ישראלבודי
מתחייבים למחירים הזולים ביותר

חזור   ישראלבודי > ישראלבודי > תזונה ותוספים

תזונה ותוספים מה לאכול, מתי ולמה, תפריטים,אילו תוספי מזון מתאימים ועוד..

תגובה

הגדרות אשכול אפשרויות הצגת נושא
ישן 25-04-10, 15:03   #1
טל דניאל
חבר פעיל

ברירת מחדל חילוף חומרים מהיר

שלום
טוב יש בעיה.. אני במסה (בהתחלה) ואצלנו במשפחה זה ידוע שיש לנו חילוף חומרים שונים אז יש את זה גם בטח לי.. עכשיו זה מבאס רצח כי כמה שאני יוכל אני לא ישמין לפי מה שהבנתי
יש אפשרות לפתור את זה?
טל דניאל מנותק   הגב עם ציטוט
ישן 25-04-10, 15:23   #2
pala
ת.נ.צ.ב.ה

עוסק ב:: לאכול
חדר כושר: נאוטילוס

לאכול יותר? אין שום דבר אחר(אין דבר כזה לא אשמין)
ישן 25-04-10, 16:57   #3
daniel maron
חבר פעיל

עם קשה לך לאכול..תשתמש בגיינר (סריוס מס או פרפקט 3000 יעבוד מצויין)
עם אתה יכל להסתדר מאוכל ביתי אז פשוט תאכל יותר כל פעם תעלה ב500 קלוריות עד שתראה שאתה מתקדם
daniel maron מנותק   הגב עם ציטוט
ישן 25-04-10, 17:10   #4
lidorag
Banned

תאכל מאכלים עם שומנים זה גם חשוב מאוד
גמו טחינה , שקדים תחונים ואגוזים
lidorag מנותק   הגב עם ציטוט
ישן 25-04-10, 17:41   #5
-DMD-
חבר פעיל

תשמע, אני רוצה שתעשה משהו, קח את האצבע האמצעית ואת האגודל שלך ביד הימנית ותנסה לעקוף את פרק כף היד.
מצליח? בקלות ועוד יכול להמשיך? סביר להניח שאתה אחד מאיתנו.
בוא נעשה בדיקה נוספת, העצמות שלך דקות והbiceps ארוכים ודקים? ואפילו לא מגיעים עד סוף האמה? ושוב, כנרא שאתה אחד מאיתנו.
דבר ראשון תפסיק להקשיב ל"אנשים הגדולים" בחדר כושר, אתה לא ואני מדגיש לא! אחד כזה.
לכל אחד יש גוף אחר ולכן גם סוג האימונים הוא...אחר!

מה שאתה צריך זה:
*לאכול 6-8 ארוחות ביום, כל 2 עד 3 שעות. למרות שזה עדיין מאיץ את חילוף החומרים זה מספק לגוף מספיק חומר בנייה זמין.
*תפסיק לרוץ, עימוני הריצה וההליכה צריכים להיות קצריםם ככל האפשר רק כדי לתחזק את הלב ריאה.
בהליכה ובריצה חילוף החומרים עולה וזה אומר שאתה שורף שריר יקר ארך.
*כשאתה מתאמן, תנוח 2-3 דקות בין סט לסט ותעבוד עם משקלים גבוהים!
אני ממליץ בתור התחלה(אם אתה חדש במכון כושר) 3 אימונים בשבוע שבכל אחד אתה עובד על כל הגוף.
לא הרבה תרגילים כך שהאימון לא יהיה ארוך מ50-60דקות. ותעשה זאת כמה חודשים כדי שהגוף שלך ויותר נכון המפרקים. המשקל צריך להיות מספיק גבוה בשביל שתוכל לעשות 12-10 חזרות.
לאחר כמה החודשים האלו, תוכל מה שנקרה לעלות בדרגה.
כאן אתה תאמן 2 חלקים בגוף בכל אימון, 3 אימונים בשבוע. עכשיו כשהמפרקים שלך מוכנים והגוף שלך יודע מה זה להרים משקולות תוכל להעלות משקלים לרמה של 6-9 חזרות.
רוב הסיכויים שעד אז תלמד יותר על הנושא ועל מבנה הגול שלך, ושוב אני מדגיש שלך!! לא של הבודיבילדרים במכון, אלה שלך!

