ישראלבודי
מתחייבים למחירים הזולים ביותר

חזור   ישראלבודי > ישראלבודי > פיתוח גוף-כללי

פיתוח גוף-כללי בפורום זה יהיו שיחות בנושא פיתוח גוף שאינם נכללים בפורומים האחרים

תגובה

הגדרות אשכול אפשרויות הצגת נושא
ישן 05-06-08, 13:58   #61
VoRteX
חבר פעיל

אחרי התצוגה המזוויעה של ספרד אתמול, ניתן להגיד כמעט בביטחון מוחלט שאין לה שום סיכוי לזכות, ואני בספק אם בכלל הם יעברו את שלב הבתים.
VoRteX מנותק   הגב עם ציטוט
ישן 05-06-08, 14:17   #62
TheGift
חבר פעיל

ציטוט:
פורסם במקור על ידי VoRteX
אחרי התצוגה המזוויעה של ספרד אתמול, ניתן להגיד כמעט בביטחון מוחלט שאין לה שום סיכוי לזכות, ואני בספק אם בכלל הם יעברו את שלב הבתים.
כן, ע"פ משחק ידידות הגעת למסקנה שנבחרת שמשחקים בה טורס, אינייסטה, ויאה, ססק, ראמוס, קסייקס, פויול, שאבי, סילבה גויזה וכו', לא תעבור את שלב הבתים. גאון כדורגל אתה.. תסתכל על השמות לפני שאתה מזיין את המוח, כמעט כולם כוכבים בקבוצות הטובות בעולם.

ספרד היתה הנבחרת המרשימה ביותר באירופה בשנה האחרונה, כמסתכלים בעיקר על משחקי המק' (הבית שלה היה די קשה)
TheGift מנותק   הגב עם ציטוט
ישן 05-06-08, 18:52   #63
eminemfan
IsraelBody VIP - חבר יהלום

הסמל האישי שלeminemfan

כללי:: אלי בן עזרי
שלח הודעה דרך ICQ אל eminemfan שלח הודעה דרך MSN אל eminemfan

ציטוט:
פורסם במקור על ידי wrestler5
בוז'אן בעצמו ביקש שלא להיות בסגל, הוא כביכול עייף מכל העונה.

וההימור שלי? צרפת לוקחת..
כזה צעיר ומוכשר וכזה טיפש! לשחק בכזה טורניר זה זכות אדירה! ומי שבכלל מטיל ספק ועושה טובה שהוא ישתתף לא מגיע לו בכלל-זידאן לדוגמא במונדיאל 2002 היה פצוע ועייף וגמור אבל בא עדיין למשחק מול דנמרק מה שלא עזר וצרפת נפלה מה זה חזק.

עייף? :):):):) עוד לא קרע זוג נעליים.זידאן שעבר עונות מתישות באיטליה וספרד בא לכל טורניר 98,2000,2002,2004,2006 בשיא החשק ובשיא המוטיבציה אף על פי שהיה סחוט-אוופא אפילו באה לקראת השחקנים וצמצמה את שלב הבתים בליגת האלופות לשלב אחד ולא לשתיים כדי שיהיה פחות עומס-אבל אין ספק שצריך להפחית מעומס בליגות כי מלא שחקנים נפצעים וזה חבל.
ישן 05-06-08, 19:16   #64
VoRteX
חבר פעיל

ציטוט:
פורסם במקור על ידי lee123
כן, ע"פ משחק ידידות הגעת למסקנה שנבחרת שמשחקים בה טורס, אינייסטה, ויאה, ססק, ראמוס, קסייקס, פויול, שאבי, סילבה גויזה וכו', לא תעבור את שלב הבתים. גאון כדורגל אתה.. תסתכל על השמות לפני שאתה מזיין את המוח, כמעט כולם כוכבים בקבוצות הטובות בעולם.

ספרד היתה הנבחרת המרשימה ביותר באירופה בשנה האחרונה, כמסתכלים בעיקר על משחקי המק' (הבית שלה היה די קשה)
אולי אני לא גאון כדורגל, אבל לפחות אני לא קובע את גדולתה של נבחרת לפי שמות השחקנים שמשחקים בה.
VoRteX מנותק   הגב עם ציטוט
ישן 05-06-08, 20:33   #65
walla1234
חבר פעיל

רגע למה לא תהיה מבחרת אנגליה?
walla1234 מנותק   הגב עם ציטוט
ישן 05-06-08, 20:36   #66
The Sun
Banned

