ישראלבודי
מתחייבים למחירים הזולים ביותר

חזור   ישראלבודי > ישראלבודי > תזונה ותוספים

תזונה ותוספים מה לאכול, מתי ולמה, תפריטים,אילו תוספי מזון מתאימים ועוד..

תגובה

הגדרות אשכול אפשרויות הצגת נושא
ישן 23-12-10, 18:56   #1
lifton
חבר פעיל

ברירת מחדל קראתי בפעם השניה את "מה לאכול בשביל להיות חזק וגדול"

אחת ולתמיד אני יספר את הקטע שיש לי בתפריט כמו שצריך יתכן שתיהיה נטיה לחפירה..
המאמר הזה של "איש הלילה" לדעתי מנפץ הרבה אשליות של המון אנשים.
כרגע אני על תפריט 3200 קלוריות.
תוכנית אימון ss
המשקל 90 קילו פלוס מינוס. תקוע ולא מצליח להתקדם ל100.

אני רוצה להקפיץ את התפריט לאיזור ה4000.

תפריט עכשיוי.

שיבולת שועל (קוואקר) לא מבושלת 100 גרם 392 קלוריות
חלב טרי כד 2 ליטר 1% 400 גרם 168 קלוריות
חמאת בוטנים 30 גרם 185 קלוריות
פסטה מחיטה מלאה מבושלת 300 גרם 388 קלוריות
חזה עוף מבושל 325 גרם 468 קלוריות
אורז חום מבושל 450 גרם 535 קלוריות
לחם חיטה מלאה 5 פרוסות 376 קלוריות
קוטג` 3% חצי גביע 100 קלוריות
ביצה (חלבון) 3 חלבוני ביצים 61 קלוריות
ביצה (חלמון) חלמון גדול 60 קלוריות
שיבולת שועל (קוואקר) לא מבושלת 50 גרם 196 קלוריות
שקדים 20 גרם 125 קלוריות
יוגורט 1.5% 145 גרם 75 קלוריות

סה"כ 3200 קלוריות, 410 גרם פחמימה, 60 גרם שומן, 220 גרם חלבון.

קשה לי להוסיף עוד פסטה ועוד אורז כי זה כמויות של חצי קילו כמעט וזה הרבה לארוחה, חוץ מזה שיותר מ400 גרם פחמימה זה מספיק. איפה מוסיפים?

אני מדגיש שאני מוסיף פה ושם אוכל שעובר לידי ביומיום...אז אני מגיע לקצת יותר מזה.
בקיצור, בשר טחון יכול להיות אופציה טוב, לעשות המבורגרים ולאכול כעוד ארוחה, אבל קשה לדעת כמה קלוריות יש כאן.

קיצר עוד משקל = עוד כח כדברי המאמר, ומבחינתי אתם פה היועצים שלי בקטע הזה, תנו מה שיש לכם תגידו כל מה שאתם חושבים.
ישן 23-12-10, 19:17   #2
alvaalva
חבר פעיל

למה חלב 1%?
alvaalva מנותק   הגב עם ציטוט
ישן 23-12-10, 19:47   #3
lifton
חבר פעיל

אוקיי..מצוין.
נעבור לחלב 3%? או יותר?
ישן 23-12-10, 19:51   #4
Alon332
חבר פעיל

למה לזרוק חלמונים? למה קוטג' 3%? למה יוגורט 1.5%? למה אין בשר?
Alon332 מנותק   הגב עם ציטוט
ישן 23-12-10, 19:59   #5
lifton
חבר פעיל

אל תשאלו למה?..התבססתי על תפריט שקיבלתי למסה בישראל בודי לפני יותר משנה, פשוט כל פעם הוספתי עוד קצת.

הקטע המצחיק שלפני יותר משנה הייתי בייעוץ בישראל בודי ולמסה נתנו לי הכל 1%..3%..ובכמות של כמה פרוסות לחם, 150 גרם חזה עוף...בקיצור כאילו שיש לי בעיית השמנה, כמויות מדויקות ושנשארתי רעב אמרו לי לאכול פרי, אני חלילה לא בא להתלונן ,הם החברה הכי טובה בארץ בתחום, אין ספק, רק שלדעתי היה פה קצר.

