ישראלבודי
מתחייבים למחירים הזולים ביותר

חזור   ישראלבודי > ישראלבודי > אימונים

אימונים תוכניות אימונים, ביצוע תרגילים, שיטות אימונים ועוד..

תגובה

הגדרות אשכול אפשרויות הצגת נושא
ישן 21-06-10, 22:06   #1
Muscleup
חבר פעיל

ברירת מחדל שאלה

הייה לי דלקת באמה וחודשים וחצי לא עשיתי כלום, כי לא יכולתי לעשות כלום הייתה לי דלקת ביד ימין ושמאל.
עכשיו אני רוצה לחזור להתאמן איך כדאי לי להתאמן לעשות 2 תרגילים לכל שריר ? ומשקל 65-75% מהשקל הקודם ? אין לי מושג שאיזה אופן להתחיל להתאמן.
כדאי לי לעשות 3 אימונים בנתיים ? יום כן יומיים לא ככה לעשות כל שבוע.
(שאלה אחרת ניסיתי להרים 90 אחוז מהמשקל שלי סתם תרגיל כפפית מרפקים וישר הרגשתי הרגשה מוזרה באמה, לא כאב אלה כאילו שהיא עיפה כזאת האם כדאי לי להמשיך לנוח ? או להתאמן?)
Muscleup מנותק   הגב עם ציטוט
ישן 21-06-10, 22:19   #2
Deadlift
חבר פעיל

שמע,אני לא יודע מה להגיד לך בקשר לכמה שאתה יכול להרים עכשיו. אני לא יודע דלקת מאיזה סיבות וכמה היא פגעה בך.
אני אומר תחזור לאט לאט ובזהירות. תתחיל מאימונים קלים ותראה שאתה מסתדר תעלה במשקלים (אני בטוח שכמעט כולם יסכימו איתי שאחרי דלקת או פציעה לא מומלץ ישר להפציץ,אלא לחזור לאט לאט.)

2 תרגילים לכל שריר? לדעתי כדאי שתכין לעצמך תוכנית (או שמאמן יכין) תעלה אותה ונגיד לך כבר מה לשפר.
אנו מוכרים ברשתות שלנו אזיקונים שמתלבשים על העור ומונעים מהפחמימות להגיע ישר לצמיגים אבל מירב העבודה היא של המאמן עצמו שבאמצעות מדיטציה וצ'קרות חיוביות יעביר את הפחמימות למוח ולשרירים במקום לצמיגים.
כמו כן יש להגיע להסכמה עם האוכל הנכנס שלא יחדש את מאגרי השומן בזמני מנוח בין אימונים...אם האוכל מסרב לעשות זאת אין לעשות מנוחה בין האימונים כלל.
Deadlift מנותק   הגב עם ציטוט
ישן 21-06-10, 23:58   #3
Muscleup
חבר פעיל

כדאי לי 2 לכל שריר ?
Muscleup מנותק   הגב עם ציטוט
ישן 22-06-10, 15:44   #4
borx
חבר מתחיל

גם לי הייתה דלקת בידיים לפני כמה זמן. הורדתי את ווליום האימונים, התחלתי לקחת אומגה 3 ונמנעתי מתרגילים שמפעילים לי לחץ על הפרקים. וזה עבר אחרי חודשיים. תחזור לאט לאט עם תרגילים של מפעילים הרבה לחץ על היד. ודרך אגב אם אין לך כפפות שאפשר להדק אותם על היד תשיג כאלו. הם עוזרות מאוד.
borx מנותק   הגב עם ציטוט
תגובה