ישראלבודי
מתחייבים למחירים הזולים ביותר

חזור   ישראלבודי > ישראלבודי > פיתוח גוף תחרותי

פיתוח גוף תחרותי בפורום זה יהיו שיחות על תחרויות, אירועים, ומפתחי גוף בארץ ובעולם.

תגובה

הגדרות אשכול אפשרויות הצגת נושא
ישן 30-05-07, 13:42   #41
אליאב
חבר פעיל

ציטוט:
פורסם במקור על ידי gal.T
אני חייב לציין שזה היה אחד הדיונים המוזרים שראיתי בפורום. כלכך הרבה הסברים לכל מיני דברים, שבאמת אין לי מושג מאיפה שלפתם אותם.
אנשים עושים תאוריות מסובכות לדברים מאוד פשוטים שרק צריכים לקרוא ללמוד ולהבין....
אז למה ללמוד? לקרוא? אפשר פשוט לקשקש...
אני כבר התרגלתי לזה פה ואתה? (:
אליאב מנותק   הגב עם ציטוט
ישן 30-05-07, 13:55   #42
gal.T
צוות ישראלבודי

הסמל האישי שלgal.T

עוסק ב:: Making the world a better place

ציטוט:
פורסם במקור על ידי הזברה
על סמים שמעת?
כן, רק לא מסתדר לי סטטיסטית שכלכך הרבה אנשים, באותו שרשור, יהיו תחת השפעה של סמים במקביל. אולי סמים אנאבולים, אבל התסמינים כאן הן לא של חרמנות.

gal.T מנותק   הגב עם ציטוט
ישן 30-05-07, 14:00   #43
gal.T
צוות ישראלבודי

הסמל האישי שלgal.T

ציטוט:
פורסם במקור על ידי אליאב
אנשים עושים תאוריות מסובכות לדברים מאוד פשוטים שרק צריכים לקרוא ללמוד ולהבין....
אז למה ללמוד? לקרוא? אפשר פשוט לקשקש...
אני כבר התרגלתי לזה פה ואתה? (:
צורם לי כל פעם מחדש, ויותר מזה, הידיעה שאני לא יכול להפוך את הגלגל לבדי. אז לפחות את המינימום אני מנסה לנסות, שזה לא הרבה עם החיים שלי כרגע, אבל גם משהו..

ישן 30-05-07, 18:40   #44
אליאב
חבר פעיל

ציטוט:
פורסם במקור על ידי gal.T
צורם לי כל פעם מחדש, ויותר מזה, הידיעה שאני לא יכול להפוך את הגלגל לבדי. אז לפחות את המינימום אני מנסה לנסות, שזה לא הרבה עם החיים שלי כרגע, אבל גם משהו..
לדעתי אין צורך לשנות את הגלגל תמיד יהיה חזקים בתחום וטיפשים... הטיפשים סך הכל מכניסים כסף בסופו של יום לחכם... אם תעסוק בעתיד בתזונה וכ"ו.. תאמין לי עדיף שישארו אילה ולא תשנה את הגלגל. בהצלחה ידידי התותח.
אגב... האם היית ממליץ למתאמן רציני לרוץ אחרי אימוני מסה / כח 10-15 דקות בהליכון לאחר כל אימון אני מתכוון... על מנת לשחרר קצת חומצה אלקטית וכ"ו... ולשמור על מינימום סיבולת? או שזה מיותר לחלוטין ואירוביקה צריך רק בחיטוב?
אליאב מנותק   הגב עם ציטוט
ישן 30-05-07, 19:46   #45
gal.T
צוות ישראלבודי

הסמל האישי שלgal.T

ציטוט:
פורסם במקור על ידי אליאב
אגב... האם היית ממליץ למתאמן רציני לרוץ אחרי אימוני מסה / כח 10-15 דקות בהליכון לאחר כל אימון אני מתכוון... על מנת לשחרר קצת חומצה אלקטית וכ"ו... ולשמור על מינימום סיבולת? או שזה מיותר לחלוטין ואירוביקה צריך רק בחיטוב?
מעבר להגדלת ההוצאה הקלורית היומית, דבר שידרוש פיצוי, אני לא רואה איך זה יכול להזיק (אולי אם אתה מגזים בעצימות וזה מפריע לך עם אימוני הרגליים), וזה בהחלט יכול להועיל.

ישן 30-05-07, 21:29   #46
Meir787
חבר פעיל

הסמל האישי שלMeir787

ציטוט:
פורסם במקור על ידי shahaflol
צטט:
במקור פורסם על ידי Meir787
אם אתה מספק לעצמך מספיק פחמימות לצרכי אנרגיה, לאן עוד הוא יכול ללכת ?..

אבל זה בדיוק מה שאמרת, בתגובה להודעה שלי:

בכל מקרה, רוב החלבון שאתה צוריך ביום לא הולך לבנית שריר.
נו תעשה לי טובה. אולי הניסוח קצת אידיוטי וגרם לך להבין דברים אחרים מהכוונה שלי. בכל מקרה, תהיה סמוך ובטוח שאני יודע מה זה חלבון ושאני יודע שהוא לא דרוש רק לפיתוח גוף.
ישן 30-05-07, 22:37   #47
הזברה
IsraelBody VIP - חבר יהלום

בחיית גל ,תתעודד, תודות להודעות שלך ושל אחרים, הרבה אנשים שקוראים כאן, קיבלו צוהר חדש לתחום. אתה לבדך אולי לא תצליח ללמד את מי שלא רוצה לדעת ולחקור או שספקן מידי ולא מוכן לקבל, אבל יש גם הרבה אחרים שבשבילם שווה להתאמץ .

