ישראלבודי
מתחייבים למחירים הזולים ביותר

חזור   ישראלבודי > ישראלבודי > פיתוח גוף-כללי

פיתוח גוף-כללי בפורום זה יהיו שיחות בנושא פיתוח גוף שאינם נכללים בפורומים האחרים

תגובה

הגדרות אשכול אפשרויות הצגת נושא
ישן 14-02-08, 11:55   #1
סהר!
חבר פעיל

ברירת מחדל אשכול בדיחות\סיפורי קב''ן

שכל אחד באשכול יתן את הבדיחות\סיפורים מצחיקים שלו על הקבן אני יתחיל.
מישהו עומד בתור לקב''ן ואז הקב''ן קורא לו תכנס הוא נכנס,אז הבחור הביא עמו כמה חברים בקופסאת גפרורים הביא כמה נמלים הוא פותח את הקופסא ואומר לקב''ן על הנמלים,זה יעקב,זה משה,זה יצחק.

הבדיחה השנייה הקב''ן אמר לבחור שיושב אצלו תביא לי את הצו גיוס שלך.
הבחור מוציא צב מהתיק ואומר לקב''ן הנה הצב גיוס קוראים לו וולטר
סהר! מנותק   הגב עם ציטוט
ישן 14-02-08, 12:19   #2
!Demon!
חבר פעיל

הסמל האישי של!Demon!

כללי:: 179\95
עוסק ב:: עובד כמו פיליפיני
חדר כושר: Pride

חובבן אתה.. חח

יש את הסיפור של הבחור שבא לקב"ן מוציא תפוז זורק על הקיר וצועק :פיקאצ'ו צא!!
יש אחד שבא מרח שוקולד על התחת בא לקבן מכניס תיד למכנסיים מוציא קצת שוקולךד ואוכל הקב"ן כמובן חושב זה חרא..
יש אחד שבא עם בובה אומר זה החבר הכי טוב שלי ,הקב"ן מוציא בובה אומר וזה שלי הבחור עןשה לו סבבה.."חבר לך תביא סיגריות" וזורק את הבובה מהחלון ואז חבר שלו עומד בחוץ וזורק פנימה את הבובה וחפיסה..הקב"ן בשוק ^^
יש אחד שמאז שירד מהאוטובוס כל מה שהוא אמר זה"איפה זה?איפה זה?איפה זה?.."שלחו אותו לקב"ן הוא הביא לו 21 ואז הוא עושה "הנה זה מצאתי!!"
יש את הזה זבא התחיל לנבועח על הקב"ן והקב"ן קפץ על השולחן ונבח עלייו בחזרה
יש אחד שבא ואומר "תשמע אני בחור רציני אני רוצה ללכת לקרבי , לתרום למדינה , לחטום קבע"..אז הקב"ן עושה לו מה הבעיה אם כך?הוא עושה לו"לא לוקחים אותי לחיל הפאווררנג'רס!!!"

!Demon! מנותק   הגב עם ציטוט
ישן 14-02-08, 12:25   #3
Powerlifter
חבר פעיל

הסמל האישי שלPowerlifter

עוסק ב:: תלמיד
חדר כושר: מתאמן בבית

ציטוט:
פורסם במקור על ידי !Demon!
חובבן אתה.. חח

יש אחד שבא מרח שוקולד על התחת בא לקבן מכניס תיד למכנסיים מוציא קצת שוקולךד ואוכל הקב"ן כמובן חושב זה חרא..
יש אחד שבא עם בובה אומר זה החבר הכי טוב שלי ,הקב"ן מוציא בובה אומר וזה שלי הבחור עןשה לו סבבה.."חבר לך תביא סיגריות" וזורק את הבובה מהחלון ואז חבר שלו עומד בחוץ וזורק פנימה את הבובה וחפיסה..הקב"ן בשוק ^^
יש אחד שמאז שירד מהאוטובוס כל מה שהוא אמר זה"איפה זה?איפה זה?איפה זה?.."שלחו אותו לקב"ן הוא הביא לו 21 ואז הוא עושה "הנה זה מצאתי!!"
יש אחד שבא ואומר "תשמע אני בחור רציני אני רוצה ללכת לקרבי , לתרום למדינה , לחטום קבע"..אז הקב"ן עושה לו מה הבעיה אם כך?הוא עושה לו"לא לוקחים אותי לחיל הפאווררנג'רס!!!"

חחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחח חזקקק!

שיאים אישיים:
דדליפט------->150 ק"ג RM1
בנץ'---------> 110 ק"ג RM1
סקוואט---------> 115 ק"ג RM1
משקל נוכחי : 72 וחצי ק"ג
Powerlifter מנותק   הגב עם ציטוט
ישן 14-02-08, 12:26   #4
Danielllo
חבר פעיל

אחד בא לקבן אם סוכרייה ונמלים בקופסה אחרת הוא אומר לקבן "הקבן אני חושב שמגיע לי להיות מפקד, אני מתאים לתפקיד הזה, הנה תראה" הוא זורק את הסוכריה לאמצע השולחן שופך את הנמלים וצועק "שמאל ימין שמאל ימין שמאל ימין שמאל"
ישן 14-02-08, 12:32   #5
Night_Wolf
Banned

שלח הודעה דרך ICQ אל Night_Wolf

ציטוט:
פורסם במקור על ידי !Demon!
חובבן אתה.. חח

חחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחח חריף ביותר אחי!!!

וואלה הייתם צריכים לראות מה הולך אצל הקב"ן בחוות השומר אנשים בסיס הכי מטורף בארץ חחחחח
היה אחד שנכנס לקב"ן שם השיג איפור איפר את הפנים שלו כמו ליצן והתחיל להתפשט חחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחח חח
דייייייייי אני זוכר את זה כמה בכיתי!!!
היה איתי במחלקה אחד טמבל אש!!!כל יום בקב"ן אם סיפור אחר חחחחחחחח הוא פעם נכנס לקב"ן והחליט שהוא לא מדבר הוא פשוט מתחיל לאכול הכל תפס תעיקפון התחיל ללעוס אותו התחיל לאכול נירות בלע מחק שהיה לו על השולחן חיטט באף ואכל תנלזת הביאו לו הפניה לועדה רפואית קיבל 21 במקום
Night_Wolf מנותק   הגב עם ציטוט
ישן 14-02-08, 12:39   #6
!Demon!
חבר פעיל

הסמל האישי של!Demon!

ציטוט:
פורסם במקור על ידי Night_Wolf
חחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחח חריף ביותר אחי!!!

וואלה הייתם צריכים לראות מה הולך אצל הקב"ן בחוות השומר אנשים בסיס הכי מטורף בארץ חחחחח
היה אחד שנכנס לקב"ן שם השיג איפור איפר את הפנים שלו כמו ליצן והתחיל להתפשט חחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחח חח
דייייייייי אני זוכר את זה כמה בכיתי!!!
היה איתי במחלקה אחד טמבל אש!!!כל יום בקב"ן אם סיפור אחר חחחחחחחח הוא פעם נכנס לקב"ן והחליט שהוא לא מדבר הוא פשוט מתחיל לאכול הכל תפס תעיקפון התחיל ללעוס אותו התחיל לאכול נירות בלע מחק שהיה לו על השולחן חיטט באף ואכל תנלזת הביאו לו הפניה לועדה רפואית קיבל 21 במקום

חחח חוות השומר זה נערי מק"ם בעיקר לו?חחח
ישן 16-02-08, 01:12   #7
Mr.Bazooka
IsraelBody VIP - חבר יהלום

חוות השומר זה לבחורים שיש להם עבר של עבריינות (אלימות,סמים איומים,תיקים בשטרה)
כמה חברים שלי הולכים לשם בכדי לעבור את זה ולהתגייס לגולני.

