ישראלבודי
מתחייבים למחירים הזולים ביותר

חזור   ישראלבודי > ישראלבודי > תזונה ותוספים

תזונה ותוספים מה לאכול, מתי ולמה, תפריטים,אילו תוספי מזון מתאימים ועוד..

תגובה

הגדרות אשכול אפשרויות הצגת נושא
ישן 20-02-07, 15:01   #21
Nadav19
חבר פעיל

עוסק ב:: גויאבות, מישמיש... ירקות, פירות.

ציטוט:
פורסם במקור על ידי MosheB
בחיי חשבתי אני חולה נפש אבל אני מגלה לאט לאט שיש אנשים יותר חולים בראש ממני
טוב נגיד לאט לאט:
א. אני כבר יותר משנה בחיטוב
ב.פיתוח גוף לא חשוב לי חשוב לי להיות חטוב ופרופורציונלי אני לא רוצה להיות 100 קילו על 10 אחוז שומן זו לא המטרה שלי בחיים המטרה שלי זה להיות בן אדם רגיל
ג.Nadav19 אם 3 חודשים רצוף תעשה עכשיו את התוכנית שגיל הביא לי אני מביא לך על כל שבוע שאתה מבצע אותה החל מהשבוע ה4 100 שקל , זה 6 אימוני משקולות בשבוע ABCABC בלי מנוחה באמצע + 40 דקות אירובי אחרי כל אימון.
כל אימון דופק על 85% וכל אימון יוצא שעתיים לפעמים שעתיים וקצת כאשר במשקולות יש מלא סופרסטים ודרופסטים ומה לא
ד. אנשים הם שונים תעשו מה שאתם אוהבים ורוצים לעצמכם ואני יעשה מה שאני רוצה לעצמי
ה. אתה מצחיק שבוע של צ'יט יכול לדפוק השקעה של חודש אתה פעם ראשונה שלך בחיטוב נדב ויש לי קצת יותר נסיון ממך בקטע הזה שנקרא חיטוב
ו.תפסיקו להיות חולים במוח פיתוח גוף זו לא דרך חיים אצלכם זו אובססיה אצלכם אני שמעתי פה סיפורים על אנשים שמוותרים על יציאה עם חברים בימי שישי או מוותרים על להזדיין עם מישהי כי למחרת זה ידפוק להם את האימון , זו כבר מחלה וממש ממש לא דרך חיים לא כל החיים צריך לספור קלוריות ולאכול לפי שעות ולפי מנות חלבון
שיבולת שועל בבוקר חזה עוף בצהריים טונה בערב ויוגורט בלילה , ככה אתם רוצים לחיות את החיים שלכם?
אם כן תהנו אני לא
אז מה אם אני פעם ראשונה בחיטוב, זה לא משנה את העבודה ששבוע שלם של צ'יט זה לא טוב ולא עוזר לחיטוב.

פיתוח גוף זאת דרך חיים בשבילי כן ואני נהנה מזה, אתה תגיד לי שזה כיף לאכול שווארמה מדי פעם ולהזדיין עם חברה שלי אבל אני יגיד לא, ובזה נגמר הויכוח, כל אחד ודעתו.

התכנית אימונים שלי לא כ"כ שונה משלך, גם אני מתאמן 6 פעמים בשבוע ואחרי כל אנאירובי אני עושה אירובי של 40דק' וגם אני מתאמן בעצימות גבוהה מאוד באירובי.

זה שאתה נשבר זה מצביע על האופי שלך, וזו לא אינדיקציה לאיך שכל אחד צריך להתאמן.

אני כתבתי את דעתי בלי לפגוע ולהגיד לך שאתה חולה בראש, אתה בחרת בדרך אחרת - חבל כי תמיד החזקתי ממך אחד האנשים היותר נחמדים בפורום.
ישן 20-02-07, 15:10   #22
Moshe
Banned

ציטוט:
פורסם במקור על ידי Nadav19
אז מה אם אני פעם ראשונה בחיטוב, זה לא משנה את העבודה ששבוע שלם של צ'יט זה לא טוב ולא עוזר לחיטוב.