אל תשכח שהרבה אנשים בפורום עוד צעירים, לפעמים ,לאדם לוקח זמן להתחיל להיות סקפטי ולחקור.
הזברה מנותק   הגב עם ציטוט
ישן 31-05-07, 10:01   #48
gal.T
צוות ישראלבודי

הסמל האישי שלgal.T

ציטוט:
פורסם במקור על ידי הזברה
בחיית גל ,תתעודד, תודות להודעות שלך ושל אחרים, הרבה אנשים שקוראים כאן, קיבלו צוהר חדש לתחום. אתה לבדך אולי לא תצליח ללמד את מי שלא רוצה לדעת ולחקור או שספקן מידי ולא מוכן לקבל, אבל יש גם הרבה אחרים שבשבילם שווה להתאמץ .

אל תשכח שהרבה אנשים בפורום עוד צעירים, לפעמים ,לאדם לוקח זמן להתחיל להיות סקפטי ולחקור.
זה לא עניין של ללמד את כולם, כי ברור שאי אפשר לעשות זאת ואי אפשר לצפות מכולם שיהיו אוטודידקטים (זה סוג של אנשים, לא כולם סקרנים ומתעניינים במשהו שהוא מעבר ל"מה לעשות?"). אין לי שום בעיה עם מי שהוא לא כזה וזה לא מעניין אותו גם להיות כזה, כי העולם היה משעמם אם כולם היו אותו הדבר. מה שצורם לי הוא הנסיונות החוזרים להשליט כאן איזשהו סדר של דיונים, של תרבות דיון, של רמת דיון, שאנשים יריצו קצת חיפושים, ששאלות קיטבג שמקבלות התיחסות בכל מאמר פצפון באתר לא ישאלו, ואם כן, אז לפחות שלא יהפכו אחרכך לשרשורפלצת לא ענייני... זו הכוונה.

אבל עזוב, זו סתם היתה התפרצות רגשית זמנית. גחמה מסויימת שאני מרסן, כי כמו שאמרתי, זו תהיה יומרה לנסות ולהפוך את הגלגל לבדי, וזה לא יצתייר (או יסתיים) יפה בכלל.

ישן 01-06-07, 19:52   #49
Eli
חבר פעיל

ציטוט:
פורסם במקור על ידי gal.T
זה לא עניין של ללמד את כולם, כי ברור שאי אפשר לעשות זאת ואי אפשר לצפות מכולם שיהיו אוטודידקטים (זה סוג של אנשים, לא כולם סקרנים ומתעניינים במשהו שהוא מעבר ל"מה לעשות?"). אין לי שום בעיה עם מי שהוא לא כזה וזה לא מעניין אותו גם להיות כזה, כי העולם היה משעמם אם כולם היו אותו הדבר. מה שצורם לי הוא הנסיונות החוזרים להשליט כאן איזשהו סדר של דיונים, של תרבות דיון, של רמת דיון, שאנשים יריצו קצת חיפושים, ששאלות קיטבג שמקבלות התיחסות בכל מאמר פצפון באתר לא ישאלו, ואם כן, אז לפחות שלא יהפכו אחרכך לשרשורפלצת לא ענייני... זו הכוונה.

אבל עזוב, זו סתם היתה התפרצות רגשית זמנית. גחמה מסויימת שאני מרסן, כי כמו שאמרתי, זו תהיה יומרה לנסות ולהפוך את הגלגל לבדי, וזה לא יצתייר (או יסתיים) יפה בכלל.
גל, אני קורא פוסטים ישנים שכתבת, אתה תותח, וצורם לי שדווקא אתה עשית שגיאת כתיב. -יצטייר
Eli מנותק   הגב עם ציטוט
ישן 02-06-07, 17:17   #50
gal.T
צוות ישראלבודי

הסמל האישי שלgal.T

ציטוט:
פורסם במקור על ידי Eli
גל, אני קורא פוסטים ישנים שכתבת, אתה תותח, וצורם לי שדווקא אתה עשית שגיאת כתיב. -יצטייר
תודה על התיקון, אני אשתדל להיות יותר ערני.

ישן 04-06-07, 10:51   #51
maorstyle
חבר פעיל

?
??
maorstyle מנותק   הגב עם ציטוט
ישן 04-06-07, 15:53   #52
moshe12007
אזהרה מס' 2 - הטעית גולשים במכוון

מה הקשר ...
הרי בגוף השומנים הם מצטברים והגוף אוגר אותם עד שאתה משתמש בהם וכך נבנה השריר אתה צריך להישתמש באנרגיה שמצויה בתאים וכך יבנה לך השריר .......
moshe12007 מנותק   הגב עם ציטוט
ישן 04-06-07, 15:54   #53
Leo
חבר ותיק

כללי:: אני אואב תרד
עוסק ב:: סוחר תרד.
שלח הודעה דרך MSN אל Leo

ציטוט:
פורסם במקור על ידי gal.T

גל , אני זכור אותך כשרק הגעתי לפורום ,

בכל אופן , מה שאמרת לא נכון , לא צריך שום דבר מאלה כדי שאנשים ירצו ללוד לבד ,

מה שצריך זה ללכת למנוע חיפוש , ולמצוא את המידע לבד

Leo מנותק   הגב עם ציטוט
תגובה