ישראלבודי
מתחייבים למחירים הזולים ביותר

חזור   ישראלבודי > ישראלבודי > תזונה ותוספים

תזונה ותוספים מה לאכול, מתי ולמה, תפריטים,אילו תוספי מזון מתאימים ועוד..

נושא נעול

הגדרות אשכול אפשרויות הצגת נושא
ישן 09-06-07, 12:17   #181
gal.T
צוות ישראלבודי

הסמל האישי שלgal.T

עוסק ב:: Making the world a better place

ציטוט:
פורסם במקור על ידי m0she
נייט וולף, אליאב, ושות' - זיינתם את המח, מספיק.
1. לא הסברתם בשום מקום מה היתרון של הרעיון האידיוטי לאכול כל 3 שעות.
2. אני אישית מכיר לקוחות של גיל שהיו לא מרוצים, חאלס עם השטויות.

אני לא מצפה אפילו לתגובה נורמלית ממכם, כי אין לכם שום יכולת כנראה מעבר לתיפוף על החזה תוך קריאות "אני גדול!! ארו ארו ארו!!".
אני ממש מרחם על הבורות של חלק מהאנשים כאן.
(כן, בואו נפתח את הVIP, אנשים כאן מספיק בוגרים בשביל זה :-\ )

gal.T מנותק  
ישן 09-06-07, 12:55   #182
erezg
חבר פעיל

הסמל האישי שלerezg

ציטוט:
פורסם במקור על ידי Bullet
אתה יכול להסתכל במחקר שאני הבאתי, הוא 8 שבועות.
אנשים אכלו מאוזן והקבוצה של הארוחה אחת לא פירקה שריר ואיבדה 2 קילו, ירידה של קילו שומן בחודש בלאכול מאוזן

כמות קלוריות גבוהה לא רלוונטית בחיטוב, דבר ראשון. דבר שני, תסתכל בפורום שלו על הפוסטים של הIntermittent Fasting, המחקרים הללו מראים אחרת (יש אפילו מחקרים שמראים שאכילה מוזרה שכזאת עלולה להיות אפילו בריאה) אנשים עשו מאסה עם אכילה בטווח של 8 שעות (שזה ~2 ארוחות ככה ביום) ועלו בשריר וירדו בשומן.

אני לא תומך לייל, אני לא הולך בצורה עוורת אחרי אף אחד. אם הדיאטה/תוכנית אימונים לא עובדת עליי טוב אני לא עושה אותה, פשוטו כמשמעו.
בציטוט שהבאת הוא לא אומר שזה לא טוב מבחינת הרכב גוף, זה לא סותר את דבריי.

לא באופן קבוע חחחח רק כשאני עושה PSMF.

בקשר למחקר שהבאת.. לא כ"כ הבנתי מה הולך שם.
מה ההגבלה הקלורית ? מה אכלו האנשים?
איך ניתן להתקיים בכלל מארוחה ביום??
נשמע לי הזוי.

שוב, אני רואה עדיפות לאכילה מרובה של ארוחות בעיקר כשמדובר בכמות גדולה של קלוריות.

באשר לאכילה במשך 8 שעות, אני לא מכיר את השיטה ולא כ"כ מבין מה עומד מאחוריה. כשיהיה לי זמן אני אבדוק במה מדובר.

וכן, הוא אומר אין הבדל בין 3 ל-6 ארוחות. אתה יכול להתחיל לראות הבדלים בצריכה של ארוחה אחת בלבד או שתיים מאחר ואתה נמצא זמן רב בלי אכילה.

לאילו הבדלים התכוון המשורר אם לא בהרכב הגוף ??
erezg מנותק  
ישן 09-06-07, 12:58   #183
Bullet
חבר VIP - חבר יהלום

הסמל האישי שלBullet

ציטוט:
פורסם במקור על ידי erezg
בקשר למחקר שהבאת.. לא כ"כ הבנתי מה הולך שם.
מה ההגבלה הקלורית ? מה אכלו האנשים?
אין הגבלה קלורית. אכלו בתחזוקה
איך ניתן להתקיים בכלל מארוחה ביום?? הם היו מאוד רעבים, אבל זה מחקר... לא הביאו להם יותר אוכל וכתוב במחקר המלא גם שהמשגיחים הכריחו אותם לרוקן את הצלחות עד הסוף :laugh:
נשמע לי הזוי.

