ישראלבודי
מתחייבים למחירים הזולים ביותר

חזור   ישראלבודי > ישראלבודי > פיתוח גוף-כללי

פיתוח גוף-כללי בפורום זה יהיו שיחות בנושא פיתוח גוף שאינם נכללים בפורומים האחרים

תגובה

הגדרות אשכול אפשרויות הצגת נושא
ישן 25-11-08, 22:04   #1
shaib
חבר פעיל

הסמל האישי שלshaib

ברירת מחדל הצבא כבר מתחיל להתקרב יש לי כמה דילמות רציניות :/

אני מתאמן כבר שנה וכמה חודשים טובים ויש שיפור באמת בן **** אני נהנה ופשוט מרוצה.
עכשיו בחורף פתחתי במאסה ובאמת אני מפגיז ואנ יכול להפגיז עוד הרבה יותר אבל יש בעיה!
בינאור יש לי יום סיירות, אני בן 18 ומקווה להגיע ליחידה מובחרת או לפחות לנסות ולדעת שאני לא מתאים.
הבעיה היא שאני דיי חייב להפסיק את המאסה בכדי להכנס שוב לכושר של ריצות ולפתח סיבולת.
בגלל שבתקופת מאסה אני בכלל לא רץ... (חוץ מ4 ק"מ אופניים כל יום שזה כלום)
וזה מביא לי כמה דילמות שאני מקווה שכמה ממכם שעברו אותם יוכלו לייעץ לי:
א-במידה ואני לא אתקבל ליחידה מובחרת האם כדי לי ללכת לצנחנים/נח"ל (קיבוצניק) ובכלל חי"ר או להסתפק בתותחנים ותוך כדי אני עדיין יוכל להמשיך איכשהו אימונים בחדר כושר
ב- האם להפסיק בודיבלידינג/פאוורליפטינג ל3 שנים עכשיו? במידה ואני אתקבל ליחידה רצינית
ג- לשבור את המאסה בגלל הכנות למיונים וכו'...

זה שאלות שבאמת קשה לי לפתור... חשוב לציין שאני לא כמו רבים בפורום מורעל רציני לבודיבילדיניג ואני תכלס מעדיף פאוורליפטינג.. (למרות שבכיף אני אשמח לקבל גודל)
shaib מנותק   הגב עם ציטוט
ישן 25-11-08, 22:15   #2
itaiprz1
חבר פעיל

הסמל האישי שלitaiprz1

עוסק ב:: אאני עוסק בעיקר בסמים.
חדר כושר: ספורטוב
שלח הודעה דרך ICQ אל itaiprz1 שלח הודעה דרך MSN אל itaiprz1

ציטוט:
פורסם במקור על ידי shaib צפה בהודעה
אני מתאמן כבר שנה וכמה חודשים טובים ויש שיפור באמת בן **** אני נהנה ופשוט מרוצה.
עכשיו בחורף פתחתי במאסה ובאמת אני מפגיז ואנ יכול להפגיז עוד הרבה יותר אבל יש בעיה!
בינאור יש לי יום סיירות, אני בן 18 ומקווה להגיע ליחידה מובחרת או לפחות לנסות ולדעת שאני לא מתאים.
הבעיה היא שאני דיי חייב להפסיק את המאסה בכדי להכנס שוב לכושר של ריצות ולפתח סיבולת.
א-במידה ואני לא אתקבל ליחידה מובחרת האם כדי לי ללכת לצנחנים/נח"ל (קיבוצניק) ובכלל חי"ר או להסתפק בתותחנים ותוך כדי אני עדיין יוכל להמשיך איכשהו אימונים בחדר כושר
ב- האם להפסיק בודיבלידינג/פאוורליפטינג ל3 שנים עכשיו? במידה ואני אתקבל ליחידה רצינית

זה שאלות שבאמת קשה לי לפתור... חשוב לציין שאני לא כמו רבים בפורום מורעל רציני לבודיבילדיניג ואני תכלס מעדיף פאוורליפטינג.. (למרות שבכיף אני אשמח לקבל גודל)
אם תיכנס ליחידה רצינית כדי להישאר בה, השנה הראשונה אולי שניה וחצי אתה תיטחן אבל אחר כך יהיה לך יותר קל עם זה,
את המסה אתה לא חייב לשבור עכשיו אלה אם אתה בטוח בזה שאתה רוצה ללכת ליחידב מובחרת שיש לה גיבושים קשים ממש.
itaiprz1 מנותק   הגב עם ציטוט
ישן 26-11-08, 07:00   #3
shahar123
חבר פעיל

כללי:: shahar
עוסק ב:: חייל משוחרר
שלח הודעה דרך ICQ אל shahar123

זה שתהיה בתותחנים לא יתן לך להמשיך בפיתוח גוף להפך יש להם יציאות לפעמיים פחות טובות בחיר בתור חירניק לשעבר אני אומר לך את זה ואני כבר משוחרר
ישן 26-11-08, 13:11   #4
sason
Banned

מה שלא יהיה על תחשוב אפילו על תותחנים.. איך אתה מתלבט בין תותחנים ל נחל.. או צנחנים.. הפיתוח גוף בכל מקרה יפגע צורה קשה.. רק עם אתה בג'וב יש לך סיכוי להמשיך עם זה
sason מנותק   הגב עם ציטוט
ישן 26-11-08, 13:30   #5
hypertrophy
fucking super human שחקן פעיל בליגת הפוטבול הישראלית

הסמל האישי שלhypertrophy

עוסק ב:: יועץ כושר
חדר כושר: גו אקטיב ת"א

רק בג'וב או ביחידה מובחרת תוכל להתאמן....
אם לא תהיה בסיירת כלשהיא תלך לחי"ר ולא משנה מה אל תלך לצנחנים!!!!!
מהיכרות שיש לי עם החטיבה הזאת[מבצעים משותפים] הם פשוט לא עושים כלום בשטחים!
הם ונח"ל תפסו קו במשך שנה אחד אחרי השני וכמות הטרור שהייתה שם הייתה בלתי נתפסת!כשחזרנו גילינו שכל מה שהשגנו הלך קאפוט ןהתחלנו לסדר עיניינים מחדש...
לך או לכפיר אם אתה באמת רוצה לעשות משהו או לגבעתי ואולי אולי לגולני פשוט גולני יושבים הרבה בצפון וזה עונש לעשות קו גדר...ועוד בצפון
סמוך עלי

You have to be mentally prepared or you will not make it. Pain and fear will be there with you, tempting you to stop, telling you to give up. Your body will be screaming for you to listen to them, and the little voice in your head will be begging you to do cease and desist. Tell them to shut up. You've got some growing to do!
לפניות, שאלות, בקשות, המלצות, תלונות - ליחצו כאן.
hypertrophy מנותק   הגב עם ציטוט
ישן 26-11-08, 17:26   #6
sason
Banned

ציטוט:
פורסם במקור על ידי hypertrophy צפה בהודעה
רק בג'וב או ביחידה מובחרת תוכל להתאמן....
אם לא תהיה בסיירת כלשהיא תלך לחי"ר ולא משנה מה אל תלך לצנחנים!!!!!
מהיכרות שיש לי עם החטיבה הזאת[מבצעים משותפים] הם פשוט לא עושים כלום בשטחים!
הם ונח"ל תפסו קו במשך שנה אחד אחרי השני וכמות הטרור שהייתה שם הייתה בלתי נתפסת!כשחזרנו גילינו שכל מה שהשגנו הלך קאפוט ןהתחלנו לסדר עיניינים מחדש...
לך או לכפיר אם אתה באמת רוצה לעשות משהו או לגבעתי ואולי אולי לגולני פשוט גולני יושבים הרבה בצפון וזה עונש לעשות קו גדר...ועוד בצפון
סמוך עלי
אתה מדבר שטויות שצנחנים לא עושים כלום..
כל יחידה קרבית תורמת את שלה .. ותורמת הרבה
sason מנותק   הגב עם ציטוט
ישן 26-11-08, 21:07   #7
Xtazi
חבר פעיל

אם אתה רוצה יחידה קרבית ממש כמו הסיירת מטכל שייטת 13 וכל אלה עזוב את המסה בצד תשקיע עכשיו באימונים על סיבולת השריר ומקסימום עבודה על תרגילים כמו שכיבות שמיכה כפיפות בטן

וטיפ קטן ששמעתי מהרבה אנשים עם ניסיון ..בימים האלה הם מנסים לשבור אותך והכי חשוב שגם אם אתה מגיעה אחרוןן על תיכנע אף פעם כושר אפשר ליבנות לאט לאט אבל נשמה קרבית זה כבר אופי תקיא תנשמה ותמשיך לרוץ

אבל זה לא רק כושר צריך גם יכולת מנהיגותית לקחת פיקוד כשצריך ולא סתם לתת הוראות נכונות לדעת להשתלט על קבוצה להגיד להם מה מה שצריך ובנוסף פרופיל 97 בלי כל הסעיפים האלה של הראייה ולעבור מבחני iq ברמה טובה וגם אם יש לך קשרים זה לא מזיק קיעצר אחי יש לך על מה לעבוד על תיבנה יותר מידיי ציפיות כי זה לא כל כך פשוט להתקבל לשמה
Xtazi מנותק   הגב עם ציטוט
ישן 26-11-08, 21:25   #8
shaib
חבר פעיל

הסמל האישי שלshaib

חחח סבבה תודה.
אני מבין שאני צריך להגיד שלום אז בערך לחדר כושר... ל3 שנים הקרובות.
לא נורא
ובקשר לתותחנים... זה לא קשור ליציאות... זה קשור שבסוך כל יום בערב ישאר לי עוד הכוח ללכת לחדר כושר בבסיס ולתת בראש
shaib מנותק   הגב עם ציטוט
ישן 26-11-08, 21:27   #9
ilayzror
חבר פעיל

כללי:: עילי צרור
חדר כושר: פיטנס בתים

ציטוט:
פורסם במקור על ידי shaib צפה בהודעה

לך ליובל עילם , הכנה לגיבושים תאמין לי שווה. יקרע לך תצורה ויקח ממך כסף על זה.
ilayzror מנותק   הגב עם ציטוט
תגובה