לאחר זמן ממושך יותר השרירים שלך כבר יתרגלו לזה ותוכל להתחיל באימונים רצינייים.
שזה אומר להחליף תרגילים, לשנות את המשקל שיתאים למס חזרות אחר[4-5 ו 6-8] ובזה בעצם "להתקיף" את השריר מכל צד ובעומס אחר כדי לא ללת לו להתרגל וכדי שהוא רק יגדל.

לפי מחקרים אחרונים שנערכו, אימוני כוח[4-5 חזרות עם משקל גבוה] עוזרים לפתח את הכוח וכמובן את השרירים בצורה היעילה ביותר לבעלי חילוף החומרים המהיר ectomprthים.

תהנה, ובהצלחה! אל תשכח בשבילינו יותר זה פחות! ->[רק בעניין האימונים]
באוכל....תאכל כל כמה שעות והרבה, הגוף שלך יזדקק להרבה חלבון בעיקר כשתעבור לאימוני כוח.
כמו כן אל תהסס להכניס לגוף פחממות ושומנים, למאן האמת אנחנו האקטומורפים הם היחידים שלהם באמת מותר לאכול ג'אנק פוד בתקופת האימונים! כמובן לא הכל, גם לזה צריך לבוא בחוכמה ולדעת שאתה יכול לקבל הרבה פחממות וחלבונים מהג'אנק.

המטרה שלך היא להקטין את מספר החזרות עם הזמן ולהעלות את המשקל, לנוח הרבה בין הסטים ומה שאומר לבוא ולרוץ החוצה מהמכון! כמו כן המנוחה חשובה מאוד, לאנשים מהסוג הזה בדרך כלל לוקח יותר זמן "לנוח" אחרי האימון ולכן שינה של 8 שעות נחשבת מעולה! לא לישון 14 שעות כי זה בזבוז של אותו הזמן שבו יכולת...לאכול!!!! D=
-DMD- מנותק   הגב עם ציטוט
ישן 25-04-10, 18:27   #6
Nitro Speed
חבר פעיל

הסמל האישי שלNitro Speed

ציטוט:
פורסם במקור על ידי -dmd- צפה בהודעה
תשמע, אני רוצה שתעשה משהו, קח את האצבע האמצעית ואת האגודל שלך ביד הימנית ותנסה לעקוף את פרק כף היד.
מצליח? בקלות ועוד יכול להמשיך? סביר להניח שאתה אחד מאיתנו.
בוא נעשה בדיקה נוספת, העצמות שלך דקות והbiceps ארוכים ודקים? ואפילו לא מגיעים עד סוף האמה? ושוב, כנרא שאתה אחד מאיתנו.
דבר ראשון תפסיק להקשיב ל"אנשים הגדולים" בחדר כושר, אתה לא ואני מדגיש לא! אחד כזה.
לכל אחד יש גוף אחר ולכן גם סוג האימונים הוא...אחר!