פיתוח גוף זאת דרך חיים בשבילי כן ואני נהנה מזה, אתה תגיד לי שזה כיף לאכול שווארמה מדי פעם ולהזדיין עם חברה שלי אבל אני יגיד לא, ובזה נגמר הויכוח, כל אחד ודעתו.

התכנית אימונים שלי לא כ"כ שונה משלך, גם אני מתאמן 6 פעמים בשבוע ואחרי כל אנאירובי אני עושה אירובי של 40דק' וגם אני מתאמן בעצימות גבוהה מאוד באירובי.

זה שאתה נשבר זה מצביע על האופי שלך, וזו לא אינדיקציה לאיך שכל אחד צריך להתאמן.

אני כתבתי את דעתי בלי לפגוע ולהגיד לך שאתה חולה בראש, אתה בחרת בדרך אחרת - חבל כי תמיד החזקתי ממך אחד האנשים היותר נחמדים בפורום.
אתה ראית אותי אומר איפשהוא ששבוע צ'יט זה טוב או עוזר? , לא אמרתי ולא אגיד בחיים אני רק יכול לומר שזה לא הורס השקעה של חודש זה בטוח , נכון שעליתי בשומן זה אין ספק ובנוזלים במיוחד אני מרגיש ממש מפוצץ יחסית אבל זה לא כזה "נורא" ולא צריך להקצין....
אני לא יודע איך ומה אתה מתאמן אבל תוכנית כמו שלי יש נכון לעכשיו לא ראיתי אצל אף אחד עדיין עושה אותה בחיטוב (מבחינת עצימות האימון וכמות הסטים ).
ואני לא נשברתי אני פשוט הייתי צריך הפסקה וכמו שאני אגיד שוב עד שלא תיהיה באותה סירה כמו שאני לא תדע לעולם ואני לא מאחל לך בחיים שנה וחצי של חיטוב , אבל אם היית יודע היית מתייחס לדברים אחרת.
וכמו שאמרתי בפוסט הקודם כל אחד לוקח את העסק בדרך שונה , אבל לשפוט בן אדם ולומר שהוא חלש לפני שאתה בכלל יודע מה הוא מי הוא ומה הוא עשה בחיים שלו בכל העסק זה אבסורד לדעתי.
אם היית אומר אני לא הייתי עושה את זה כי אני מקפיד וכדומה עוד אפשר היה להבין אבל מי אתה שתשפוט אותי על המעשים שלי?
ואני נחמד אבל כשמתחילים לדבר על דברים שאין להם מושג עליהם אני כבר לא כזה נחמד ואל תקח את זה אישית עליך אני עדיין חושב שאתה אחלה בן אדם פשוט תתיחס לדברים שכתבתי ביותר רצינות ותדע להבא.
יום טוב.
Moshe מנותק   הגב עם ציטוט
ישן 20-02-07, 15:15   #23
SiX PACK
חבר ותיק (מועמד לחבר VIP)

