ישראלבודי
מתחייבים למחירים הזולים ביותר

חזור   ישראלבודי > ישראלבודי > פיתוח גוף-כללי

פיתוח גוף-כללי בפורום זה יהיו שיחות בנושא פיתוח גוף שאינם נכללים בפורומים האחרים

תגובה

הגדרות אשכול אפשרויות הצגת נושא
ישן 21-11-07, 22:50   #41
Dino Psaras
Banned

כללי:: יו הפנר מה זה מי אני
עוסק ב:: חייל בקרוב

ציטוט:
פורסם במקור על ידי speed
אווהווווו.. את זה שמעתי הרבה.. בוא אני ישבור לך מיתוס- אמונה, לא באה (וגם אני הופתעתי מזה כשאמרו לי) לומר: "יש משהוא שאני רואה לנכון שהוא הדבר הטוב התאורתי הנכון בעייני", אם אני ימצא (כי זה כתוב באיזה סםר של חבר על זה שקראתי, של הרב נויגרשל, אחד החזקים מומלץ! אם תפתח זה שבור לך את כל המיתוסים, פשוט הכללל), אלא אמונה היא הגדרה שמעל הידיעה, כלומר, לפי היהדות אמונה היא ידיעת הדבר ואז, באה האמונה השלמה בו! לא הפוךך!!!
אתה מבין מה אתה כותב בכלל?

אתה מאמין = "וואלה, אני מאמין שהוא קיים. אבל אין לי כל הוחכה לכך"..

אם הייתה הוכחה שהאלוקים שלך קיים, לא היה מדובר באמונה, אלא בעובדה, ואז לא היה צורך להאמין, כי היה מדובר בדבר מוחשי שקיים.

בנתיים, הכל סיפורים ואין לך כל הוחכה שהוא קיים, ברגע שתביא אחת כזאת, אני אשמח לעבוד אותו יחד איתך. עד אז, תחייה בבועה שלך.
Dino Psaras מנותק   הגב עם ציטוט
ישן 21-11-07, 22:51   #42
Dino Psaras
Banned

ציטוט:
פורסם במקור על ידי speed
צטט:
במקור פורסם על ידי speed
אם אני בא ואומר לך שראיתי עגל עם שלשה ראשים מי צריך להוכיח למי? הריי אני ראיתי שיש, אתה הזה שצריך להוכיח שאין,

אתה טועה חבוב, אתה זה שצריך להוכיח שיש, אי אפשר להוכיח משהו שהוא לא קיים.

אי אפשר להוכיח משהוא שלא קיים, אבל זה האחריות שלך ולא שלי, זה כבר לא ענייני אני ראיתי וזהו..אתה לא.. אתה הרוצה לראות.. לא אני..
הבנתי את הצניות שלך אבל אני אומר לך שאצלי נמצאת ההוכחה! (שיש בורא לעולם), אתה הזה שרוצה, לא תיקח? לא תיקח, בעיה שלך, לא שלי חביבי.. תיקח? אני מוכן לתת לך אותה
במקום לזיין את השכל תביא כבר את ההוכחה שהוא קיים. זה שדיימנת אותו באיזשהוא חלום רטוב לא מוכיח שהוא קיים.
ישן 21-11-07, 22:53   #43
speed
חבר פעיל

למה אני אמור להוכיח שלא ראית עגל עם שלושה ראשים?

אתה ראית? תביא הוכחה (אם אתה רוצה שיאמינו לך, כן?). לא הבאת? תחייה בבועה שלך.
__________--
זהו.. שאני לא ממש תריך שתאמין לי אתה מבין?
אתה רוצה תאמין אתה לא רוצה אל תאמין, התחלת את התגובות שלך במשהוא כמו "אני לא מבין את האלה שאומרים שהעולם נברא לפני 5767 שנים" (אמרת מספר אחר..סליחב אם לא התכוונת לזה), בתור חבר טוב לפורום, הגבתי לך והסברתי!(זה הסיבה מהתחלה שהגבתי, אם אתה מגיב על זה, אז בבקשה אני עוזר)
speed מנותק   הגב עם ציטוט
ישן 21-11-07, 22:54   #44
speed
חבר פעיל