שוב, אני רואה עדיפות לאכילה מרובה של ארוחות בעיקר כשמדובר בכמות גדולה של קלוריות.
גם אני
באשר לאכילה במשך 8 שעות, אני לא מכיר את השיטה ולא כ"כ מבין מה עומד מאחוריה. כשיהיה לי זמן אני אבדוק במה מדובר.
אם אתה רוצה מחקרים, לי יש בשפע

וכן, הוא אומר אין הבדל בין 3 ל-6 ארוחות. אתה יכול להתחיל לראות הבדלים בצריכה של ארוחה אחת בלבד או שתיים מאחר ואתה נמצא זמן רב בלי אכילה.

לאילו הבדלים התכוון המשורר אם לא בהרכב הגוף ??
הבדלים בריאותיים, הבדלים זמניים. ההבדלים בהרכב הגוף דווקא חיוביים
הנה.
סינטרקס
סיינטרקס
Bullet מנותק  
ישן 09-06-07, 13:09   #184
erezg
חבר פעיל

הסמל האישי שלerezg

ציטוט:
אין הגבלה קלורית. אכלו בתחזוקה
כשאני חושב על זה, זה דווקא די מתיישב לי.
תקן אותי אם אני טועה, מדובר באנשים ממוצעים עם מסת שריר לא גדולה ואחוז שומן נורמלי.
לכן, אין סיבה שיפרקו מסת שריר. עם זאת, ייתכן שירדו מעט בשומן.
שוב, אני בספק גדול מאד מאד שהם אכן אכלו לפי התחזוקה.
לא לאכול יום שלם ואז לאכול 2000 קלוריות בארוחה??

אני בטוח שאם היית לוקח למחקר מתאמנים עם מסת שריר ואחוז שומן לא גבוה, התוצאות היו שונות.

ציטוט:
אם אתה רוצה מחקרים, לי יש בשפע
לא חייב מחקרים, רק להבין את הרעיון מאחורי השיטה.

ציטוט:
הבדלים בריאותיים, הבדלים זמניים. ההבדלים בהרכב הגוף דווקא חיוביים
מהלך הפוסט, ניתן להבין שלא זו הכוונה.
erezg מנותק  
ישן 09-06-07, 13:14   #185
Night_Wolf
Banned

שלח הודעה דרך ICQ אל Night_Wolf

ציטוט:
פורסם במקור על ידי m0she
נייט וולף, אליאב, ושות' - זיינתם את המח, מספיק.
1. לא הסברתם בשום מקום מה היתרון של הרעיון האידיוטי לאכול כל 3 שעות.
2. אני אישית מכיר לקוחות של גיל שהיו לא מרוצים, חאלס עם השטויות.

אני לא מצפה אפילו לתגובה נורמלית ממכם, כי אין לכם שום יכולת כנראה מעבר לתיפוף על החזה תוך קריאות "אני גדול!! ארו ארו ארו!!".

טוב הפעם הגזמת שתקתי על התגובה הראשונה שלך על השניה אני אגיב ולא מענין אותי VIP יש לך או כל דבר סמכות אחרת פה תשמע טוב!
א.פעם הבאה שאתה קורא לי מטומטם או מפגר או "בור" או איך שלא תבחר אני נישבע לך שאתה תצטער על זה ביוקר ואני אקח את הענין באופן אישי לא כדאי לך,אני בד"כ בן אדם שצוחק אם כולם ומכבד כל אחד בפורום או כל מי שמחוץ אליו וקשור לפיתוח גוף או ישראלבודי אבל אם אתה תנסה להראות לכולם כמה שאתה חכם שיושב בבית וקורא כל היום אבל הולך ברחוב ומקבל כאפות ותנסה להוכיח שאני מפגר או "בור" תצטער על זה!
ב.אני כבר ראיתי תמונות שלך יא שחיף! אז אתה מוזמן להעלות ולחלוק אותן פה ולהוכיח לפורום למה כן ממולץ לאכול כל 3 שעות מאשר שלא לאכול בכלל ולהראות כמו סומלי לבן.
ג.מענין את סבתא שלי הלקוחות של גיל שלא מרוצים לדעתי גיל איש מקצוע מצליח ואין סיבה שאם בן אדם ישקיע ויעמוד בתזונה ובתפריט שלו שלא לא יהיה מרוצה ואם אתה כזה מומחה תהיה תזונאי בעצמך וניראה לאן תגיע!

