ישראלבודי
מתחייבים למחירים הזולים ביותר

חזור   ישראלבודי > ישראלבודי > תזונה ותוספים

תזונה ותוספים מה לאכול, מתי ולמה, תפריטים,אילו תוספי מזון מתאימים ועוד..

תגובה

הגדרות אשכול אפשרויות הצגת נושא
ישן 22-05-11, 16:09   #21
Cuba
מתחרה golden desert cup PL RAW

ציטוט:
פורסם במקור על ידי yyy צפה בהודעה
גם זה לא משנה בחיטוב.
לא דיברתי על חיטוב
Cuba מנותק   הגב עם ציטוט
ישן 22-05-11, 16:22   #22
!Demon!
חבר פעיל

הסמל האישי של!Demon!

כללי:: 179\95
עוסק ב:: עובד כמו פיליפיני
חדר כושר: Pride

וגם בחיטוב למה לא לאכול חלבון לפני אימון?
!Demon! מנותק   הגב עם ציטוט
ישן 22-05-11, 16:29   #23
YYY
Banned

ציטוט:
פורסם במקור על ידי !demon! צפה בהודעה
ממש לא...
אם תירד מ50 גרם פחמימה הגוף יהפוך חומצות אמינו לגלוקוז ואז גם הפסדת חלבון וגם גרמת לאותה "קפיצה" אינסולינים...
זה קורה כי יש חלקים בגוף שלא יכולים בלי פחמימה
זה לא נכון וזה תהליך שלא קורא בדיאטה דלת פחמימות כי לרוקן אגרי גליקוגן לוקח בין יום ליומיים עם אימונים עצימים מה שאומר שאחרי 3-4 ימים הגוף יתחיל לפרק חומצות אמינו לגלוקוז... בגלל שהוא מפרק רקמות שומן זה יעכב אותו עוד יותר לתהליך... זה יוצא הרבה קלוריות השומן שאתה מאבד.

בגלל בדיאטה כזאת ישך 5 ימים דלים 2 ימי העמסה אתה לא מגיע למצב הזה וגם אם כן (למרות שקשה לי להאמין אם אכלת מספיק בהעמסה) זה קורה מאוד קרוב להעמסה ככה שבמקרה הרע הפסדת חצי יום של "העמסה בכיאילו" ושוב - זה לא קורה הרבה.
YYY מנותק   הגב עם ציטוט
ישן 22-05-11, 17:42   #24
!Demon!
חבר פעיל

הסמל האישי של!Demon!

החלק הראשון לא כלכך ברור לי...מה אמרת על שומן לא הבנתי
דבר ראשון דל זה לא רק 5 יום דל 2 העמסה...יש גם 10 יום דל ו2 העמסה , ושם כביכול שורפים טוב יותר שומן..פשוט זה פחות מומלץ למתאמני משקולות,וגם לא לכולם זה נוח וקל...
דבר שני,כל הקטע של דל פחמימה זה להיכנס למצב קטוזיס, שזה אומר שימוש בגופי קטון.זה קורא כשאין לך גלוקוז כמעט בדם, כלומר מאגרי גליקוגן מרוקנים ואתה מכניס בין 50-100 גרם.
ככה שאם נגיד כמו שאמרת תוך יומיים רוקנת גליקוגן, ו3 יום אתה על 0 פחמימה לא יהיה ניצול חומצות אמינו לגלוקוז?ברור שיהיה...כמו שאמרתי הגוף חייב את הכמות גלוקוז הזאת
וכניראה לא סתם ככה מבצעים את הדיאטה ולא איך שאתה אומר להיות על 0...
ישן 22-05-11, 21:40   #25
Nitric Oxide Troll
Guest

ציטוט:
זה לא נכון וזה תהליך שלא קורא בדיאטה דלת פחמימות כי לרוקן אגרי גליקוגן לוקח בין יום ליומיים עם אימונים עצימים מה שאומר שאחרי 3-4 ימים הגוף יתחיל לפרק חומצות אמינו לגלוקוז... בגלל שהוא מפרק רקמות שומן זה יעכב אותו עוד יותר לתהליך... זה יוצא הרבה קלוריות השומן שאתה מאבד.

בגלל בדיאטה כזאת ישך 5 ימים דלים 2 ימי העמסה אתה לא מגיע למצב הזה וגם אם כן (למרות שקשה לי להאמין אם אכלת מספיק בהעמסה) זה קורה מאוד קרוב להעמסה ככה שבמקרה הרע הפסדת חצי יום של "העמסה בכיאילו" ושוב - זה לא קורה הרבה.
קורא
קורא
קורא
קורא
קורא
קורא
ישן 22-05-11, 21:48   #26
YYY
Banned

ציטוט:
החלק הראשון לא כלכך ברור לי...מה אמרת על שומן לא הבנתי
דבר ראשון דל זה לא רק 5 יום דל 2 העמסה...יש גם 10 יום דל ו2 העמסה , ושם כביכול שורפים טוב יותר שומן..פשוט זה פחות מומלץ למתאמני משקולות,וגם לא לכולם זה נוח וקל...
דבר שני,כל הקטע של דל פחמימה זה להיכנס למצב קטוזיס, שזה אומר שימוש בגופי קטון.זה קורא כשאין לך גלוקוז כמעט בדם, כלומר מאגרי גליקוגן מרוקנים ואתה מכניס בין 50-100 גרם.
ככה שאם נגיד כמו שאמרת תוך יומיים רוקנת גליקוגן, ו3 יום אתה על 0 פחמימה לא יהיה ניצול חומצות אמינו לגלוקוז?ברור שיהיה...כמו שאמרתי הגוף חייב את הכמות גלוקוז הזאת
וכניראה לא סתם ככה מבצעים את הדיאטה ולא איך שאתה אומר להיות על 0...
לא הוא לא.
מה שונה בין 50 ל10 גרם פחמימה? מה יהיה ההבדל לעזאזל?
YYY מנותק   הגב עם ציטוט
ישן 22-05-11, 22:02   #27
!Demon!
חבר פעיל

הסמל האישי של!Demon!

ציטוט:
לא הוא לא.
מה שונה בין 50 ל10 גרם פחמימה? מה יהיה ההבדל לעזאזל?
חחח אין לך מה להתעצבן...
בגוף יש איברים כמו המוח שחייבים גלוקוז...בשיא קטוזיס, המוח יכול להשתמש בגופי קטון לכ75 % מהצריכה האנרגתית שלו, השאר מחייב גלוקוז...לכן, אם אין לך גלוקוז מבחוץ, הגוף בנוי ככה שהוא יכול להפוך חומצות אמינו לגלוקוז...א
כעיקרון חלבון גבוהה יותר מהכמות הגבוהה שאתה גם ככה אמור לצרוך אולי תפטור את הבעיה , פשוט להגיד שלהיות על 0 הכי טוב זה לא נכון, זה הכל...ואם החלבון שלך גם ככה לא כזה גבוהה תבין לבד מה ההשלכות
ישן 23-05-11, 00:46   #28
BPM
חבר פעיל

עוסק ב:: Fitness

ציטוט:
פורסם במקור על ידי !Demon! צפה בהודעה
חחח אין לך מה להתעצבן...
בגוף יש איברים כמו המוח שחייבים גלוקוז...בשיא קטוזיס, המוח יכול להשתמש בגופי קטון לכ75 % מהצריכה האנרגתית שלו, השאר מחייב גלוקוז...לכן, אם אין לך גלוקוז מבחוץ, הגוף בנוי ככה שהוא יכול להפוך חומצות אמינו לגלוקוז...א
כעיקרון חלבון גבוהה יותר מהכמות הגבוהה שאתה גם ככה אמור לצרוך אולי תפטור את הבעיה , פשוט להגיד שלהיות על 0 הכי טוב זה לא נכון, זה הכל...ואם החלבון שלך גם ככה לא כזה גבוהה תבין לבד מה ההשלכות
זה לא מדוייק. בתהליך כמו Gluconeogenesis, אתה יכול להפוך גליצרול לגלוקוז, וככה הגוף מספק גלוקוז לרוב התהליכים שהוא צריך. שימוש בחומצות אמינו הוא מאוד קטן.
BPM מנותק   הגב עם ציטוט
ישן 23-05-11, 01:14   #29
!Demon!
חבר פעיל

הסמל האישי של!Demon!

ציטוט:
פורסם במקור על ידי bpm צפה בהודעה
זה לא מדוייק. בתהליך כמו gluconeogenesis, אתה יכול להפוך גליצרול לגלוקוז, וככה הגוף מספק גלוקוז לרוב התהליכים שהוא צריך. שימוש בחומצות אמינו הוא מאוד קטן.
זה נכון חלקית מה שאתה אומר, הגוף יהפוך גם שומן לגלוקוז, אבל בהתחלה זה יהיה יחס של 1:3 בערך, לטובת החלבון(חלבון יותר)
אחרי זה 1:1 בערך...
אם להיות יותר מדוייקים ,בהתחלה סביב ה75 גרם חלבון ביום(!), לאחר מכן סביב ה20...זה ממש קצת?
ישן 23-05-11, 01:15   #30
BPM
חבר פעיל

ציטוט:
פורסם במקור על ידי !Demon! צפה בהודעה
זה נכון חלקית מה שאתה אומר, הגוף יהפוך גם שומן לגלוקוז, אבל בהתחלה זה יהיה יחס של 1:3 בערך, לטובת החלבון(חלבון יותר)
אחרי זה 1:1 בערך...
אם להיות יותר מדוייקים ,בהתחלה סביב ה75 גרם חלבון ביום(!), לאחר מכן סביב ה20...זה ממש קצת?
מאיפה המספרים הללו?
BPM מנותק   הגב עם ציטוט
ישן 23-05-11, 01:17   #31
!Demon!
חבר פעיל

הסמל האישי של!Demon!

זה זכור לי מהספר של לייל מקדונלד,על הדיאטה הקטוגנית...זה ממחקרים שבוצעו.
ישן 23-05-11, 01:23   #32
BPM
חבר פעיל

נשמע לא הגיוני, אשמח לקבל את המחקר.
BPM מנותק   הגב עם ציטוט
ישן 23-05-11, 09:18   #33
!Demon!
חבר פעיל

הסמל האישי של!Demon!

Lightbulb

תקרא את הספר..אם ליי אומר ומגבה עם חמקרים, לי זה נשמע מאוד הגיוני
ישן 23-05-11, 10:45   #34
BPM
חבר פעיל

ציטוט:
תקרא את הספר..אם ליי אומר ומגבה עם חמקרים, לי זה נשמע מאוד הגיוני
זה שהוא אומר דבר כזה או אחר זה לא אומר שזה נכון.... ללייל היו כבר הרבה ניתוחים כושלים של מחקרים וצריך לדעת מה לקחת ממנו ומה לא! (ראה באתר שלו, ארוחה לאחר האימון והתגובות מתחת).
אני לא מכיר תהליך כזה ואני לא חושב שמחקר כזה קיים.
מהסתכלות בספר שלו כרגע, הוא רושם שהגוף משתמש ב 75 גרם חלבון ליצירה של 75 גרם פחמימה ליום, רק במצב של הרעבה מוחלטת ללא הכנסה של מזון כלל. במצב של אכילה, הגוף ינווט כ-90% מהאנרגיה שלו מחומצות שומן ויהפוך לגלוקוז ולשאר הדברים שהוא צריך.
BPM מנותק   הגב עם ציטוט
ישן 23-05-11, 11:02   #35
!Demon!
חבר פעיל

הסמל האישי של!Demon!

חחח איזה מצחיק אתה...הוא כתב ספר שנחשב לאחד הטובים, והוא בכללי אחד המומחים הגדולים בתזונה, אבל" אתה לא חושב"...המחקר מוצג בספר שלו, אז זה אומר שהוא לא קיים?אם היית קורא תספר, או קורא טוב ,היית יודע את זה...בנוסף מה שאתה אומר נכון בכללי,כלומר זה נכון שהגוף בכללי יקח את רוב האנרגליה משומן ,כרגע מדברים על הפקה של גלוקוז בלבד,ומה נדרש לכך.

מצב הרעבה מוחלט או לא, לא משנה בקטע של גלוקוז בלבד!
בשניהם הגוף ייצר גלוקוז בכמה דרכים, הרוב אבל יבוא מחלבון ואחרי זה משומן ,איך שרשמתי, איך שרשום שם.
אם יש לך מקור אמין יותר מזה, אתה מוזמן הביא...
אי אפשר להסתמך על מה שאתה או אני חושבים...
ישן 23-05-11, 11:49   #36
BPM
חבר פעיל

ציטוט:
חחח איזה מצחיק אתה...הוא כתב ספר שנחשב לאחד הטובים, והוא בכללי אחד המומחים הגדולים בתזונה, אבל" אתה לא חושב"...המחקר מוצג בספר שלו, אז זה אומר שהוא לא קיים?אם היית קורא תספר, או קורא טוב ,היית יודע את זה...בנוסף מה שאתה אומר נכון בכללי,כלומר זה נכון שהגוף בכללי יקח את רוב האנרגליה משומן ,כרגע מדברים על הפקה של גלוקוז בלבד,ומה נדרש לכך.

