ישראלבודי
מתחייבים למחירים הזולים ביותר

חזור   ישראלבודי > ישראלבודי > פורום אימוני כוח

פורום אימוני כוח אימוני כוח הם תורה שלמה, איך לעשות את זה נכון, להשאר בחיים ובאמת לראות תוצאות.

תגובה

הגדרות אשכול אפשרויות הצגת נושא
ישן 23-11-12, 16:21   #1
XVGX5
חבר פעיל

Lightbulb Push press

אני רוצה להוסיף פוש פרס לתוכנית אני כרגע ב-ss חשבתי על זה ואולי לעשות אימון אחד פרס ואימון אחד פוש פרס? או שעדיף כבר לחכות שאסיים ss ואז בתוכנית הבאה להוסיף פוש פרס איכשהו?
התוכנית שלי בינתיים היא כזאת:
A1:
Front squat 3x5
Bench press 3x5
Deadlift 1x5

A2:
Squat 3x5
Press 3x5
Pull ups 3xFail

ד״א אני לא עושה low bar בגלל שבלואו בר יש לי Butt wink או איך שלא קוראים לזה ובhb זה פחות מורגש אני גם לומד את הטכניקה של הלואו בר על הדרך....

תודה על העזרה (:
XVGX5 מנותק   הגב עם ציטוט
ישן 23-11-12, 18:38   #2
SmokingSnake
Chuck Norris's Apprentice

יש דרכים טובות יותר לחזק את הפרס מלעשות פוש פרס, אלא אם כן אתה רוצה להתמקד באולימפיות אין סיבה לפוש פרס.

שיפור טכניקה יעלה לך את הפרס. כשתתחזק בבנץ' יתחזק לך הפרס.
אפילו לעשות מקבילים ותרגילים מורכבים שעובדים חזק על הטרייספס במקרה שלך יעזרו לחזק את הפרס.
אחרי שתמצה את אלה אפשר להכניס תרגילים מבודדים לטרייספס שיחזקו את הפרס.
אחרי שמיצית את כל אלה לעשות פרס מגבהים שונים יחזק את הפרס(לרוב האנשים הבעיה בנעילה בגלל טרייספס חלש)

בשלב הזה אתה אמור ללחוץ כבר משקל נורמלי, 75-80 בשקט, וזה לא לוקח חצי שנה, זה לוקח זמן
הלחיצות בדרך כלל מגיבות לאט, כי השרירים קטנים יותר, זה לא כמו בדדליפט שתוך חצי שנה אפשר למשוך 180 כשמתחילים עם 60

בss עדיף שתתקדם בהרמות הרגילות, ותנסה להוסיף כמה שפחות שטויות.
חלק גדול מהאנשים פה עשה את התכנית והתקדם איתה יפה מאוד, לא חושב שלמתאמן חדש יש תכנית טובה יותר.

Starr was damned strong, primarily because he worked as hard as any human being ever has. He was not a genetic freak, but his balls were huge, and he applied himself to his training like few people have ever done

Mark rippetoe on Bill Starr
SmokingSnake מנותק   הגב עם ציטוט
ישן 23-11-12, 19:01   #3
XVGX5
חבר פעיל

תודה (: ואני לא כל כך טוב במקבילים אבל אני אוסיף יחד עם המתח באימון a2 ומקסימום נעיף אם זה יפריע להתאוששות
XVGX5 מנותק   הגב עם ציטוט
ישן 23-11-12, 19:05   #4
SmokingSnake
Chuck Norris's Apprentice

כל מה שרשמתי לך לגבי תוספות זה להמשך הדרך, בss פשוט תעשה את התכנית, אתה תתקדם לרמה יפה
אם התחלת עם מוט ריק אתה צריך להגיע ל50 לפחות בפרס ול80 לפחות בבנץ', שזה יפה לבנאדם שמתאמן 5 חודשים וחסר מאסת שריר.

מעבר לזה אתה יכול לעשות אחר כך תכניות שיחזקו לך יותר את הפלג גוף העליון, ברגע שיש בסיס של כוח ומאסה אפשר להתקדם לאיזה כיוון שרוצים

Starr was damned strong, primarily because he worked as hard as any human being ever has. He was not a genetic freak, but his balls were huge, and he applied himself to his training like few people have ever done

Mark rippetoe on Bill Starr
SmokingSnake מנותק   הגב עם ציטוט
תגובה

הגדרות אשכול
אפשרויות הצגת נושא