הסמל האישי שלSiX PACK

ציטוט:
בחיי חשבתי אני חולה נפש אבל אני מגלה לאט לאט שיש אנשים יותר חולים בראש ממני
טוב נגיד לאט לאט:
א. אני כבר יותר משנה בחיטוב
ב.פיתוח גוף לא חשוב לי חשוב לי להיות חטוב ופרופורציונלי אני לא רוצה להיות 100 קילו על 10 אחוז שומן זו לא המטרה שלי בחיים המטרה שלי זה להיות בן אדם רגיל
ג.Nadav19 אם 3 חודשים רצוף תעשה עכשיו את התוכנית שגיל הביא לי אני מביא לך על כל שבוע שאתה מבצע אותה החל מהשבוע ה4 100 שקל , זה 6 אימוני משקולות בשבוע ABCABC בלי מנוחה באמצע + 40 דקות אירובי אחרי כל אימון.
כל אימון דופק על 85% וכל אימון יוצא שעתיים לפעמים שעתיים וקצת כאשר במשקולות יש מלא סופרסטים ודרופסטים ומה לא
ד. אנשים הם שונים תעשו מה שאתם אוהבים ורוצים לעצמכם ואני יעשה מה שאני רוצה לעצמי
ה. אתה מצחיק שבוע של צ'יט יכול לדפוק השקעה של חודש אתה פעם ראשונה שלך בחיטוב נדב ויש לי קצת יותר נסיון ממך בקטע הזה שנקרא חיטוב
ו.תפסיקו להיות חולים במוח פיתוח גוף זו לא דרך חיים אצלכם זו אובססיה אצלכם אני שמעתי פה סיפורים על אנשים שמוותרים על יציאה עם חברים בימי שישי או מוותרים על להזדיין עם מישהי כי למחרת זה ידפוק להם את האימון , זו כבר מחלה וממש ממש לא דרך חיים לא כל החיים צריך לספור קלוריות ולאכול לפי שעות ולפי מנות חלבון
שיבולת שועל בבוקר חזה עוף בצהריים טונה בערב ויוגורט בלילה , ככה אתם רוצים לחיות את החיים שלכם?
אם כן תהנו אני לא
היי משה, בשבילי פיתוח גוף זוהי דרך חיים כמו שאמרתי וגם אני לא רוצה להיות 100 קילו על 10 אחוז שומן כמו שציינת, אבל עדיין זהוי דרך חיים, זה מה שנותן לי את הכוח להמשיך... בכל אופן, אני מוותר על סקס ועל יציאות בשביל זה כי אני אוהב את זה ולא רוצה להרוס לעצמי את השיגרה... כמובן שלא באופן מוחלט אבל פיתוח גוף זוהי ההעדפה מס' אחת אצלי בחיים. יותר מאמא חברים חברה ועבודה.

Facebook
SiX PACK מנותק   הגב עם ציטוט
ישן 20-02-07, 15:22   #24
Nadav19
חבר פעיל

עוסק ב:: גויאבות, מישמיש... ירקות, פירות.

ציטוט:
מי אתה שתשפוט אותי על המעשים שלי?
יום טוב.
איפה שפטתי אותך על המעשים שלך ??
אמרתי בפירוש ששבוע שלך של צ'יט לא מועיל לחיטוב, לא ירדתי עליך ולא כלום
ישן 20-02-07, 15:24   #25
nati10
חבר פעיל

הסמל האישי שלnati10

ציטוט:
פורסם במקור על ידי SiX PACK
היי משה, בשבילי פיתוח גוף זוהי דרך חיים כמו שאמרתי וגם אני לא רוצה להיות 100 קילו על 10 אחוז שומן כמו שציינת, אבל עדיין זהוי דרך חיים, זה מה שנותן לי את הכוח להמשיך... בכל אופן, אני מוותר על סקס ועל יציאות בשביל זה כי אני אוהב את זה ולא רוצה להרוס לעצמי את השיגרה... כמובן שלא באופן מוחלט אבל פיתוח גוף זוהי ההעדפה מס' אחת אצלי בחיים. יותר מאמא חברים חברה ועבודה.
פשש יפה אמרת אחי אני בדיוק כמוך רק ה מאה קילו עם 10% שומן זה דבר שנראה לי כל אחד פה ירצה להגיע לזה
nati10 מנותק   הגב עם ציטוט
ישן 20-02-07, 15:32   #26
Moshe
Banned

ציטוט:
פורסם במקור על ידי Nadav19
איפה שפטתי אותך על המעשים שלך ??
אמרתי בפירוש ששבוע שלך של צ'יט לא מועיל לחיטוב, לא ירדתי עליך ולא כלום
ציטוט:
אבל זה נותן אינדיקציה על רמת הרצון והאהבה שלך לפיתוח גוף.
אם זה לא שפיטה אז מה כן...

