ישראלבודי
מתחייבים למחירים הזולים ביותר

חזור   ישראלבודי > ישראלבודי > פיתוח גוף תחרותי

פיתוח גוף תחרותי בפורום זה יהיו שיחות על תחרויות, אירועים, ומפתחי גוף בארץ ובעולם.

נושא נעול

הגדרות אשכול אפשרויות הצגת נושא
ישן 28-11-06, 16:26   #41
Leo
חבר ותיק

כללי:: אני אואב תרד
עוסק ב:: סוחר תרד.
שלח הודעה דרך MSN אל Leo

פמולו , אתה חתיכת נושך כריות רציני הא?

רמז : זה פורום פיתוח גום לא אופנת גברים.
זה שיש כאן כמה נובים שרוצים להיות דומנושים מטרוסקסואליים לא אומר שזה האג'נדה של הפורום.

גם לי יש כמה בעיות אם פיתוח גוף או אימונים למטרת אסתתיקה (לפחות בצורה שהם נעשים ע"י רוב האנשים) אבל אני שומר את הדעות האלה לעצמי במקום להפוך לטרול.

עריכה : המראה הכי יפה אצל בנות זה של המתעמלות מכשירים .
נכון שכמה פה אוהבים את המראה של הסילוקון והשומן המעוצב אבל שיהיה לכם בכיף עם זה , יש גם כמה שאוהבים את הבודיבילדריות או בודיבילדרים כמו ידידינו פותח השרשור

Leo מנותק  
ישן 28-11-06, 17:22   #42
Ori-Silver
חבר פעיל

הסמל האישי שלOri-Silver

לדעתי המטרה שלי שהיא אידיאלית ולא סתם אשליה זה 85-7 קילו על 10-11 אחוז על 177-8
Ori-Silver מנותק  
ישן 28-11-06, 17:27   #43
femulo
חבר מתחיל

ברירת מחדל Leo , תקרא (או לפחות, תנסה).

לפני שאפתח את בדברי, אני מתנצל אם ישנם קוראים וקוראות שעלולים למצוא התבטאות שלי מעליבה בצורה כל שהיא. אין זו כוונתי.
נשיכות? אם יש מה לנשוך, אני נושך :-). ואם הייתי נושך כריות, אתה היית מצטרף? או שהיית נושך איזו דיסקית משקל מרוב תסכול? תוציא את הראש מקופסת השייק, ותנער את האבקה מהעיניים. וכדאי שתוציא את הגלולות מהתפריט לזמן מה. תסתכל טוב על מה אתה מדבר, לפני שתפלוט הבלים יותר חמורים.
להבא תברר איתי מה דעותי במלואן, לפני שתחליט ברוב טיפשותך מהן.
בכל מקרה, בוא נעבור לדיון היותר רציני. זה אמנם פורום על פיתוח גוף, ובזה עוסק הדיון. משום מה כולכם ננעלתם רק על שאלה אחת: מהו לדעתכם המראה השרירי המתאים לכל מין בישראל של 2006? אם היית טורח לקרוא את כל ההודעה הראשונה שלי, היית רואה עוד שתי שאלות.
האשכול לא נועד להיות מדור שידוכים, ואין מטרתו לבדוק מה טעמו המיני של כל קורא שטורח לכתוב כאן. כל אישה ואשה באמונתם יחיו. מי אתה שתחליט מה מיני, מה נטיותי, איך אני צריך לחשוב ואיך אני אמור לבטא את מחשבותי?
אם יש לך בעיות עם ספורט פיתוח הגוף, תשתף אותנו (בטוב טעם). אם אתה לא יכול לסבול את החום, צא מהמטבח. (אם אתה לא מבין את הביטוי, תפתח מילון) לא ידוע לי שמילותי פגעו עד כה במשתתף או משתתפת בפורומים. אז, אם עדיין לא פגעתי באיש 0לא שיש בכוונתי לעשות זאת), אין שום סיבה שבגינה לא אחלוק את דעותי עם עמיתינו לפורום. כמובן שאשמח לקרוא דעות של אחרים, למעט דעות של ילדים, כמוך, Leo.
מסתבר שדיון מתורבת (הכולל סקר קטן ולא מזיק) על איך מבנה הגוף השרירי מקבל חשיבות שונה בספורט הוא מעבר להבנתך. חבל. אולי יכולת להבין למה האירגונים השונים בספורט מעדיפים מתחרים עם מבנה גוף מסויים בכל שנה.
תוציא את הראש ותסתכל במציאות: אתה מתלהב מספורט שמעריץ את הגוף השרירי. העובדה שלא כל אחד (ואחת) מתרגש (בפומבי) כשהוא רואה גוף כזה, לא אומר שהוא לא חושב שזה יפה. זה כמובן לא אומר שגבר שרואה גוף שרירי ישר מזיל עליו ריר. עם כל האומץ שלך, לך תכתוב את זה לווידר (לכל אחד מהאחים). אף אחד מהם לא היה מגיע למעמדו אלמלא היו רואים בגוף השרירי כאידיאל (וגם אוצר חבוי. כולנו יודעים כמה הם מרוויחים על חשבון הספורטאים). איפה אתה חושב היו נמצאים שוורצנגר, לברון, מורי, אברסון, קולומבו, דיקרסון, נוברט, ריבס, ייטס, וכל השאר, אם לא היו אנשים שחושבים שיש להם גוף מדהים?
למה אתה חושב שהספורט בנסיגה בעולם? אנשים כמוך, בעלי דעות קדומות (בנוסף להומופוביה), מביעים דעות שמגבילות את הספורט מכל זווית אפשרית. מישהו כאן זוכר בכלל שפעם מתחרים היו צריכם לבצע תרגילי גמישות על הבמה? פעם מתחרים היו צריכים לבצע תרגילים כמו עמידת ידיים ולעמוד בפיסוק רחב של רגליים(שלא למטרת מין, אם לשם אתם רוצים להגיע בדמיונכם). זה ירד מהבמות, כי אנשים לא חשבו שזה מתאים לגברים. תהליך הפוך קרה עם סטרואידים, אבל זה כבר דיון אחר.
נ.ב. אני לא ידיד שלך, אז אל תטרח לקרוא לי כך.
femulo מנותק  
ישן 28-11-06, 19:02   #44
Dr. Muscle
חבר ותיק (מועמד לחבר VIP)

הסמל האישי שלDr. Muscle

כללי:: אלון
עוסק ב:: כלמיני

מהו המראה המתאים לכל מין?
אין כזה דבר, כל אחד וטעמו הוא.
כאשר מדובר על מונחי הספורט יש כמה מרכיבים שהם מסה, אסתטיקה = פרופורציה וסימטריה.
זה לא ספורט סובייקטיבי, ולכל אחד כאן יש טעם שונה.
נשים בד"כ נגעלות מהספורט, גם כאשר מדובר על חבר'ה לא מאד גדולים, גברים דווקא מתלהבים בד"כ.
- - - - - - - - - - - - - - - - - -

עזרים מומלצים:

רפידות גובה תוספת גובה למתעניינים.
סיגריה אלקטרונית להפסקת עישון קלה.
כאבי גב - אתר שמציע את שיטת אפוס להקלה בכאבי ברכיים.

-------------------------------
גלעד שליט כבר יותר מ-1,000 יום בשבי.
אל תיתן לו להשכח.
Dr. Muscle מנותק  
ישן 28-11-06, 23:26   #45
aviran_p
חבר פעיל

ציטוט:
פורסם במקור על ידי Dr. Muscle
מהו המראה המתאים לכל מין?
אין כזה דבר, כל אחד וטעמו הוא.
כאשר מדובר על מונחי הספורט יש כמה מרכיבים שהם מסה, אסתטיקה = פרופורציה וסימטריה.
זה לא ספורט סובייקטיבי, ולכל אחד כאן יש טעם שונה.
נשים בד"כ נגעלות מהספורט, גם כאשר מדובר על חבר'ה לא מאד גדולים, גברים דווקא מתלהבים בד"כ.
אחי לדעתי דווקא נשים אוהבות את המראה השרירי... במיוחד שאתה לא ממש ממש גדול...
והמטרה שלי היא להגיע למצב של 1.75 ומשקל של 80-85 קילו.. עם אחוז שומן נמוך ומסת שריר לא גדולה מידי.. משו בין דוגמן לBB... כמובן שמצב שלי עוד רחוק :cry_1:
בקיצור אני רק בהתחלה ואני בטוח שאם אני יתמיד אני יצליח.. אבל זה כבר לא קשור לפה..
לדעתי אישה צריכה להיות עדינה.. ואני אישית לא אוהב נשים שמפתחות גוף..
aviran_p מנותק  
ישן 28-11-06, 23:28   #46
Leo
חבר ותיק

כללי:: אני אואב תרד
עוסק ב:: סוחר תרד.
שלח הודעה דרך MSN אל Leo

בלע כתבתי את הדעה הזאת אחרי איזה סרט של ערבים על ישראל ביוטוב הייתי עצבני...

בגדול אין לי טיפת כבוד לאנשים שמתאמנים בחדר כושר להיות דוגמנים ומביאים את הסוגייה של המראה בהשוואה למפתחי גוף , אבל הסגנון חיים של מפתחי גוף ( לא מתאמנים בחדרי כושר אלא מתחרים ) הרבה יותר גרוע מזה של דוגמנים בדרך כלל .

טוב אז קודם כל אני אומר סליחה כי יצא לי יותר מידי לריב ברשת אם אנשים שאני לא יודע למה אני מבזבז עליהם זמן וכנראה זאת הפכה להיות ברירת המחדל שלי לתגובה.

טוב דבר ראשון המראה של הדוגמנים הוא מזוייף הרבה מעבר למראה של מפתחי גוף , הרבה פוטושופ איפור וניתוחים פלסטיים , מעבר לזה ברמה הנמוכה יותר אין להם פרופורציות אמיתיות ורוב המאסה שלהם ניתן להשיג בתרגילים ביתיים בזמן קצר מאוד תלוי בנקודת המוצא והגנטיקה. אבל שום דבר מעבר לnoob gains
דבר שני ברמה היותר גבוהה של הדוגמני אופנה שמתי ב שיש להם נטייה לפרופורציות הקלאסיות של המותניים העבות ( אלכסונים ) והכתפיים שיותר גדולות מהחזה. וזה לדעתי הפרופורציה הכי יפה שכל מי שמתאמן למראה צריך לשאוף אליה , מבנה גוף שמשדר כוח בריאות וגבריות.

מפתחי גוף כמו רוני , או בעצם כל דבר יותר מתקדם מתחרות פיתוח גוף עירונית ( מר ישראל ) זה מופע פריקים , אז אין מה להשוות את המראה שלהם לדוגמנים שהמטרה שלהם להראות טוב בכללי המראה שלהם עוד פחות טבעי מהדוגמנים כי הוא לא נראה אנושי , יש כמה שאוהבים את המראה אבל אלו בעיקר האנשים שמתמחים בספורט ומספר סטיות.....

והמראה של הדוגמני פיטנס זה תכלס דוגמנים רגילים עם מאסה מותניים צרות וחזה יותר מפותח. לדעתי אפשר להשוות אותו לבלונדיניות הסיליקון כמו פמלה

בקשר לבנות לדעתי המראה של מעתעמלות קרקע הכי יפה , הרבה מהן הופכות להיות דוגמניות כשהן פורשות. בעצם גם זה של הבנים לא רע (מין פרופורציות של ג'יני עם פלג גוף עליון ענק טייפר רחב מאוד ורגליים קטנות )

עריכה : שחכתי להוסיף שמפתחי גוף עם התחתונים המצחיקים והצבע וה3 אחוזי שומן לא נראים כ"כ טוב כמו ב8% רגיל אתם יודעים.................

Leo מנותק  
ישן 29-11-06, 00:07   #47
Takima
חבר פעיל

Takima מנותק  
ישן 29-11-06, 01:16   #48
Real
חבר פעיל

הסמל האישי שלReal

עוסק ב:: צייד אוצרות
חדר כושר: מריוט
שלח הודעה דרך MSN אל Real

ציטוט:
פורסם במקור על ידי igorek
לדעתי גבר צריך להיות כמה שיותר גדול וחטוב. משהו כמו 110 קילו על 8-9 אחוזי שומן זה האידיאל שלי כרגע.
לדעתי אישה צריכה להיראות ככה:

אלוהים ישמור אותי קרוב אליו טפו טפו טפו שמיים וארץ ..

ישן 02-12-06, 14:27   #49
סהר!
חבר פעיל

אני הייתי רוצה להיות מנופח ולהגיע ל100 קילו עם מטר80 וזה מפסיק לי.
סהר! מנותק  
נושא נעול