אין לי יותר מה להגיד לך מצידי הויכוח המטומטם הזה ניגמר ותחשוב אפילו שאתה נצחתה ואתה צודק, אבל אם אני יראה עוד עקיצה מימך חבל לך על הזמן.
Night_Wolf מנותק  
ישן 09-06-07, 13:16   #186
Bullet
חבר VIP - חבר יהלום

הסמל האישי שלBullet

ציטוט:
פורסם במקור על ידי erezg
כשאני חושב על זה, זה דווקא די מתיישב לי.
תקן אותי אם אני טועה, מדובר באנשים ממוצעים עם מסת שריר לא גדולה ואחוז שומן נורמלי.
לכן, אין סיבה שיפרקו מסת שריר. עם זאת, ייתכן שירדו מעט בשומן.
שוב, אני בספק גדול מאד מאד שהם אכן אכלו לפי התחזוקה.
לא לאכול יום שלם ואז לאכול 2000 קלוריות בארוחה??

אני בטוח שאם היית לוקח למחקר מתאמנים עם מסת שריר ואחוז שומן לא גבוה, התוצאות היו שונות.
לא חייב מחקרים, רק להבין את הרעיון מאחורי השיטה.
מהלך הפוסט, ניתן להבין שלא זו הכוונה.
חח אתה בספק גדול מאוד מאוד? אתה רוצה להגיד שהמחקר לא אמין או משהו?
למה אתה בטוח שהתוצאות יהיו שונות? אולי דווקא אצלם יהיו תוצאות טובות יותר? אתה לא בדקת, לא תוכל לדעת בוודאות.
הרעיון מאחורי השיטה הוא שבעת פירוק שומן תאי השומן פולטים חומר שנקרא adiponectin, והוא מעלה את הרגישות לאינסולין-->משפר partitioning. רעיון נוסף הוא שהגוף לא מפרק שריר כמו מטורף בטווח הקצר-מאוד (יום זה קצר מאוד). רעיון נוסף הוא שהגנום שלנו בנוי באופן הזה, ישנם דיעות של מדענים שטוענות שהאדם הקדמון לא אכל כל 3 שעות, אלא בילה את היום בעבודה ובציד, ובערב חזר הבייתה למשפחה עם צבי על הכתף שלו ובישל ארוחה ואכל את הצבי מהר מאוד (אכילה של כמות גדולה מאוד של אוכל במשך כמה שעות) כי לא היה לו מקרר לשים את הצבי כדי לשמור אותו לאח"כ.

עריכה: נייט וולף, זה רק אני או שכל פעם שמנסים לערוך דיון תרבותי, הגיוני, ומדעי אתה ישר מתחבא מאחורי מסת השריר שלך וצועק שהצד השני שחיף? ממתי אתה צריך להיות שרירי כדי להיות צודק?
סינטרקס
סיינטרקס
Bullet מנותק  
ישן 09-06-07, 13:28   #187
erezg
חבר פעיל

הסמל האישי שלerezg

ציטוט:
חח אתה בספק גדול מאוד מאוד? אתה רוצה להגיד שהמחקר לא אמין או משהו?
אני לא אמרתי כלום..

ציטוט:
למה אתה בטוח שהתוצאות יהיו שונות? אולי דווקא אצלם יהיו תוצאות טובות יותר? אתה לא בדקת, לא תוכל לדעת בוודאות.
בכל מקרה זה דיבורים בעלמא, אני רוצה לראות את הבנאדם שירעיב את עצמו יום שלם ואז ידחוף 3000 קלוריות בארוחה וגם לא יקיא את זה אח"כ.

ציטוט:
הרעיון מאחורי השיטה הוא שבעת פירוק שומן תאי השומן פולטים חומר שנקרא adiponectin, והוא מעלה את הרגישות לאינסולין-->משפר partitioning. רעיון נוסף הוא שהגוף לא מפרק שריר כמו מטורף בטווח הקצר-מאוד (יום זה קצר מאוד).
נשמע מעניין, אבל כפי שאמרתי קודם, עם כל הכבוד, אני לא חושב שמישהו שפוי בדעתו מתכוון לבצע את זה ולו רק בשל אי הנוחות.