SiX PACK
ציטוט:
אבל פיתוח גוף זוהי ההעדפה מס' אחת אצלי בחיים. יותר מאמא חברים חברה ועבודה.
זה כבר נקרא אובססיה ברמה הכי גבוהה שיכולה להיות , יותר מאמא שלך? , חברים שלך? עבודה עוד אפשר להבין.
בוא נפתח את הדיון הזה קצת כדי שאנשים ילמדו קצת להעריך את החיים ולא את הדבר הדפוק הזה שנקרא פיתוח גוף ששטף להם את המוח לגמרי.
אמא שלך אתה חושב שתחייה לנצח? , אמא שלך היא זו שהביאה אותך לעולם הזה ואם יש משהו שאתה צריך הכי לאוהב בעולם הזה , זה אותה, אבל לא ניכנס עכשיו לכיבוד הורים וכל השטויות האלה כל אחד מתייחס לדברים שונה ואם זו השקפת העולם שלך מה אני אגיד לך ... תהנה איתה.
עכישו נעבור לחברים , כשחרא לך בחיים ממי אתה מבקש עזרה? , מהדאמבל? או מהקוביות בבטן? כשאתה צריך עזרה במשהו בחיים למי אתה פונה? למדריך בחדר כושר?או למוט W שינפח לך את הבייסיפס? אני לא מדבר פה אישית עליך בכל הדוגמאות האלה אבל רק תראה את ההשקפת עולם שלך מהצד לשנייה תחשוב על זה כמה דקות לפני שאתה מגיב לי בתגובה שידועה לי מראש :"זו דעתי על פיתוח גוף וככה אני רואה את זה" , אם ככה אתה רואה את זה אז אולי אתה לא באמת נהנה מזה כמו שאתה אומר.
אפילו אלי האנה הודה בטעות הזו שאמר שהוא התאמן לתחרויות כאילו אין מחר , לא היה אכפת לו מכלום לא מהמשפחה לא מהחברים הוא אפילו הקצין ואמר שהיה מוכן למות 10 דקות לאחר שהיה לוקח את התואר שזכה בו אך עכשיו הוא הודה בטעות שלו ואמר שאם היה חוזר אחורה הוא היה עובד בשיטה אחרת , היום הוא איש משפחה לכל דבר ולמד מהטועיות שלו אז אם בן אדם כל כך גדול עשה את הטעות הזו ותיקן אותה בסופו של דבר אני חושב שאפשר ללמוד מטעויות של אחרים וזה מקרה קלאסי לעניין.
בכל מקרה חאלס לחפור אם ככה אתם רואים פיתוח גוף וזו הדרך שאתם רוצים ללכת בה אף אחד לא ימנע זאת מכם וכל עוד אתם חושבים שאתם עושים את זה נכון אני מאחל לכם רק בהצלחה אבל בכל זאת אולי יום אחד תיזכרו בדברים האלה שרשמתי אולי כן אולי לא , אף פעם לא נדע.
ישן 20-02-07, 15:39   #27
SiX PACK

הסמל האישי שלSiX PACK

ציטוט:
אם זה לא שפיטה אז מה כן...