ציטוט:
פורסם במקור על ידי dmx
אי הכללתו של ראול בסגל ספרד היא צעד ענק של ארגונייס לדעתי מכמה סיבות:
1. זה מראה שהוא זה שמחליט ולא פועל לפי מה שהתקשורת ודעל הקהל מכתיבים
2. אחרי מספר כשלונות, הגיע הזמן ללכת על סטייל אחר, מרענן יותר. להיפטר מראול יפטור את ספרד מהלוזריות האופיינית
3. לספרד יש סגל רחב ומדהים. בלי ראול, השחקנים הצעירים רק יכולים לפרוח

בכל מקרה, אני אוהד איטליה ומקווה שספרד יעופו כבר בבתים [מה שלא יקרה]. הפעם ספרד הולכת רחוק וגם להגיע לחצי-גמר זה הישג משמעותי בשבילה
ראול באחת העונות הטובות שלו אי-פעם, זאת הייתה טעות עצובה לא להכליל אותו.
בקשר לנבחרת הצעירה אני מסכים איתך - ספרד בהחלט הייתה צריכה שינוי בפאזה, אבל שוב: אי הכללתו של ראול היא טעות מצערת.

הכותב הינו שונא ריאל, ושונא ראול - רק ממחיש כמה הוא היה טוב העונה.
The Sun מנותק   הגב עם ציטוט
ישן 05-06-08, 20:56   #67
flikeron
חבר פעיל

הסמל האישי שלflikeron

שלח הודעה דרך ICQ אל flikeron שלח הודעה דרך MSN אל flikeron

ציטוט:
פורסם במקור על ידי The Sun
ראול באחת העונות הטובות שלו אי-פעם, זאת הייתה טעות עצובה לא להכליל אותו.
בקשר לנבחרת הצעירה אני מסכים איתך - ספרד בהחלט הייתה צריכה שינוי בפאזה, אבל שוב: אי הכללתו של ראול היא טעות מצערת.

הכותב הינו שונא ריאל, ושונא ראול - רק ממחיש כמה הוא היה טוב העונה.

חחחחחחחחחחח ראול היה טוב השנה? נו עוד אחד מליגה אנגלית , האליפות שריאל מדריד לקחה השנה צריך לקרוא לה ''אליפות בנבדל'' בחסות ראול גונזאלס, כל פעם שאני מעביר לספורט חמש ורואה את ריאל משחקים האפס הזה מכניס גול בנבדל , יותר מ10 שערים שהוא כבש העונה הם בספקמה שנקרא מפוקפקים וזה נתון אמיתי.
אז אל תחשוב שראול היה טוב השנה -אלה השופטים היו גרועים השנה.
ישן 06-06-08, 03:06   #68
eminemfan

הסמל האישי שלeminemfan

לארח יורו בישראל+טורקיה/יוון
רעיון פשוט מעולה http://one.co.il/Article/07-08/3,29,3263,0/117379.html
ולא בגלל שיש לנו איצטדיונים מדהימים אלא בגלל שאם מדינה לוקחת על עצמה פרוייקט לאומי היא תשקיע מיליונים בבניית איצטדיונים+חנויות ומרכזי מסחר חופפים+כבישי גישה וכו' ועי' אירוח טורניר כזה אתה תכסה את כל ההשקעה מזכויות שידור+כרטיסים+מזכרות(מרצ'נדייז)וכו'.
כולה 4 איצטדיונים חדשים דנדשים אירופאים צריך(מלונות יש בשפע וים ושמש ובחורות יפות-מדינה חמה שהאירפואים לא רגילים וזה אטרקציה בשבילם) והשאר טורקיה או יוון יספקו-זה יעלה את הרמה של המדינה,של התשתיות,של הליגה,של הנבחרת,של התדמית-רק דברים טובים יכולים לצאת מזה-זה ב2016 מה נפסיד אם רק נגיש בקשה לארח עם שכנה? יהיה לנו מספיק זמן להתארגן ומי יודע שכזה דבר יהיה במקום גבוה בסדר העדיפויות של הכדורגל והמדינה.

האיצטדיון בנתניה יכיל 24 אלף כשהאזורים הירוקים בצד יהפכו ליציע צפוני ודרומי כמו בטדי,תחשבו הממוצע של האיצטדיונים בשוויץ הוא 30 אלף שזה הממוצע האקוסטי/אווירה/אירופאי/התאמה לליגה באותה מדינה הכי אופטימלי שיש

האיצטדיון בבאר שבע שיכיל 32 אלף

האיצטדיון בחיפה יכיל 30 אלף

פתח תקווה שיכיל בשלב סופי 20 אלף

אפילו טדי שיכיל 30 אלף כשיוסיפו יציע צפוני צריך לשפץ את האמא שלו!ולהחליף לצבע אחיד את הכסאות מי החמור שכל פעם חושב שבבלומפילד או בראשלצ' שלל צבעים של כיסאות זה יפה?1 זה עזה!!!!!!!!!!

