ישראלבודי
מתחייבים למחירים הזולים ביותר

חזור   ישראלבודי > ישראלבודי > תזונה ותוספים

תזונה ותוספים מה לאכול, מתי ולמה, תפריטים,אילו תוספי מזון מתאימים ועוד..

נושא נעול

הגדרות אשכול אפשרויות הצגת נושא
ישן 08-06-07, 21:08   #121
אליאב קרייסלר
חבר פעיל

שלח הודעה דרך ICQ אל אליאב קרייסלר

קיוויתי שזה לא יגיע לשלב שבו אני אצטרך לענות בצורה כלכך מכוערת כמו שאני עומד לעשות עכשיו אבל אין ברירה אתם פשוט דורשים את זה..

אליאב , סוליקו , גלעד נייט וולף , עומר דיבול

נגד

בולט וחבריו לפוסט...

אנחנו עובדים בשיטה אחת ואתם בשלכם.. אתם לא חושבים שזה שאנחנו הרבה יותר גדולים ממכם אומר משהו?! השיטות שלכם לא עובדותתתתתת לא עובדותתתתת אתם לא יודעים לא להתאמן ולא לאכול זהו עכשיו תמשיכו לעשות מה שאתם עושים נראה מי יגיע רחוק בינתיים אנחנו כבר עכשיו יכולים לראות איפה כל אחד נמצא
חחחחחחחחחחחח חבר'ה פשוט תפסיקו לחיות בסרט שאתם עובדים כמו שצריך , אולי במקום לקרוא מאמרים תתחילו פשוט להתאמן כמו שצריך ולא להתעסק בקקה?
אליאב קרייסלר מנותק  
ישן 08-06-07, 21:11   #122
Bullet
חבר VIP - חבר יהלום

הסמל האישי שלBullet

אה ובשביל הפרוטוקול, זה לא שמאז ומתמיד אכלתי 2 ארוחות ביום :nonono:
זה רק לאחרונה (חודש אחרון), כל הזמן הייתי אוכל 3-4.
סינטרקס
סיינטרקס
Bullet מנותק  
ישן 08-06-07, 21:16   #123
NIV-L
חבר פעיל

בטח שלאכול כל 3 שעות הדבר מוכח לפני שהגעתי לגיל הייתי אוכל ככה מתי שבא לי ולא הייתי גודל משמעותי והתאמנתי גם ברצינות
התחלתי עם גיל אחרי כמה זמן ובתפריט אני אוכל כל 3 שעות..השיטה עובדת ומוכיחה את עצמה אי אפשר להתווכח על זה ביכלל ההבדלים משמועתיים
NIV-L מנותק  
ישן 08-06-07, 21:18   #124
Bullet
חבר VIP - חבר יהלום

הסמל האישי שלBullet

ציטוט:
פורסם במקור על ידי erezg
מראש אני אומר שהגבתי מבלי לקרוא את כל האשכול, כך שאני מצטער אם אני חזור על משהו שכבר נאמר.

לאורך הזמן, לא הסכמתי עם הגישה של לאכול 3-4 ארוחות ביום ופחות.

ד"א, אם באמת תבדוק תראה שגם לייל, בכבודו ובעצמו, ממליץ שלא לרדת מ-3 ארוחות ביום.

* עריכה - ראיתי שאתה ממליץ לאכול ארוחה אחת.

חבל שנעלם חלק ממסד הנתונים של הפורום, אחרת היית מצטט לך גם את גל ט. שהמליץ להימנע מאכילה של ארוחה אחת ואף 2.
אני לא ממליץ שום דבר.
כדאי שתבדוק שוב מה לייל ממליץ ומה לא. ומה שאני עושה זה בכלל לא רלוונטי לפה. השאלה המקורית הייתה האם לאכול כל 3 שעות. זה יוצא יותר מ3-4 ארוחות ביום.
סינטרקס
סיינטרקס
Bullet מנותק  
ישן 08-06-07, 21:20   #125
P-a-n-1-c
Banned

עוסק ב:: חייל בסדיר, מילואימניק בטיב טעם.

ציטוט:
פורסם במקור על ידי P-a-n-1-c
לייל אמר להרים ידיים
לייל אמר לשים ידיים על הראש
P-a-n-1-c מנותק  
ישן 08-06-07, 21:21   #126
Bullet
חבר VIP - חבר יהלום

הסמל האישי שלBullet

ציטוט:
במקומך הייתי שותק
סינטרקס
סיינטרקס
Bullet מנותק  
ישן 08-06-07, 21:21   #127
yonip
חבר פעיל

הסמל האישי שלyonip

יוני זה אתה יוני מהשינויים ? :\
yonip מנותק  
ישן 08-06-07, 21:22   #128
אליאב קרייסלר
חבר פעיל

ציטוט:
לייל אמר למחוא כפיים

עריכה : חחחח פניק הרגת אותי אבל יש גבול חחחחחחחחחחח
אליאב קרייסלר מנותק  
ישן 08-06-07, 21:23   #129
P-a-n-1-c
Banned

בסופו של דבר 90% ממרי ישראל באו מבית היוצר של ישראלבודי בראשות גיל גרנות, את זה אף אחד לא יכול לקחת ממנו. בשורה התחתונה גיל עובד לפי שיטות שלכאורה פרימיטיביות לטענתכם (בולט, עידן, איגור) אבל ההבדל הקטן והמשמעותי הוא שהוא מביא אנשים להישגים.
יש הרבה פה שמשמיצים את גיל ואומרים שהוא בלי הסמכה וכו' וכו', בסופו של דבר הבנאדם יש לו רקורד שלא ייבש גדולים ממנו. כמו שאמרתי - במבחן התוצאה פרטיקה עולה על תאוריה.
P-a-n-1-c מנותק  
ישן 08-06-07, 21:27   #130
- Idan -
חבר ותיק (מועמד לחבר VIP)

הסמל האישי של- Idan -

שלח הודעה דרך Yahoo אל - Idan -

אני מבין שיש פה כמה אנשים עם קריאה וחשיבה סלקטיבית.

נו שוין.
- Idan - מנותק  
ישן 08-06-07, 21:31   #131
gman
חבר פעיל

שלח הודעה דרך ICQ אל gman

---
ישן 08-06-07, 21:33   #132
Night_Wolf
Banned

שלח הודעה דרך ICQ אל Night_Wolf

ציטוט:
פורסם במקור על ידי אליאב קרייסלר
קיוויתי שזה לא יגיע לשלב שבו אני אצטרך לענות בצורה כלכך מכוערת כמו שאני עומד לעשות עכשיו אבל אין ברירה אתם פשוט דורשים את זה..

אליאב , סוליקו , גלעד נייט וולף , עומר דיבול

נגד

בולט וחבריו לפוסט...

אנחנו עובדים בשיטה אחת ואתם בשלכם.. אתם לא חושבים שזה שאנחנו הרבה יותר גדולים ממכם אומר משהו?! השיטות שלכם לא עובדותתתתתת לא עובדותתתתת אתם לא יודעים לא להתאמן ולא לאכול זהו עכשיו תמשיכו לעשות מה שאתם עושים נראה מי יגיע רחוק בינתיים אנחנו כבר עכשיו יכולים לראות איפה כל אחד נמצא
חחחחחחחחחחחח חבר'ה פשוט תפסיקו לחיות בסרט שאתם עובדים כמו שצריך , אולי במקום לקרוא מאמרים תתחילו פשוט להתאמן כמו שצריך ולא להתעסק בקקה?
אחי בולט לא מבין שעובדות מוצקות מוכיחות הכל שיעלה תמונות וישווה איתנו
כמובן שהוא טוען שאנחנו לא "טבעיים" וחושב שסייקלים זה מעל הכל טחחחחחח סייקלים או לא אם אין תזונה אין תוצאות!
יש פה משתמש אם משפט שאני מאוד אוהב בחתימה את הגוף שלך בונים במטבח !
Night_Wolf מנותק  
ישן 08-06-07, 21:34   #133
Night_Wolf
Banned

שלח הודעה דרך ICQ אל Night_Wolf

ציטוט:
פורסם במקור על ידי Bullet
במקומך הייתי שותק
חחחחחחח למה הוא ניראה יותר טוב מימך בהרבה!
Night_Wolf מנותק  
ישן 08-06-07, 21:36   #134
- Idan -

