ישראלבודי
מתחייבים למחירים הזולים ביותר

חזור   ישראלבודי > ישראלבודי > אימונים

אימונים תוכניות אימונים, ביצוע תרגילים, שיטות אימונים ועוד..

תגובה

הגדרות אשכול אפשרויות הצגת נושא
ישן 15-09-07, 22:58   #1
מוטי
חבר פעיל

הסמל האישי שלמוטי

ברירת מחדל לפני שהמנוי נגמר לי - מכון כושר ביתי או מנוי במכון כושר?

ב-21.9 המנוי במכון כושר נגמר לי
כל השנה הזאת הזנחתי תזונה ואימונים אבל עכשיו יש לי מוטיבציה יותר מתמיד להשקיע יותר מתמיד להגיע לגוף שאני רוצה

אז יש לי שאלה - מה עדיף לי לעשות עכשיו, לבנות מכון כושר ביתי או להרשם כמנוי במכון כושר? יש לי 1700 שקל עכשיו שאני יכול להקדיש את כולם לקניית ציוד
ועוד כסף מההורים

אם אני רוצה לבנות מכון כושר בסיסי, אבל שעדיין אני יפיק את הטוב ביותר מהאימונים, כמה כסף צריך לזה בערך? ואני מדבר ברמה של בית, להשאר מציאותיים

מצד שני יש את האלטרנטיבה של מנוי במכון כושר, אבל אני גר באשדוד ויש לנו שני מכוני כושר מרכזיים Go Active שאני רשום אליו עכשיו והולמס פלייס
ל-Go Active אני לא רוצה להרשם עוד פעם
צפוף שם, אווירה לא נעימה.. אין הרבה ציוד, ואני נתקע הרבה פעמים שעה על אימון חזה רק בגלל שאני צריך משקל מסויים במשקולות כדי לעשות לחיצות חזה

הולמס פלייס הוא עדיף מבחינתי, שמעתי עליו המון דברים טובים
ויש שם הרבה ציוד.. הרבה מכל דבר..
מצד שני, הוא רחוק לי מאוד (30 דקות הליכה בערך) ויש להם חוק שאפשר להרשם רק מגיל 18 ומעלה (שמעתי משהו על זה שאתה יכול להרשם מגיל 16 ומעלה לשעות מוגבלות בלבד של אימונים, אבל אני לא מוכן לזה) אז לא בטוח שאני אוכל להרשם לשם בכלל

מה אתם אומרים לעשות?
מוטי מנותק   הגב עם ציטוט
ישן 15-09-07, 23:01   #2
Bullet
חבר VIP - חבר יהלום

הסמל האישי שלBullet

תבדוק קודם את ההולמס פלייס. אני אומר שזה טעות להתאמן בבית כי אתה תוותר לעצמך כל פעם ותדלג על תרגילים, וגם בבית יש הסחות דעת ולא יהיה לך כוח להתאמן כמו שצריך.
אלא אם כן יש לך מרתף מואר עם מראות על הקיר, סקוואט ראק, ספסל, צלחות באמפר, מוט אולימפי, מתח, מקבילים ורצפה מגומי...
סינטרקס
סיינטרקס
Bullet מנותק   הגב עם ציטוט
ישן 15-09-07, 23:04   #3
מוטי
חבר פעיל

הסמל האישי שלמוטי

אממ אין לי את כל זה, למען האמת אני צריך לפנות מקום, אם אני ארצה בכל זאת לבנות מכון כושר בבית

במכון כושר יש הסחות של אנשים ששואלים אותך באמצע הסט עוד כמה נשאר לך
הסחות של חברים ועוד ועוד..
ישן 15-09-07, 23:05   #4
Bullet
חבר VIP - חבר יהלום

הסמל האישי שלBullet

לא יודע מה איתך אבל אף אחד לא שואל אותי או מתקרב אליי באמצע סט
חברים זה סבבה והם גם יכולים לשמור עליך-מי שומר עליך בבית?
לא יהיה לך ציוד ביתי ברמה של מכון, תהיה בטוח בזה. פה אתה כבר מפסיד הרבה.
סינטרקס
סיינטרקס
Bullet מנותק   הגב עם ציטוט
ישן 15-09-07, 23:12   #5
מוטי
חבר פעיל

הסמל האישי שלמוטי

ברור שלא, בגלל זה אמרתי להשאר מציאותיים
ולגבי מי ישמור עלי - זה סיכון שחייבים לקחת, אבל כמובן אני אעשה דברים כדי לשפר את הבטיחות ואת הביטחון שלי באימון
ישן 15-09-07, 23:13   #6
Coleman
חבר פעיל

Go Active בחיפהה?? אם כן אז תישאר במכון הזה....המכון הכי טוב בחיפה ולוקח את הולמס פלייס בקלות מבחינת מקצועיות וציוד...אם אתה רוצה להצמיח כוס חמוד וחלק אז תלך להולמס פלייס יש להם ציוד משוכלל ויפה מאוד - לא משו שמצדיק את המחירים שהם תוקעים...