SiX PACK

זה כבר נקרא אובססיה ברמה הכי גבוהה שיכולה להיות , יותר מאמא שלך? , חברים שלך? עבודה עוד אפשר להבין.
בוא נפתח את הדיון הזה קצת כדי שאנשים ילמדו קצת להעריך את החיים ולא את הדבר הדפוק הזה שנקרא פיתוח גוף ששטף להם את המוח לגמרי.
אמא שלך אתה חושב שתחייה לנצח? , אמא שלך היא זו שהביאה אותך לעולם הזה ואם יש משהו שאתה צריך הכי לאוהב בעולם הזה , זה אותה, אבל לא ניכנס עכשיו לכיבוד הורים וכל השטויות האלה כל אחד מתייחס לדברים שונה ואם זו השקפת העולם שלך מה אני אגיד לך ... תהנה איתה.
עכישו נעבור לחברים , כשחרא לך בחיים ממי אתה מבקש עזרה? , מהדאמבל? או מהקוביות בבטן? כשאתה צריך עזרה במשהו בחיים למי אתה פונה? למדריך בחדר כושר?או למוט W שינפח לך את הבייסיפס? אני לא מדבר פה אישית עליך בכל הדוגמאות האלה אבל רק תראה את ההשקפת עולם שלך מהצד לשנייה תחשוב על זה כמה דקות לפני שאתה מגיב לי בתגובה שידועה לי מראש :"זו דעתי על פיתוח גוף וככה אני רואה את זה" , אם ככה אתה רואה את זה אז אולי אתה לא באמת נהנה מזה כמו שאתה אומר.
אפילו אלי האנה הודה בטעות הזו שאמר שהוא התאמן לתחרויות כאילו אין מחר , לא היה אכפת לו מכלום לא מהמשפחה לא מהחברים הוא אפילו הקצין ואמר שהיה מוכן למות 10 דקות לאחר שהיה לוקח את התואר שזכה בו אך עכשיו הוא הודה בטעות שלו ואמר שאם היה חוזר אחורה הוא היה עובד בשיטה אחרת , היום הוא איש משפחה לכל דבר ולמד מהטועיות שלו אז אם בן אדם כל כך גדול עשה את הטעות הזו ותיקן אותה בסופו של דבר אני חושב שאפשר ללמוד מטעויות של אחרים וזה מקרה קלאסי לעניין.
בכל מקרה חאלס לחפור אם ככה אתם רואים פיתוח גוף וזו הדרך שאתם רוצים ללכת בה אף אחד לא ימנע זאת מכם וכל עוד אתם חושבים שאתם עושים את זה נכון אני מאחל לכם רק בהצלחה אבל בכל זאת אולי יום אחד תיזכרו בדברים האלה שרשמתי אולי כן אולי לא , אף פעם לא נדע.
אחי לא ביקשתי ממך תאוריות על החיים, אני נהנה מכל דקה ודקה בכל מה שקשור לפיתוח גוף אחרת לא הייתי עושה את זה, אם זה לצפות בסרטונים או תמונות, או לקרוא מאמרים, או לדפוק אימון במכון, אפילו הטונה שאני אוכל בליליות שאני כל כך שונא אני אוהב את זה איפה שהוא, מכיון שכל נקודה קטנה בדרך היא קידום אל המטרה ואני לא מסתקל לצדדים. וכל הודעה שלך מחזקת את הרושם שאני מקבל עליך שאתה כניראה לא כל כך מאוהב בספורט עד עימקי נפשך, פיתוח גוף כניראה לא מספיק חשוב לך... בקשר למה שאמרת על אמא ולחברים זה שטויות, אין כמו אמא בעולם, פיתוח גוף לא סוטר אחד את השני...

עוד משהו - כשאתה מצטט אותי, תצטט את כל המשפט בבקשה ולא חלקים ממנו.

Facebook
ישן 20-02-07, 15:45   #28
PoweRule
חבר פעיל

הסמל האישי שלPoweRule

ציטוט:
אתה ראית אותי אומר איפשהוא ששבוע צ'יט זה טוב או עוזר? , לא אמרתי ולא אגיד בחיים אני רק יכול לומר שזה לא הורס השקעה של חודש זה בטוח , נכון שעליתי בשומן זה אין ספק ובנוזלים במיוחד אני מרגיש ממש מפוצץ יחסית אבל זה לא כזה "נורא" ולא צריך להקצין....
אני לא יודע איך ומה אתה מתאמן אבל תוכנית כמו שלי יש נכון לעכשיו לא ראיתי אצל אף אחד עדיין עושה אותה בחיטוב (מבחינת עצימות האימון וכמות הסטים ).
ואני לא נשברתי אני פשוט הייתי צריך הפסקה וכמו שאני אגיד שוב עד שלא תיהיה באותה סירה כמו שאני לא תדע לעולם ואני לא מאחל לך בחיים שנה וחצי של חיטוב , אבל אם היית יודע היית מתייחס לדברים אחרת.
וכמו שאמרתי בפוסט הקודם כל אחד לוקח את העסק בדרך שונה , אבל לשפוט בן אדם ולומר שהוא חלש לפני שאתה בכלל יודע מה הוא מי הוא ומה הוא עשה בחיים שלו בכל העסק זה אבסורד לדעתי.
אם היית אומר אני לא הייתי עושה את זה כי אני מקפיד וכדומה עוד אפשר היה להבין אבל מי אתה שתשפוט אותי על המעשים שלי?
ואני נחמד אבל כשמתחילים לדבר על דברים שאין להם מושג עליהם אני כבר לא כזה נחמד ואל תקח את זה אישית עליך אני עדיין חושב שאתה אחלה בן אדם פשוט תתיחס לדברים שכתבתי ביותר רצינות ותדע להבא.
יום טוב.
אתה מתאמן יותר מ-6 אימוני אנאירובי ABC פעמיים בשבוע + 4 אימוני אירובי 40 דק' בדופק של כ-180 ומעלה ?
אם כן אז אתה עברת אותי...
ישן 20-02-07, 15:48   #29
Moshe
Banned