ציטוט:
רעיון נוסף הוא שהגנום שלנו בנוי באופן הזה, ישנם דיעות של מדענים שטוענות שהאדם הקדמון לא אכל כל 3 שעות, אלא בילה את היום בעבודה ובציד, ובערב חזר הבייתה למשפחה עם צבי על הכתף שלו ובישל ארוחה ואכל את הצבי מהר מאוד (אכילה של כמות גדולה מאוד של אוכל במשך כמה שעות) כי לא היה לו מקרר לשים את הצבי כדי לשמור אותו לאח"כ.
לא ידעתי שהאדם הקדמון עסק בפיתוח גוף .
erezg מנותק  
ישן 09-06-07, 13:33   #188
Bullet
חבר VIP - חבר יהלום

הסמל האישי שלBullet

ציטוט:
פורסם במקור על ידי erezg
אני לא אמרתי כלום..
בכל מקרה זה דיבורים בעלמא, אני רוצה לראות את הבנאדם שירעיב את עצמו יום שלם ואז ידחוף 3000 קלוריות בארוחה וגם לא יקיא את זה אח"כ.
נשמע מעניין, אבל לא כפי שאמרתי קודם, עם כל הכבוד, אני לא חושב שמישהו שפוי בדעתו מתכוון לבצע את זה ולו רק בשל אי הנוחות.
לא ידעתי שהאדם הקדמון עסק בפיתוח גוף .
יש כאלה בפורום של לייל, תסתכל תחת הכותרת IF bulk, הם טוענים שהם בכלל לא כ"כ רעבים. שזה די הגיוני, כי אחד הגורמים לרעב הוא האוכל עצמו.

המממ אני לא חושב לבצע את זה כרגע אבל מה שבטוח, אם ייצא לי לעבוד בקיץ הזה לפני הגיוס אני חושב לנסות דבר דומה, לקחת 50% מהחלבון במשך היום, והפחממות והשומן אחרי אימון עד הלילה.

אל תהיה bro, אתה יודע שהגוף של הסוס הממוצע לא שונה מהגוף של הבן אדם הממוצע. אה ולא נראה לי שהאדם הקדמון היה couch potato. מצאו עדויות שהחיילים של העמים הקדמוניים כמו היוונים קדמוניים וויקינגים ושבטים גרמניים היו ברמה אתלטית שקולה למתחרי האולימפיאדות שלנו.
סינטרקס
סיינטרקס
Bullet מנותק  
ישן 09-06-07, 13:34   #189
m0she
מנהל מחלקת התזונה

כללי:: משה גלעדי
עוסק ב:: סטודנט לרפואה

רגע נייטוולף, אני לא מבין. עד עכשיו אמרתם שאין לגיל אף לקוח לא מרוצה. עכשיו אמרתי שיש, אז אתה אומר שזה לא מעניין אותך. אתה מבין שאין מה לדבר איתך בכלל?
אתה יכול להעלב, זה לא מפריע לי כל כך. האמת שלא קראתי לך בור או אידיוט אפילו פעם אחת, למרות שבהחלט העברתי את הרעיון דרך התמונה.
אני לא מבין למה נראה לך שאני אמור להיות גדול אם אני בכלל לא מתאמן. עוד יותר לא ברור לי למה נראה לך שזה מעליב אותי שאתה קורא לי שחיף.

בינינו, כשיש לך שאלה שנינו יודעים איפה אתה מפרסם אותה. לך תשתה כוס מים קרים ותרגע.

MosheG@israelbody.org
m0she מנותק  
ישן 09-06-07, 13:35   #190
Kachok
חבר ותיק (מועמד לחבר VIP)

הסמל האישי שלKachok

כללי:: עד מתי?
עוסק ב:: טכנאי תקשורת
חדר כושר: קאנטרי באר שבע
שלח הודעה דרך MSN אל Kachok

ציטוט:
יש כאלה בפורום של לייל, תסתכל תחת הכותרת IF bulk, הם טוענים שהם בכלל לא כ"כ רעבים. שזה די הגיוני, כי אחד הגורמים לרעב הוא האוכל עצמו.

המממ אני לא חושב לבצע את זה כרגע אבל מה שבטוח, אם ייצא לי לעבוד בקיץ הזה לפני הגיוס אני חושב לנסות דבר דומה, לקחת 50% מהחלבון במשך היום, והפחממות והשומן אחרי אימון עד הלילה.

