ישראלבודי
מתחייבים למחירים הזולים ביותר

חזור   ישראלבודי > ישראלבודי > תזונה ותוספים

תזונה ותוספים מה לאכול, מתי ולמה, תפריטים,אילו תוספי מזון מתאימים ועוד..

תגובה

הגדרות אשכול אפשרויות הצגת נושא
ישן 30-03-10, 21:27   #1
JuNiOr
חבר מתחיל

ברירת מחדל xenadrine extreme

אהלן אנשים,קניתי אתמול את התוסף תזונה הזה שהוא בעצם שורף שומן שעובד על איזה משהו בגוף.
אתמול כשחזרתי לקחתי אותו,ואחרי 10 דקות או 5 דקות הדופק שלי התחיל לעלות,ולא התאמנתי אתמול כי יש לי המון עבודות לבית ספר,גם היום לא התאמנתי מאותה סיבה אבל הבנתי שאני צריך לקחת אחד בבוקר.לפני שקניתי אותו ירדתי 20 קילו בטבעיות,אני מחפש משהו שידחוף אותי לסיום כבר כי אני רוצה גוף אחר.

עכשיו כמה שאלות שאני חייב תשובות כנות מאוד אנשים:
אני ממש רוצה לשרת חייל קרבי,אני לא רואה את עצמי ג'ובניק או תומך לחימה,זה הפחד הכי גדול שלי לא לשרת קרבי,ופה הבעיה:אני בן 16 וחצי ועומד לפני צו ראשון,עוד לא קיבלתי אותו אבל אני משער שאני תוך חצי שנה 7 חודשים אני מתייצב,ובודקים שם בדיקות דם ושתן+דופק ולחץ דם,ולפי ההרגשה שלי זה מאיץ לי את הדופק תוך 5 דקות הדופק שלי עולה.
עכשיו בבדיקות שתן אמור להיות משהו חריג?שונה?או בבדיקות דם?אני ממש מפחד מזה,אם אני לא אקח את זה 3 שבועות לפני הצו ראשון,או לא יודע כמה זמן שתגידו עד שהגוף יחזור לטבעיות שלו.

עוד שאלה:לקחתי את הכדור בבוקר ובהתחלה הוא לא השפיע עליי,ואז בערך ב6 התחלתי להרגיש כאילו אני לא מסוגל להיות יותר בבית ויצאתי לריצה,סחבתי ריצה של 2 קילומטר (חריג!) בלי עצירה אחת,זה אותו מסלול פשוט תמיד הייתי עושה עם עצירות.
עכשיו אני צריך לקחת 3 כדורים ביום?אני מפחד מהתוצאות,כאילו אמרו לי 1 בבוקר ו2 לפני אימון?

ועוד שאלה אחרונה:אם אני מתאמן בבוקר,כמה כדורים לקחת?חופש עכשיו אז אני מנצל את זה ללכת למכון ולהשקיע.

תודה רבה אנשים חג שמח,סליחה שחרפתי אני קצת מודאג מהסיפור הזה,פעם ראשונה שאני מכניס תוסף תזונה לגוף.
JuNiOr מנותק   הגב עם ציטוט
ישן 30-03-10, 22:13   #2
גל ציון-פור
דיאטן קליני וספורט

הסמל האישי שלגל ציון-פור

ציטוט:
פורסם במקור על ידי junior צפה בהודעה
אהלן אנשים,קניתי אתמול את התוסף תזונה הזה שהוא בעצם שורף שומן שעובד על איזה משהו בגוף.
אתמול כשחזרתי לקחתי אותו,ואחרי 10 דקות או 5 דקות הדופק שלי התחיל לעלות,ולא התאמנתי אתמול כי יש לי המון עבודות לבית ספר,גם היום לא התאמנתי מאותה סיבה אבל הבנתי שאני צריך לקחת אחד בבוקר.לפני שקניתי אותו ירדתי 20 קילו בטבעיות,אני מחפש משהו שידחוף אותי לסיום כבר כי אני רוצה גוף אחר.