קב"ן בכל הכוח.

ציטוט:
פורסם במקור על ידי The-Two צפה בהודעה
במילה אחת אתה מלך.
[quote=Eldar Azulay;970410]שתוק שתוק אתה לא העלאת תמונות בכלל ואני שם עליך אלף זין מפגר
אני לא 53 קילו אני זין מצוץ בתחת טוב
Mr.Bazooka מנותק   הגב עם ציטוט
ישן 16-02-08, 09:44   #8
yespocket
חבר פעיל

ציטוט:
פורסם במקור על ידי Mr.Bazooka
חוות השומר זה לבחורים שיש להם עבר של עבריינות (אלימות,סמים איומים,תיקים בשטרה)
כמה חברים שלי הולכים לשם בכדי לעבור את זה ולהתגייס לגולני.

קב"ן בכל הכוח.
ואז מוחקים להם את הרישום?
yespocket מנותק   הגב עם ציטוט
ישן 16-02-08, 10:14   #9
alons
חבר פעיל

בנאדם בא לקב''ן עם נייר כסף הקב''ן רואה את הנייר ושואל אותו מדוע הביא זאת.
האדם עושה לו באלי לעשן איתך נרגילה
הקב''ן מתחיל לחשוב מה הוא יעשה נרגילה הוא לא הביא
הבנאדם לוקח את הנייר כסף שם על הראש
ומתפשט ואז שואל אותו רוצה שחתה אל תדאג הצינור מגיע אלייך
alons מנותק   הגב עם ציטוט
ישן 16-02-08, 10:55   #10
superbik3
חבר פעיל

ציטוט:
פורסם במקור על ידי alons
חחחחחחחחחחחחח
superbik3 מנותק   הגב עם ציטוט
ישן 16-02-08, 11:57   #11
NSH1
חבר פעיל

הסמל האישי שלNSH1

ציטוט:
פורסם במקור על ידי alons
חחחחחח גדול

גלעד, אתה בצבא? אתה נער מקא"ם או שיצאת?

תמונות מסוף החיטוב (2007, בקרוב תמונות מסה עדכניות).
NSH1 מנותק   הגב עם ציטוט
ישן 16-02-08, 12:15   #12
Yoggie
מנהל ראשי

ציטוט:
פורסם במקור על ידי yespocket
ואז מוחקים להם את הרישום?
כל מי ששירת בצהל ללא עבירות משמעת ובעיות מיוחדות זכאי ככל הזכור לי למחיקת תיק פלילי. לאו דווקא בחוות השומר.

קצת מפריע לי חלק מהרעיון שמאחורי האשכול הזה שהיום כל מי שמצליח לצאת מהצבא תוך כדי הצגות והתחזות לחולה נפש נהפך לאיזה גיבור ונושא שיחה. אני אישית חושב שכל מי שלא עשה צבא צריך לקבל פחות זכויות במדינה הזו (לא כולל כאלו שיצאו על רפואי ומסיבות מוצדקות), ולתת לאנשים שכן שירתו או עשו שירות לאומי הטבות - עדיפות בקבלה לאונ', הנחות במיסים וכו'. ומי שיצא על סעיף נפשי - למה לאפשר לו לקבל רשיון נהיגה אם הוא פסיכי... זה לא רחוק מלתת למישהו נשק. למה לאפשר לו להתקבל למשרות ציבוריות וכו'?

מעניין אותי לשמוע מה אנשים בפורום, דווקא בגלל שרובכם לפני צבא... ?
Yoggie מנותק   הגב עם ציטוט
ישן 16-02-08, 12:20   #13
!Demon!
חבר פעיל

הסמל האישי של!Demon!

ציטוט:
פורסם במקור על ידי Yoggie
כל מי ששירת בצהל ללא עבירות משמעת ובעיות מיוחדות זכאי ככל הזכור לי למחיקת תיק פלילי. לאו דווקא בחוות השומר.