מה שאתה צריך זה:
*לאכול 6-8 ארוחות ביום, כל 2 עד 3 שעות. למרות שזה עדיין מאיץ את חילוף החומרים זה מספק לגוף מספיק חומר בנייה זמין.
*תפסיק לרוץ, עימוני הריצה וההליכה צריכים להיות קצריםם ככל האפשר רק כדי לתחזק את הלב ריאה.
בהליכה ובריצה חילוף החומרים עולה וזה אומר שאתה שורף שריר יקר ארך.
*כשאתה מתאמן, תנוח 2-3 דקות בין סט לסט ותעבוד עם משקלים גבוהים!
אני ממליץ בתור התחלה(אם אתה חדש במכון כושר) 3 אימונים בשבוע שבכל אחד אתה עובד על כל הגוף.
לא הרבה תרגילים כך שהאימון לא יהיה ארוך מ50-60דקות. ותעשה זאת כמה חודשים כדי שהגוף שלך ויותר נכון המפרקים. המשקל צריך להיות מספיק גבוה בשביל שתוכל לעשות 12-10 חזרות.
לאחר כמה החודשים האלו, תוכל מה שנקרה לעלות בדרגה.
כאן אתה תאמן 2 חלקים בגוף בכל אימון, 3 אימונים בשבוע. עכשיו כשהמפרקים שלך מוכנים והגוף שלך יודע מה זה להרים משקולות תוכל להעלות משקלים לרמה של 6-9 חזרות.
רוב הסיכויים שעד אז תלמד יותר על הנושא ועל מבנה הגול שלך, ושוב אני מדגיש שלך!! לא של הבודיבילדרים במכון, אלה שלך!

לאחר זמן ממושך יותר השרירים שלך כבר יתרגלו לזה ותוכל להתחיל באימונים רצינייים.
שזה אומר להחליף תרגילים, לשנות את המשקל שיתאים למס חזרות אחר[4-5 ו 6-8] ובזה בעצם "להתקיף" את השריר מכל צד ובעומס אחר כדי לא ללת לו להתרגל וכדי שהוא רק יגדל.

לפי מחקרים אחרונים שנערכו, אימוני כוח[4-5 חזרות עם משקל גבוה] עוזרים לפתח את הכוח וכמובן את השרירים בצורה היעילה ביותר לבעלי חילוף החומרים המהיר ectomprthים.

תהנה, ובהצלחה! אל תשכח בשבילינו יותר זה פחות! ->[רק בעניין האימונים]
באוכל....תאכל כל כמה שעות והרבה, הגוף שלך יזדקק להרבה חלבון בעיקר כשתעבור לאימוני כוח.
כמו כן אל תהסס להכניס לגוף פחממות ושומנים, למאן האמת אנחנו האקטומורפים הם היחידים שלהם באמת מותר לאכול ג'אנק פוד בתקופת האימונים! כמובן לא הכל, גם לזה צריך לבוא בחוכמה ולדעת שאתה יכול לקבל הרבה פחממות וחלבונים מהג'אנק.

המטרה שלך היא להקטין את מספר החזרות עם הזמן ולהעלות את המשקל, לנוח הרבה בין הסטים ומה שאומר לבוא ולרוץ החוצה מהמכון! כמו כן המנוחה חשובה מאוד, לאנשים מהסוג הזה בדרך כלל לוקח יותר זמן "לנוח" אחרי האימון ולכן שינה של 8 שעות נחשבת מעולה! לא לישון 14 שעות כי זה בזבוז של אותו הזמן שבו יכולת...לאכול!!!! D=
זיינת את ה אמאמא של השכל עם האנדומורף אקטומורף מיזיונומורף.
זה לא משנה,אתה תהיה במאזן קלורי חיובי אתה תגדל.[נקודה]
ואגב,לפני שאתה מייעץ לאחרים,לך תקרא מאמר או 10,למה אתה חי על מיתוסים והידע שלך לא משהו בכלל.
Nitro Speed מנותק   הגב עם ציטוט
ישן 25-04-10, 19:02   #7
!Demon!
חבר פעיל

הסמל האישי של!Demon!

כללי:: 179\95
עוסק ב:: עובד כמו פיליפיני
חדר כושר: Pride

ציטוט:
פורסם במקור על ידי nitro speed צפה בהודעה
זיינת את ה אמאמא של השכל עם האנדומורף אקטומורף מיזיונומורף.
זה לא משנה,אתה תהיה במאזן קלורי חיובי אתה תגדל.[נקודה]
ואגב,לפני שאתה מייעץ לאחרים,לך תקרא מאמר או 10,למה אתה חי על מיתוסים והידע שלך לא משהו בכלל.

+1
או שתוכל יותר או תקנה גיינר תאמין לי אתה תעלה כמה מהיר חילוף החומרים שלך לא יהיה
!Demon! מנותק   הגב עם ציטוט
ישן 25-04-10, 19:12   #8
Nitro Speed
חבר פעיל

הסמל האישי שלNitro Speed

אגב לפי מה אתה יודע שיש לך חילוף חומרים מהיר?
זה שאתה רזה לא בהכרח מצביע על חילוף חומרים.
ישן 25-04-10, 19:25   #9
-DMD-
חבר פעיל

Nitro, כדימה גאון, תקן אותי. אני תמיד שמח ללמוד וקראתי בנושא הרבה יותר ממך אז אם יש לך במה לתקן.. כמו שאמרתי אני הכי שמח שיש.
ישן 25-04-10, 19:31   #10
Nitro Speed
חבר פעיל

הסמל האישי שלNitro Speed

אתה אומר לי שאתה שמח ללמוד ומזלזל בידע שלי "קראתי בנושא הרבה יותר ממך",אז אני יכול להבין שגם אם אני אתקן אותך(בזבוז זמן כי כל מה שכתבת שגוי)אתה תלך ראש בקיר.
חבל על הזמן שלי.
חפש פורטל קילוגרם בגוגל ותתחיל לקרוא.
ישן 25-04-10, 19:59   #11
!Demon!
חבר פעיל

הסמל האישי של!Demon!

ציטוט:
nitro, כדימה גאון, תקן אותי. אני תמיד שמח ללמוד וקראתי בנושא הרבה יותר ממך אז אם יש לך במה לתקן.. כמו שאמרתי אני הכי שמח שיש.
כמו כן מחקרים מדעיים באתרים כמו ncbi או nutrition
ישן 25-04-10, 20:10   #12
-DMD-
חבר פעיל

קראתי המון בנושא, אם אתה מנסה לצאת גדול... לא יצא לך
אל תנסה לברוח ותנסה להוכיח את מה שאמרת.
אני קראתי הרבה מאמרים ב bodybuilding . com
תקן אותי ותן לי מאמר שמחזק אותך.
ישן 25-04-10, 20:30   #13
!Demon!
חבר פעיל

הסמל האישי של!Demon!

תגובה של לייל מקדונלד בנושא של כמות הארוחות שדיברת עליו:
"Perhaps one of the longest standing dogmas in the weight loss and bodybuilding world is the absolute necessity of eating frequently for various reasons. Specific to weight loss, how many times have you heard something along the lines of “Eating 6 times per day stokes the metabolic fire.” or “You must eat 6 times per day to lose fat effectively.” or “Skipping even one meal per day will slow your metabolic rate and you’ll hoard fat.” Probably a lot

Well, guess what. The idea is primarily based on awful observational studies and direct research (where meal frequency is varied within the context of an identical number of calories under controlled conditions) says that it’s all basically nonsense. The basic premise came, essentially out of a misunderstanding of the thermic effect of food (TEF) also called dietary induced thermogenesis (DIT) which are the calories burned in processing of the food you eat."

"Aha! Eat more frequently and metabolic rate goes up more, right? Because you’re stimulating TEF more often. Well, no. Here’s why:

Say we have two people, both eating the same 3000 calories per day from identical macronutrients. One eats 6 meals of 500 calories/meal while the other eats 3 meals of 1000 calories/meal and we’ll assume a TEF of 10%. So the first will have a TEF of 50 calories (10% of 500) 6 times/day. The second will have a TEF of 100 calories (10% of 1000 calories) 3 times/day. Well, 6X50 = 300 calories/day and 3X100 = 300 calories/day. There’s no difference.