אל תהיה bro, אתה יודע שהגוף של הסוס הממוצע לא שונה מהגוף של הבן אדם הממוצע. אה ולא נראה לי שהאדם הקדמון היה couch potato. מצאו עדויות שהחיילים של העמים הקדמוניים כמו היוונים קדמוניים וויקינגים ושבטים גרמניים היו ברמה אתלטית שקולה למתחרי האולימפיאדות שלנו.

לא כמו האוחצ'ות שהצבא מורכב מהם עכשיו

עד מתי ספטמבר 07?:cry_1:

Kachok מנותק  
ישן 09-06-07, 13:44   #191
gal.T
צוות ישראלבודי

הסמל האישי שלgal.T

ארז,
IF זה הדבר הכי חם כרגע בז'ורנלים המדעיים, בכנסים בנושא תזונה, ובמיוחד בפורומים שונים. אני ראיתי כבר עשרות אנשים, אפילו בתקופה של ה'Warior Diet', שמתאמנים, מבצעים לוג מסודר, והתוצאות מבחינת השינויים בהרכב הגוף, נוחות ובמיוחד מבחינה בריאותית (זו הסיבה שזה נושא כלכך חם, כל הCaloric Restriction ו Intermittent Fasting) הם מאוד מעניינות.

עדיין לא דיברנו על זה הרבה כאן, אבל גם אני לא כלכך בעד צום מלא למתאמנים (למרות שמבחן המציאות מראה תוצאות טובות), ואני חושב שאנשים שמתאמנים יראו תוצאות קצת יותר טובות כאשר הם ישלבו קצת חלבונים בצום בסגנון PSMF.

אבל לא נכנס לזה כרגע, תבדוק את הנושא בעצמך ותווכח לדעת שהוא מאוד מעניין ומעלה תהיות, שוב (כל פעם אנו מבינים יותר כמה אנו מתעסקים בבולשיט), לגבי המגבלות התזונתיות שלנו בתור מתאמנים. דעתי היא שמבחן המציאות, כמבחן הקובע שכולם מדברים עליו כאן, אכן מראה שמעבר לחלבון ומאזן קלורי אין הרבה נתונים שמשפיעים בצורה משמעותית על המשוואה.

גל

gal.T מנותק  
ישן 09-06-07, 13:45   #192
Night_Wolf
Banned

ציטוט:
פורסם במקור על ידי m0she
רגע נייטוולף, אני לא מבין. עד עכשיו אמרתם שאין לגיל אף לקוח לא מרוצה. עכשיו אמרתי שיש, אז אתה אומר שזה לא מעניין אותך. אתה מבין שאין מה לדבר איתך בכלל?
אתה יכול להעלב, זה לא מפריע לי כל כך. האמת שלא קראתי לך בור או אידיוט אפילו פעם אחת, למרות שבהחלט העברתי את הרעיון דרך התמונה.
אני לא מבין למה נראה לך שאני אמור להיות גדול אם אני בכלל לא מתאמן. עוד יותר לא ברור לי למה נראה לך שזה מעליב אותי שאתה קורא לי שחיף.

בינינו, כשיש לך שאלה שנינו יודעים איפה אתה מפרסם אותה. לך תשתה כוס מים קרים ותרגע.
כי אני ואליאב לא מתעסקים אם לוזרים מצטער...
זה אתה אמרתה שיש ואמרתי לך שאם כבר יש אז כניראה שהם לא התמידו והשקיעו וחבל כי רק הם הפסידו מזה.
לא בידיוק נעלבתי פשוט זה מטריף אותי שזה שאתה חכם כלכך וקורא מאמרים כל היום זה נותן לך סיבה לקרוא לי בור ובהחלט הבנתי את זה מהתמונה ומהציטוט האחרון שלך של "לתופף על החזה ולצעוק ארו" בגלל זה הגבתי לך כמו שהגבתי והבטחתי לך שאם תעשה את זה שוב תצטער על זה מאוד כי אני לא ילד כאפות שישתוק לך ואני מבטיח לך את זה
ושיש לי שאלה אני מפרסם אותה בVIP נכון כי אני מתענין ואני לא יודע כל דבר ואני לא גאון הדור אבל זה לא אומר שאתה תוכל לצחוק עלי.