קצת מפריע לי חלק מהרעיון שמאחורי האשכול הזה שהיום כל מי שמצליח לצאת מהצבא תוך כדי הצגות והתחזות לחולה נפש נהפך לאיזה גיבור ונושא שיחה. אני אישית חושב שכל מי שלא עשה צבא צריך לקבל פחות זכויות במדינה הזו (לא כולל כאלו שיצאו על רפואי ומסיבות מוצדקות), ולתת לאנשים שכן שירתו או עשו שירות לאומי הטבות - עדיפות בקבלה לאונ', הנחות במיסים וכו'. ומי שיצא על סעיף נפשי - למה לאפשר לו לקבל רשיון נהיגה אם הוא פסיכי... זה לא רחוק מלתת למישהו נשק. למה לאפשר לו להתקבל למשרות ציבוריות וכו'?

אני איתך באותה דעה...למה אני צריך עכשיו לתרום 3 שנים מחיי כשמישהו אחר בזמן הזה עובד , לומד ועוד..ואם אני לא טועה יצא חוק שקשור לרשיון אני לא בטוח אבל איך הוא הולך..
ישן 16-02-08, 12:35   #14
benwin21
חבר פעיל

כללי:: אני מתאמן קבוע כבר כמה שנים
עוסק ב:: תלמיד בתיכון
חדר כושר: חסוי
שלח הודעה דרך MSN אל benwin21

ציטוט:

אתה וידע שבחלק מהארץ לא משכירים דירות למי שלא עשה שירות צבאי מלא???
או שירות לאומי.

Nothing in this world that's worth having comes easy
אני לא מאמין ששנתיים מתוך ה3 שנים שאני מתאמן לא עשיתי סקוואטים
וחצי שנה מהשלוש שנים לא עבדתי על יד קידמית
benwin21 מנותק   הגב עם ציטוט
ישן 16-02-08, 13:01   #15
Arsan
חבר פעיל

ציטוט:
פורסם במקור על ידי benwin21
אתה וידע שבחלק מהארץ לא משכירים דירות למי שלא עשה שירות צבאי מלא???
או שירות לאומי.
חרתא , אם יש לך כסף אתה תקבל הכל בחיים ...
בקשר לסיפורי קב"ן זה זיוני שכל שלא היו עד היום והמצאות של אנשים , אם משהו באמת היה אצל הקב"ן יודע שברגע שתתחיל לזיין את השכל אין לך מצב
Arsan מנותק   הגב עם ציטוט
ישן 16-02-08, 13:08   #16
Kachok
חבר ותיק (מועמד לחבר VIP)

הסמל האישי שלKachok

כללי:: עד מתי?
עוסק ב:: טכנאי תקשורת
חדר כושר: קאנטרי באר שבע
שלח הודעה דרך MSN אל Kachok

ציטוט:

אני ממש באותה דעה שלך ,נמאס כבר מהמניאקים העצלנים , ששמים זין על המדינה והאזרחים שלה , ובוחרים להשתמט משירות חובה. כשאתה נכנס לצבא אתה מגלה שאפילו הג'ובניקים שבג'ובניקים משחקים תפקיד כלשהו במערכת ותורמים את חלקם כדי שהמכונה הגדולה תמשיך לתפקד וכבר על זה כל הכבוד להם . ובעוד אנשים נותנים את 3 השנים הכי יפות בחיים שלהם למערכת , אחרים בוחרים להתחמק , ובמקרים רבים מאוד על סיבות דמיוניות, מהשירות הצבאי ובמקום זאת מצליחים לעבוד,לרכוש השכלה גבוהה ,לנהל חיי חברה וכו'....
ברור שמי שעשה שירות צבאי צריך לקבל יותר זכויות ואלה שלא הרבה פחות.....אחת מהבעיות אבל היא שלא תמיד אפשר לדעת אם הבן אדם יצא על סיבות מוצדקות או לא בגלל סודיות רפואית וכו'