ציטוט:
אחי לא ביקשתי ממך תאוריות על החיים, אני נהנה מכל דקה ודקה בכל מה שקשור לפיתוח גוף אחרת לא הייתי עושה את זה, אם זה לצפות בסרטונים או תמונות, או לקרוא מאמרים, או לדפוק אימון במכון, אפילו הטונה שאני אוכל בליליות שאני כל כך שונא אני אוהב את זה איפה שהו, מכיון שכל נקודה קטנה בדרך היא קידום אל המטרה ואני לא מסתקל לצדדים. וכל הודעה שלך מחזקת את הרושם שאני מקבל עליך שאתה כניראה לא כל כך מאוהב בספורט עד עימקי נפשך, פיתוח גוף כניראה לא מספיק חשוב לך... בקשר למה שאמרת על אמא ולחברים זה שטויות, אין כמו אמא בעולם, פיתוח גוף לא סוטר אחד את השני...

עוד משהו - כשאתה מצטט אותי, תצטט את כל המשפט בבקשה ולא חלקים ממנו.
אני מצטט את החלקים הרלוונטים שאני רוצה להגיב עליהם..
בקשר לאהבה שלי לפיתוח גוף בשבילך אהבה משמע לזרוק הכל לפח הזבל חברים הורים והכל ולהתמקד רק בזה בחיים לפחות ככה תיארת את זה ב2 תגובות האחרונות שלך . אז כן לפי ההשקפה הזו אני לא אוהב את הספורט הזה .
לפי ההשקפה שלי אני בעסק רק כדי ללמוד ולא ליישם דברים של מטורפים ודיאטות של סטלנים שיצאו מאיזה החור סורי כמו לייל מקדונלד הסלבריטי...
אני אוהב את כל העסק של גוף האדם וכל הקטע של אימונים ותזונה ועוד קצת דברים מסביב ואם אפשר לסכם אני יותר בקטע התיאורתי מאשר במעשי , כי כמו רבים ואחרים אני אגיד ידע=כוח.
בקיצור נמאס לי להתווכח על דברים מפגרים כאלה אולי יום אחד יכנס שכל ותבינו שאפשר לעשות דברים גם אחרת ואם אתה לא אוהב את הטונה הזו כל כך בערב ואתה סובל עובדה שאתה לא נהנה אתה מכריח את המוח שלך לומר שאתה נהנה , אז אם אתה לא נהנה למה אתה ממשיך לעשות את זה? , כי אתה נהנה מהתוצאה? זה לא תירוץ ....
אבל בכל מקרה זו הדרך שלך , הגוף שלך , המעשים שלך , ההחלטות שלך בחיים מי אני שאתערב לך בחיים או אביא לך עצות אני רק הבאתי את דעתי על העניין (מותר לי , לא?) , שיהיה לך רק בהצלחה,
סגרנו את הדיון על העניין הזה ,
יום טוב.
ישן 20-02-07, 15:50   #30
Moshe
Banned

ציטוט:
פורסם במקור על ידי PoweRule
אתה מתאמן יותר מ-6 אימוני אנאירובי ABC פעמיים בשבוע + 4 אימוני אירובי 40 דק' בדופק של כ-180 ומעלה ?
אם כן אז אתה עברת אותי...
לא הבנתי את ה"עברת אותי"?
אבל אני עושה 6 אנאירובי ABC פעמיים בשבוע ו5 אירובי 40 דקות אחרי כל אימון ו180 דופק לא קבוע אני לא איזה סוס עם יכולות של רץ מרתון אבל הדופק הממוצע יוצא בסוף 85% שזה בסביבות ה180 דופק , עכשיו אחרי ההפסקה אני לא עושה את זה יותר יש לי לחץ דם נמוך מידי אז נרגעתי אני עושה על 75% גם נכנסתי לאחרונה לאימון יתר קל אז גם בגלל זה הורדתי , גיל אמר לי שאני אקרוס אמרתי לו לא אכפת לי ובסוף נדפקתי ככה זה כשלא מקשיבים בחפיף עברנו גם את זה ..
ישן 20-02-07, 15:53   #31
SiX PACK

