ישראלבודי
מתחייבים למחירים הזולים ביותר

חזור   ישראלבודי > ישראלבודי > תזונה ותוספים

תזונה ותוספים מה לאכול, מתי ולמה, תפריטים,אילו תוספי מזון מתאימים ועוד..

תגובה

הגדרות אשכול אפשרויות הצגת נושא
ישן 28-01-11, 19:02   #1
netanel22
חבר פעיל

חדר כושר: קאנטרי קלאב
ברירת מחדל ענייני מוטיבציה. הגורם האנושי.

כל כך הרבה אנשים יודעים מה לעשות, יודעים מתי לעשות ויודעים איך לעשות- אבל עדיין לא עושים את זה...
הכוונה בייחוד לחדר הכושר.. אבל ת'כלס זה נמצא בכל אזור בחיים.

פאק, תחשבו על זה - בדרך כלל כשאנחנו עושים משהו שאנחנו אמורים לעשות ושנגדל ונתפתח ממנו הכי הרבה - למשל תזונה נכונה , או אימונים טובים ורציפים - אנחנו ישר - מגלים את המקום החדש הזה לנו -אם אנחנו לא חיים אותו כבר שנים- כשטח ערפילי במקצת - ואנחנו מוצאים איכשהו דרך לעיסקוי הקופים שהיינו רגילים להם - אבל לפחות שם יש לנו וודאות עם מה שקורה. צריכים ללמוד לחיות בערפל הזה - לעשות את הדברים האלה שהם מחוץ לטבע שלנו, מחוץ לשטח הנוח שלנו, ומחוץ להרגשה של השליטה.
לאנשים קשה להפסיק עם הרגלים רעים לאורך זמן, קשה ליישם רעיונות טובים לאורך זמן - למרות שיודעים מה לעשות, איך ומתי - אבל עדיין לא עושים את זה - זה לא נראה לכם משוגע לגמרי ?
צאו רגע מההבנה שזה ככה כולם - זה לא נראה לכם שזה דפוק מהיסוד ? ושהשטבע הזה הוא טבע מולד - והוא חרא - וצריך לשנות אותו ?

אני ייתן לכם דוגמא : אני יודע שאני אמור ללכת לחדר כושר למשל בשעה מסויימת - והנה השעה מגיעה - החדר כושר מתחת לבית - אני חושב על זה לשנייה כמו זומבי ומדחיק את זה - ושוכח, ולא הולך בסוף.
אני סוחר בבורסה - אין לי הרבה כסף - ולקח לי הרבה זמן לחסוך x כסף שיש לי. ופיתחתי מערכת . שלקח לי 7 שנים לפתח אותה שהיא אומרת לי אם הבורסה עולה או יורדת. אז בשבוע וחצי האחרונים הפסדתי כמעט את כל הרווחים של ה7 שנים האחרונים במקום להרוויח מעליהם עוד 17 אלף דולר שבשבילי זה ה-מ-ו-ן... ה-מ-ו-ן... וזה מכיוון שאני לא עושה את מה שאני יודע שאני צריך לעשות. כי ברגע שאני עושה אותם אני מרגיש "כאב" ויותר קל לי לעשות דברים אחרים.

זה קורה לי כבר שנים - הייתי אמור להרוויח סכומים אסטרונומים בבורסה, ובכושר היה אמור להיות לי כבר גוף מטורף.. אני ידעתי את כל הדברים שהייתי צריך לעשות בשביל גם להגיע אליהם , איך ומתי אבל עדיין לא עשיתי 90% ממה שידעתי שאני צריך לעשות... והאמת נמעס לי מזה כבר.

נמעס לי מהטבע החרא הזה.. כי זה לא שאני לא רוצה לעשות את זה- אני מאוד מאוד רוצה, העניין הוא שאני ניגש לזה - ומרגיש כאילו אני ניגש לאפלה - המוח כאילו נסגר פתאום ומעלה לי אלטרנטיבות עשייה מטומטמות להחריד - ונותן לי זריקות עידוד של אדרנלין והנאה לעשות אותן - ויוצא שאני נדפק בסוף!

זה הכל מסתכם ב- תעשה את מה שאתה יודע שאתה צריך לעשות! ויש לך הכל ... הכל... השכל האנושי הוא מטומטם להחריד... אני חייב לשתף אותכם במסקנה הזאת...
netanel22 מנותק   הגב עם ציטוט
ישן 28-01-11, 19:39   #2
האדמור
מר ישראל עד 75 קילו לשנת 2006

הסמל האישי שלהאדמור

כללי:: אופיר בכר
עוסק ב:: מדריך כושר ראשי בכיר

לא נראה לי שאתה באמת רוצה לעשות את הכל באמת, אתה פשוט לא רוצה מספיק, לא ממש רוצה ובעקבות כך את מדחיק, דוחה או טועה בשיקול דעתך. אם באמת תרצה גוף מטורף כמו שכתבת יהיה לך! אל תתעצל כי שום דבר לא יקרה באופן טבעי.