אתה בכלל לא מתאמן?חחחח אני לא מופתע בכלל מישהו יקר לי הראה לי פעם תמונות שלך ותאמין לי שלא בכיתי שראיתי אותן!וקראתי לך שחיף כי אתה שוב כמו שציינתי התגובה שלך עיצבנה אותי אז רציתי להזכיר לך מי אתה
עכשיו לנושא ואני הפעם באמת יגיד לך את זה פעם אחרונה אני מאמין ראיתי הוכחות שכל בודיבילדר או בן אדם שמתעסק בתחום בתור תחביבאוכל כל 3 שעות עכשיו אתה תאכל את ה2 ארוחות שלך ביום ותהנה מהמחקרים שלך ורק תשמור על הפה שלך שאתה פונה אלי:excl:
Night_Wolf מנותק  
ישן 09-06-07, 13:49   #193
Bullet
חבר VIP - חבר יהלום

הסמל האישי שלBullet

אבל נייט וולף, כשאתה שואל שאלות בפורום VIP וm0she וגל T או אני או כל אחד אחר עונים (זוכר את השאלה על התה הירוק?) אנחנו עונים על סמך מחקרים, לא על סמך "אני מכיר מתאמן בחדר כושר הוא שותה תה ירוק וואי איזה חטוב הוא נהיה אחושרמוטה יש לו וורידים בבייספססס!!!"
ואתה עכשיו אומר שאתה לא מכבד את המחקרים ואת המדע, אז אתה לא רואה פה סתירה מסויימת?
סינטרקס
סיינטרקס
Bullet מנותק  
ישן 09-06-07, 13:50   #194
m0she
מנהל מחלקת התזונה

אתה מזכיר לי מי אני בזה שאתה קורא לי שחיף? זה עצוב שאתה חושב שהמהות של אדם כלשהוא מסתכמת בהיקף הבייספס שלו. נראה לך שזה ישנה את הגישה שלי?

אני דווקא מדבר על אנשים שלא פספסו אימון ושקלו כל גרם במשקל אלקטרוני. היו רחוקים מלחפף, זה בטוח.

אתה מפגין פה דואליות מעניינת - מצד אחד, כל המחקרים לא מעניינים אותך. מצד שני, אתה בא לvip בשביל לקבל מחקרים על שאלות שמעניינות אותך.

אתה שוב חוזר על הטיעון של "כל אחד שאני מכיר אוכל 6 ארוחות ביום". כבר הסבירו פה הרבה פעמים למה הטיעון הזה לא תקף אבל אתה כמובן מתעלם מזה. אתה יכול לפנות לפורומים בחו"ל ולראות לוגים של אנשים שעושים דברים אחרת, כמו שגל סיפר.

אגב - זה אולי יהיה שוק עבורך, אבל בתקופה שפרסמתי תמונות דווקא כן אכלתי 6 ארוחות ביום.

MosheG@israelbody.org
m0she מנותק  
ישן 09-06-07, 13:53   #195
Antonator1
הושעה

גלעד,
הנקודה שלי, של איגור ושל בולט הייתה שבסך הכל דברים כמו ספירת שעות ו - 6 ארוחות בדיוק קצת מיותרים. אני בטוח שאף אחד מאיתנו לא באמת אוכל 2 ארוחות ביום, אבל בהחלט אין צורך להתעסק יותר מדי בפרטים שלא באמת מקדמים אותך בצורה יוצאת דופן. כל אחד בוחר מה שמתאים ונוח לו מהדברים הללו. נגיד יש בן אדם שנוח לו לאכול 5 ארוחות ולא לספור 3 שעות - זה מה שהוא יעשה. נגיד ולבן אדם אחר יותר נוח לאכול 4 ארוחות בהפרשים של 4 שעות - זה מה שהוא יעשה. ולמעשה היעילות של התזונה של שניהם תהיה שווה. אתה מבין מה אני מנסה להעביר כאן?
Antonator1 מנותק  
ישן 09-06-07, 13:53   #196
gal.T
צוות ישראלבודי

הסמל האישי שלgal.T

ציטוט:
פורסם במקור על ידי Night_Wolf
כ
עכשיו לנושא ואני הפעם באמת יגיד לך את זה פעם אחרונה אני מאמין ראיתי הוכחות שכל בודיבילדר או בן אדם שמתעסק בתחום בתור תחביבאוכל כל 3 שעות עכשיו אתה תאכל את ה2 ארוחות שלך ביום ותהנה מהמחקרים שלך ורק תשמור על הפה שלך שאתה פונה אלי:excl:
זו לא הוכחה, זו הבחנה בנתון אחד שלא משנה כלום.