עד מתי ספטמבר 07?:cry_1:

Kachok מנותק   הגב עם ציטוט
ישן 16-02-08, 13:27   #17
Yoggie
מנהל ראשי

ציטוט:
פורסם במקור על ידי Arsan
חרתא , אם יש לך כסף אתה תקבל הכל בחיים ...
בקשר לסיפורי קב"ן זה זיוני שכל שלא היו עד היום והמצאות של אנשים , אם משהו באמת היה אצל הקב"ן יודע שברגע שתתחיל לזיין את השכל אין לך מצב
לי יש דירה שאני משכיר ואני אעדיף לא להשכיר אותה למי שלא עשה שירות צבאי או לאומי... מה תגיד על זה? ההורים של חברה שלי הם בעלי עסק גדול מאוד והם לא מעסיקים אדם שלא עשה צבא. אני חושב שזו הדרך הלגיטימית שלנו כאזרחים פשוטים להלחם בתופעה המסריחה הזו שנקראת השתמטות.
ישן 16-02-08, 13:34   #18
superbik3
חבר פעיל

ציטוט:
לי יש דירה שאני משכיר ואני אעדיף לא להשכיר אותה למי שלא עשה שירות צבאי או לאומי... מה תגיד על זה? ההורים של חברה שלי הם בעלי עסק גדול מאוד והם לא מעסיקים אדם שלא עשה צבא. אני חושב שזו הדרך הלגיטימית שלנו כאזרחים פשוטים להלחם בתופעה המסריחה הזו שנקראת השתמטות.
מסכים אבל גם מסכים עם מה שזה שציטטת אותו אמר

תאמין לי שאם יש לך כסף אתה בכלל לא צריך את המדינה הזאת
וברגע שאתה עשיר למה אתה חושב שתרצה להיות מועסק ? בנאדם עשיר הוא מעסיק ולא מועסק

אבל אני בחיים לא ישתמט אני יתן את ה3 שנים האלה מהחיים שלי למרות שאני לא יעשה את זה בשמחה בוא נגיד ככה אבל זה המעט שאני יכול לעשות בשביל שהמדינה תתקיים [בלי צבא אין מדינה]
אומנם כנראה אני לא יהיה קרבי [בגלל שאני לא הולך לשים את החיים שלי בידי רמטכ"לים\שרי בטחון\ראשי ממשלה] אבל אני ימצא תפקיד שמתאים לי כמה שיותר שאני אולי יוכל להנות ממנו ואני יעזור לצבא כמה שיותר דרכו
ישן 16-02-08, 13:40   #19
Yoggie
מנהל ראשי

ציטוט:
פורסם במקור על ידי superbik3
תאמין לי שאם יש לך כסף אתה בכלל לא צריך את המדינה הזאת
כנראה שאתה לא מבין את החשיבות של המדינה שאתה שייך אליה. חוצמזה שאתה לא צריך הרבה כסף כדי לעבור מכאן... קנה כרטיס לארה"ב ותעבוד שם - תקבל תמורה הרבה יותר גדולה עבור כספך. למה אתה לא עושה את זה?
ישן 16-02-08, 13:43   #20
superbik3
חבר פעיל

ציטוט:
כנראה שאתה לא מבין את החשיבות של המדינה שאתה שייך אליה. חוצמזה שאתה לא צריך הרבה כסף כדי לעבור מכאן... קנה כרטיס לארה"ב ותעבוד שם - תקבל תמורה הרבה יותר גדולה עבור כספך. למה אתה לא עושה את זה?
כי אני בן 16

ובעתיד רוב הסיכויים שאני יעשה את זה למרות שאני יחזור לארץ לביקורים\או לתמיד רק אלוהים יודע אבל זה יהיה רק בגלל המשפחה גבר...
ויש לי גם אח בארצות הברית ככה שתהיה לי התחלה קלה שם
תגובה