ישראלבודי
מתחייבים למחירים הזולים ביותר

חזור   ישראלבודי > ישראלבודי > אימונים

אימונים תוכניות אימונים, ביצוע תרגילים, שיטות אימונים ועוד..

תגובה

הגדרות אשכול אפשרויות הצגת נושא
ישן 25-04-07, 13:32   #1
Ori-Silver
חבר פעיל

הסמל האישי שלOri-Silver

ברירת מחדל העמסת פחממות

אני עושה את המדריך של משה לחיטוב ומחר יש לי העמסת פחממות,אני עושה את העמסה לאחר אימון גוף מלא,השאלה שלי היא האם אני צריך להעלות את הסטים ואת הטווח חזרות בשביל לדלל יותר גליקוגן בשריר ?או להישאר עם אימון רגיל?.
Ori-Silver מנותק   הגב עם ציטוט
ישן 25-04-07, 13:40   #2
PcGunMan
חבר פעיל

ציטוט:
פורסם במקור על ידי Ori-Silver
אני עושה את המדריך של משה לחיטוב ומחר יש לי העמסת פחממות,אני עושה את העמסה לאחר אימון גוף מלא,השאלה שלי היא האם אני צריך להעלות את הסטים ואת הטווח חזרות בשביל לדלל יותר גליקוגן בשריר ?או להישאר עם אימון רגיל?.
אני חושב, שממש לתחילת החיטוב בשביל לדלל את הגילקוגן צריך טווחים גבוהים(וגם בתחלית החיטוב יש עוד כוח כי אתה לא מקצץ יותר מדי בפחמימות) אבל להמשך בשביל לשמור על המסה הייתי אפילו עובד על טווחים נמוכים : 6-8
PcGunMan מנותק   הגב עם ציטוט
ישן 25-04-07, 13:40   #3
Daniel-Barak
IsraelBody VIP - חבר יהלום

הסמל האישי שלDaniel-Barak

אפשר להשאר על אותו נפח ועצימות, ואפשר להעלות מעט. זה די תלוי. זה נכון שאם אתה תעלה את העצימות והנפח, אתה תדלל יותר את הגליקוגן, אבל קח בחשבון שאתה עדיין בחיטוב, והעמסה היא לא תרופה, אזי, בשל ההעלאה בנפח ועצימות, אתה יכול להסתכן בפציעה. אני לא אומר שזה מה שיהיה, וכמובן שאם תהיה זהיר ולא תפציץ, ככל הנראה הכל ילך טוב, אבל בכל מקרה לשיקולך. אני חושב שיהיה טוב ונכון להעלות מעט בעצימות, ועדיין לשמור על נפח קבוע.
ישן 25-04-07, 14:37   #4
Bullet
חבר VIP - חבר יהלום

הסמל האישי שלBullet

אני מניח שאתה הולך להעמיס הרבה, אז עדיף תעשה את האימון הרגיל ותוסיף איזה 2 סטים של דילול איזה 20 חזרות לכל שריר. זה לא יפגע.
סינטרקס
סיינטרקס
Bullet מנותק   הגב עם ציטוט
ישן 25-04-07, 15:03   #5
Ori-Silver
חבר פעיל

הסמל האישי שלOri-Silver

ציטוט:
פורסם במקור על ידי Bullet
אני מניח שאתה הולך להעמיס הרבה, אז עדיף תעשה את האימון הרגיל ותוסיף איזה 2 סטים של דילול איזה 20 חזרות לכל שריר. זה לא יפגע.
1)אני יוסיף 2 סטים לכל שריר זה יצא אימון של 35 סטים אין לי בעיה לעשות את זה אבל זה בסדר?

2)מה אתה אומר על זה?שמתי יומיים ריצה כדי שיהיה לגוף יותר זמן להתאושש מהאימון שהיה לפני העמסה מכיוון שהוא הכיל יותר סטים

יום 1-ריצה
יום 2-ריצה
יום 3-אימון גוף מלא
יום 4-ריצה
יום 5-אימון גוף מלא
יום 6-ריצה
יום 7-אימון גוף מלא
יום 8-ריצה
יום 9 אימון גוף מלא (לכל שריר 2-3 סטים יותר ושילוב של עבודה בטווח יותר גבוהה ולאחר מכן העמסת פחממות)
ישן 25-04-07, 15:28   #6
SaBaGMaN
חבר פעיל

שמע
בחיטוב גם ככה הגוף לא במיטבו מה שניקרא,זאת אומרת המאגרים לאט לאט מיתרוקנים עם הזמן אתה תרגיש את זה יותר..
העמסה בדיאטה דלה בפחממות מאוד חשובה!
אני לא חושב שצריך לשנות את האימון,גם ככה מאגרי הגליקוגן שלך לא מלאים + אימון טוב = רוב האנרגיה תנוטב לשרירים.
SaBaGMaN מנותק   הגב עם ציטוט
ישן 25-04-07, 19:01   #7
Ori-Silver
חבר פעיל

הסמל האישי שלOri-Silver

מקפיץ**זה חשוב לי אני רוצה לעשות את זה הכי טוב שיכול להיות
ישן 25-04-07, 19:42   #8
Bullet
חבר VIP - חבר יהלום

הסמל האישי שלBullet

ציטוט:
פורסם במקור על ידי Ori-Silver
1)אני יוסיף 2 סטים לכל שריר זה יצא אימון של 35 סטים אין לי בעיה לעשות את זה אבל זה בסדר?

2)מה אתה אומר על זה?שמתי יומיים ריצה כדי שיהיה לגוף יותר זמן להתאושש מהאימון שהיה לפני העמסה מכיוון שהוא הכיל יותר סטים

יום 1-ריצה
יום 2-ריצה
יום 3-אימון גוף מלא
יום 4-ריצה
יום 5-אימון גוף מלא
יום 6-ריצה
יום 7-אימון גוף מלא
יום 8-ריצה
יום 9 אימון גוף מלא (לכל שריר 2-3 סטים יותר ושילוב של עבודה בטווח יותר גבוהה ולאחר מכן העמסת פחממות)
נראה פסדר
סינטרקס
סיינטרקס
Bullet מנותק   הגב עם ציטוט
ישן 25-04-07, 21:53   #9
Moshe
Banned

ציטוט:
פורסם במקור על ידי SaBaGMaN
שמע
בחיטוב גם ככה הגוף לא במיטבו מה שניקרא,זאת אומרת המאגרים לאט לאט מיתרוקנים עם הזמן אתה תרגיש את זה יותר..
העמסה בדיאטה דלה בפחממות מאוד חשובה!
אני לא חושב שצריך לשנות את האימון,גם ככה מאגרי הגליקוגן שלך לא מלאים + אימון טוב = רוב האנרגיה תנוטב לשרירים.
דלת פחמימות זה לא מה שרוב האנשים עושים והם לוקחים את העמסת הפחמימות האלה יותר פסיכולוגי ואומרים טוב אמרו לי אני אעשה , תאחלס אם אתה עומד על 100~ גרם פחמימה ביום העמסות מיותרות ואם עושים אז רק בפן הפסיכולוגי זה יתרום לך ולא בשום דבר אחר , כנ"ל לצ'יט פעם ב10 ימים..
Moshe מנותק   הגב עם ציטוט
תגובה