ישראלבודי
מתחייבים למחירים הזולים ביותר

חזור   ישראלבודי > ישראלבודי > פיתוח גוף-כללי

פיתוח גוף-כללי בפורום זה יהיו שיחות בנושא פיתוח גוף שאינם נכללים בפורומים האחרים

הגדרות אשכול אפשרויות הצגת נושא
ישן 07-07-07, 17:40   #39
angrymofo
חבר פעיל

הסמל האישי שלangrymofo

ציטוט:
פורסם במקור על ידי Leo
קודם כל חרדים לא עושים 10 ילדים , 5 ילדים בדרך כלל
דבר שני , אל תשכח שגם הם משלמים מסים ועובדים בדיוק כמוך ומשרתים בצבא (יש יותר חילוניים שמנצלים את הישיבה להשתמט מדתיים לפי מה שאמרו לי פעם חצי מהבנות בכיתה שלי שזה 25 בנות ו 8 בנים השתמשו בתירוץ העלוב הזה)

אז מה אין להם זכות לשלם על החינוך של עצמם? ומילא הם עדיין יכולים ללמוד כמה שעות את תוכנית הליבה, מה אכפת לך עם זה עדיפות שנייה לתורה , אתה רוצה שהם לא ילמדו תורה או שילמדו את מקצועות הליבה?
דיי לדבר שטויות. החרדים השחורים ממאה שערים ועמוק בבני ברק לא רק שלא עושים צבא גם לא רואים במדינה הזאת מדינה יהודית אמיתית. האמונה הרווחת היא שהמדינה היהודית צריכה לקום עם ביאת המשיח ובעזרתו ולכן המדינה כמו שהיא היום לא צריכה להתקיים. רבים מהם מתחמקים מתשלומי מסים ולא עובדים, אלא כל היום יושבים בישיבה, וחיים על כספי הציבור בגלל חוקים כמו חוק משפחות ברוכות ילדים שהועברו בלחץ מפלגות מכו ש"ס שבגלל חולשת השלטון העלוב במדינה יכלו לסחוט (פשוטו כמשמעו) את ראש הממשלה. גם חמישה ילדים זה הרבה, אבל החרדים לרוב עושים יותר מזה.

אתה אולי מדבר על הדתיים הלאומיים, שלא קשורים בכלל לדיון הזה ואין הבדל בינם לבין החילונים מבחינת אהבת המדינה והתרומה (אולי אפילו יותר מהחילונים).

בקשר למערכת החינוך, מה שאני רוצה זה שכל זמן שהמשפחה שלי מממנת להם לימודים, הם ילמדו את מה שהמדינה מחייבת ללמוד כדי שבעתיד הם יוכלו לתרום למדינה כהחזר על ההשקעה שלה בהם.