ישראלבודי
מתחייבים למחירים הזולים ביותר

חזור   ישראלבודי > ישראלבודי > תזונה ותוספים

תזונה ותוספים מה לאכול, מתי ולמה, תפריטים,אילו תוספי מזון מתאימים ועוד..

תגובה

הגדרות אשכול אפשרויות הצגת נושא
ישן 05-05-07, 13:35   #1
keen12
חבר פעיל

ברירת מחדל שאלה בקשר לתפריט..

אז ככה, אני מכין לעצמי תפריט כרגע, לפי חישוב שעשיתי בשיטה שנקראת harris-benedict equation חישבתי שהתחזוקה הקלורית היומית שלי היא בערך 2300 קלוריות, ככה שאני צריר תפריט של 2800 קלוריות כדי לעלות נקי..
לפי המדריך למסה באתר היחס של החלוקה צריך להיות בסביבות 55% פחמימות, 30% חלבון, 15% שומן לעליה במסה נקיה..
אבל, אני שוקל 65 קילו בערך, ולפי התפריט הזה, והחלוקה הזו יוצא לי לאכול 200 גרם(202.5 אם להיות מדוייק) חלבון ביום..
ואמורים לאכול בערך פי 2 ממשקל הגוף עד כמה שידוע לי.. שזה 130 גרם חלבון.. אז.. מה אני אמור לעשות?
keen12 מנותק   הגב עם ציטוט
ישן 05-05-07, 14:04   #2
sneori2
חבר פעיל

הסמל האישי שלsneori2

ציטוט:
פורסם במקור על ידי keen12
אז ככה, אני מכין לעצמי תפריט כרגע, לפי חישוב שעשיתי בשיטה שנקראת harris-benedict equation חישבתי שהתחזוקה הקלורית היומית שלי היא בערך 2300 קלוריות, ככה שאני צריר תפריט של 2800 קלוריות כדי לעלות נקי..
לפי המדריך למסה באתר היחס של החלוקה צריך להיות בסביבות 55% פחמימות, 30% חלבון, 15% שומן לעליה במסה נקיה..
אבל, אני שוקל 65 קילו בערך, ולפי התפריט הזה, והחלוקה הזו יוצא לי לאכול 200 גרם(202.5 אם להיות מדוייק) חלבון ביום..
ואמורים לאכול בערך פי 2 ממשקל הגוף עד כמה שידוע לי.. שזה 130 גרם חלבון.. אז.. מה אני אמור לעשות?
שמע אחי אתה צריך לאכול פי 1.8-2 גרם חלבון ממשל הגוף שלך שכמו שאמרתה מקודם אתה צריך 130 גרם חלבון בערך ליום.

תבנה לך תפריט מסודר ותעלה לאתר ואנשים יגיבו לך על זה מה אתה צריך להוסיף/להוריד וכאלה... קח תזמן ותבנה תפריט רציני ותעלה אחר כך.
sneori2 מנותק   הגב עם ציטוט
ישן 05-05-07, 14:18   #3
Moshe
Banned

תתחיל עם 1.8-2 גרם פר קילו אין צורך יותר היחסים הם לא מדוייקים , קודם קובעים פרופיל חלבון לאחר מכן פרופיל שומנים (מסה יחסית נקייה או לא) ואז מה שנשאר דוחפים לפחמימות ...
בכל מקרה החישוב שלך לא נראה ממש הגיוני להתחיל על 2800 קלוריות ב65 קילו קצת מוזר לי ..
תתחיל מ2300 שלושה - ארבעה שבועות , לאחר מכן תוסיף בהדרגה...(תוסיף רק אם אתה רואה שאתה לא עולה)
Moshe מנותק   הגב עם ציטוט
ישן 05-05-07, 14:20   #4
keen12
חבר פעיל

אחלה, כשאני יסיים עם התפריט אני יעלה אותו לפורום לקבל ביקורת..
תודה
keen12 מנותק   הגב עם ציטוט
תגובה