עכשיו כמה שאלות שאני חייב תשובות כנות מאוד אנשים:
אני ממש רוצה לשרת חייל קרבי,אני לא רואה את עצמי ג'ובניק או תומך לחימה,זה הפחד הכי גדול שלי לא לשרת קרבי,ופה הבעיה:אני בן 16 וחצי ועומד לפני צו ראשון,עוד לא קיבלתי אותו אבל אני משער שאני תוך חצי שנה 7 חודשים אני מתייצב,ובודקים שם בדיקות דם ושתן+דופק ולחץ דם,ולפי ההרגשה שלי זה מאיץ לי את הדופק תוך 5 דקות הדופק שלי עולה.
עכשיו בבדיקות שתן אמור להיות משהו חריג?שונה?או בבדיקות דם?אני ממש מפחד מזה,אם אני לא אקח את זה 3 שבועות לפני הצו ראשון,או לא יודע כמה זמן שתגידו עד שהגוף יחזור לטבעיות שלו.

עוד שאלה:לקחתי את הכדור בבוקר ובהתחלה הוא לא השפיע עליי,ואז בערך ב6 התחלתי להרגיש כאילו אני לא מסוגל להיות יותר בבית ויצאתי לריצה,סחבתי ריצה של 2 קילומטר (חריג!) בלי עצירה אחת,זה אותו מסלול פשוט תמיד הייתי עושה עם עצירות.
עכשיו אני צריך לקחת 3 כדורים ביום?אני מפחד מהתוצאות,כאילו אמרו לי 1 בבוקר ו2 לפני אימון?

ועוד שאלה אחרונה:אם אני מתאמן בבוקר,כמה כדורים לקחת?חופש עכשיו אז אני מנצל את זה ללכת למכון ולהשקיע.

תודה רבה אנשים חג שמח,סליחה שחרפתי אני קצת מודאג מהסיפור הזה,פעם ראשונה שאני מכניס תוסף תזונה לגוף.
מטרתו של שורף השומן היא בעצם לתת 2 אפקטים לגוף:
1. הגברת העירנות והמרץ (בגלל הקפאין שמצוי בו) לגוף, דבר שמסייע להגביר את משך או עצימות האימון וזה מה שתיארת שחווית- לעתים זה מתבטא בעליית דופק וחום הגוף, יכול להיות כתוצאה מזה שאתה לא מורגל בשתיית קפה. אם אתה בריא ולא סובל מיתר לחץ דם או בעיות בלב, אין לך מה לדאוג.
2. ניוד חומצות השומן לשריפה בתא (בגלל הקפאין, ל-קרניטין וחומרים נוספים שמצויים במוצר).

אין לך מה לדאוג בבדיקות מכיוון שקסנדרין אקסטרים אושר ע"י משרד הבריאות למכירה בארץ והוא אינו מכיל חומרים אסורים.

כרגע, מכיוון שהכדור משפיע עליך טוב, תישאר עם מינון של 1 כדור בבוקר ו-1 כדור לפני האימון. בעוד כמה שבועות, כאשר תתחיל להרגיש ירידה בהשפעתו של הכדור, אתה יכול לקחת 2 כדורים לפני האימון ולהישאר עם כדור אחד בבוקר.

אם יש לך עוד שאלות אתה מוזמן לפנות אלי גם במייל האישי.
בברכה
גל ציון-פור
מדריך חד"כ מוסמך - מכון וינגייט

אחראי תחום תזונה בחברת ישראלבודי
ניתן לפנות אלי ישירות במייל
galzp@israelbody.org
או בפייסבוק
https://www.facebook.com/galzpdiet?ref=hl
גל ציון-פור מנותק   הגב עם ציטוט
ישן 27-08-10, 17:25   #3
GALED26
חבר מתחיל

ברירת מחדל אח

אח שלי תשלח לי למייל מאיפה קנית את זה אני גם רוצה
GALED26 מנותק   הגב עם ציטוט
ישן 30-08-10, 02:35   #4
maorzaradez
אלוף האלופים - חבר על

הסמל האישי שלmaorzaradez

חברים!
תזונה נכונה!!! זה הכי חשוב מהכל

maorzaradez@israelbody.org
maorzaradez מנותק   הגב עם ציטוט
ישן 30-08-10, 13:03   #5
daniel maron
חבר פעיל

בגלל זה אתה גומר 2 שקים של מאקרו פרו בחודש
חחח צודק הבחור מעליי קודם כל תזונה אחר כך אימונים אחר כך תוספים [ואחר כך בגיל המתאים דברים אחרים]
לא ככה?
daniel maron מנותק   הגב עם ציטוט
תגובה