ולשאלותיך: "למה לזרוק חלמונים? אחד מספיק (כי אני יודע שאחד ביום מספיק וכו) למה קוטג' 3%? אולי נעבור ל5% אבל זה לא מה שישנה למה יוגורט 1.5%? למה לא? למה אין בשר? בזה אתה צודק אני צריך להוסיף בשר "

איזה חלק בשר לבקש שאני קונה? אנטריקוט? סינטה?

ואם כבר בקטע של שיתוף, בדיוק עכשיו אני מכין 650 גרם תפוח אדמה (סטייל ציפס משהו אששש) בתנור עם 170 גרם שניצל אפוי.

נערך לאחרונה על ידי lifton, 23-12-10 בשעה 20:03.
lifton מנותק   הגב עם ציטוט
ישן 23-12-10, 20:06   #6
alvaalva
חבר פעיל

נתחיל מזה שתעבור לחלב 3 אחוז.
2 ליטר יוצא 1200 קלוריות.
ישן 23-12-10, 20:11   #7
lifton
חבר פעיל

אני שותה 400 אני יכול להתאמץ ולשתות חצי ליטר, לדבריו של גל ציון פור מישהו שאני סומך ומעריך צריכה כזו היא מיותרת. חצי ליטר חלב 3% יוצא 290 קלוריות.
מקובל. עברתי.

דבר נוסף אני עושה שייק באיזה 10 וחצי בבוקר ,שיבולת שועל חלב חמאת בוטנים וסקופ סינטה 6 , וארוחה אחרי זה יוצאת רק בצהריים 3-4 שעות לאחר מכן. בעייתי?
ישן 23-12-10, 20:35   #8
alvaalva
חבר פעיל

ציטוט:
פורסם במקור על ידי lifton צפה בהודעה
אני שותה 400 אני יכול להתאמץ ולשתות חצי ליטר, לדבריו של גל ציון פור מישהו שאני סומך ומעריך צריכה כזו היא מיותרת. חצי ליטר חלב 3% יוצא 290 קלוריות.
מקובל. עברתי.

דבר נוסף אני עושה שייק באיזה 10 וחצי בבוקר ,שיבולת שועל חלב חמאת בוטנים וסקופ סינטה 6 , וארוחה אחרי זה יוצאת רק בצהריים 3-4 שעות לאחר מכן. בעייתי?
אתה לא חייב לשתות ברצף, אבל יכול נגיד 4 פעמים במשך היום חצי ליטר.
אבל תעשה מה שבאלך.
ישן 23-12-10, 20:50   #9
buf123
Banned

כללי:: בוקר טוב רוסיה

כיף לכם שאתם יכולים לשתות ככה חלב...
אם אני רק שותה טיפה חלב הבטן שלי מתחילה לעשות רעשים של אופנוע מוטוקרוס
היום ניסיתי לשתות בשייק 600ml עם הפרפקט זה טעים רצח אבל אז ואי ואי...........
buf123 מנותק   הגב עם ציטוט
ישן 23-12-10, 21:06   #10
OverPower
IsraelBody VIP - חבר יהלום

ציטוט:
פורסם במקור על ידי lifton צפה בהודעה
אחת ולתמיד אני יספר את הקטע שיש לי בתפריט כמו שצריך יתכן שתיהיה נטיה לחפירה..
המאמר הזה של "איש הלילה" לדעתי מנפץ הרבה אשליות של המון אנשים.
כרגע אני על תפריט 3200 קלוריות.
תוכנית אימון ss
המשקל 90 קילו פלוס מינוס. תקוע ולא מצליח להתקדם ל100.

אני רוצה להקפיץ את התפריט לאיזור ה4000.

תפריט עכשיוי.

