטים ופאשיסטים, אבל לא לפסול מדינה שלמה בגלל כמה חראות.

The Butcher לשעבר, השתדרגתי.
Der Metzgermeister מנותק   הגב עם ציטוט
ישן 28-10-06, 19:13   #26
SmaMMiT
חבר פעיל

הפסקתי לשחק בזה בערך בגיל 16 הייתי צריך פסיחולוג במשך תקופה רצינית (יותר משנה) כדי להפסיק אנשים שם לא זלזלו בי כל מי שאי פעם שיחק גם ב LOD יודע מי זה SmaMMiT ואני אומר לך צריך לשרוף אותם עם רק הייתה יודע כמה שונאים אותנו הייתה בוכה ואני מתערב איתך על זה!!!! אני באופן אישי כל החיים שלי לא יתן לבן אדם שחשוב לי ללכת לשם או לקנות משהו שיצרו שם או כל דבר כזה נקודה!
SmaMMiT מנותק   הגב עם ציטוט
ישן 28-10-06, 20:35   #27
NIRAN
חבר פעיל

הסמל האישי שלNIRAN

שלח הודעה דרך ICQ אל NIRAN

היית אובססיבי לגבי מחשב ועכשיו אתה אובססיבי לגבי Bb?
ישן 28-10-06, 21:01   #28
Ori_D
חבר פעיל

הסמל האישי שלOri_D

כללי:: שיווה האל של המוות
עוסק ב:: הנדסאי
שלח הודעה דרך ICQ אל Ori_D

אתם לא יכולים לראות פוסט בלי להרוס אותו ולעבור לנושא אחר?
וזה באמת היה יציאה לא במקום מה שאמרת על גרמניה
ישן 28-10-06, 21:09   #29
Bodybuilder
Banned

שלח הודעה דרך ICQ אל Bodybuilder
ציטוט:
פורסם במקור על ידי Ori_D
למי שלא ידע יצאתי במסגרת התיכון למסע לפולין.
המסע הזה הוא מסע מדהים ופשוט חובה לעשות אותו, לתלמידי התיכון פה שיש עוד הזדמנות לצאת אליו אל תוותרו.
המראות שם היו ממש מזעזעים, ביכרנו בכל מכני השמדה וגטאות והמראות שם היו ממש מזעזעים.
למשל במחנה ההשמדה במיידנק תאי הגזים והמשרפות הכל נשמר, הנאצים לא הספיקו להרוס, בתאי הגזים רואים שריטות על הקירות מציפורניים של יהודים שנחנקו למוות.
חדר אטום לגמרי שיוצא מלמעלה ארובות כאלה, והמשרפות שזה תנורים גדולים כאלה, שבהם היו שורפים את הגופות.
במיידנק כמעט כולנו בכינו שראינו את זה.
באושוויץ אתם רואים דרכים מזעזעות בהם יהודים נהרגו, למשל תא עמידה, תא קטן קטן של סנטימטרים שכל מה שאפשר לעשות שם זה לעמוד עד שמתים, או תא חנק, תא אטום לגמרי שמשאירים שם בנאדם עד שהוא נחנק למוות, או תא חושך.
באושוויץ רואים כל מיני רכוש שלקחו ליהודים, רואים ערימות של נעליים, ערימות של משקפיים, ערימות של רגליים טוטבות, אפילו שיער גזרו ליהודים על מנת לעשות בהם כל מיני שימושים.
המראות האלה כל כך מזעזעים.
גם ביערות המוות ביכרנו, שזה יער בו חפרו בורות ענקיים, העמידו את היהודים בשורה וירו בהם למוות, ועל זה כיסו אותם באדמה, מספרים שהאדמה רעדה מגופות שפירפרו.
ואם אני אתחיל לפרט על כל מה שראינו שם זה לא יגמר, המסע הזה מאוד חשוב שהוא בעבורי מסע שורשים.
מלבד הקטע הרגשי, נוצר במשלחת הזאת גיבוש מדהים בין כל הקבוצה, ממש נהניתי שם.
טוב לחזור לארץ.

אורי.

המצלמה שלי הייתה חייבת לההירס בול לפני המסע, אבל צילמו אותי שם מלא, אני בקרוב אפרסם סט, לבינתיים אני אתן את 2 אלה:

זה אני עם דגל ישראל במחנה ההשמדה בטרבלינקה, שהנאצים הספיקו להרוס בסוף המלחמה, ומאחוריי זאת אנדרטה לזיכרון:

http://img170.imageshack.us/img170/3640/dscn1797sm3.jpg

וזאת סתם תמונה מעיר עתיקה שיש בפולין לא קשור לשואה, זה סתם כיף להתפרק קצת ולהנות מנופות מרהיבים אחרי כל המראות הקשים:

http://img82.imageshack.us/img82/3316/dscn1880yy0.jpg
mariusz pudzianowskiy !
Bodybuilder מנותק   הגב עם ציטוט
ישן 28-10-06, 21:20   #30
נדב
חבר פעיל

את האמת, ורק את האמת
הייתי בגרמניה ואוסטריה לפני פחות מחודש
הגרמנים בממוצע הם לא האנשים הכי נחמדים הם די קרי רוח
האוסטרים הם אנשים מאוד נחמדים ועליזים תענוג של אנשים
אהה והטלר הוא בכלל אוסטרי
ואי אפשר לעשות הכללות על עם כלשהו גרמניה היא מדינה מדהימה ביופיה נופים מדהימים האנשים קצת פחות.
נדב מנותק   הגב עם ציטוט
ישן 28-10-06, 21:27   #31
Gamerrrrr
חבר פעיל

הסמל האישי שלGamerrrrr

גיל:: אמממ תחומי העניין שלי הם:בודיבילדינג, בודיבילדינג, בודיבילדינג, ועוד קצת בודיבילדינג. וגם פוואר ליפט

ציטוט:
פורסם במקור על ידי Antonator1
בלז'ץ? סוביבור? חלמנו?
הסיורים אף פעם לא מגיעים לשם.

אם אני לא יוצא מטעם הבית ספר שלי השנה אני נוסע לשם באופן עצמאי בקיץ במקום לטוס ליוון
Gamerrrrr מנותק   הגב עם ציטוט
ישן 28-10-06, 21:30   #32
Ori_D
חבר פעיל

הסמל האישי שלOri_D

ביררתי את העניין וסוביבור בכלל נמצא בצרפת.
המקום עוד נשמר ואפשר לבקר שם, לפי מה שהבנתי האחים של סבתא שלי כבר ביקרו שם ואמרו קדיש לפניי
ישן 28-10-06, 21:31   #33
Gamerrrrr
חבר פעיל

הסמל האישי שלGamerrrrr

גיל:: אמממ תחומי העניין שלי הם:בודיבילדינג, בודיבילדינג, בודיבילדינג, ועוד קצת בודיבילדינג. וגם פוואר ליפט

[quote=Antonator1]כמה שאתה צודק! אם זה היה תלוי בי, הייתי מחליף את יום הזכרון לרבין בעוד יום אחד לזכר השואה ומלחמת העולם השנייה. זה quote]

אנטון אתה מתחיל להדאיג אותי, להחליף את יום הזכרון לרבין.??? כל המשפחה של הסבים והסבתות שלי נספו בשואה, סבא שלי בכלל לא מכיר את המשפחה שלו, ואני חושב שמה שאמרת כרגע זה טעות חמורה, אין קשר לכמות ימי הזכרון בשנה ולחשוב בכלל על להמיר את יום הזכרון לרצחו של רבין (ראש הממשלה הכי טוב כנראה שהיה לנו ואי פעם יהיה לנו, ובכלל רצח של נבחר הציבור בארץ ישראל לפי דעתי זה פשע שעונשו צריך להיות מוות)
ישן 28-10-06, 21:36   #34
Ori_D
חבר פעיל

הסמל האישי שלOri_D

[quote=Gamerrrrr]
ציטוט:
פורסם במקור על ידי Antonator1
כמה שאתה צודק! אם זה היה תלוי בי, הייתי מחליף את יום הזכרון לרבין בעוד יום אחד לזכר השואה ומלחמת העולם השנייה. זה quote]

אנטון אתה מתחיל להדאיג אותי, להחליף את יום הזכרון לרבין.??? כל המשפחה של הסבים והסבתות שלי נספו בשואה, סבא שלי בכלל לא מכיר את המשפחה שלו, ואני חושב שמה שאמרת כרגע זה טעות חמורה, אין קשר לכמות ימי הזכרון בשנה ולחשוב בכלל על להמיר את יום הזכרון לרצחו של רבין (ראש הממשלה הכי טוב כנראה שהיה לנו ואי פעם יהיה לנו, ובכלל רצח של נבחר הציבור בארץ ישראל לפי דעתי זה פשע שעונשו צריך להיות מוות)
אני רואה שאתם ממשיכים להרוס לי את הפוסט
אני לא מסכים איתך בחצי מההודעה, אני גם חושב שיום הזיכרון לרבין זה חשוב ולא צריך להחליף.

אבל יצחק רבין ראש ממשלה טוב???? זה הדבר שהכי מעצבן אותי, רק בגלל שהוא מת הוא פתאום נהיה ראש ממשלה טוב.
אנשים תתחברו למציאות?
הוא היה חרא של ראש ממשלה ואם הוא היה נשאר לא היה נשארה לנו מדינה בכלל, הוא היה אחד האנשים שגרמו הכי נזק שיכול להיות.
אני לא אומר שזה מוצדק לרצוח אותו, אבל זה טוב מאוד שהוא כבר לא מנהיג שלנו.

ותשדלו לחזור לנושא הפוסט
ישן 28-10-06, 21:37   #35
Gamerrrrr
חבר פעיל

הסמל האישי שלGamerrrrr

[quote=Ori_D]
ציטוט:
פורסם במקור על ידי Gamerrrrr

אני רואה שאתם ממשיכים להרוס לי את הפוסט
אני לא מסכים איתך בחצי מההודעה, אני גם חושב שיום הזיכרון לרבין זה חשוב ולא צריך להחליף.

אבל יצחק רבין ראש ממשלה טוב???? זה הדבר שהכי מעצבן אותי, רק בגלל שהוא מת הוא פתאום נהיה ראש ממשלה טוב.
אנשים תתחברו למציאות?
הוא היה חרא של ראש ממשלה ואם הוא היה נשאר לא היה נשארה לנו מדינה בכלל, הוא היה אחד האנשים שגרמו הכי נזק שיכול להיות.
אני לא אומר שזה מוצדק לרצוח אותו, אבל זה טוב מאוד שהוא כבר לא מנהיג שלנו.

ותשדלו לחזור לנושא הפוסט
איזה נזק הוא עשה בדיוק?? הביא שלום??
ישן 28-10-06, 21:39   #36
igorek
חבר פעיל

[quote=Gamerrrrr]
ציטוט:
פורסם במקור על ידי Ori_D

איזה נזק הוא עשה בדיוק?? הביא שלום??
עם מי הוא בדיוק הביא שלום?
igorek מנותק   הגב עם ציטוט
ישן 28-10-06, 21:40   #37
Gamerrrrr
חבר פעיל

הסמל האישי שלGamerrrrr

[quote=igorek]
ציטוט:
פורסם במקור על ידי Gamerrrrr
עם מי הוא בדיוק הביא שלום?
הוא היה קרוב להסכמי שלום עם הרשות הפלסטינית.
ישן 28-10-06, 21:41   #38
igorek
חבר פעיל

[quote=Gamerrrrr]
ציטוט:
פורסם במקור על ידי igorek

חחחחח כמו שאנחנו קרובים להסכם איתם בחמישים השנה הקרובות.
igorek מנותק   הגב עם ציטוט
ישן 28-10-06, 21:44   #39
Antonator1
הושעה

אני לא שונא את רבין כי אף פעם לא הכרתי אותו ממש, פשוט נמאס לי מהסגידה וההלל. זו ממש לא סיבה לעשות לכבודו יום זכרון שלם. דיימבאג דארל מפנטרה נרצח? שום יום זכרון. רחבעם זאבי? קליף ברטון? לינקולן? קנדי?
Antonator1 מנותק   הגב עם ציטוט
ישן 28-10-06, 21:45   #40
Bullet
חבר VIP - חבר יהלום

הסמל האישי שלBullet

[quote=Gamerrrrr]
ציטוט:
פורסם במקור על ידי igorek

:laugh:
סינטרקס
סיינטרקס
Bullet מנותק   הגב עם ציטוט
תגובה