על בלומפילד ורמת גן אין מה לדבר בכלל!!!!!!!!! רק להרוס ולבנות מחדש! חלאס לבנו טלאי על טלאי במדינה הזאת!!!!!!! תבנו חדש תפסיקו לשפץ איצטדיונים משנות ה-50-60,לא מבין מה מתלהבים מבלומפילד פשוט מזעזע! איך מכבי והפועל,מועדונים גדולים והעיר הענקית תל אביב!לא חושבת על איצטדיון חדש!???
על רמת גן דובר שיבנה מחדש 60 אלף.
אבל גם בלי זה רק 4 איצטדיונים ברמה הכי גבוהה שיש זה לא בשמיים!רק להרים את הכפפה.
מדינות כמו שוויץ,הולנד,נורבגיה,בלגיה הן מבחינת האוכלוסיה די דומות לישראל וכל משחק שם מפוצץ!! למה? כי יש מתקנים! ואז משפחות באות ויש בילוי של קניות ומסעדה באיצטדיון!וויש המון אוהדים פוטנציאלים שיכולים לשטוף את המגרשים כל שבת ולא עושים זאת רק בגלל שהם נגעלים מוורסמיל שמשתינים שם בבריכת שתן ושלא נדבר על רמת גן שזה ממש בושה לארח שם משחק נבחרת-מהררררררררררררררררר לטדי שנחסוך את הבושות!הרמה של הכדורגל עולה רק בזכות מתקנים מתקנים מתקנים ולא דבר אחר!
ישן 06-06-08, 19:00   #69
eminemfan

הסמל האישי שלeminemfan

עוד 24 שעות בדיוק זה מתחיל!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! !!!!!
ישן 06-06-08, 19:20   #70
Franco
חבר פעיל

הסמל האישי שלFranco

אללה איטליה בכל הכחחחחחחחח
טוני יהיה מלך השערים של הטורניר!
ישן 06-06-08, 20:25   #71
eminemfan

הסמל האישי שלeminemfan

טקס הפתיחה ב-18:00 ומשחק הפתיחה ב-19:00 בערוץ 10

שוויץ-צ'כיה- בבאזל(1-1 מול ישראל משער של קייסי באותו איצטדיון)

שוויץ(יריבתינו במוקדמות המונדיאל)המארחת תזכה לרוח גבית חזקה מצד הקהל הביתי שבבאזל באיצטדיון סיינט' יעקב,לדעתי נבחרת לא רעה בכלל שתלך רחוק עם שחקנים מוכשרים כמו בארנטה,מאנין,אלכסנדר פריי מחורר הרשתות,סנדרוס מארסנל,קאבאנס,האקן יאקין השוויצרי ממוצא טורקי שמזכיר שוויצרי ענק ממוצא טורקי אחר בשם שאופיוזאט למבוגרים מבינינו שהיה חלוץ גדול במדי דורטמונד(במשחק מול לטורקיה יהיו לא מעט טורקים מפני שיש במדינה המון מהגרים טורקים שחיים שם)
פונלאנטן שהבקיע פעמיים ברמת גן ב-2-2 הייתי בטוח שיפרוץ בענק כמו שקרה לדה סילבה מקרואטיה.
אנשים מכנים את שוויץ נבחרת בינונית אבל היא בבית והיא נבחרת חזקה!שמינית גמר המונדיאל האחרון!עפה בפנדלים מול אוקראינה ועוד זאת אחרי שהעיפה את טורקיה מהפלייאוף(אחרי שגנבה לנו תכרטיס בזכות הפרש שערים ובעיקר בזכות השער של מאנין מול צרפת אייייייייי איזה כואב)
צ'כיה ביורו הקודם הייתה מצויינת אבל הפעם היא מאכזבת אותי טיפה כי אין לה את נדבד ואת רוזיצקי הפצוע אך עדיין יש לה שוער מס' 1 בעולם ואת מלך השערים של היורו הקודם מילאן בארוש מפורטסמות שנמצא בנסיגה כמו חברו הענק יאן קולר,אך עם הגנה חזקה מתוצרת איטליה.
ההימור שלי 2-0 לשוויץ.

