ישראלבודי
מתחייבים למחירים הזולים ביותר

חזור   ישראלבודי > ישראלבודי > תזונה ותוספים

תזונה ותוספים מה לאכול, מתי ולמה, תפריטים,אילו תוספי מזון מתאימים ועוד..

הגדרות אשכול אפשרויות הצגת נושא
ישן 18-05-09, 23:52   #1
GT707
Guest
ברירת מחדל פלזמה ג'ט - דעה אישית שלי

אוקיי חברים היום סיימתי עם המוצר פלזמה גט של גספרי והנה התרשמויות והדעות שלי עליו למקרה שאנשים אחרים חושבים על לקנות אותו

נתחיל עם זה שלפני כחודש קניתי אותו והציפיות היו בשמיים... על האריזה נאמר כי יש לצרוך תתוסף כשעתיים עד חצי שעה לפני אימון (10 כדורים) אצל כל אחד זה יגיב אחרת
בקצרה ובכלליות נאמר ככה:
המוצר די נחמד פתאום אתה מודע לזה שיוצאים לך נחשים ממקומות שלא הכרת בכלל וזה אכן נראה לעין בבירור.. הפאמפ אכן מורגש ויש לציין שמורגש להמון זמן אפילו עד 12 שעות לאחר השימוש ואף יותר
עלייה במשקלים הייתה עם כי לא רצינית ותאמת אני חושב שהייתי מגיע לאותם תוצאות גם ללא תוסף זה
להגיד לכם שפעם הבאה אני יקנה אותו שוב? כנראה שלא אבל למי שיש כסף בצד יכול בהחלט לנסות תתוסף הזה הוא ימצא אותו מעניין מאד אך בגדול לא הכרחי
אני שמח שיצא לי לנסות אותו ולסמן על המוצר וי לאחר מוצרים no אחרים שהתנסיתי בהם ולא הורגשו בכלל
יש לציין שהתוסף יעבוד אצל כל אחד אחרת שכן זה כל היופי באינדיבידואליות בין אדם לאדם ואני מביא פה דעה אישית בלבד
למקרה שיש למשו מה לשאול תרגישו חופשי
לילה טוב לכולם