צטט:
במקור פורסם על ידי speed
אווהווווו.. את זה שמעתי הרבה.. בוא אני ישבור לך מיתוס- אמונה, לא באה (וגם אני הופתעתי מזה כשאמרו לי) לומר: "יש משהוא שאני רואה לנכון שהוא הדבר הטוב התאורתי הנכון בעייני", אם אני ימצא (כי זה כתוב באיזה סםר של חבר על זה שקראתי, של הרב נויגרשל, אחד החזקים מומלץ! אם תפתח זה שבור לך את כל המיתוסים, פשוט הכללל), אלא אמונה היא הגדרה שמעל הידיעה, כלומר, לפי היהדות אמונה היא ידיעת הדבר ואז, באה האמונה השלמה בו! לא הפוךך!!!

אתה מבין מה אתה כותב בכלל?

אתה מאמין = "וואלה, אני מאמין שהוא קיים. אבל אין לי כל הוחכה לכך"..

אם הייתה הוכחה שהאלוקים שלך קיים, לא היה מדובר באמונה, אלא בעובדה, ואז לא היה צורך להאמין, כי היה מדובר בדבר מוחשי שקיים.

בנתיים, הכל סיפורים ואין לך כל הוחכה שהוא קיים, ברגע שתביא אחת כזאת, אני אשמח לעבוד אותו יחד איתך. עד אז, תחייה בבועה שלך.
____________--

מה לא מובן? שאמונה זה מעל הידיעה? זה נכון! אני גם הוכחתי לך את מה שרצית אם תקרא כמו שצריך- רק אל תתכחש!
ישן 21-11-07, 22:56   #45
Dino Psaras
Banned

ציטוט:
פורסם במקור על ידי speed
זהו.. שאני לא ממש תריך שתאמין לי אתה מבין?
אתה רוצה תאמין אתה לא רוצה אל תאמין, התחלת את התגובות שלך במשהוא כמו "אני לא מבין את האלה שאומרים שהעולם נברא לפני 5767 שנים" (אמרת מספר אחר..סליחב אם לא התכוונת לזה), בתור חבר טוב לפורום, הגבתי לך והסברתי!(זה הסיבה מהתחלה שהגבתי, אם אתה מגיב על זה, אז בבקשה אני עוזר)
כתבתי "איך אני שונא את אלו שבמבלבלים את המוח שהעולם קיים 5000 שנה בלי שאין להם כל הוחכה לכך", אתה מעוות את המילים שלי.

ובדיוק בגלל זה הדתיים מזיינים את השכל "תורה תורה אלוהים אלוהים". אחים שלי, אין לכם כל הוכחה שהוא קיים- תחיו בבועה שלכם לבד בלי לבלבל את המוח יותר מדי.
ישן 21-11-07, 22:57   #46
slim shady
חבר ותיק (מועמד לחבר VIP)

הסמל האישי שלslim shady

שלח הודעה דרך MSN אל slim shady

ציטוט:
פורסם במקור על ידי Recoba
במקום לזיין את השכל תביא כבר את ההוכחה שהוא קיים. זה שדיימנת אותו באיזשהוא חלום רטוב לא מוכיח שהוא קיים.
חחחחחחחח כולי בבלבלות ממך... אז אתה מאמין בהשם או לא?
בכל מקרה אין הוכחות חוץ מסיפורי התורה... זה דברים שעברו מאב לבן...
אנחנו חיים ומאמינים שנוצרנו ע"י השם לפני 5000 שנה... אתה טוען שאנחנו תוצאה אבולוציונית של הקוף אני טוען שלא... גם אתה לא יכול להוכיח ב-100 אחוז שהאדם הוא תוצאה של קוף או WE..
slim shady מנותק   הגב עם ציטוט
ישן 21-11-07, 22:57   #47
Dino Psaras
Banned

ציטוט:
פורסם במקור על ידי speed
מה לא מובן? שאמונה זה מעל הידיעה? זה נכון! אני גם הוכחתי לך את מה שרצית אם תקרא כמו שצריך- רק אל תתכחש!
אמונה = מאמין אך אין הוכחה. כי אם יש, אין כבר צורך באמונה.

למה אני מתכחש בדיוק? זה אתה שמתערבב בסיפורים של עצמך.

אני מחכה להוכחה שה"אלוהים" שלך קיים.
ישן 21-11-07, 22:58   #48
- Idan -

הסמל האישי של- Idan -

שלח הודעה דרך Yahoo אל - Idan -

ציטוט:
פורסם במקור על ידי ///Efi///
1. הרבה חכמים בתורה מאמינים היום ש7 ימי בריאה זה בעצם 7 תקופות שונות שקדמו להיווצרות האדם!

2. מה גם שכמו ה' שהוא ברא את האדם הוא לא ברא אותו תינוק, הוא ברא אדם בוגר, אותו דבר אם היקום/ השמש/ כדור הארץ, הוא בנה אותם בני מילירדי שנים!

3. ולכל האטאיסיטים יש לי שאלה קטנה אליכם, איך אתם יכולים להיסתובב בעולם, לישון בלילה כשאתם מאמינים בלב שלם שאין כלום אחרי המוות. מבאס ת'תחת לא?
מספרתי את ההודעה שלך כדי שיהיה יותר נוח לענות.

1. זה יפה שהם "מאמינים", אבל על סמך מה בדיוק הם החליטו את זה? מה גרם להם פתאום לשנות את דעתם? הרי המקור היחיד שלהם זה התורה, עפ"י מה שהם מאמינים, מה שכתוב בתורה - זה מה שהיה. התורה לא משתנה, מה שכתוב בה לא משתנה, אז למה שהפרשנות תשתנה? זאת בדיוק הבעיה בתורה, יש בה הרבה סתירות, הרבנים משנים את הפרשנות עפ"י מה שנראה להם.

2. אם כבר אתה עושה אלגוריה כזאת (הרי לא כתוב בשום מקום שאלוהים ברא את העולם בן מליארדי שנים, זאת רק פרשנות שלך), אז כמו שישנם 6 מליארד (או לא יודע כמה) בני אדם בעולם שכולם נולדו כדרך טבע, כך ישנם מליארדי כוכבים ביקום שנולדו בדיוק כמו בני אדם (כלומר התחילו מאבק כוכבים או משהו דומה, אני לא חזק באסטרונומיה), ואם כוכבים אחרים יכלו להיווצר בדרך זאת, אז אנחנו שוב חוזרים לכדור הארץ ומגלים שאין סיבה שאף הוא לא נוצר בדרך זו.

3. מבאס ת'תחת חבל על הזמן. מוות זה אחד הדברים שאני הכי פוחד מהם מהסיבה הזאת, אבל במשפט הזה אתה רק מוכיח שהאמונה בחיים אחרי המוות זה סיפור בדיה כדי לברוח מהמציאות הקשה.

ציטוט:
אי אפשר להוכיח משהוא שלא קיים, אבל זה האחריות שלך ולא שלי, זה כבר לא ענייני אני ראיתי וזהו..אתה לא.. אתה הרוצה לראות.. לא אני..
הבנתי את הצניות שלך
קודם כל אני ממש לא הייתי ציני, אני התכוונתי שאי אפשר להוכיח את ה- "אין". אם אני אומר לך שראיתי פיות בקוטב הדרומי, ונגיד בצורה היפוטתית לחלוטין, שיש פיות בקוטב הדרומי, אתה פשוט לא יכול להוכיח לי שאין. אני אולי יכול להוכיח לך שיש אם אני אצליח לתפוס אחת ולהביא לך. דבר שני, מבחן המציאות מראה לנו שהרבנים הם אלה שמנסים להחזיר בתשובה ולא החילונים הם אלה שמנסים להחזיר בשאלה. הדתיים הם אלה שכופים את הדת ולא ההפך.
ישן 21-11-07, 22:59   #49
speed
חבר פעיל

עכשיו אנחנו גם נמצאים מקום של, אתה לא רוצהב לקבל את ההוכחה, אם תרצה, תקבל אם לא.. לא... זבש"ך!