צר לי, אנחנו מכירים אישית ואני לא רוצה לפגוע בך, אבל אתה הרווחת כל מילה ומסר ממה שמשה אמר. אתה ידידי, מתנהג כמו אדיוט. תלמד להכיר בכך, לפתוח קצת את הראש, ואולי יקחו אותך ברצינות.

gal.T מנותק  
ישן 09-06-07, 13:56   #197
Night_Wolf
Banned

ציטוט:
אבל נייט וולף, כשאתה שואל שאלות בפורום VIP וm0she וגל T או אני או כל אחד אחר עונים (זוכר את השאלה על התה הירוק?) אנחנו עונים על סמך מחקרים, לא על סמך "אני מכיר מתאמן בחדר כושר הוא שותה תה ירוק וואי איזה חטוב הוא נהיה אחושרמוטה יש לו וורידים בבייספססס!!!"
ואתה עכשיו אומר שאתה לא מכבד את המחקרים ואת המדע, אז אתה לא רואה פה סתירה מסויימת?
אני לא אמרתי שאני לא מכבד את המחקרים ואת המדע,יש הרבה דברים שאני מסכים ואיתם וחלק שלא!
אני חושב שבן אדם מתעסק בBB באופן תחרותי או סתם בתור תחביב אם השקעה ללא תחרויות צריך לאכול כל שעתיים וחצי עד 3 שעות.
ובקשר לפוסט לתה ירוק התענינתי שאלתי קבלתי את התשובה שרציתי וזהו!
Night_Wolf מנותק  
ישן 09-06-07, 13:58   #198
Bullet
חבר VIP - חבר יהלום

הסמל האישי שלBullet

ציטוט:
פורסם במקור על ידי Night_Wolf
אני לא אמרתי שאני לא מכבד את המחקרים ואת המדע,יש הרבה דברים שאני מסכים ואיתם וחלק שלא!
אני חושב שבן אדם מתעסק בBB באופן תחרותי או סתם בתור תחביב אם השקעה ללא תחרויות צריך לאכול כל שעתיים וחצי עד 3 שעות.
ובקשר לפוסט לתה ירוק התענינתי שאלתי קבלתי את התשובה שרציתי וזהו!
ועם-זאת אתה מתעלם מהמחקרים שמביאים בקשר לתדירות הארוחות.
אם יהיה בודיבילדר במכון שלך שיגיד לך שבתקופה שהוא צרך תה ירוק הוא דווקא השמין בטרוף, אתה תסיק מפה שתה ירוק משמין?

זזתי לאימון פלג גוף עליון, רק 7 סטים לשריר גדול... כמה לא בודיבילדרי מצידי
סינטרקס
סיינטרקס
Bullet מנותק  
ישן 09-06-07, 14:11   #199
Night_Wolf
Banned

ציטוט:
ועם-זאת אתה מתעלם מהמחקרים שמביאים בקשר לתדירות הארוחות.
אם יהיה בודיבילדר במכון שלך שיגיד לך שבתקופה שהוא צרך תה ירוק הוא דווקא השמין בטרוף, אתה תסיק מפה שתה ירוק משמין?

זזתי לאימון פלג גוף עליון, רק 7 סטים לשריר גדול... כמה לא בודיבילדרי מצידי
חחחחחחחח כן אני יאמין לו
ביום שזה יקרה כמובן:laugh:

כעקרון יש לכם הרבה יותר ידע מאשר שיש לי בעיקר לגל, אבל עדין זה לא אומר שאם אני לא מסכים אם המחקרים שלכם אני נחשיו "בור".
רק התרגזתי מהיציאה המפגרת של משה,משה אם אתה הייתה עושה ועובר מה שאני עברתי והשקעתי בישביל פיתוח גוף אולי למרות החוכמה שלך הייתה מראה קצת הערכה וסותם את הפה.

שבוע טוב
Night_Wolf מנותק  
ישן 09-06-07, 14:16   #200
m0she
מנהל מחלקת התזונה

1. מה שהשקעת או לא השקעת לא רלוונטי לדיון.
2. אם יש לך סיבה הגיונית [וכבר הסבירו פה יפה למה "הוא גדול והוא עושה ככה" זו לא סיבה הגיונית] לא להסכים עם המחקרים אתה מוזמן בפעם ה1000 להביא אותה.

MosheG@israelbody.org
m0she מנותק  
נושא נעול