הסמל האישי שלSiX PACK

ציטוט:
אני מצטט את החלקים הרלוונטים שאני רוצה להגיב עליהם..
בקשר לאהבה שלי לפיתוח גוף בשבילך אהבה משמע לזרוק הכל לפח הזבל חברים הורים והכל ולהתמקד רק בזה בחיים לפחות ככה תיארת את זה ב2 תגובות האחרונות שלך . אז כן לפי ההשקפה הזו אני לא אוהב את הספורט הזה .
לפי ההשקפה שלי אני בעסק רק כדי ללמוד ולא ליישם דברים של מטורפים ודיאטות של סטלנים שיצאו מאיזה החור סורי כמו לייל מקדונלד הסלבריטי...
אני אוהב את כל העסק של גוף האדם וכל הקטע של אימונים ותזונה ועוד קצת דברים מסביב ואם אפשר לסכם אני יותר בקטע התיאורתי מאשר במעשי , כי כמו רבים ואחרים אני אגיד ידע=כוח.
בקיצור נמאס לי להתווכח על דברים מפגרים כאלה אולי יום אחד יכנס שכל ותבינו שאפשר לעשות דברים גם אחרת ואם אתה לא אוהב את הטונה הזו כל כך בערב ואתה סובל עובדה שאתה לא נהנה אתה מכריח את המוח שלך לומר שאתה נהנה , אז אם אתה לא נהנה למה אתה ממשיך לעשות את זה? , כי אתה נהנה מהתוצאה? זה לא תירוץ ....
אבל בכל מקרה זו הדרך שלך , הגוף שלך , המעשים שלך , ההחלטות שלך בחיים מי אני שאתערב לך בחיים או אביא לך עצות אני רק הבאתי את דעתי על העניין (מותר לי , לא?) , שיהיה לך רק בהצלחה,
סגרנו את הדיון על העניין הזה ,
יום טוב.
אתה כותב הודעות נורא ארוכות זה גורם לי לקרוא אותם בריפרוף תשתדל לתמצת.
בהקשר למה שכתבת, אני מחוסן אני לא יכול לסבול משום דבר שכרוך בפיתוח גוף, כל דבר שקשור בזה מתקבל אצלי באהבה גם אם זה טונה שאני חייב לדחוף לגרון בכוח או שזה בא על חשבון סקס או חברים, ואני יחזור ויגיד לך אני עושה אתזה באהבה רבה.

Facebook
ישן 20-02-07, 16:13   #32
ניר.
חבר פעיל

אני חושב שהדיון הזה נהיה מיותר
ואני חושב שמשה צודק, עם כל האהבה לפיתוח גוף וספורט יש גבול.
ניר. מנותק   הגב עם ציטוט
ישן 20-02-07, 16:15   #33
SiX PACK

הסמל האישי שלSiX PACK

ציטוט:
פורסם במקור על ידי ניר.
אני חושב שהדיון הזה נהיה מיותר
ואני חושב שמשה צודק, עם כל האהבה לפיתוח גוף וספורט יש גבול.
אתה ביכלל לא יודע מה זה אפקת חלבון...

עם כל הכבוד אין לך זכות להגיב לדיון הזה ולהחליט מי צודק או לא (למרות שאין פה נכון או לא נכון)

Facebook
ישן 20-02-07, 16:25   #34
Kachok

הסמל האישי שלKachok

כללי:: עד מתי?
עוסק ב:: טכנאי תקשורת
חדר כושר: קאנטרי באר שבע
שלח הודעה דרך MSN אל Kachok

*אבקת

עד מתי ספטמבר 07?:cry_1:

Kachok מנותק   הגב עם ציטוט
ישן 20-02-07, 18:47   #35
igorek
חבר פעיל

אתם עסוקים יותר מדי בחפירות והתעסקות בקקי.
igorek מנותק   הגב עם ציטוט
ישן 20-02-07, 19:02   #36
SaBaGMaN
חבר פעיל