הריי מה שנתת לי זה תאוריה של מדען, מה שאני נותן לך זה הפרחת התאוריה, כולל ההסבר של העולם ביחד! יותר מזה?
(יותר נכןו מהפרחת התאוריה, המקום שהאמונה נמצאת, אין כאן סתירה שהעולם לא נברא מפיצוץ, רק מי יצר את הפיצוץ, בנקודה האחרונה של תאורית הפיצוץ אני מכניס את המצאות הבורא שבתאורי ההנ"ל היא לא רק לא הגיונית, היא גם קצת.. לא מובנת למדען עצמו.. זה בעיה-)
ישן 21-11-07, 23:00   #50
Logout
מה חברה שלך עושה איתך?!- חבר יהלום

ציטוט:
פורסם במקור על ידי - Idan -
מספרתי את ההודעה שלך כדי שיהיה יותר נוח לענות.

1. זה יפה שהם "מאמינים", אבל על סמך מה בדיוק הם החליטו את זה? מה גרם להם פתאום לשנות את דעתם? הרי המקור היחיד שלהם זה התורה, עפ"י מה שהם מאמינים, מה שכתוב בתורה - זה מה שהיה. התורה לא משתנה, מה שכתוב בה לא משתנה, אז למה שהפרשנות תשתנה? זאת בדיוק הבעיה בתורה, יש בה הרבה סתירות, הרבנים משנים את הפרשנות עפ"י מה שנראה להם.

2. אם כבר אתה עושה אלגוריה כזאת (הרי לא כתוב בשום מקום שאלוהים ברא את העולם בן מליארדי שנים, זאת רק פרשנות שלך), אז כמו שישנם 6 מליארד (או לא יודע כמה) בני אדם בעולם שכולם נולדו כדרך טבע, כך ישנם מליארדי כוכבים ביקום שנולדו בדיוק כמו בני אדם (כלומר התחילו מאבק כוכבים או משהו דומה, אני לא חזק באסטרונומיה), ואם כוכבים אחרים יכלו להיווצר בדרך זאת, אז אנחנו שוב חוזרים לכדור הארץ ומגלים שאין סיבה שאף הוא לא נוצר בדרך זו.

3. מבאס ת'תחת חבל על הזמן. מוות זה אחד הדברים שאני הכי פוחד מהם מהסיבה הזאת, אבל במשפט הזה אתה רק מוכיח שהאמונה בחיים אחרי המוות זה סיפור בדיה כדי לברוח מהמציאות הקשה.

קודם כל אני ממש לא הייתי ציני, אני התכוונתי שאי אפשר להוכיח את ה- "אין". אם אני אומר לך שראיתי פיות בקוטב הדרומי, ונגיד בצורה היפוטתית לחלוטין, שיש פיות בקוטב הדרומי, אתה פשוט לא יכול להוכיח לי שאין. אני אולי יכול להוכיח לך שיש אם אני אצליח לתפוס אחת ולהביא לך. דבר שני, מבחן המציאות מראה לנו שהרבנים הם אלה שמנסים להחזיר בתשובה ולא החילונים הם אלה שמנסים להחזיר בשאלה. הדתיים הם אלה שכופים את הדת ולא ההפך.
אין לך מושג עד כמה!
+1
אל תנסו להגיד שלא
Logout מנותק   הגב עם ציטוט
ישן 21-11-07, 23:01   #51
Dino Psaras
Banned

ציטוט:
פורסם במקור על ידי slim shady
חחחחחחחח כולי בבלבלות ממך... אז אתה מאמין בהשם או לא?
בכל מקרה אין הוכחות חוץ מסיפורי התורה... זה דברים שעברו מאב לבן...
אנחנו חיים ומאמינים שנוצרנו ע"י השם לפני 5000 שנה... אתה טוען שאנחנו תוצאה אבולוציונית של הקוף אני טוען שלא... גם אתה לא יכול להוכיח ב-100 אחוז שהאדם הוא תוצאה של קוף או WE..
אני לא מאמין. אני אמרתי ככה:

