ישראלבודי
מתחייבים למחירים הזולים ביותר

חזור   ישראלבודי > ישראלבודי > פיתוח גוף-כללי

פיתוח גוף-כללי בפורום זה יהיו שיחות בנושא פיתוח גוף שאינם נכללים בפורומים האחרים

תגובה

הגדרות אשכול אפשרויות הצגת נושא
ישן 26-05-08, 21:23   #1
BBoyabon
חבר פעיל

ברירת מחדל מה אתם יודעים על הימ"מ?

מישהו יודע משהו עליהם בארץ שמעתי שמאוד מחזקים מהם

הרוב שם יוצאי יחדות מובחרות ומיוחדות כמו שייטת אגוז דובדבן וכו
ישן 26-05-08, 21:24   #2
פינגווין
אזהרה אחרונה-קללות ושפה לא נאותה

הסמל האישי שלפינגווין

יעני סטייל Swat או משו?

משוחרר!

Manchester United
Manchester United
ManchesterUnited
Manchester United
Manchester United

פינגווין מנותק   הגב עם ציטוט
ישן 26-05-08, 21:26   #3
BBoyabon
חבר פעיל

ציטוט:
פורסם במקור על ידי פינגווין
יעני סטייל Swat או משו?

כן שמעתי עליהם חבל על הזמן

הרבה חיסולים וכאלה דברים סתם משהו מעניין
ישן 26-05-08, 21:30   #4
פינגווין

הסמל האישי שלפינגווין

דרך איזה יחידה מגיעים לשם? מג"ב?

משוחרר!

Manchester United
Manchester United
ManchesterUnited
Manchester United
Manchester United

ישן 26-05-08, 21:43   #5
Dino Psaras
Banned

כללי:: יו הפנר מה זה מי אני
עוסק ב:: חייל בקרוב

כן דרך מג"ב
Dino Psaras מנותק   הגב עם ציטוט
ישן 26-05-08, 21:55   #6
P-a-n-1-c
Banned

עוסק ב:: חייל בסדיר, מילואימניק בטיב טעם.

ציטוט:
פורסם במקור על ידי Dino Psaras
כן דרך מג"ב
למה לדבר שטויות??

דרוש רובאי 08, 12 שנות לימוד ועוד כמה דברים. אין שום קשר לאיפה תשרת, כמובן שאם אתה יוצא סיירת אז יסתכלו עליך אחרת.
P-a-n-1-c מנותק   הגב עם ציטוט
ישן 26-05-08, 21:56   #7
KillerBiceP
חבר פעיל

הסמל האישי שלKillerBiceP

כך אחי
http://he.wikipedia.org/wiki/%D7%99%D7%9E%22%D7%9E
KillerBiceP מנותק   הגב עם ציטוט
ישן 26-05-08, 22:09   #8
Tony Montana
חבר פעיל

איזה מג"ב? מה אתם חושבים שזה משטרה רגילה?
זה אנשים בני 30+ שכל החיים שלהם מה שהם עושים זה: לוחמה נגד הטרור, הצלת שבויים וכו' וכו'.
לא מדובר בילדים בני 18 שעוד לא החזיקו נשק ביד.
Tony Montana מנותק   הגב עם ציטוט
ישן 26-05-08, 22:38   #9
פינגווין

הסמל האישי שלפינגווין

ציטוט:
פורסם במקור על ידי חיים11
איזה מג"ב? מה אתם חושבים שזה משטרה רגילה?
זה אנשים בני 30+ שכל החיים שלהם מה שהם עושים זה: לוחמה נגד הטרור, הצלת שבויים וכו' וכו'.
לא מדובר בילדים בני 18 שעוד לא החזיקו נשק ביד.
ככה כתוב בויקיפדיה....

בנוסף לימ"מ, מפעיל מג"ב עוד 5 יחידות מיוחדות:

ימ"ס: הידועה כיחידת ה"מסתערבים" - היא יחידה מיוחדת של מג"ב שלוחמיה מומחים בפעולות עומק חשאיות בשטחים - לרבות מודיעין, חטיפות, מעצרים, חיסולים וטיפול בהפרות סדר. לוחמי היחידה מומחים במיוחד בהטמעות באוכלוסייה הערבית ופעולות חשאיות בשטח מבלי להתגלות.
ימ"ג: יחידה טקטית ללוחמה בפשע וללוחמה בטרור שמתמחה בפרישה מהירה (Rapid Deployment Unit). היחידות פועלות על פי מודיעין, בלבוש אזרחי ונטמעים בשטח כאזרחים מהשורה תוך כדי תצפיות, מארבים, עיכוב ולבסוף מעצרי מבוקשים בפלילי ובפח"ע.
סמ"ג: יחידה שמתמחה בפיזור הפס"ד (הפרות סדר).
מתיל"ן: יחידת טקטית למארבים, תצפיות, איסוף מודיעין וסיכול הסתננויות.
יחידת הכלבנים: יחידה שמפעילה כלבים למטרת מניעת פעיליות פח"ע (פעילות חבלנית עוינת) ופליליות.

משוחרר!