שיבולת שועל (קוואקר) לא מבושלת 100 גרם 392 קלוריות
חלב טרי כד 2 ליטר 1% 400 גרם 168 קלוריות
חמאת בוטנים 30 גרם 185 קלוריות
פסטה מחיטה מלאה מבושלת 300 גרם 388 קלוריות
חזה עוף מבושל 325 גרם 468 קלוריות
אורז חום מבושל 450 גרם 535 קלוריות
לחם חיטה מלאה 5 פרוסות 376 קלוריות
קוטג` 3% חצי גביע 100 קלוריות
ביצה (חלבון) 3 חלבוני ביצים 61 קלוריות
ביצה (חלמון) חלמון גדול 60 קלוריות
שיבולת שועל (קוואקר) לא מבושלת 50 גרם 196 קלוריות
שקדים 20 גרם 125 קלוריות
יוגורט 1.5% 145 גרם 75 קלוריות

סה"כ 3200 קלוריות, 410 גרם פחמימה, 60 גרם שומן, 220 גרם חלבון.

קשה לי להוסיף עוד פסטה ועוד אורז כי זה כמויות של חצי קילו כמעט וזה הרבה לארוחה, חוץ מזה שיותר מ400 גרם פחמימה זה מספיק. איפה מוסיפים?

אני מדגיש שאני מוסיף פה ושם אוכל שעובר לידי ביומיום...אז אני מגיע לקצת יותר מזה.
בקיצור, בשר טחון יכול להיות אופציה טוב, לעשות המבורגרים ולאכול כעוד ארוחה, אבל קשה לדעת כמה קלוריות יש כאן.

קיצר עוד משקל = עוד כח כדברי המאמר, ומבחינתי אתם פה היועצים שלי בקטע הזה, תנו מה שיש לכם תגידו כל מה שאתם חושבים.
חחח למה התפריט סבל הזה? אתה בעונש?
תעיף את השיבולת שועל ותאכל פסטה / תפוחי אדמה / אורז וכו' , במקום עוף תאכל בשר אדום כמו גבר, קוטג' יוגורט וחלב תאכל באחוזים הכי גבוהים שיש (אפילו אם האחוזים הכי גבוהים לא טעימים לך אבל זה החוק לגבי גברים במאסה), אל תפריד את החלבונים מהחלמונים בביצים, תאכל אותם שלמות.

אה והכי חשוב, אל תספור קלוריות, זה מיותר. תאכל מספיק בשביל להתאושש לאימון הבא. בהצלחה
ישן 23-12-10, 22:01   #11
lifton
חבר פעיל

חח אוקיי.

אז ביצים אוכלים שלמות.
שיבולת שועל אני אוכל כי נחמד לי עם זה ויש קלוריות ופחמימות, זה טעים עם שייק בבוקר, וממלא את הבטן לפני השינה, אני אוכל אורז ופסטה כמו שאמרתי.

השידרוג היחיד זה להעלות אחוזים של הקוטג והחלב ולהוסיף מנת בשר אדום במקום עוף.

איזה בשר אתם ממליצים?
רעיון שחשבתי זה, להכין המבורגרים מבשר טחון, איזה 400 גרם כל המבורגר ולהקפיא אותם.
ישן 23-12-10, 22:52   #12
Nothin_BuT_A_Peanut
חבר פעיל

הסמל האישי שלNothin_BuT_A_Peanut

ציטוט:
פורסם במקור על ידי overpower צפה בהודעה
חחח למה התפריט סבל הזה? אתה בעונש?
תעיף את השיבולת שועל ותאכל פסטה / תפוחי אדמה / אורז וכו' , במקום עוף תאכל בשר אדום כמו גבר, קוטג' יוגורט וחלב תאכל באחוזים הכי גבוהים שיש (אפילו אם האחוזים הכי גבוהים לא טעימים לך אבל זה החוק לגבי גברים במאסה), אל תפריד את החלבונים מהחלמונים בביצים, תאכל אותם שלמות.

אה והכי חשוב, אל תספור קלוריות, זה מיותר. תאכל מספיק בשביל להתאושש לאימון הבא. בהצלחה
אתה לא צודק בכלל. למה לעשות מסה מגעילה? הת-פריט שהוא הביא מצויין.
וחזה עוף זה מצויין, וכן הוא צריך להפריד ביצים. זה גם קשור ללהיות בריא, לא סתם שמן וחזק.
Nothin_BuT_A_Peanut מנותק   הגב עם ציטוט
ישן 23-12-10, 23:26   #13
lifton
חבר פעיל

זה מה שאני חושב.
חלב אני יעבור אולי ל3% קוטב טעים לי 3%..

מבחינת בשר, אלו חלקים עדיפים? סינטה? אנטריקוט? מה עם בשר טחון?
וכפחמימה במקום פסטה או אורז..יש עוד רעיונות?
אני אוכל פסטה מחיטה מלאה וכך גם אורז, פה אני גם חושב שאני יעבור לאורז לבן..יש לי מספיק סיבים עם כל השיבולת שועל הזו.
ישן 24-12-10, 00:52   #14
subzero1122
Banned

קודם כל אנחנו לא סובלים אצלנו שגיאות כתיב
כותבים ב0ר, סבבה? עם 0, לא עם ש, כמו בן שהר רק הפוך.

עם עם עם עם עם יש לך כ0ף אז תמיד עדיף אנטריקוט, עם עם עם עם עם לא אז גם ב0ר טח1ן יכול להיות טר1ל.
subzero1122 מנותק   הגב עם ציטוט
ישן 24-12-10, 02:01   #15
lifton
חבר פעיל

..מורי ורבי סאבזירו..מצטער על הטעות..אתה עם הסקבט..והב0ר..צריך להקים ולהפיץ בעולם שפה משלך..

ב0ר אנטריקוט. 0גור.

אנטריקוט בצהריים עם אורז לבן, חזה עוף עם פסטה מחיטה מלאה אחר הצהריים. אין מאושר ממני באדם.
ישן 24-12-10, 02:51   #16
subzero1122
Banned

למה אתה אוכל ע1רז לבן? עושים עליך סנקציות בבית?
subzero1122 מנותק   הגב עם ציטוט
ישן 24-12-10, 02:56   #17
Ermac1122
Banned

אורז לבן יכול להיות טעים אם לא מגבילים אותו לאורז+מים בסיר
Ermac1122 מנותק   הגב עם ציטוט
ישן 24-12-10, 04:43   #18
Scylla
מקום 2 עד 90 ק"ג ב-golden desert cup PL RAW

עוסק ב:: ברמן
חדר כושר: גרייט שייפ
שלח הודעה דרך ICQ אל Scylla שלח הודעה דרך MSN אל Scylla

איש הלילה אומנם גדול וחזק ואני שחיף חלשלוש אבל הכל צריך לקחת בפרופורציה ולא לחפש בכוח איפה לדחוף עוד קלוריות לפני שאתה יודע איפה אתה עומד, שבלסתי כמו חמור הייתי גדול ושמן, עכשיו אני אוכל לא מעט, אבל לא בהגזמה, מקפיד לא לאכול הרבה פחמימות, כן לאכול הרבה חלבון, ויחסית הרבה שומן ואני כמעט לא משמין (וקל לי להשמין יחסית) צריך להתחיל מתפריט מסויים ולהוסיף בהדרגה לא חוכמה לאכול על 70 קילו כאילו אתה 90, כי אתה תמיד צריך לחשוב לאן אתה מתקדם, לגבי אחוז שומן של מוצרים - שומן זה ממש לא רע, גם שומן רווי, אבל צריך להתחשב בשאר הערכים שמשתנים גם - פחמימות ושומן, אם אתה לחוץ על חלבון ולא חסר לך שומן למשל אז עדיף לעבור למוצרים יותר רזים שמכילים פחות שומן ויותר חלבון לדוגמא, המצב תקף גם להפך... שומן לא בעיה לצרוך יש לא מעט מקורות אבל חלבון לא תמיד קל למצוא אוכל קל (מבחינת שובע) וזול מבחינת כספית אז לפעמים טוב לנצל למקס' את המוצרים שמכילים חלבון שיהיו רזים על הדרך (בשר, מוצרי חלב וכו') אני אישית אוכל גם וגם, ושום צד הוא לא "מוחלט" ונכון הכל עניין של פרופורציות, לא לאכול רק גבנצ 50 אחוז שומן וצנצנת מיונז, ולא להתנזר משומן ולנקות חזה עוף מיובש ....
Scylla מנותק   הגב עם ציטוט
ישן 24-12-10, 07:51   #19
ניגרי ענק
מנהל מקצועי - פיתוח גוף תחרותי