Of course, if you increase food intake from, say, 1500 calories to 2000 calories, you will burn more with TEF; but this has nothing to do with meal frequency per se, it has to do with eating more food. I only bring this up because I’ve seen people (try to) argue the positive effect of TEF by dredging up studies where folks ate more total calories. Of course TEF goes up, but not because they are eating more frequently; rather it’s because they are eating more food in total."
http://www.bodyrecomposition.com/res...ch-review.html

אף אחד לא מנסה להוכיח שהוא גבר פה או משהו כזה פשוט יש לך דברים שגוים ,תלמד לקבל את זה ..כל אחד מאיתנו מתישהו לא ידע הרבה ...
ישן 25-04-10, 21:03   #14
-DMD-
חבר פעיל

ואו... קיבלתי... Xd רק תגיד מתי פורסם המאמר ומי המפרסם? תואר וכו'
אבל באמת תודה על המידע, כנרא פשוט קיבלתי את מה שכולם אמרו.
האמתי שאנחנו גם ככה צריכים מספר ארוחות גדול, בגשביל לא לקחת 100 גרם חלבון כל ארוחה כי זה יותר מדי.
האם אני צודק? =0
ותגיד יש לך אולי מאמרים דווקא על אנשים בעלי חילוף חומרים מהיר במיוחד?
ישן 25-04-10, 21:13   #15
Nitro Speed
חבר פעיל

הסמל האישי שלNitro Speed

ציטוט:
האמתי שאנחנו גם ככה צריכים מספר ארוחות גדול, בגשביל לא לקחת 100 גרם חלבון כל ארוחה כי זה יותר מדי.
האם אני צודק? =0
אתה יכול לאכול גם 300 גרם חלבון בארוחה,זה לא משנה.
ישן 25-04-10, 21:17   #16
daniel maron
חבר פעיל

בגדול מה שמשנה בסוף זה המאזן הקלורי היומי והערכים אתה יכל לאכול את כל התפריט בארוחה אחת או ב10 ארוחות..בגדול זה לא כל כך משנה
daniel maron מנותק   הגב עם ציטוט
ישן 25-04-10, 21:18   #17
!Demon!
חבר פעיל

הסמל האישי של!Demon!

ציטוט:
האם אני צודק? =0
אני מאמין שלייל יודע על מה הוא מדבר מה גם זה לא המקום היחיד שרשום את זה פשוט אין לי כוח לחפש..
אפשרי 100 גרם וכמו שניטרו אמר גם יוצתר..יש מחקרים שהצגתי פשוט כמו שאמרתי אין לי כוח לחפש..
בקטע של עלייה במשקל ההבדל הוא בגדול בכמות הקלוריות כלומר מי שיש לו חילוף חומרים מהיר צריך יותר קלוריות כדי לעלות משקל
ישן 25-04-10, 21:25   #18
-DMD-
חבר פעיל

ומה עם צורת האימונים?
http://www.bodybuilding .com/fun/ectomorph_pyramid_training.htm
רק אחד מהאלף ואחד המאמרים ברשת.
ישן 25-04-10, 21:42   #19
Nitro Speed
חבר פעיל

הסמל האישי שלNitro Speed

ציטוט:
פורסם במקור על ידי -DMD- צפה בהודעה
ומה עם צורת האימונים?
בולשיט מוחלט.
ישן 25-04-10, 21:50   #20
!Demon!
חבר פעיל

הסמל האישי של!Demon!

ציטוט:
ומה עם צורת האימונים?
אני לא הייתי מסתמך על כל מאמר שיש שם...
לגבי אימונים יש עניין גנטי , אני פחות מבין בזה אבל תראה תוכניות אימון שונות , תראה מה עובד עלייך הכי טוב...
בגדול ראיתי מחקר שבדק הרבה אנשים לא קבוצה מיוחדת והראה שתווח של עד 5 חזרות עבד הכי טוב אצל מתאמנים טבעים
תגובה