Manchester United
Manchester United
ManchesterUnited
Manchester United
Manchester United

ישן 26-05-08, 22:51   #10
Tony Montana
חבר פעיל

ימ"מ לא שייכת למג"ב אחי. מתקבלים לשם כאלה שהם מהיחידות המובחרות ביותר בצה"ל וזה גם אחרי מלא מלא קורסים והמובחרים שבתוך היחידות המובחרות. לא קל להגיע לשם וכשאתה מגיע לשם אתה ברמה מאוד מאוד מאוד גבוה ולא כמו כאלה שהם בני 18 שיש להם כושר בסיסי.
Tony Montana מנותק   הגב עם ציטוט
ישן 26-05-08, 22:54   #11
alfi
IsraelBody VIP - חבר יהלום

הסמל האישי שלalfi

כללי:: אני? אלפי

ציטוט:
פורסם במקור על ידי חיים11
ימ"מ לא שייכת למג"ב אחי. מתקבלים לשם כאלה שהם מהיחידות המובחרות ביותר בצה"ל וזה גם אחרי מלא מלא קורסים והמובחרים שבתוך היחידות המובחרות. לא קל להגיע לשם וכשאתה מגיע לשם אתה ברמה מאוד מאוד מאוד גבוה ולא כמו כאלה שהם בני 18 שיש להם כושר בסיסי.
נכון מאוד.
ימ"מ אלו חברה יוצאי יחידות מובחרות בצה"ל מהדרגה הגבוה ביותר שמצטרפים לאחר שחרורם (או מספר שנים לאחר מכן) למשטרה ביחידה משטרתית מיוחדת שמטרה פעילות בשטח האויב ועוד מספר דברים שזה לא המקום לציין מהם.
alfi מנותק   הגב עם ציטוט
ישן 27-05-08, 01:07   #12
speed
חבר פעיל

אחי, דוד שלי בימ"מ, (המצחיק שלפני שבוע או שבועיים משהוא שאני מכיר התעניין לגבי הימ"מ)
זה קרבי אחושלינג, כאילו הוא סיפר לי אחריי הרב זמן סיפור קטן מאין ספור סיפורים, הוא סיפר בקשר למשהוא אני אפילו לא זוכר אבל כשהוא סיפר שהם עברו מגג לגג הוא היה זה שצריך לעשות שם איזה פעולה (אני לא יפרט פה, אני לא יודע אם מותר ושלא עשו עליי עכשיו אמבוש באתר ראיתי מקרים דומים..) הוא קיבל פאנס- מה שמצחק אתה שומע אותו מספר לך וז יענו שולי המשיך לספר רגיל, ואז שמעתי משהוא ועצרתי אותו ואז הוא אמר, "כן פאנס בבטן היה עמוק אז כדיי לרתק אותו הייתי ציך לתת לו אגרוף לפנים".
אין שתדע אם זה המטרה שלךך שלא תחשוב, זה סיכון, יש לו חברים משותקים יש לו חבר שמת לו בידיים. הוא כבר נשוי מבוגר (וחזר בתשובה- כאן הקאש, תצ'מע) הכי מבוגר כלוחם הוא היה ביחידה ובגלל הסיכון הוא רצה לעזוב, הוא שאל את רבי דוד אבוחצירה מנהריה מה לעשות אם לעזוב או להשאר ביחידה (אשתו רצתה שהוא יפרוש אם אני לא טועה בגלל זה), רבי דוד האבוחצירה אמר לו להשאר ושהוא עושה קידוש שם שמים ברבים (הוא בן ארבעים ומשהו עד לפניי כמה שנים היה עוד לוחם, חזר בתשובה במהלך השירות והחזיר אנשים בתשובה, והפעולות שעשה שם זה חירוף נפש, זה באמת יש לי אליו הערכה עצומה). יש משהוא אחר ששמעתי שהיה בימ"ם קיבל כדור בצוואר וזה שיתק אותו, הוא עבר שיקום ואחיי השיקום התדקם לאט לאט עד שהצליח לגיע למצב רגיל והצליח לחזור ליחידה (!!!), גם חזר בתשובה אבל הבנתי אחריי המקרה שלו או במהלכו.