שורה תחתונה,לא צריך להיות קיצוני לפה ולשם...
שבוע שלם של "צ'יטים" זה נורא מיותר..גם אני בחיטוב כרגע ודווקה אני לא הורג את עצמי ופעם בשבוע בכיף שלי אוכל משהו שלא קשור לתפריט,ולא לא מפספס אף זיון או יציאה עם החברים..ולא חיי סביב האוכל והאימונים
כי יש עוד המון הנאות..דווקה שמישהו מונע מעצמו המון זמן סוג של מאכל זה בסוף יוצא + ריבית..אבל לא צריך להיות קיצוניים..תיתאמנו,תפתחו גוף,תחטבו תעשו מה שבא לכם רק קחו את זה כפאן כמשהו מהנה גם כדרך חיים אבל הכל בשילוב חיים תקינים ומהנים ולא להשתגע יותר מידיי
אנחנו בגיל הכי יפה בחיים שלנו אז אוקיי זה תחביב שהוא קצת מעבר וכל אחד בגודל ההשקעה שלו ובמטרות שלו אבל חשוב לקחת הכל בפרופורציה
וזה ישמע פלצני אבל כן מראה חיצוני זה לא הכל ויש עוד המון דברים שחשוב להתעסק בהם ולא רק לחשוב על "איך אני ניראה"
קחו הכל בכיף בספורטיביות תהנו מהדרך..
SaBaGMaN מנותק   הגב עם ציטוט
ישן 20-02-07, 20:18   #37
P-a-n-1-c
Banned

עוסק ב:: חייל בסדיר, מילואימניק בטיב טעם.

וואלה שמעו אני תכלאס ממש פדנט בקשר לתפריט שלי, שומר די 1 ל1.
בשלושה ימים האחרונים היה לי טיול שנתי, וואלה באמא שלי אכלתי כ"כ הרבה שטויות בשביל כל החצי שנה האחרונה ששמעתי על תפריט.
שוקולד, חטיפים, גלידות, ג'אנק, המון אלכוהול וכל הבא ליד. בתכלאס? זה שווה את הרגע אבל לא את ההשלכות. בסופו של דבר אני חושב שיש מקום לצ'יטים ושצריך ואפילו מומלץ לעשות אותם, אבל לדעתי שמירה על תפריט זה חשוב בשביל המטרות שלך כי שמירה על תפריט מזרזרת את התהליך.
אז קיצר תאכלו צ'יטים אל תפחדו, אבל גם אל תפריזו עם זה יותר מידי.

וואלה ב72 שעות האחרונות ישנתי אולי 8 סה"כ וגם זה אני לארג', אז יאללה סלמאת חבר'ה היה אדיר באמת \טיול של פעם בחיים.
P-a-n-1-c מנותק   הגב עם ציטוט
ישן 20-02-07, 20:54   #38
shay
חבר פעיל

הסמל האישי שלshay

קיצר עזבו אתכם מריבים ,כל אחד אומר את דעתו האישית, אבל אם תירצו וגם אם לא תירצו פיתוח גוף זו דרך חיים אשר בונה את האופי של האדם וגם את המראה,מספיק שאתה מקדיש חצי שעה 4 פעמיים בשבוע זוהי דרך חיים יש אנשים שמקדישים לזה יותר זמן ואנרגיות ויש כאלה שפחות...כל אחד יחייה איך שהוא רוצה וזה לא לוויכוח אפילו כי זה לא יעזור לאף אחד לרדת על השני!!!

-אני פה בשביל האנשים ובשביל התשוקה לפיתוח גוף,לא בשביל מוצרים!
shay מנותק   הגב עם ציטוט
ישן 20-02-07, 21:52   #39
ניר.
חבר פעיל

ציטוט:
אתה ביכלל לא יודע מה זה אפקת חלבון...

עם כל הכבוד אין לך זכות להגיב לדיון הזה ולהחליט מי צודק או לא (למרות שאין פה נכון או לא נכון)
1. מה זה קשור למה שאני יודע ומה שאני לא?
2. יש לי הזכות להגיב בכל "חור" שאני רוצה.
3. הדיון הזה נהיה מיותר, בסדר, אני לא בא נגדך, אני רק אומר שלכל אחד יש את ההעדפות שלו ואתם לא צריכים להתחיל לריב או להתווכח על זה, ואל תגידו שלא היה פה ריב.

לילה טוב.
ניר. מנותק   הגב עם ציטוט
תגובה