ישראלבודי
מתחייבים למחירים הזולים ביותר

חזור   ישראלבודי > ישראלבודי > פיתוח גוף-כללי

פיתוח גוף-כללי בפורום זה יהיו שיחות בנושא פיתוח גוף שאינם נכללים בפורומים האחרים

תגובה

הגדרות אשכול אפשרויות הצגת נושא
ישן 27-08-07, 00:42   #1
- Idan -
חבר ותיק (מועמד לחבר VIP)

הסמל האישי של- Idan -

שלח הודעה דרך Yahoo אל - Idan -
המחשב שלי עושה לי צרות, אני צריך עזרה

נכון יש קטגוריות כאלה של תיקיות שאפשר להגדיר? מוזיקה, וידאו ותמונות. בעיקרון כל תיקייה שיוצרים אפשר לעשות לה Customize, אבל יש כאלה שמוגדרות מראש במערכת ההפעלה, כל ה- My Pictures, My Music וכו'. קיצר הכל התבלגן ואין לי מושג איך, כל התיקיות עכשיו מוגדרות כתיקיות של תמונות וגם הכוננים מוגדרים ככה, ואני לא יודע איך לשנות את זה כי כשעושים Properties לכונן אז אין שם אפשרות של Customize כמו לתיקייה רגילה, כנ"ל לגבי כל התיקיות של ה- MY bla bla bla...

זה לא קריטי אבל זה סתם מציק. העניין הקריטי היחידי שאני גם לא יכול לעשות Hide Folders בכוננים, אני לא רוצה שיכנסו לשם ויתחילו לגעת שם בהגדרות.

יש דרך לשנות את זה בחזרה? ניסיתי עם התוכנה Tuneup Utilities אבל אין שם אפשרות כזאת.

- Idan - מנותק   הגב עם ציטוט
ישן 27-08-07, 01:00   #2
BiG_BuG
חבר קדוש

הסמל האישי שלBiG_BuG

כללי:: מדמ"חניק..
חדר כושר: מרכז עלית- ת"א

ציטוט:
פורסם במקור על ידי - Idan -
נכון יש קטגוריות כאלה של תיקיות שאפשר להגדיר? מוזיקה, וידאו ותמונות. בעיקרון כל תיקייה שיוצרים אפשר לעשות לה Customize, אבל יש כאלה שמוגדרות מראש במערכת ההפעלה, כל ה- My Pictures, My Music וכו'. קיצר הכל התבלגן ואין לי מושג איך, כל התיקיות עכשיו מוגדרות כתיקיות של תמונות וגם הכוננים מוגדרים ככה, ואני לא יודע איך לשנות את זה כי כשעושים Properties לכונן אז אין שם אפשרות של Customize כמו לתיקייה רגילה, כנ"ל לגבי כל התיקיות של ה- MY bla bla bla...
לא כל כך הבנתי אבל נסה לפתוח את "המחשב שלי"
tools
folder options
view
reset all folders

זה לא קריטי אבל זה סתם מציק. העניין הקריטי היחידי שאני גם לא יכול לעשות Hide Folders בכוננים, אני לא רוצה שיכנסו לשם ויתחילו לגעת שם בהגדרות.
מה קורה בדיוק? כאילו כשאתה נכנס לproporties של תיקייה מסויימת ושם וי על hidden מה קורה אז ?

יש דרך לשנות את זה בחזרה? ניסיתי עם התוכנה Tuneup Utilities אבל אין שם אפשרות כזאת.

...
ישן 27-08-07, 01:14   #3
- Idan -
חבר ותיק (מועמד לחבר VIP)

הסמל האישי של- Idan -

שלח הודעה דרך Yahoo אל - Idan -

"Here I come to save the day!!!"

כשהמחשב שלך בצרה, BiG_BuG נחלץ לעזרה!

:):):):) איך אתה תמיד מציל אותי, תאמין לי אתה...

עשיתי Reset Folders והכל חזר לקדמותו.
הקטע של ההייד פולדר, התכוונתי כשאתה נכנס נגיד לכונן C, אז יש לך אפשרות להסתיר את כל הקצבים עם מסך כחול כזה שלא יראו אותם בכלל, אבל זה סידר את העניין הזה.

תודה!
- Idan - מנותק   הגב עם ציטוט
ישן 27-08-07, 01:17   #4
BiG_BuG
חבר קדוש

הסמל האישי שלBiG_BuG

כללי:: מדמ"חניק..
חדר כושר: מרכז עלית- ת"א

:emb2::emb3:

שמחתי לעזור D: