ישראלבודי
מתחייבים למחירים הזולים ביותר

חזור   ישראלבודי > ישראלבודי > פיתוח גוף-כללי

פיתוח גוף-כללי בפורום זה יהיו שיחות בנושא פיתוח גוף שאינם נכללים בפורומים האחרים

תגובה

הגדרות אשכול אפשרויות הצגת נושא
ישן 06-06-07, 18:23   #21
P-a-n-1-c
Banned

עוסק ב:: חייל בסדיר, מילואימניק בטיב טעם.

ציטוט:
פורסם במקור על ידי OMRI-TURBO
איזה שטויות אתה מדבר, מה זה מקצוע הומני? יש מדעי הטבע ומדעי החברה.
לא כל התפקידים בעולם הם מדען טבע/רופא או עורך דין אתה יודע..
מדע החברה כולל את כל התחומים שמרכיבים את החברה שאתה חי בה. מפסיכולוגיה ותחומים בסוציולוגיה, למדע המדינה/שלטונות/ מנהל ורשויות/פוליטקה/משרדים ממשלתיים וציבוריים,משרדים כמו משרד החוץ והבטחון לכל מה שקשור לחינוך , לתקשורת, עד לכלכלה/חשבונאות/מנהל עסקים. הסברתי לך שאני עושה תואר משולב, ויש לי את כל האפשרויות פתוחות לתואר שני אני לא מוגבל בהיסטוריה שזה חצי מהתואר.
דיברתי על מקצועות כמו היסטוריה, יחב"ל, מדעי המדינה. בהם באמת קשה למצוא עבודה.
P-a-n-1-c מנותק   הגב עם ציטוט
ישן 06-06-07, 18:26   #22
OMRI-TURBO
מנהל ראשי

ציטוט:
פורסם במקור על ידי P-a-n-1-c
דיברתי על מקצועות כמו היסטוריה, יחב"ל, מדעי המדינה. בהם באמת קשה למצוא עבודה.
אמרת מקצוע הומני, הסברתי לך שמדעי החברה זה לא נחשב הומני/מדע רוח, כמו ספרות/מוסיקה פילוסופיה וכו'.
דווקא בקשר למדע המדינה גם הסברתי לך את כל התחומים שקשורים לנושא, כל מדינה בעולם בין היתר המדינה שלך מורכבת מאותם גורמים שיוצרים את החברה, כאן ניכנסים כל התחומים של מדע המדינה שזהו מקצוע מאוד מגוון. זה לא כולל רק את הממשלה עצמה זה כולל את כל המשרדים והרשויות שמרכיבים את המדינה בכל מקום, זה תחום עצום.
ישן 06-06-07, 18:30   #23
- Idan -
חבר ותיק (מועמד לחבר VIP)

הסמל האישי של- Idan -

שלח הודעה דרך Yahoo אל - Idan -

ציטוט:
פורסם במקור על ידי OMRI-TURBO
עידן אתה עדיין צריך עזרה בקשר לויקינגים?
אם בא לך לכתוב ככה בקצרה על הויקינגים, אפילו אם זה ידע אישי שלך, זה יעזור לי מאוד!

אני מניח שאני אשיג ממישהו סיכומים, אבל אתה יודע איך זה, בלי רקע מקדים זה קצת קשה להיכנס לאווירה, אז אפילו רקע קצר יעזור לי יותר להתחבר. אני בכלל לא יודע מה זה ויקינג. כלומר אני יודע מקריקטורות וכאלה, אבל תאכלס מאיפה הם הגיעו, במה הם מאמינים וכל מה שמסביב - אין לי מושג. אחרי שאני אדע את זה, אני מניח שיהיה לי יותר קל ללמוד איך הם הפכו משודדים לסוחרים.

תודה!
- Idan - מנותק   הגב עם ציטוט
ישן 06-06-07, 19:09   #24
OMRI-TURBO
מנהל ראשי

ציטוט:
פורסם במקור על ידי - Idan -
אם בא לך לכתוב ככה בקצרה על הויקינגים, אפילו אם זה ידע אישי שלך, זה יעזור לי מאוד!

אני מניח שאני אשיג ממישהו סיכומים, אבל אתה יודע איך זה, בלי רקע מקדים זה קצת קשה להיכנס לאווירה, אז אפילו רקע קצר יעזור לי יותר להתחבר. אני בכלל לא יודע מה זה ויקינג. כלומר אני יודע מקריקטורות וכאלה, אבל תאכלס מאיפה הם הגיעו, במה הם מאמינים וכל מה שמסביב - אין לי מושג. אחרי שאני אדע את זה, אני מניח שיהיה לי יותר קל ללמוד איך הם הפכו משודדים לסוחרים.

תודה!
לא הבנתי באיזה מסגרת אתה נבחן ובאיזה מקצוע ששואלים שם על ויקינגים? תגיד לי, אולי אני יעשה תואר בויקיניגולוגיה חחח
בכל אופן בכמה משפטים, מדובר בשבטים צפון גרמנים(נורדים) שהיו פאגנים באמונתם ויש להם מיתולוגיה נפלאה שהרבה בפורום אוהבים(אני,גיימר,נייטוולף למשל).

מה זה שבטים גרמניים? (ויקיפדיה)
שבטים גרמאניים (גרמנית: Germanen) הוא מונח המתייחס לשבטים שישבו באירופה ובמיוחד בדרום סקנדינביה ובצפון-מערב גרמניה של היום והובחנו כישות מובחנת מבחינה אתנית ולשונית כבר החל מ-1000-500 לפנה"ס. צאצאיהם היום הם העמים היושבים במדינות כגון גרמניה, אוסטריה, שווייץ, שבדיה, דנמרק, נורבגיה, הולנד,

לאומים ממוצא גרמאניהדת שלהם והמיתולוגיה הנורדית המפורסמת:
http://he.wikipedia.org/wiki/%D7%9E%...93%D7%99%D7%AA

הויקינגים התפשטו מצפון אירופה לבריטניה(שם התאחדו עם שבטים גרמניים אחרים כמו הסקסונים והאנגלים שפלשו במאה החמישית לספירה הנוצרית) פלשו גם לצפון צרפת ובגלל זה האיזור נקרא נורמנדי(זאת אומרת "אנשי הצפון") גילו ויישבו את איסלנד וגרינלנד, ולאחר מכן גילו את אמריקה כ- 400 שנה לפני קולומבוס(הויקינג המפורסם לייף אריקסון בנו של אריק האדום)
http://en.wikipedia.org/wiki/Leif_Ericson
בין היתר פלשו למזרח אירופה וקיימו מסחר עם שבטים ערביים במזרח התיכון ואסיה. יש על זה סרט מפורסם טוב מאוד, שנקרא "הלוחם ה-13 " אם אתה מכיר. בכל אופן, בתחילת דרכם הם היו לוחמים אכזריים שהטילו אימה על כל אירופה,בעצם השודדי ים הקדומים. הם היו פושטים על המדינות מחופי הים בעזרת הספינות המתקדמות שלהם. בכל אופן בתחילת המאה ה-11 הנצרות הגיע לסקנדינביה וכתוצאה מההתנצרות של השבטים האלו הם הפכו תוך זמן למדינות המפותחות בעולם(מערב אירופה וסקנדינביה).

מידע כולל עם פירוט:
http://www.bbc.co.uk/history/ancient/vikings/
http://www.cdli.ca/CITE/vikings.htm

קצת "אווירה" בשבילך.

ישן 06-06-07, 19:54   #25
- Idan -

הסמל האישי של- Idan -

חחח תודה.

אני עושה מכינה קדם אקדמאית, על הויקינגים אנחנו כמובן לומדים בשיעור היסטוריה, רק שזה היסטוריה קצת שונה ממה שלומדים בתיכון. בתיכון לומדים על מלחמות העולם, הסיבות, התוצאות, גורמים וכל מה שמסביב, כאן אנחנו לומדים על המשטר הפאודלי, התפתחות המסחר בימי הביניים (הויקינגים נלמדים כחלק מהנושא הזה), הנצרות והאימפריה הרומית, מסעות הצלב וכו'.
ישן 06-06-07, 20:09   #26
Bullet
חבר VIP - חבר יהלום

הסמל האישי שלBullet

עידן, אתה עושה מכינה כדי ללמוד איזה תואר?
סינטרקס
סיינטרקס
Bullet מנותק   הגב עם ציטוט
ישן 06-06-07, 22:00   #27
OMRI-TURBO
מנהל ראשי

ציטוט:
חחח תודה.

אני עושה מכינה קדם אקדמאית, על הויקינגים אנחנו כמובן לומדים בשיעור היסטוריה, רק שזה היסטוריה קצת שונה ממה שלומדים בתיכון. בתיכון לומדים על מלחמות העולם, הסיבות, התוצאות, גורמים וכל מה שמסביב, כאן אנחנו לומדים על המשטר הפאודלי, התפתחות המסחר בימי הביניים (הויקינגים נלמדים כחלק מהנושא הזה), הנצרות והאימפריה הרומית, מסעות הצלב וכו'.
נשמע ממש מעניין. מזה בדיוק מכינה קדם אקדמאית אבל?
ישן 06-06-07, 22:14   #28
- Idan -

הסמל האישי של- Idan -

ציטוט:
פורסם במקור על ידי Bullet
עידן, אתה עושה מכינה כדי ללמוד איזה תואר?
כרגע יש לי כיוון, וזה ללכת ללמוד מדעי התזונה. אבל בוא נגיד ככה, כשנרשמתי למכינה, לא היה לי שום כיוון. כלום. פשוט התחרפנתי בבית והייתי צמא לקצת ידע, מה גם שכמובן אני חייב תעודה להמשך לימודים (יש לי רק בגרות חלקית).

ציטוט:
נשמע ממש מעניין. מזה בדיוק מכינה קדם אקדמאית אבל?
המכינה בעיקרון באה להחליף את תעודת הבגרות או לשפר את הציונים כדי להתקבל לפקולטה הרצויה. היתרון במכינה לעומת השלמת בגרויות, שבדרך כלל המכינה במוסד אליה היא שייכת, כוללת את המקצועות בו מוסד הלימודים מתעסק. למשל באוניברסיטת חיפה רוב הפקולטות קשורות למדעי החברה, מדעי הרוח, פסיכולוגיה... ולכן המכינה מתמקדת במקצועות האלה בנוסף ללימוד כתיבה אקדמית שזה אמור להכין אותך לקראת לימודים אקדמיים. יש גם לימודי כלכלה ומשפטים באוניברסיטה ולכן יש גם מקצועות בחירה (כלכלה, כלכלה ומשפטים ביחד, פסיכולוגיה, פסיכופיזיולוגיה ואנתרופולגיה).

בטכניון למשל המכינה כוללת רק פיזיקה, מתמטיקה, אנגלית וכתיבה אקדמית. כי בשביל ללמוד בטכניון אתה לא צריך הרי לדעת היסטוריה, אז הלימודים מצטמצמים למקצועות הרלוונטיים.
ישן 06-06-07, 22:33   #29
OMRI-TURBO
מנהל ראשי

ציטוט:
כרגע יש לי כיוון, וזה ללכת ללמוד מדעי התזונה. אבל בוא נגיד ככה, כשנרשמתי למכינה, לא היה לי שום כיוון. כלום. פשוט התחרפנתי בבית והייתי צמא לקצת ידע, מה גם שכמובן אני חייב תעודה להמשך לימודים (יש לי רק בגרות חלקית).

המכינה בעיקרון באה להחליף את תעודת הבגרות או לשפר את הציונים כדי להתקבל לפקולטה הרצויה. היתרון במכינה לעומת השלמת בגרויות, שבדרך כלל המכינה במוסד אליה היא שייכת, כוללת את המקצועות בו מוסד הלימודים מתעסק. למשל באוניברסיטת חיפה רוב הפקולטות קשורות למדעי החברה, מדעי הרוח, פסיכולוגיה... ולכן המכינה מתמקדת במקצועות האלה בנוסף ללימוד כתיבה אקדמית שזה אמור להכין אותך לקראת לימודים אקדמיים. יש גם לימודי כלכלה ומשפטים באוניברסיטה ולכן יש גם מקצועות בחירה (כלכלה, כלכלה ומשפטים ביחד, פסיכולוגיה, פסיכופיזיולוגיה ואנתרופולגיה).

בטכניון למשל המכינה כוללת רק פיזיקה, מתמטיקה, אנגלית וכתיבה אקדמית. כי בשביל ללמוד בטכניון אתה לא צריך הרי לדעת היסטוריה, אז הלימודים מצטמצמים למקצועות הרלוונטיים.
אבל זה סתם בולשיט זה לא בעיה לעבור כי זה רמה תיכונית, אין מצב שלא תעבור את זה.
תגובה