הסמל האישי שלניגרי ענק

כללי:: אביב עומר
גיל:: מר ישראל 2013 ibff, מקום 3 מר יוניברס 2015 ibff, מקום 5 לונדון פרו 2018 בקטגוריית משקל בינוני ifbb
עוסק ב:: כתב עיתונות. כמו סופרמן

ציטוט:
פורסם במקור על ידי Scylla צפה בהודעה
איש הלילה אומנם גדול וחזק ואני שחיף חלשלוש אבל הכל צריך לקחת בפרופורציה ולא לחפש בכוח איפה לדחוף עוד קלוריות לפני שאתה יודע איפה אתה עומד, שבלסתי כמו חמור הייתי גדול ושמן, עכשיו אני אוכל לא מעט, אבל לא בהגזמה, מקפיד לא לאכול הרבה פחמימות, כן לאכול הרבה חלבון, ויחסית הרבה שומן ואני כמעט לא משמין (וקל לי להשמין יחסית) צריך להתחיל מתפריט מסויים ולהוסיף בהדרגה לא חוכמה לאכול על 70 קילו כאילו אתה 90, כי אתה תמיד צריך לחשוב לאן אתה מתקדם, לגבי אחוז שומן של מוצרים - שומן זה ממש לא רע, גם שומן רווי, אבל צריך להתחשב בשאר הערכים שמשתנים גם - פחמימות ושומן, אם אתה לחוץ על חלבון ולא חסר לך שומן למשל אז עדיף לעבור למוצרים יותר רזים שמכילים פחות שומן ויותר חלבון לדוגמא, המצב תקף גם להפך... שומן לא בעיה לצרוך יש לא מעט מקורות אבל חלבון לא תמיד קל למצוא אוכל קל (מבחינת שובע) וזול מבחינת כספית אז לפעמים טוב לנצל למקס' את המוצרים שמכילים חלבון שיהיו רזים על הדרך (בשר, מוצרי חלב וכו') אני אישית אוכל גם וגם, ושום צד הוא לא "מוחלט" ונכון הכל עניין של פרופורציות, לא לאכול רק גבנצ 50 אחוז שומן וצנצנת מיונז, ולא להתנזר משומן ולנקות חזה עוף מיובש ....

כבוד על ההודעה הזאת.

ההבדל בין ספורטאי מתחרה(בכל רמה) לבין חובבן(בכל רמה) זה כמו ההבדל בין עזה לתל אביב: אין מקום להשוות

כל עוד שלא עלית לבמה, לפחות פעם אחת, לא עשית דבר וחצי דבר בספורט הזה

אני מעריך כל מתאמן, אני מעריך יותר את מי שמתמיד ומתקדם, אני מעריך הכי הרבה את מי שמעז- ומתחרה

סגן מר ישראל עד 82 קילו 2011, מר הצפון 2005 סגן מר ישראל עד 75 קילו 2006 סגן מר ישראל עד 75 קילו 2010
ניגרי ענק מנותק   הגב עם ציטוט
ישן 24-12-10, 08:46   #20
קפטן שלד
משתמש רגיל

ציטוט:
פורסם במקור על ידי scylla צפה בהודעה
ל1לז, מזל שאני שלד אחרת הייתי שמן!