מצב הרעבה מוחלט או לא, לא משנה בקטע של גלוקוז בלבד!
בשניהם הגוף ייצר גלוקוז בכמה דרכים, הרוב אבל יבוא מחלבון ואחרי זה משומן ,איך שרשמתי, איך שרשום שם.
אם יש לך מקור אמין יותר מזה, אתה מוזמן הביא...
אי אפשר להסתמך על מה שאתה או אני חושבים...
תקרא שוב את הספר, אתה צריך ריענון....עמוד 44 בשבילך. ובמקום להסתמך על אנשים אחרים תתחיל להסתמך על עצמך, ללייל מקדונלד יש עוד דרך ארוכה כדי להיחשב "מומחה גדול בתזונה"...
שים לב שהספרים שלו מודפסים בהפצה מקומית ואף חברת הפצה גדולה לא רוצה לקחת עליו חסות, תבין את הסיבות לבד!!!
ואם אתה חושב שאין הבדל בין תהליכי שימוש והסבת האנרגיה משומן במצב של הרעבה טוטאלית לבין תזונה רגילה, אין לי מה להתווכח איתך יותר, יש לך ש.ב לעשות.
BPM מנותק   הגב עם ציטוט
ישן 23-05-11, 12:00   #37
!Demon!
חבר פעיל

הסמל האישי של!Demon!

חחחחחח טוב,אתה בטח מומחה גדול יותר...
בכל מקרה עמוד 44 בשבילך:
Excluding the glucose made by recycling lactate and pyruvate, the body will produce the 100 grams of glucose which it needs from the breakdown of approximately 180 grams of TG and 75 grams of muscle protein (see Table 1) (6).
Table 1: Sources of glucose during the initial stages of starvation Source Glucose produced (grams) Amount of carbohydrate required by brain ~100 Breakdown of 180 grams of TG 18 Breakdown of 75 grams of protein 75 Total carbohydrate produced per day 93 in the liver
As long term adaptation to ketosis continues, there are a number of adaptations which occur to further spare glucose. From the third day of ketosis to three weeks of fasting, the brain gradually increases its use of ketones for fuel, ultimately deriving up to 75% of its total energy from ketones (6,26). This shift to using ketones by the brain means that only 40 grams of glucose per day is required, the remaining 60-75 grams of energy being provided by ketones (26). This means that less protein must be broken down to produce glucose. Since TG breakdown will still provide 18 grams of glucose per day, protein breakdown will only be 20 grams per day

להסתמך על עצמך זה טוב, אבל לא אני ולא אתה לא חוקרים ולא מומחים והידע של שנינו הוא ממחקרים ומומחים, שלי לפחות...ככה שאיןפה להסתמך על עצמך,תזונה זה מדע,יש מחקרים שמסיכים ומוכיחים דברים...אם אתה הולך פה עם התחושה שלך ,אז אתה פשוט לא מבין כלום ואין לי מה להתווכח איתך בכלל
ושוב, אין הבדל לא בדרך הפקת אנרגיה,שגם הוא לא גדול,אלה בדרך הפקת פחמימות, שבשני המצבים יש 0 הכנסה.אם אתה לא יודע את זה ,אתה זה שצריך לעשות שיעורים
אני ישמח אם תראה לי איפה רשום שיש הבדל....

נערך לאחרונה על ידי !Demon!, 23-05-11 בשעה 12:08.
ישן 23-05-11, 13:02   #38
nadavmoore
חבר פעיל

בואנה אם היה לי מושג על מה אתם מדברים היה לי מה זה מעניין כל הדיון הזה
nadavmoore מנותק   הגב עם ציטוט
ישן 23-05-11, 13:08   #39
!Demon!
חבר פעיל

הסמל האישי של!Demon!

מדובר על מצב שהגוף מקבל 0 גרם פחמימה...
הגוף חייב כמות מינימלית של פחמימה, אבל זה לא מחייב שהיא תבוא ממקור חיצוני כמו לחם למשל,אלה לגוף יש דרכים להסתדר ולהפיק גלוקוז מכמה מקורות כמו:שומן וחומצות אמינו.
הויכוח בגדול הוא על זה שהוא אומר שכמות החלבון המנוצלת לתהליך זה קטנה ביותר, ואני אומר וגם מוכיח לו שבהתחלה הכמות היא 75 חלבון לצורך הפקה של 75 גרם גלוקוז(מתוך 100,תחשב לבד עם זה קצת) ולאחר כמה זמן 20 גרם לעומת 18-20 משומן.
אבל מסתבר שגם מחקרים וגם לייל מקדונלד לא יודעים כלום מהחיים שלהם, ויש לנו פה חוקר מוביל בתחום ,שלא הראה לי הוכחה אחת עד עכשיו והולך עם האינטואיציה שלו פה..."וכמובן צודק"
ישן 23-05-11, 13:17   #40
nadavmoore
חבר פעיל

רגע ומה זה מעגל קרבס? זה לא קשור?
nadavmoore מנותק   הגב עם ציטוט
תגובה