על כל מקרה-מכון עדיף

Eat Well, Train Hard, Fuck Much, Live Long...Be Happy
Coleman מנותק   הגב עם ציטוט
ישן 15-09-07, 23:20   #7
מוטי
חבר פעיל

הסמל האישי שלמוטי

Go Active אשדוד
ישן 15-09-07, 23:23   #8
alpha
Banned

להתאמן בבית, צור איתי קשר אני אפרט לך גם למה ואיזה ציוד צריך.
(מוניטין...)
alpha מנותק   הגב עם ציטוט
ישן 15-09-07, 23:24   #9
מוטי
חבר פעיל

הסמל האישי שלמוטי

נשלח
ישן 15-09-07, 23:30   #10
Logout
מה חברה שלך עושה איתך?!- חבר יהלום

תאכלס בבית אם נגיד תיהיה עייף וכדומה אתה תוותר לעצמך..או למשל אם ישארו כמה חזרות ולא יהיה לך כוח ו"אף אחד לא רואה" אתה תוותר פה ושם....קשה להתמיד ככה.....אבל יכול להיות שלך לא חח..
Logout מנותק   הגב עם ציטוט
ישן 15-09-07, 23:31   #11
assito
חבר פעיל

שמע, אימון בבית זה החלטה שלך. אני מתאמן בבית וכיף לי ככה. כולם יודעים בבית שכשאני מתאמן אני לא מדבר עם אף אחד, ואני לא מוותר לעצמי על שום תרגיל או סט. הכל תלוי במידת הרצון שלך.

לגבי מה עדיף- תמיד יהיה עדיף חדר כושר, בגלל הגיוון, אבל אם אתה מתאר שאתה למעשה יכול ללכת רק לחדר כושר גרוע שאתה מרגיש שאתה לא ממצה את היכולות שלך באימונים- תעבוד בבית.

אני אישית התחלתי לעבוד בבית, בעיקר בגלל שאין לי אפשרות להגיע לחדר כושר 4 פעמים בשבוע. בבית יותר כיף לדעתי, והציוד הזה שלך, אתה יכול להתאמן בו מתי שאתה רוצה ואיך שאתה רוצה, בלי לחכות לפני סט שמישהו אחר יסיים.

לגבי ציוד, 1700 ש"ח זה בסדר גמור לבניית מכון כושר ביתי. כעקרון, אתה יכול למצוא היום מכונות עד 4000 דולר (כן, יש דבר כזה, האמת שזה יותר טוב ממכון ויותר מגוון). אבל אם להיות ריאלים, לדעתי תקנה ספת משקולות בבערך 600 ש"ח, מוט רגיל ומוט דאבליו (כ"א 120-150 ש"ח), זוג דאמבלים (כ"א 30 ש"ח) ומשקל רציני (אם אתה קונה משקל ממש רציני אז זה יוצא את ה600 ש"ח לפחות להתחלה, אבל לא נראה לי שתצטרך יותר מזה), אם אתה יכול תקנה גם מתח, מקבילים אתה לא צריך- תקח שתי כסאות ותעשה איתם.כעקרון, אם אתה לא בודי בילדר רציני, זה יהיה מעולה בשבילך ויתן לך מספיק גיוון.
בטח בהודעה הבאה שלך תרשום שהתעניינת וראית מולטי טריינר שנראה לך טוב ב2000 ש"ח, אני אומר לך את זה מעכשיו-המולטיטריינרים האלה לא שווים הרבה. מולטי טריינר טוב עולה בסביבות ה-4000 ש"ח, והחדר כושר הביתי שתבנה בעזרת המשקולות החופשיות והספה, יהיה לא פחות טוב מזה.

אגב, Wolf, תרשום לי במוניטין את האיסיקיו/מסנג'ר שלך. רשמתי לך את זה גם במוניטין.
assito מנותק   הגב עם ציטוט
ישן 15-09-07, 23:32   #12
מוטי
חבר פעיל

הסמל האישי שלמוטי

חח תשמע החלטתי שאני לא מוותר לעצמי
בזבזתי שנה שלמה על כניסה לתחום והתלמדות עכשיו הגיעה השנה של הביצועים
ישן 15-09-07, 23:36   #13
מוטי
חבר פעיל

הסמל האישי שלמוטי

ציטוט:
פורסם במקור על ידי assito
שמע, אימון בבית זה החלטה שלך. אני מתאמן בבית וכיף לי ככה. כולם יודעים בבית שכשאני מתאמן אני לא מדבר עם אף אחד, ואני לא מוותר לעצמי על שום תרגיל או סט. הכל תלוי במידת הרצון שלך.

לגבי מה עדיף- תמיד יהיה עדיף חדר כושר, בגלל הגיוון, אבל אם אתה מתאר שאתה למעשה יכול ללכת רק לחדר כושר גרוע שאתה מרגיש שאתה לא ממצה את היכולות שלך באימונים- תעבוד בבית.

אני אישית התחלתי לעבוד בבית, בעיקר בגלל שאין לי אפשרות להגיע לחדר כושר 4 פעמים בשבוע. בבית יותר כיף לדעתי, והציוד הזה שלך, אתה יכול להתאמן בו מתי שאתה רוצה ואיך שאתה רוצה, בלי לחכות לפני סט שמישהו אחר יסיים.

לגבי ציוד, 1700 ש"ח זה בסדר גמור לבניית מכון כושר ביתי. כעקרון, אתה יכול למצוא היום מכונות עד 4000 דולר (כן, יש דבר כזה, האמת שזה יותר טוב ממכון ויותר מגוון). אבל אם להיות ריאלים, לדעתי תקנה ספת משקולות בבערך 600 ש"ח, מוט רגיל ומוט דאבליו (כ"א 120-150 ש"ח), זוג דאמבלים (כ"א 30 ש"ח) ומשקל רציני (אם אתה קונה משקל ממש רציני אז זה יוצא את ה600 ש"ח לפחות להתחלה, אבל לא נראה לי שתצטרך יותר מזה), אם אתה יכול תקנה גם מתח, מקבילים אתה לא צריך- תקח שתי כסאות ותעשה איתם.כעקרון, אם אתה לא בודי בילדר רציני, זה יהיה מעולה בשבילך ויתן לך מספיק גיוון.
בטח בהודעה הבאה שלך תרשום שהתעניינת וראית מולטי טריינר שנראה לך טוב ב2000 ש"ח, אני אומר לך את זה מעכשיו-המולטיטריינרים האלה לא שווים הרבה. מולטי טריינר טוב עולה בסביבות ה-4000 ש"ח, והחדר כושר הביתי שתבנה בעזרת המשקולות החופשיות והספה, יהיה לא פחות טוב מזה.
וואי, הודעה אחת המושקעות! דחפת אותי צעד אחד קדימה בדרך לבניית מכון כושר ביתי
לגבי המשקלים - תשמע, אין לי בעיה, כל עוד זה ישמש אותי בעתיד.. ואני יודע שזה ישמש אותי בעתיד
לגבי מולטי טריינר - לא התענייתי מההתחלה, לא אוהב את הדברים האלה...
למרות שראיתי את הטיטאן (משהו כזה) שעולה 6000 דולר וזה אחד ה-דברים
יותר טוב מחדר כושר!
ישן 15-09-07, 23:40   #14
ThaiB0X
חבר פעיל

הסמל האישי שלThaiB0X

עזובתך שטויות, קנה פלאטות וזוג מוטות ויש לך כל מה שאתה צריך
ThaiB0X מנותק   הגב עם ציטוט
ישן 15-09-07, 23:43   #15
assito
חבר פעיל

ציטוט:
פורסם במקור על ידי מוטי
וואי, הודעה אחת המושקעות! דחפת אותי צעד אחד קדימה בדרך לבניית מכון כושר ביתי
לגבי המשקלים - תשמע, אין לי בעיה, כל עוד זה ישמש אותי בעתיד.. ואני יודע שזה ישמש אותי בעתיד
לגבי מולטי טריינר - לא התענייתי מההתחלה, לא אוהב את הדברים האלה...
למרות שראיתי את הטיטאן (משהו כזה) שעולה 6000 דולר וזה אחד ה-דברים
יותר טוב מחדר כושר!
לדעתי, שווה לך להשקיע במשקלים, בייחוד אם אתה מוצא איזשהי חנות שמוכרת במשהו כמו 5 ש"ח קילו ואתה מוצא איזשהי אפשרות להביא את זה עד הבית.
אל תיהיה מטומטם כמוני, שקניתי את המשקלים כי לא התענינתי מה המחירים וקניתי ב6.90 לקילו.למזלי, זה היה רק בשביל ההתחלה וקניתי רק 30 קילו.

אגב, אתה מכיר את כל התרגילים מהחדר כושר? כי אם לא שווה לך ללמוד לעשות את כל התרגילים המסובכים- בנט אובר רואו, סקוואט ודדליפט לפני שמסתיים לך המנוי. אני הייתי צריך ללמוד אותם מהאינטרנט, ולמזלי יש לי חבר שעוזר לי בדברים הללו קצת, ככה שאני עוד איכשהו מסודר.

אם יש לך עוד שאלות, על הספת משקולות וכו', אתה יותר ממוזמן לשאול..
ישן 15-09-07, 23:48   #16
מוטי
חבר פעיל

הסמל האישי שלמוטי

סקוואט למדתי איך לעשות אני עדיין עובד על הטכניקה
אני אשאל מחר את המאמן איך עושים תרגילים מסובכים כמו שציינת

הבעיה שלי היא עכשיו איפה לשים את זה
ההורים שלי מתגרשים וכל אחד עובר לבית חדש ועוד כמה חודשים זו לא תהיה בעיה, אבל בנתיים זו בעיה די רצינית
יש לנו בית די גדול הבעיה שכולו תפוס

ועוד דבר די בעייתי זה ריצות
למרות שאני אהיה שמח לעשות ריצות על חוף הים, ולא חסר באשדוד..
ויש לי גם אופניים, ככה שזה יכול לבוא כתחליף לריצה
ישן 15-09-07, 23:56   #17
assito
חבר פעיל

ציטוט:
פורסם במקור על ידי מוטי
סקוואט למדתי איך לעשות אני עדיין עובד על הטכניקה
אני אשאל מחר את המאמן איך עושים תרגילים מסובכים כמו שציינת

הבעיה שלי היא עכשיו איפה לשים את זה
ההורים שלי מתגרשים וכל אחד עובר לבית חדש ועוד כמה חודשים זו לא תהיה בעיה, אבל בנתיים זו בעיה די רצינית
יש לנו בית די גדול הבעיה שכולו תפוס

ועוד דבר די בעייתי זה ריצות
למרות שאני אהיה שמח לעשות ריצות על חוף הים, ולא חסר באשדוד..
ויש לי גם אופניים, ככה שזה יכול לבוא כתחליף לריצה
ריצות זה באמת בעיה, אם אין לך מכשיר כושר. לי כעקרון יש, אבל אני לא צריך לעשות ריצות, כי אני צריך לעלות במסה (והרבה!).
כשרשמת "אופניים" זה המכשיר האירובי או אופניים רגילות שנוסעים איתם ברחוב?

אגב, בן כמה אתה? על איזה תוכנית היית עובד עד עכשיו?
ישן 16-09-07, 00:10   #18
מוטי
חבר פעיל

הסמל האישי שלמוטי

אני בן 16 ויום
ובאופניים התכוונתי אופניים לנסיעה
ובאמת שאין לי בעיה לעשות ריצה בחוף הים, יש לנו פה שלושה חופים ענקיים, אין לי בעיה לרוץ 4 פעמים בשבוע על החוף או לרכב על אופניים
או אפילו לעשות יומיים ריצה ויומיים נסיעה על אופניים

ותכנית הייתה לי רוב השנה תכנית דפוקה של המדריך במכון כושר בלי תזונה
אחרי זה נכנסתי לאתר הזה והייתה לי פגישה עם גיל ובעיקר ניסיתי להתמיד על האימונים הקשים והתזונה כי לא הייתי רגיל לדברים כאלה
אחרי זה לקחתי תכנית מהאתר שמישהו שיפץ ושיפצתי עוד קצת : )
עבדה עלי יפה גם התכנית הזו וגם של גיל
אבל בגלל שלא הקפדתי על התזונה כמו שצריך, שזה כמובן הגורם הכי חשוב, עליתי לאחוז שומן גבוהה ואני עכשיו בירידה עם תפריט טוב

אני מחכה לראות תוצאות ואז להחליט אם ללכת לגיל שוב
ישן 16-09-07, 00:13   #19
blinki
חבר פעיל

גם אני התחלתי עכשיו להתאמן בבית והאמת אני מרוצה מרגיש הרבה יותר הארד קורד, ושאני אקנה כבלים חדשים גם יהיה לי הרבה יותר גיוון(פולי עליון ותחתון,פרפר,וכל מיני דברים עם כבלים)
הבעיה היא רק המקום כי איפה שאני מתאמן אז ממש צפוף אז בתרגלים בעמידה כמו דד ליפט ובנט רואז אני פשוט מעביר לחדר שלי קצת מסורבל אבל בבית צריך להתקמבן(למרות שעכשיו אני מחפש עוד מוט ארוך), חוץ מזה שאם תבדקו מה אתם עושים תראו שהרוב זה חופשי,אישית לכל שריר יש לי משהו כמו שש-שמונה תרגילים שאני יכול לעשות(ובנוסף עוד מעט יהיה לי מתח ומקבילים אז בכלל)

נ.ב
יש למישהו מושג איפה אני יכול לקנות שטיחי גומי שיבלמו את המשקולות(אמא מתחילה להתעצבן), וכמה זה עולה בערך
blinki מנותק   הגב עם ציטוט
ישן 16-09-07, 00:16   #20
assito
חבר פעיל

Blinki ומוטי, תראו את המוניטין שלכם.
תגובה

הגדרות אשכול
אפשרויות הצגת נושא