זו עובדה שהעולם קיים מיליוני שנים, ואני שונא את אלו שבאים ומבלבלים את המוח שהעולם קיים רק 5000 שנה. העניין הוא שגם אלו שמאמינים בה' צריכים להבין שהעולם קיים הרבה יותר מכך, ולא מדובר בסיפורי אגדות, זו עובדה מוחכת, וחיזוק לכך (מבחינתכם כדתיים) אמור להיות המשפט שהבאת בסגנון שה' החריב ובנה עולמות.
ישן 21-11-07, 23:03   #52
Logout

ציטוט:
פורסם במקור על ידי speed
עכשיו אנחנו גם נמצאים מקום של, אתה לא רוצהב לקבל את ההוכחה, אם תרצה, תקבל אם לא.. לא... זבש"ך!

הריי מה שנתת לי זה תאוריה של מדען, מה שאני נותן לך זה הפרחת התאוריה, כולל ההסבר של העולם ביחד! יותר מזה?
(יותר נכןו מהפרחת התאוריה, המקום שהאמונה נמצאת, אין כאן סתירה שהעולם לא נברא מפיצוץ, רק מי יצר את הפיצוץ, בנקודה האחרונה של תאורית הפיצוץ אני מכניס את המצאות הבורא שבתאורי ההנ"ל היא לא רק לא הגיונית, היא גם קצת.. לא מובנת למדען עצמו.. זה בעיה-)
????????????????????????????
יודע מה...רוצה אני אפוצץ לך את האמונה...כך קבל אמונה שלי... היקום ניברא על ידי...מה תגיד על זה? אני מאמין בזה...וזה מפוצץ לך את הבועה...חלאס עם השטיות..

מה זה אתה מביא לי הפרחה של תאוריה...אתה בעצמך מביא איזה אגדה....עדיף כבר להאמין בשילגיה..זה יותר מעניין, אם תביא הוכחות זה באמת יפוצץ את התאוריה..עד אז.... האמונה שלי בגיונית באותה רמה..שאני בראתי את היקום..
ישן 21-11-07, 23:04   #53
Dino Psaras
Banned

ציטוט:
פורסם במקור על ידי speed

1. זו עובדה מוחכת וקיימת שהעולם קיים מיליוני אם לא מיליארדי שנים.
2. את מה הפרחת פה בדיוק?

עידן
ישן 21-11-07, 23:08   #54
speed
חבר פעיל

אתה יודע מה.. בוא נעשה כך..(כתתבתי לך את ההוכחה לפיצוץ בהתחלה אבל חשבתי שזה היה קשור לזה יכול להיות שכן יכול להיות שלא בוא נראה..)
הריי העולם היה צריך להתחיל ממשהוא לא? יותר מהעולם הכוונה ליקום, איך היקום נברא? התחיל? (בוא לאט לאט ונראה)
ישן 21-11-07, 23:09   #55
slim shady

הסמל האישי שלslim shady

שלח הודעה דרך MSN אל slim shady

ציטוט:
פורסם במקור על ידי Recoba

זו עובדה שהעולם קיים מיליוני שנים, ואני שונא את אלו שבאים ומבלבלים את המוח שהעולם קיים רק 5000 שנה. העניין הוא שגם אלו שמאמינים בה' צריכים להבין שהעולם קיים הרבה יותר מכך, ולא מדובר בסיפורי אגדות, זו עובדה מוחכת, וחיזוק לכך (מבחינתכם כדתיים) אמור להיות המשפט שהבאת בסגנון שה' החריב ובנה עולמות.
מה ההבדל בייננו?
שניינו מאמינים שהעולם קים כבר מיליוני שנים? כן
שניינו מאמינים שהיו מינים מסויימים שנכחדו? כן
שניינו מאמינים שהעולם נוצר איכשהו (מפץ גדול או לא) לפני הרבה מאד זמן? כן
ההבדל היחיד הוא שאתה מאמין שהטבע או תהליך האבולוציה או פגיעת מטאור שינו פה דברים על הכדור ואנחנו מאמינים שהאל משנה את זה.. אתה יכול להוכיח שהאל לא יצא את חוקי הפיסיקה? את הטבע? אני לא יכול להוכיח שאנחנו לא תוצאה של שינויי אבולוציוני של מין קוף- אדם מלפםני מיליוני שנים... בשורה התחתונה איין טעם לוויכוח הזה בפעם המיליון תאמין מה שאתה רוצה ותעשה מה בראש שלך אבל בחייאת אבוייה לפחות אל תלכלך על אנשים שדעתם שונה משלך... זה לא מוציא אותך חכם יותר..