רוצה להיות באדיבילדר? כדאי שתתחיל כבר מהיום הראשון שאתה מגלה חרמנות, אחרת זה מאוחר מידי וחבל!!!
השתתפתי בתחרויות בנאבא עד 75 ק"ג: מר צפון 2004 מקום 3, מר ישראל 2004 מקום 3, מר צפון 2005 מקום 4, מר ישראל 2006 מקום 1, מר ישראל 2007 לא דורגתי בטופ 3, מר צפון 2010 מקום 2, מר ישראל החטוב 2010 מקום 2, מר ישראל החטוב 2011 מקום 4,מר הצפון 2012 מקום 4. מר ישראל 2015 איאףביבי מקום 1. מר הצפון 2016 איאףביבי מקום 3.פיתוח גוף=משמעת עצמית גבוהה מאוד!!!
האדמור מנותק   הגב עם ציטוט
ישן 28-01-11, 20:33   #3
netanel22
חבר פעיל

חדר כושר: קאנטרי קלאב

מאוד רוצה..
זה לא העניין, ויש עוד דברים שאני מאוד מאוד מאוד רוצה ועדיין אני רואה את עצמי לא עושה את מה שאני יודע שאני צריך לעשות , וזה בגלל שהמוח מזריק לי קודים של תיכנות גרוע (הרגשה של חייב ללכת לעשות משהו טיפשי - או משהו בסגנון הזה) מתי שאני חושב לעשות משהו טוב עכשיו- וזה משהו שאני לא יכול לעצור - זה אשכרה נראה כמו איזה סרט ממטריקס שרק נאו - יוכל לראות את הקודים לועצור את זה .. אז הניסיון הכי טוב שלי יהיה להכניס לעצמי לראש טריק- שרק המובחר , האחד יוכל לראות את הקודים האלה - כדי לתפוס את הרגעים האלה שהמוח שלי מעטל בי - ולחזור למסלול הנכון. אני ינסה להיות זה שמצליח לעשות את זה.
ובמקביל המוח עושה עוד משהו - מכניס הרבה ערפל לאחר שכבר החלטת שזה מה שאתה הולך לעשות עכשיו- מה שיכול ממש לעצור לך את רצף המחשבה לגבי הדבר החשוב הזה שאתה צריך לעשות - ואז כל דבר אידיוטי אחר שייכנס לראש שלך יהיה לך הרבה יותר קל ומהנה להמשיך איתו כי יש לו וודאות- ולכן .. נראה לי שהפקטור השני שאני צריך זה "לב" חזק בשביל להתקדם בערפל הזה שהמוח מכניס דווקא בזמן שאני חושב על הדבר הטוב שאני צריך לעשות עכשיו.

אלה הדברים שאני יינסה מנטלית - מעתה. אני באמת מרגיש שהגעתי לפיבוט פוינט - זה נראה לי כל כך אידיוטי להמשיך בצורה כזאת - אני לא יישתף עם זה פעולה עוד שנייה אחת.. האמת שזה כואב לי בעיקר מהבחינה הכספית - אני לא יכול להעביר לכם את זה בדיוק - אבל עבדתי מאוד מאוד קשה בשביל להצליח בבורסה - ולא קטפתי את הפירות בגלל שלא עשיתי את מה שאני יודע שאני צריך לעשות - והפירות האלה בוודאי שווים מעל ל140 אלף דולר.. ועצרתי לשנייה וראיתי שבהרבה תחומים זה ככה - ובעיקרון זאת בעייה גלובלית ואנשים מקבלים את זה בצורה כללית בכל אורחי החיים - ואני לא מוכן להמשיך עם זה יותר.
netanel22 מנותק   הגב עם ציטוט
ישן 28-01-11, 21:36   #4
ladybug
חבר פעיל

הסמל האישי שלladybug

עוסק ב:: גירבוץ
חדר כושר: לא זמין

זה הטבע שלנו אחי.עצלנות.וגם לקחת החלטות גרועות בחיים.אבל מאיפה שאתה נופל אתה צריך לצמוח
אם לא נטעה איך נלמד? אסור לך להתייאש ממה שקורה ולקבל את זה וללמוד ולהתפתח מזה.
אתה לא שונה מאף אחד במה שאתה אומר לכולנו קוראים את הדברים האלה ביום יום (חוץ מליפול בבורסה)
כל אחד והבעיות שלו תתמודד עם זה ויהיה טוב
ladybug מנותק   הגב עם ציטוט
תגובה