הסמל האישי של- Idan -

ציטוט:
בסופו של דבר 90% ממרי ישראל באו מבית היוצר של ישראלבודי בראשות גיל גרנות, את זה אף אחד לא יכול לקחת ממנו. בשורה התחתונה גיל עובד לפי שיטות שלכאורה פרימיטיביות לטענתכם (בולט, עידן, איגור) אבל ההבדל הקטן והמשמעותי הוא שהוא מביא אנשים להישגים.
יש הרבה פה שמשמיצים את גיל ואומרים שהוא בלי הסמכה וכו' וכו', בסופו של דבר הבנאדם יש לו רקורד שלא ייבש גדולים ממנו. כמו שאמרתי - במבחן התוצאה פרטיקה עולה על תאוריה.
לא יודע מי השמיץ את גיל, כבודו במקומו מונח, אבל אתה ידידי - נאיבי. אתה רואה רק את ההצלחות של גיל, אתה לא רואה את אלו שלא הלך להם בלשון במעטה. אתה מתיחס רק לאליטה של הבודיבילדינג, אלו שהגיעו לבמה. תן לי לשאול אותך משהו. אתה מאמין שכל אחד שיגיע לגיל, יגיע בסופו של דבר לרמה תחרותית? תן לי לנסח שוב את השאלה. אתה חושב שלניגרי (אביב עומר) יש חזה סימטרי בגלל שהוא עושה 4 תרגילים לחזה עם 18 סטים ובגלל שהוא אוכל 8 ארוחות יומיות?
- Idan - מנותק  
ישן 08-06-07, 21:37   #135
אליאב קרייסלר
חבר פעיל

ציטוט:
פורסם במקור על ידי Night_Wolf
אחי בולט לא מבין שעובדות מוצקות מוכיחות הכל שיעלה תמונות וישווה איתנו
כמובן שהוא טוען שאנחנו לא "טבעיים" וחושב שסייקלים זה מעל הכל טחחחחחח סייקלים או לא אם אין תזונה אין תוצאות!
יש פה משתמש אם משפט שאני מאוד אוהב בחתימה את הגוף שלך בונים במטבח !
בלי קשר לטבעיות או לא טבעיות זה שהמון לקוחות של גיל משקיעים ורוצים להגיע להיות מרי ישראל אין ברירה זה כי הענף הזה דורש את זה...
וחוץ מזה שגם אפשר להישאר טבעי ולהגיע לתוצאות נחמדות אהממ אהממ אהממממממ אעעעההההמממממממממממממממ

דרך אגב עידן לא כל הלקוחות של גיל מגיעים לרמה תחרותית , כי לא כולם רוצים , כי לא לכולם יש גנטיקה , כי לא כולם על חומרים , אבל מה שכן - אני לא ראיתי אפילו פציאנט אחד של גיל שלא הגיע לתוצאות
אליאב קרייסלר מנותק  
ישן 08-06-07, 21:50   #136
erezg
חבר פעיל

הסמל האישי שלerezg

ציטוט:
פורסם במקור על ידי Bullet
אני לא ממליץ שום דבר.
כדאי שתבדוק שוב מה לייל ממליץ ומה לא. ומה שאני עושה זה בכלל לא רלוונטי לפה. השאלה המקורית הייתה האם לאכול כל 3 שעות. זה יוצא יותר מ3-4 ארוחות ביום.
שוב, שלא תבין אותי לא נכון, איני תומך באכילה של כ-6 ארוחות ביום מאחר ואדם "סוס אחושרמוטה" כזה או אחר המליץ לי כך.

אני תומך בכך, לאחר ניסיון ולאחר קריאה מרובה. כן, מרבית ההמלצות הן לאכילה מרובה של ארוחות.
דנו בפורום בסוגיה זו לא אחת, ואני חייב לציין כי המחקר הרציני ביותר שהציגו בפניי בכדי להראות שריבוי ארוחות אינו מאיץ את חילוף החומרים, התבצע למשך שבוע או שבועיים בלבד, באכילה סבירה של קלוריות, על כמות מעטה של אנשים.

טרם נתקלתי במחקר שבוצע למשך זמן והוכיח שאכילה מרובהאינה מאיצה את חילוף החומרים.

כמו כן, סבורני שהדבר משמעותי שמדובר על כמות גבוהה של קלוריות כפי שצורכים אנו, מפתחי הגוף.

זוהי הסיבה, לכך שבחיטוב או בצריכת קלוריות מתונה, לא יהיה אולי הבדל משמעותי בין צריכה של 3 ל-6 ארוחות.

עם זאת, אדם שצורך 4000 קלוריות, האם נשמע לך הגיוני שיחלקן לשתי ארוחות של 2000 קלוריות, או ל-3 ארוחות של 1300 קלוריות פר ארוחה?

ד"א אני מחשיב עצמי עם תומכי לייל .. אך עם זאת לא הולך אחריו בצורה עיוורת.

כאן תוכל לראות כי הוא ממליץ להימנע מצריכה של ארוחה אחת או שתיים בלבד.

. You may start to see differences when you start looking at silly extremes like 1 meal vs. 6 meals or 2 meals vs. 6 meals but only because, with very low meal frequencies, you're spending too much of the day with no nutrition.

שים לב שהוא מדבר על תדירות הארוחות ולא על מספרן, וממליץ להימנע מלא לאכול מספר רב של שעות.

אכן הוא אומר שלא יהיה הבדלל משמעותי בין 3 ל-6 ארוחות, אך להבנתי, לא ניתן להגיד זאת באופן גורף. הכל תלוי בנסיבות.

אם מדובר בכמות מתונה של קלוריות, לא תהיה בעיה.
אם מדובר ב-3 ארוחות בהפרשים של כ-5 שעות בין ארוחה לארוחה, גם כן לא תהיה בעיה.

עם זאת כאשר אתה מדבר על אי אכילה במשך 16 שעות, באופן יומיומי, אני חושב שתתעורר בעיה.
erezg מנותק  
ישן 08-06-07, 21:51   #137
P-a-n-1-c
Banned

ציטוט:
פורסם במקור על ידי - Idan -
לא יודע מי השמיץ את גיל, כבודו במקומו מונח, אבל אתה ידידי - נאיבי. אתה רואה רק את ההצלחות של גיל, אתה לא רואה את אלו שלא הלך להם בלשון במעטה. אתה מתיחס רק לאליטה של הבודיבילדינג, אלו שהגיעו לבמה. תן לי לשאול אותך משהו. אתה מאמין שכל אחד שיגיע לגיל, יגיע בסופו של דבר לרמה תחרותית? תן לי לנסח שוב את השאלה. אתה חושב שלניגרי (אביב עומר) יש חזה סימטרי בגלל שהוא עושה 4 תרגילים לחזה עם 18 סטים ובגלל שהוא אוכל 8 ארוחות יומיות?
אני מדבר בתור אחד שמרוצה מגיל. אני מדבר בתור לקוח מרוצה ויש פה עוד רבים כאלה. אני אישית לא נתקלתי באחד שבא לגיל ועשה את מה שהוא הביא לו 1 ל1 ולא הגיע לתוצאות. ויודע מה אם קיים אחד כזה, אז קיים. לכל כלל יש יוצאי דופן (חוץ מערבים שהם חראות בלי יוצאי דופן והומואים שהם מגעילים בלי יוצאי דופן).

הניגרי הגיע למה שהוא הגיע כמובן עם גנטיקה, אבל גנטיקה זה לא הכל בחיים. יש כאלה שהתחילו מ0 והגיעו לתוצאות שלא יאמנו. לא כולם אלוהים בירך אותם והם קיבלו נק' פתיחה חלומית. יש כאלה שנלחמו ועדיין נלחמים על כל תזוזה של המטר סביב הבייספס שלהם ועל כל תזוזה של המחוג במשקל במכון שלהם.

יש המון אנשים כאן בפורום שמשמיצים את גיל. אני לא אנקוב בשמות כי זה לא מתאים. מה שאני אומר זה שאנשים שבאים לגיל ומשקיעים ב98% מהמקרים לא יעלו חרס בידיהם ויגיעו לתוצאות.
מצד שני יש המון אנשים בפורום שמתעסקים בכ"כ הרבה בולשיט ובכ"כ הרבה סיפורי סבתא שזה מדהים. אני אישית לא מתיימר להיות "גדול", אמרתי כבר בתחילת הפוסט שמה שחשוב זה לא אם אתה גדול אלא אם אתה גדל. גדול תלוי בגורמים שונים - גנטיקה וזמן. לגדול זה כן פונקציה של תזונה, אימונים ומנוחה.

ככה שלדעתי עדיף במקום לקרוא עוד מחקר ועוד מאמר, להתחיל ליישם עבודות ועיניינים שכבר עברו את מבחן הניסיון והוכחו כעובדים מאשר להיות שפני ניסוי ולהתחיל לגבש אסטרטגיות ומהלכים על ריק.

בכל אופן, שיהיה בהצלחה לכולם.

דימי.
P-a-n-1-c מנותק  
ישן 08-06-07, 21:57   #138
- Idan -

הסמל האישי של- Idan -

ציטוט:
פורסם במקור על ידי אליאב קרייסלר
דרך אגב עידן לא כל הלקוחות של גיל מגיעים לרמה תחרותית , כי לא כולם רוצים , כי לא לכולם יש גנטיקה , כי לא כולם על חומרים , אבל מה שכן - אני לא ראיתי אפילו פציאנט אחד של גיל שלא הגיע לתוצאות
או במילים אחרות, לא ראית לקוח אחד של גיל שיש לו יד יותר קטנה מ-40 ס"מ?

מעניין שתמיד כשמדובר במישהו שעובד לפי השיטות המקובלות, או עם מישהו בעל מוניטין גבוה (גיל), והוא לא גדול באופן יוצא דופן, אז זה בגלל שהוא "לא רוצה" להיות גדול. או שאין לו גנטיקה. אבל כשאנחנו אומרים שלנו אין גנטיקה בלי קשר לשיטה שאנחנו עובדים איתה, אז זה בגלל השיטה ולא בגלל הגנטיקה. ואם אנחנו אומרים שזה בגלל שאנחנו לא רוצים להיות גדולים, אז זה נהיה פתאום תירוץ.

מעניין...

בכל אופן, אם נחזור רגע לעניין הארוחות, אף אחד לא המליץ לאכול ארוחה אחת ביום, או 2 ארוחות ואף אחד לא אמר ש-3 ארוחות עדיפות על פני 6. הטענה המרכזית כאן היא ש-3 ארוחות יביאו לאותה תוצאה כמו 6 ארוחות. הבעיה היא, שאף אחד מכם לא יכול לא להוכיח את הטענה וגם לא להפריך אותה, כי אף אחד כאן לא ניסה להתקדם לאורך זמן עם 3 ארוחות יומיות! איך אתם יכולים לטעון משהו שהוא לא נכון אם לא ניסיתם אותו? זה פשוט מגוחך ברמות מטורפות.

אגב אליאב, איך הולך עם ה-5x5? או שפרשת מזה?
- Idan - מנותק  
ישן 08-06-07, 22:02   #139
P-a-n-1-c
Banned

ציטוט:
פורסם במקור על ידי - Idan -
או במילים אחרות, לא ראית לקוח אחד של גיל שיש לו יד יותר קטנה מ-40 ס"מ?

מעניין שתמיד כשמדובר במישהו שעובד לפי השיטות המקובלות, או עם מישהו בעל מוניטין גבוה (גיל), והוא לא גדול באופן יוצא דופן, אז זה בגלל שהוא "לא רוצה" להיות גדול. או שאין לו גנטיקה. אבל כשאנחנו אומרים שלנו אין גנטיקה בלי קשר לשיטה שאנחנו עובדים איתה, אז זה בגלל השיטה ולא בגלל הגנטיקה. ואם אנחנו אומרים שזה בגלל שאנחנו לא רוצים להיות גדולים, אז זה נהיה פתאום תירוץ.

מעניין...

בכל אופן, אם נחזור רגע לעניין הארוחות, אף אחד לא המליץ לאכול ארוחה אחת ביום, או 2 ארוחות ואף אחד לא אמר ש-3 ארוחות עדיפות על פני 6. הטענה המרכזית כאן היא ש-3 ארוחות יביאו לאותה תוצאה כמו 6 ארוחות. הבעיה היא, שאף אחד מכם לא יכול לא להוכיח את הטענה וגם לא להפריך אותה, כי אף אחד כאן לא ניסה להתקדם לאורך זמן עם 3 ארוחות יומיות! איך אתם יכולים לטעון משהו שהוא לא נכון אם לא ניסיתם אותו? זה פשוט מגוחך ברמות מטורפות.

אגב אליאב, איך הולך עם ה-5x5? או שפרשת מזה?
אם אנ'לא טועה גיל דווקא היה פעם בראש של אימונים והשקעה וכו' והוא דווקא הגיע לרמות מצויינות.

ומה זה הדבר הזה אין גנטיקה? עשה לי טובה עידן אתה יודע שזה בולשיט. גנטיקה משחקת תפקיד בשלבים האחרונים כבר של הגדילה. לא יכול להיות שאתה תשמור על תזונה ועל אימונים בגיל העשרה (לא מדבר עליך וגם לא מדבר על בולט או על השאר, אני מדבר בכללי) או בשנות ה20 המוקדמות ולא תגיע לאיזשהן תוצאות. תוצאות נמדדות לפי נק' פתיחה ונק' סיום. לא חוכמה להביא מישהו שהיה עם נק' פתיחה אסטרונומית בהתחלה וגדל כולה 2 קילו אבל הוא נראה "סוס". החוכמה היא להביא מישהו שהתחיל בנק' פתיחה שהיא מינוס והגיעה לרמה של פלוס מטורף. נכון שמקרים כאלה לא קורים הרבה, אבל כמו שאמרתי - אם אתה רוצה אתה תגדל. לא בטוח שתהיה גדול כי כמו שאמרת וציינת זה גנטיקה, אבל אתה תגדל. הגנטיקה תתחיל לשחק תפקיד אחרי שנים ארוכות של אימונים ולא אחרי 2-3 שנים.

בכל אופן, זזתי לשבת קצת עם חברים. אני אחזור מאוחר יותר ואולי אקפוץ לפוסט לבדוק מה קורה. שיהיה לכם אחלה לילה!

דימי.
P-a-n-1-c מנותק  
ישן 08-06-07, 22:05   #140
gal.T
צוות ישראלבודי

הסמל האישי שלgal.T

עוסק ב:: Making the world a better place

נו, אז לא הבנתי, למי בסוף יש את הזיין הכי גדול?: ליעקוב?, לגלעד?, לאליאב? לדימי?, למי?...

מה השורה התחתונה כאן בקרב ההתנצחות הגדול ביותר בתולדות הפורום הזה?. שהצלחתם לחלוטין להוכיח את חוסר בגרותכם, את הבורות, את חוסר יכולתכם להבין, להקשיב, לראות דברים בצורה אובייקטיבית, לא לקחת דברים ללב, לא לרדת לפנים אישיים, ומה לא.

אין כאן גישות שונות, יש כאן רק טיעוני סרק מפגרים שנורו באוויר בוולגריות וזכו לתשומת לב מפתיעה (שזה דבר עצוב בפני עצמו), ויש כאן טיעונים הגיוניים שמנסים להפריד את העיקר מהטפל על סמך שילוב של מדע (שנתפס כאן בזלזול ילדותי, מאכזב ומייאש) ומציאות (שבעלי האזניים הערלות לא מצליחים להכיר בה).

השורה התחתונה (הפעם האלף) בנוסח המתאים למאותגרים שכלית שבנינו;

רוני קולמן מביא ביד, בשני הידיים, ישר אחרי האימונים שלו. רוני, בין היחידים שזכאים לתואר 'גדול', מסביר שבצורה הזאת הוא הגיע להיפרטרופיה המקסימלית בידיים שלו. כלומר, ללא שום מחקר, בגלל שזה מה שהנסיון של רוני מראה, אוננות לאחר האימון גורמת להיפרטרופיה.

עכשיו, יקומו החכמים ויגידו, רגע... אולי רוני גדול בגלל שהוא; א. פריק גנטי, ב. אוכל כמו בהמה, ג. מתאמן כמו בהמה, וד. לוקח מגיל קטן גרמים של הורמונים בריכוז שבועי בדם. כלומר, אם היינו מורידים את האוננות מהמשוואה עדיין היינו רואים את אותן התוצאות?. כי באמת מחקרים עם מתודולוגיה אמינה הראו שאין לדבר חשיבות אצל שאר האנשים.

רגע, אז אם ראו שאין הבדל במחקרים שהפרידו נתונים בצורה מבוקרת ובדקו אותם סטטיסטית עם המכשור הכי אמין שיש, ואנחנו עדיין מנסים להראות אנשים גדולים שמאוננים ותזונאים שממליצים לאנשים גדולים לאוננן, כהסבר הגיוני לחשיבות של האוננות אם רוצים להיות ענקים... אז אולי ההגיון שלנו שווה תחת, ואנחנו סתם מנסים להוכיח שהזיין שלנו הכי גדול?.

אתם רואים כמה זה מטומטם?.
יותר מטומטם אפילו מהעובדה שירדתי לרמה הזאת. ככה שאם עכשיו המסר לא הועבר, אני מניח שאפשר להצדיק את האמרה 'אי אפשר להתווכח עם מפגר כי הוא תמיד ינצח' (או משהו בסגנון).

gal.T מנותק  
נושא נעול