אין לי כוח לנהל את הוויכוח הזה עוד פעם ודיי מיציתי אז סלאמת לכם...
slim shady מנותק   הגב עם ציטוט
ישן 21-11-07, 23:10   #56
Logout

ציטוט:
פורסם במקור על ידי speed
אתה יודע מה.. בוא נעשה כך..
הריי העולם היה צריך להתחיל ממשהוא לא? יותר מהעולם הכוונה ליום, איך היקום נברא? התחיל? (בוא לאט לאט ונראה)
יש דברים שהאדם לא יודע...יש המון דברים...כמו אם אנחנו לבד ביקום או לא, המון דברים..אז בישביל "לחשוב שיש פיתרון" המציאו את התורה וככה זה מסביר הרבה דברים....זה לא הופך את זה לנכון..
ישן 21-11-07, 23:12   #57
Dino Psaras
Banned

ציטוט:
פורסם במקור על ידי slim shady
מה ההבדל בייננו?
ההבדל היחיד הוא שאתה מאמין שהטבע או תהליך האבולוציה או פגיעת מטאור שינו פה דברים על הכדור ואנחנו מאמינים שהאל משנה את זה.. אתה יכול להוכיח שהאל לא יצא את חוקי הפיסיקה? את הטבע? אני לא יכול להוכיח שאנחנו לא תוצאה של שינויי אבולוציוני של מין קוף- אדם מלפםני מיליוני שנים... בשורה התחתונה איין טעם לוויכוח הזה בפעם המיליון תאמין מה שאתה רוצה ותעשה מה בראש שלך אבל בחייאת אבוייה לפחות אל תלכלך על אנשים שדעתם שונה משלך... זה לא מוציא אותך חכם יותר..

אין לי כוח לנהל את הוויכוח הזה עוד פעם ודיי מיציתי אז סלאמת לכם...
אני לא מאמין בכלום. תיאוריית המפצץ הגדול היא הכי מקובלת, הכי ריאלית והכי קרובה למציאות ולמחקרי המדע, אם כי גם לה אין הוחכה ברורה לחלוטין.
ישן 21-11-07, 23:12   #58
speed
חבר פעיל

במקור פורסם על ידי Recoba

מה ההבדל בייננו?

ריספקט!
(למרות שיש כמה דברים שאפשר להוכיח לו אם הוא רוצה אבל.. נראה לי שהוא -לא רוצה-, אם כן אז בשמחה, אם לא.. זבש"ך..)
ישן 21-11-07, 23:14   #59
פינגווין
אזהרה אחרונה-קללות ושפה לא נאותה

הסמל האישי שלפינגווין

כן והמדענים גם יכולים ליצור בן אדם

משוחרר!

Manchester United
Manchester United
ManchesterUnited
Manchester United
Manchester United

פינגווין מנותק   הגב עם ציטוט
ישן 21-11-07, 23:15   #60
Dino Psaras
Banned

אתה ממש קשה קליטה אה שיידי?

לא ליכלכתי על הדתיים (אנשים הזויים בפני עצמם שמאמינים בדבר שאין כל הוחכה לכך שהוא קיים), אלא על האידיוטים שבאים וזועקים ש-,העולם קיים רק 5000 שנה ולכן המחקר והמדע והכל שווה לתחת". רק מה שהם לא יודעים זה שאפילו ה"תורה" אוי אוי שלהם כותבת במפורש שהיו כאן דברים לפני ש"ה' ברא עולם חדש לפני 5000 שנה".
תגובה