פורטוגל-טורקיה בשעה 21:45 בערוץ ספורט1 בז'נבה

פורטוגל הפייבוריטית שלי לזכיה מציגה כמובן את השחקן הטוב בעולם שעצם התנהלותו בימים האחרונים בעניין העברתו לריאל מדריד מעלה חששות את סקולארי(שיש לו רקורד מדהים!לקחת את מונדיאל 2002,גמר יורו 2004,חצי גמר מונדיאל 2006) שמא השחקן הטוב ביותר שלו מאבד פוקוס בזמן הכי חשוב-אך לדעתי ברגע שיעלה על הדשא יטרוף כל מה שבא סביבו-רק שלא יקרה לו מה שקרה לרונלדיניו במונדיאל 2006 שבא אחרי עונה מדהימה ונגמר בקול ענות חלושה ומאז נעלם.
ביחד עם דקו,נאני,קווארזמה המוכשר והטיפש שלא עובר לקבוצה גדולה,הגנה מצויינת עם פפה מריאל וקראבליו ופריירה מצ'לסי,סימאו סמברוסה מאתלטיקו ששיחק פעם בברסה,נונו גומש הוותיק ואלמיידה הצעיר מהווים פשוט הרכב אימים.
טורקיה שהיא ממש לא מוערכת וזאת פשוט נבחרת מעולה שתעשה חיים קשים לפורטוגל עם שחקנים כמו ניהאט התותח על! שהדהים את ספרד עם סוסיאדד והשנה עם ויאריאל,קאזים קאזים הטורקי ממוצא אנגלי שכבש מול צ'לסי,אמרה מניוקאסל שעבר לפנר,טונצ'אי המעולה ממידלסבורו,חאמיט אלטינטופ שחוזר אחרי פציעה,ארדא טיוראן מגלא שהולך להפתיע בגדול!
ההימור שלי 1-0 קשה קשה קשה לפורטוגל בזמן שטורקיה תשלוט במשחק.
ישן 06-06-08, 20:29   #72
The Sun
Banned

שוויץ תנצח 2-0
שימו עין על ואלון באחרמי משוויץ, שחקן של לאציו האיטלקית - תותח שעוד נשמע המון ממנו.
ישן 06-06-08, 21:16   #73
The Sun
Banned

כתבה של YNET בנוגע ל5 גמרי היורו המותחים ביותר:
http://www.ynet.co.il/articles/0,7340,L-3550953,00.html

מחר זה מתחיל!
ישן 06-06-08, 22:07   #74
eminemfan

הסמל האישי שלeminemfan

ציטוט:
פורסם במקור על ידי The Sun
כתבה של YNET בנוגע ל5 גמרי היורו המותחים ביותר:
http://www.ynet.co.il/articles/0,7340,L-3550953,00.html

מחר זה מתחיל!
חחח בדיוק עכשיו קראתי את זה.
ישן 07-06-08, 12:51   #75
The Sun
Banned

היום זה מתחיל!

משחק הפתיחה: שוויץ המארחת מול צ'כיה

לטעמי שוויץ יצאו עם היד העליונה במפגש הזה, נבחרת מאוד ממושמעת עם כמה כוכבים ( אלכסנדר פריי החלוץ, ואלן בחראמי הקיצוני ועוד ) ההימור שלי 2-0 לשוויץ בעזרת התמיכה הביתית וקובי קון המאמן התותח!
19:00 בערוץ 10, טקס הפתיחה יחל ב18:00 וישודר אף הוא בערוץ 10!
ישן 07-06-08, 13:16   #76
imported_NIR_B
חבר פעיל

כללי:: אני זה אני
עוסק ב:: גרבצן
חדר כושר: אנרגים

אללה אחיםם שליי היום זה מתחילל אללה באלאגןן
יש למישהו שידורים לספורט1??
imported_NIR_B מנותק   הגב עם ציטוט
ישן 07-06-08, 17:52   #77
eminemfan

הסמל האישי שלeminemfan

4 שנים הגיעו לקיצן! זה מתחיל................................
ישן 07-06-08, 18:23   #78
The Sun
Banned

אללללללללללללללללללללה אלי.. יאללה צ'כיה!
ישן 07-06-08, 18:35   #79
eminemfan

הסמל האישי שלeminemfan

ערוץ 10 שיחק אותה-אחלה שידור ומשה מהישרדות מבין עיניין הוא מבין בכדורגל ולא כזה אידיוט כמו הסטיגמה שהדביקו לו.
ישן 07-06-08, 18:44   #80
look
חבר פעיל

הסמל האישי שלlook

אין איזה ערוץ של חו"ל בהוט שמשדר ת'משחק ? אין לי ספורט 1 עדין !! ואני יכול להזמין רק מחר כי שבת היום..

יאללה פורטוגלללל !! (ובמשחק של שבע ספציפית: יאללה צ'כיההההה צ'ך תראה מה ת'שווה !!)

רעל רעל רעל לא להפסיק גם כשרע רעלללללל

תעשו מצווה ותיכנסו מתחתי:
http://bux.to/?r=rotemtz
Sometime life gets you down, Just KEEP EATING
look מנותק   הגב עם ציטוט
תגובה