אני הבנתי שצריך רובאי 08 (כל השאר אני לא יודע)
רק שתדע, שהמשימות שלהם זה דברים לא רגילים.. אתה צריך להיות מוכן להסתכן גם בחיים..
(לגביי הקושי כדאי שתברר, הבנתי שקשה אבל אני לא בטוח כי הבנתי שגם יש כמה דרכים להגיע, כדאי שתברר עם משהוא ששם אני רק זוכ שדוד שלי אמר לי שכדיי להגיע לשם לפני זה הוא התאמן עם חבר שלו על החוף עם שקים של חול שזאני לא יודע כמה קילוגרמים אבל אבל פשוט עם שק על הגב, ועשו ריצות של כמה קילומטרים כל יום כמה שיותר, הוא אמר לי שלקראת האימונים שלי אני צריך להאתמן חזק, זה אומר, שאחריי שאני מגיע לשלב שאני אומר, זהוא אני לא יכול יותר, אז לדעת שכן אפשר, להמשיך גם כשמרגישים שאי אפשר, אה.. הוא אמר לי שיש כושר שזה ריצה ויש אימוני כח שזה לעשות דברים שהם עם מסה וכמה שיותר פשוט הרבה מסה,באם זה שכיבות שמיכה, ריצות וכו', לשים שקים על הגוף ולהגיע לרגע שבו מרגישים, זהו.. אז להמשיך..=<<רק שלא יוריד לך את המוטיבציה, בשביל זה צרי פשווט להתחיל להתאמן ככה, דרך אגב כשעושים את זה ה בא לבד ואפילו מהר, בהתחלה קשה לאט לאט מתמכרים..זה הוא לא אמר לי, אבל מנסיון אישי, שלא ייאש אותך, פשוט להתחיל להתאמן הכי חזק, הכל מנטלי ובראש, זההוא גם אמר לי)
וכן אחי, ריספקט באמת אחי מגיע לימ"ם, זה משהוא מטורף..
speed מנותק   הגב עם ציטוט
ישן 27-05-08, 11:45   #13
שומר החומות
חבר פעיל

ימ"מ היא יחידה משטרתית, כפופה למג"ב (מג"ב זה זרוע של המשטרה).
היא לא קשורה לצבא ולא תוכלו לשרת שם בסדיר.
מדי פעם הם מפרסמים מודעות דרושים עם תנאי קבלה למיונים הראשוניים, אם אני זוכר נכון זה רובאי 08 ומעלה, יוצאי קורס פיקודי, עד גיל 26.

אין בימ"מ רק יוצאי יחידות מובחרות, למעשה זה בכלל לא תנאי לקבלה וספק אם זה משפיע.
אולי נותן יתרון אישי למועמד אבל לא מול הממיינים
שומר החומות מנותק   הגב עם ציטוט
ישן 27-05-08, 13:11   #14
VoRteX
חבר פעיל

הנה סרטון מרגש על לוחם ימ"מ שנפצע, ועל תהליך השיקום הארוך שלו:
http://youtube.com/watch?v=DvYmete0Ovs
VoRteX מנותק   הגב עם ציטוט
ישן 27-05-08, 15:49   #15
speed
חבר פעיל

עדיין לא ראיתי את הסרטון, אבל הצרוף מקרים שגם בהודעה שלי כתבתי על אחד מהימ"מ שנפצע ועבר תהליך שיקום ארוך והצליח לחזור ליחידה.
אחי, אם אתה רוצה את זה, לך על זה, אל תחשוש מה שאומרים לך, לך על זה, פשוט לך על זה!! תקשיב לי, תרוויח, לך על זה..

לגביי הקבלה.. זה לא מדוייק ממש שלא מגיעים דרך הצבא.. התהליך הגעה הוא קשה (אחוז קבלה נמוך אני לא בטוח אבל שמעתי משהוא כזה של 11 מתוך 500 משהוא כזה, אבל אני לא בטוח, וגם שלא יוריד לבחור את המטיבציה,ף חוץ מזה גבר, אתה חייב לעשות את זה, ללכת לימ"מ) ודוד שלי הגיעה דרך הצבא בתהליך ארוך, אחריי שהוא הגיע למג"ב יש כאלה שהולכים לגיבוש משהוא כזה או כל אחד יכול אם רוצה ואח"כ אם אני לא טועה יש עוד גיבוש ואח"כ הקורס, תהליך ארוך..
אבל הוא הגיע בדרך אחת וברגע האחרון הוא נשר ואני יודע שהוא הגיע אח"כ בדרך אחרת (היה להם ניווט וברגע האחרון ממש חודש לסיום הקורס, היה חבר שהם לבעו להגיע לאנשהוא או משהוא כזה והם לא מצאו אותו והחיפשו אותו עד ולאאט לאט עבר הזמן והם החליטו לחזור בלעדיו וכלל מס' אחד זה שלא משנה מה, אסור לנטוש חבר בניווטים ובגלל זה העיפו את כל החמישה, מסכנים חוש נותר להם, אבל ח" דוד שלי לא וויתר, הוא הגיעה בדרך אחת, יש דרך אחרת הבנתי (יש כמה דרכים להגיע לימ"ם לפי מה שהבנתי, בקיצור לכל הסיפור, גם דרך הצבא, אולי הדרך העיקרית ובגלל זה יש שם יוצאי יחידות מובחרות, בכלל להגיע אבל זה לא קל צריך להתכונן פיזית ומנטלית לקבלה לשם..)
כשסבא שלי נפטר, אז באו חברים של דוד שלי מהיחידה לנחם אותו, אז אבא שלי אמר אח"כ זה בטח הם למה אותם רואה את כולם כאלה בריונים,עם משקפיי שמש וכובע נכנסים ועומדים בצד בשקט
ישן 27-05-08, 16:13   #16
speed
חבר פעיל

לא רראיתי זה אחד אחר..
ישן 27-05-08, 17:23   #17
Dino Psaras
Banned

כללי:: יו הפנר מה זה מי אני
עוסק ב:: חייל בקרוב

ציטוט: