ישראלבודי
מתחייבים למחירים הזולים ביותר

חזור   ישראלבודי > ישראלבודי > תזונה ותוספים

תזונה ותוספים מה לאכול, מתי ולמה, תפריטים,אילו תוספי מזון מתאימים ועוד..

תגובה

הגדרות אשכול אפשרויות הצגת נושא
ישן 23-08-07, 21:16   #1
Wanted12
חבר מתחיל

ברירת מחדל שאלה | תזונה לפני אימון

אני מבצע ריצות כל יומיים (11-12 קילומטר), ולא יודע אם התזונה שלי לפני האימון היא בסדר. הנה:

נגיד אני יוצא לרוץ ב-6 וחצי, או ב-7, אז בערך בשעה 5 אני שותה כוס של קפה שחור (עם כפית גדושה של קפה, צריך יותר?), ואוכל בננה אחת. לפעמים מוסיף גם יופלה 0 אחוז שומן וזהו בעקרון. זה בסדר? צריך להוסיף או משהו\לשנות\לגוון מדיי פעם, ואם כן, אז איך ניתן לגוון?

ועוד משהו... מה עדיף יותר: לבצע אימון אנאירובי ואחריו אימון אירובי (וביום הבא מנוחה כללית), או להתאמן יום אירובי - יום אנאירובי בלי ימי מנוחה (אולי יום שבת)?

תודה רבה. אגב, אני חייב לציין שמאז שהתחלתי לקחתי את עצמי ברצינות (בערך בתחילת יולי), אני רואה תוצאות מדהימות והכול ביתי, בלי מכון כושר או תוספי תזונה למיניהם. רק תפריט נכון וכו'. אני בן 17, 1.89 בערך ושקלתי לפני התהליך 95. בבדיקה האחרונה שלי, שהייתה בסוף יולי, הייתי 85. מאז לא בדקתי, אבל אני חושב שאני כבר בדרך לרדת מה-80, חושב. תודה לכם! בקרוב העלייה במסה, ככל הנראה..
Wanted12 מנותק   הגב עם ציטוט
ישן 23-08-07, 21:30   #2
YOYO
חבר פעיל

הסמל האישי שלYOYO

ציטוט:
פורסם במקור על ידי Wanted12
אני מבצע ריצות כל יומיים (11-12 קילומטר), ולא יודע אם התזונה שלי לפני האימון היא בסדר. הנה:

נגיד אני יוצא לרוץ ב-6 וחצי, או ב-7, אז בערך בשעה 5 אני שותה כוס של קפה שחור (עם כפית גדושה של קפה, צריך יותר?), ואוכל בננה אחת. לפעמים מוסיף גם יופלה 0 אחוז שומן וזהו בעקרון. זה בסדר? צריך להוסיף או משהו\לשנות\לגוון מדיי פעם, ואם כן, אז איך ניתן לגוון?

ועוד משהו... מה עדיף יותר: לבצע אימון אנאירובי ואחריו אימון אירובי (וביום הבא מנוחה כללית), או להתאמן יום אירובי - יום אנאירובי בלי ימי מנוחה (אולי יום שבת)?

תודה רבה. אגב, אני חייב לציין שמאז שהתחלתי לקחתי את עצמי ברצינות (בערך בתחילת יולי), אני רואה תוצאות מדהימות והכול ביתי, בלי מכון כושר או תוספי תזונה למיניהם. רק תפריט נכון וכו'. אני בן 17, 1.89 בערך ושקלתי לפני התהליך 95. בבדיקה האחרונה שלי, שהייתה בסוף יולי, הייתי 85. מאז לא בדקתי, אבל אני חושב שאני כבר בדרך לרדת מה-80, חושב. תודה לכם! בקרוב העלייה במסה, ככל הנראה..
3-4 שעות לפני הריצה ארוחה מלאה עם כל אבות המזון דוגמא לארוחה:
150 ג' אורז 100 גרם חזה עוף וכף שמן זית עם סלט ירקות
שעה לפני הריצה כפית גדושה של קפה שחור
אם אתה לא מספיק לאכול ארוחה מלאה כמה שעות לפני הריצה אז בסמוך לריצה תאכל משהו קל כמו יוגורט 0% או פרי עם GI נמוך(תפוח או בננה למשל)

בקשר לשאלה השניה אני מציע לך שאחרי אנאירובי תעשה אירובי של 15-20 דקות וביום ללא אנאירובי תן דגש לאירובי 45-60 דקות וחשוב מאוד יום מנוחה בשבוע כדי לתת לגוף להתאושש

כל הכבוד ההתקדמות שלך יפה מאוד אני ממליץ לך לעשות אימוני משקולות שיסייעו לך בצורה הטובה ביותר לשמור על השריר בתהליך של ההורדה במשקל ובהמשך לעליה במסה
שיהיה בהצלחה !
YOYO מנותק   הגב עם ציטוט
ישן 24-08-07, 17:58   #3
Tel-Aviv
חבר פעיל

גובה מצויין
תמשיך ככה
Tel-Aviv מנותק   הגב עם ציטוט
תגובה