ישראלבודי
מתחייבים למחירים הזולים ביותר

חזור   ישראלבודי > ישראלבודי > פיתוח גוף-כללי

פיתוח גוף-כללי בפורום זה יהיו שיחות בנושא פיתוח גוף שאינם נכללים בפורומים האחרים

תגובה

הגדרות אשכול אפשרויות הצגת נושא
ישן 13-11-06, 18:02   #41
Nareznoy
Banned

בטח הוא גם הרג לא מעט אנשים
Nareznoy מנותק   הגב עם ציטוט
ישן 13-11-06, 18:04   #42
slim shady
חבר ותיק (מועמד לחבר VIP)

הסמל האישי שלslim shady

שלח הודעה דרך MSN אל slim shady

ציטוט:
פורסם במקור על ידי Nareznoy
בטח הוא גם הרג לא מעט אנשים
.

למיטב ידיעתי לא....
slim shady מנותק   הגב עם ציטוט
ישן 13-11-06, 18:07   #43
OMRI-TURBO
מנהל ראשי

ציטוט:
פורסם במקור על ידי slim shady
.

למיטב ידיעתי לא....
עלק לא!
אז מה הוא עושה עם נשק חם?
ואיך זה שניסו להרוג אותו 9 פעמים?
בן אדם תמים שלא מתעסק בפשע אף אחד לא מנסה להרוג אותו 9 פעמים.
ישן 13-11-06, 18:13   #44
slim shady
חבר ותיק (מועמד לחבר VIP)

הסמל האישי שלslim shady

שלח הודעה דרך MSN אל slim shady

גם אמינם הסתובב עם נשק חם...זה אומר שהוא הרג מישו.?....גם טופאק נרצח זה אומר שהוא הרג מישו..??
חוץ מזה לפי מה שאני יודע ירו בו פעם אחת צרור של 9 כדורים...ליד הבית של סבא וסבתא שלו...אם מישו יודע משו אחר אני ישמח להתעדכן ולהחכים...
slim shady מנותק   הגב עם ציטוט
ישן 13-11-06, 18:38   #45
FFF
מושעה

ציטוט:
פורסם במקור על ידי omri-turbo
אחרי זה הם מתפלאים איך אנשים עדיין גזענים נגדם, לא משנה כמה עושר יש להם הם עדיין פושעים קטנים.
הם מוכיחים בדיוק את העמדה שהמעמד החברתי לא קובע התנהגות של אנשים, יש כאלה שאומרים שזה בגלל עוני, אבל החברה האלה הם הוכחה שזה לא בגלל העוני.
אני לא יודע איך אהבתי פעם את המוסיקה הזאת..
כל אדם שהיה עבריין כל החיים שלו שחי בלב ברירה מלמכור סמים ולהיות עבריין ברגע שהתעשר סביר להניח שימשיך להיות פושע בדרך זו הוא אחרת בלי קשר לגזע מה זה השטויות האלה
FFF מנותק   הגב עם ציטוט
ישן 13-11-06, 18:43   #46
ran_z
חבר פעיל

הסמל האישי שלran_z

ציטוט:
במקור פורסם על ידי omri-turbo
אחרי זה הם מתפלאים איך אנשים עדיין גזענים נגדם, לא משנה כמה עושר יש להם הם עדיין פושעים קטנים.
הם מוכיחים בדיוק את העמדה שהמעמד החברתי לא קובע התנהגות של אנשים, יש כאלה שאומרים שזה בגלל עוני, אבל החברה האלה הם הוכחה שזה לא בגלל העוני.
אני לא יודע איך אהבתי פעם את המוסיקה הזאת..
הם עדין לא מרגישים את היציע מעבדות לחרות באמריקה, הם עדין מרגישים מיעוט וזה ידוע שמיעוט מדכאים, הם עדין מרגישים שהאדם הלבן באמריקה זה הממשל והכח, ומתנהגים בהתאם.
כל זה ישתנה כאשר לראשונה בהיסטוריה של ארה"ב יבחר נשיא שחור. לעניות דעתי זה עדין רחוק מלקרות.

כשתבין...תגדל!

לפניות, שאלות, בקשות, המלצות, תלונות - ליחצו כאן.
ran_z מנותק   הגב עם ציטוט
ישן 13-11-06, 18:50   #47
Psychopath
חבר פעיל

הסמל האישי שלPsychopath

ציטוט:
פורסם במקור על ידי slim shady
מי זה אמינים....??
ונכון...חלק מלהיות ראפר זה מידי פעם להסתבך אפילו בכוונה אבל לפעמים זה קורה סתם ככה...סיכסוכים בין ראפרים...שמעו שירים של tupac ותבינו....וזאת המוזיקה הכי יפה אמיתית..(רובה...רוב הראפרים..)...
לגבי כושים בכללי...לא יודע ולא רוצה לדבר סתם...
מוזיקה אמיתית ?? טוב זאת דעתך.
אני מאמין שמוזיקה אלקטרונית טהורה (Trance, psytrance, ambient, drum nw bass)
זאת המוזיקה שבאה מהמקום הכי עמוק כיוון שהאומנים האמיתיים יוצרים מהלב ושומעים את זה.
שוב, אני לא מתייחס ל"אומנים" כמו סקאזי וכו'..

Gamerrrr:
אם אתה אוהב Rammstein יכול להיות שתאהב מוזיקה אלקטרונית בסגנון רוקיסטי כזה... כי לפי מה ששמעתי גם הם יוצרים בצורה אלקטרונית והסגנון שלהם מאוד דומה לכל מוזיקה אלקטרונית רגילה.

יכול להיות שאני טועה כיוון ששמעתי רק את Rammsten - du hast ומשם קיבלתי את הרושם.

סקס, סמים וסקוואטים.
Just Remember, Trance Forever
הגודל כן קובע!

---------------------------
Psychopath מנותק   הגב עם ציטוט
ישן 13-11-06, 18:53   #48
OMRI-TURBO
מנהל ראשי

ציטוט:
פורסם במקור על ידי ran_z
הם עדין לא מרגישים את היציע מעבדות לחרות באמריקה, הם עדין מרגישים מיעוט וזה ידוע שמיעוט מדכאים, הם עדין מרגישים שהאדם הלבן באמריקה זה הממשל והכח, ומתנהגים בהתאם.
כל זה ישתנה כאשר לראשונה בהיסטוריה של ארה"ב יבחר נשיא שחור. לעניות דעתי זה עדין רחוק מלקרות.
הצילו אותם שהביאו אותם לאמריקה, הם חיים במעצמה הגדולה בעולם במקום לרעוב למוות באפריקה !!!!!!
הם גם טוענים שיהודים הם אלה שסחרו בהם והביאו אותם בספינות.
מספיק כבר להגן עליהם כל הזמן, השחורים בארה"ב לא אוהב יהודים כמו שהם לא אוהבים לבנים.
ישן 13-11-06, 19:00   #49
Tnavon
חבר פעיל

הסמל האישי שלTnavon

ציטוט:
פורסם במקור על ידי OMRI-TURBO
הצילו אותם שהביאו אותם לאמריקה, הם חיים במעצמה הגדולה בעולם במקום לרעוב למוות באפריקה !!!!!!
הם גם טוענים שיהודים הם אלה שסחרו בהם והביאו אותם בספינות.
מספיק כבר להגן עליהם כל הזמן, השחורים בארה"ב לא אוהב יהודים כמו שהם לא אוהבים לבנים.
מתי שהם סחרו בהם באמריקה הם השביחו את הגזע הכושי
הם בחרו רק את הענקים והחסונים והנשים היפות והעבירו אותם וזה יצר מצב שבידדו את כל הגזע החסון והחזק יותר והעבירו רק אותו לאמריקה ,בגלל זה כל הכושים באמריקה חסונים וסוסים

Tnavon מנותק   הגב עם ציטוט
ישן 13-11-06, 19:00   #50
shahaflol
חבר פעיל

ואו, כמה שטויות גזעניות יש בפוסט הזה, ומאנשים שלא ציפיתי מהם בכלל לזה.
מבחינת המוזיקה, אני אוהב ראפ מאוד, זו המוזיקה העיקרית שאני שומע, אבל אני לא מזלזל בשום מוזיקה אחרת גם אם לדעתי היא גרועה. גיימר, רמשטיין עם כל הכבוד גם בתחום המוזיקה שלהם נחשבים לבכלל לא משהו, אם תשווה אותם ללהקות רוק ומטאל אחרות, אין להם לא כשרון לא שירים טובים ולא כלום, וזה מהרבה מאוד חברים שלי שכן שומעים את הסגנון. אז אל תזלזל בראפ, להגיד שזה רעש זה פשוט טיפשות.

עומרי, כמו שאמרו פה, בן אדם שחי כל החיים שלו בשכונות פשע ועוני שאין לו איך לשרוד אלא ע"י פשעים, גם אם יתעשר התנהגותו לא תשתנה ללא קשר לגזעו, סביר להניח שהוא ימשיך בדרך שהוא למד, ולהגיד ש"אין לו סיבה לעשות את זה" פירושו להסתכל על זה בצורה שטחית מאוד, כי אם היו לוקחים את 50 cent כשרק נולד למשפחה אומנת לדוגמא, מביאים לו חינוך טוב וערכים טובים יותר רחוק מהעוני ומהפשע, שנינו יודעים שהוא היה מתנהג שונה לחלוטין. עצם העובדה שהוא התעשר לא שינתה אותו, ולא אמורה לשנות אותו מבחינת החינוך שקיבל.

אמרו פה שהשחורים גרמו לאנשים לשנוא אותם, עוד שטות גדולה. בואו נעבור על זה מההחלה - ארה"ב "הנאורה והחכמה" של אותה תקופה הגיעה לאפריקה על מנת לכבוש שטחים, לשפר את הכלכלה ומשם הביאו את ילידי המקום השחורים לארה"ב, כדי שיתפקדו כעבדים. התייחסו אליהם כמו אל חיית עבודה. אתם חושבים שהם רצו להגיע לארה"ב מארץ מולדתם כדי להיות משועבדים לאנשים הלבנים בארה"ב?
זה איך השחורים הגיעו לארה"ב, ומאותה תקופה ועד היום יש הרבה מאוד אנשים גזענים שטוענים כמוכם, שהשחורים גרמו לשנאה, אבל העובדה היא שרק בגלל המרקיאים יש בארה"ב שחורים ולא כי הם בחרו להגיע לשם. עד היום יש שם גזענים שלא היות מתנגדים לחזור לתקופה שבה השחורים היו עבדים. אז זה מובן מאוד שהם ירגישו מופלים לרעה שם.

עריכה: עומרי, השחורים חיו באפריקה לפני כן והם היו ממשיכים לחיות שם גם ללא האמריקאים. הצילו אותם??? להפוך אותם לעבדים משמע הצלה?? אם ככה אז היטלר היה המשיח של העם היהודי.
shahaflol מנותק   הגב עם ציטוט
ישן 13-11-06, 19:05   #51
Tnavon
חבר פעיל

הסמל האישי שלTnavon

ציטוט:
פורסם במקור על ידי shahaflol
מבחינת המוזיקה, אני אוהב ראפ מאוד, זו המוזיקה העיקרית שאני שומע, אבל אני לא מזלזל בשום מוזיקה אחרת גם אם לדעתי היא גרועה. גיימר, רמשטיין עם כל הכבוד גם בתחום המוזיקה שלהם נחשבים לבכלל לא משהו, אם תשווה אותם ללהקות רוק ומטאל אחרות, אין להם לא כשרון לא שירים טובים ולא כלום, וזה מהרבה מאוד חברים שלי שכן שומעים את הסגנון. אז אל תזלזל בראפ, להגיד שזה רעש זה פשוט טיפשות.

עומרי, כמו שאמרו פה, בן אדם שחי כל החיים שלו בשכונות פשע ועוני שאין לו איך לשרוד אלא ע"י פשעים, גם אם יתעשר התנהגותו לא תשתנה ללא קשר לגזעו, סביר להניח שהוא ימשיך בדרך שהוא למד, ולהגיד ש"אין לו סיבה לעשות את זה" פירושו להסתכל על זה בצורה שטחית מאוד, כי אם היו לוקחים את 50 cent כשרק נולד למשפחה אומנת לדוגמא, מביאים לו חינוך טוב וערכים טובים יותר רחוק מהעוני ומהפשע, שנינו יודעים שהוא היה מתנהג שונה לחלוטין. עצם העובדה שהוא התעשר לא שינתה אותו, ולא אמורה לשנות אותו מבחינת החינוך שקיבל.

אמרו פה שהשחורים גרמו לאנשים לשנוא אותם, עוד שטות גדולה. בואו נעבור על זה מההחלה - ארה"ב "הנאורה והחכמה" של אותה תקופה הגיעה לאפריקה על מנת לכבוש שטחים, לשפר את הכלכלה ומשם הביאו את ילידי המקום השחורים לארה"ב, כדי שיתפקדו כעבדים. התייחסו אליהם כמו אל חיית עבודה. אתם חושבים שהם רצו להגיע לארה"ב מארץ מולדתם כדי להיות משועבדים לאנשים הלבנים בארה"ב?
זה איך השחורים הגיעו לארה"ב, ומאותה תקופה ועד היום יש הרבה מאוד אנשים גזענים שטוענים כמוכם, שהשחורים גרמו לשנאה, אבל העובדה היא שרק בגלל המרקיאים יש בארה"ב שחורים ולא כי הם בחרו להגיע לשם. עד היום יש שם גזענים שלא היות מתנגדים לחזור לתקופה שבה השחורים היו עבדים. אז זה מובן מאוד שהם ירגישו מופלים לרעה שם.

עריכה: עומרי, השחורים חיו באפריקה לפני כן והם היו ממשיכים לחיות שם גם ללא האמריקאים. הצילו אותם??? להפוך אותם לעבדים משמע הצלה?? אם ככה אז היטלר היה המשיח של העם היהודי.
מחזק
כל מילה בסלע!!!!!!!

ישן 13-11-06, 19:05   #52
Gamerrrrr
חבר פעיל

הסמל האישי שלGamerrrrr

גיל:: אמממ תחומי העניין שלי הם:בודיבילדינג, בודיבילדינג, בודיבילדינג, ועוד קצת בודיבילדינג. וגם פוואר ליפט

ציטוט:

אני באופן אישי מאמין בתורות גזע שונות וכן יש גזעים שהם יותר נחותים משאר הגזעים וזה עובדה, זה לא אומר שצריך שלעבד או לשרוף אותם.

ובקשר לרשמטיין אם הם לא מצוצלחים כל כך בתחום שלהם איך זה שבכל חור בעולם שומעים אותך ושהם בזירה מאז 1993 תראה לי ראפר שסוחב כל כך הרבה שנים. ולא טופאק לא נחשב כי הוא מת.
Gamerrrrr מנותק   הגב עם ציטוט
ישן 13-11-06, 19:05   #53
Tnavon
חבר פעיל

הסמל האישי שלTnavon

ציטוט:
פורסם במקור על ידי Gamerrrrr
אני באופן אישי מאמין בתורות גזע שונות וכן יש גזעים שהם יותר נחותים משאר הגזעים וזה עובדה, זה לא אומר שצריך שלעבד או לשרוף אותם.

ובקשר לרשמטיין אם הם לא מצוצלחים כל כך בתחום שלהם איך זה שבכל חור בעולם שומעים אותך ושהם בזירה מאז 1993 תראה לי ראפר שסוחב כל כך הרבה שנים. ולא טופאק לא נחשב כי הוא מת.
אמינם.............

ישן 13-11-06, 19:05   #54
Gamerrrrr
חבר פעיל

הסמל האישי שלGamerrrrr

גיל:: אמממ תחומי העניין שלי הם:בודיבילדינג, בודיבילדינג, בודיבילדינג, ועוד קצת בודיבילדינג. וגם פוואר ליפט

ציטוט:
פורסם במקור על ידי Tnavon
מתי שהם סחרו בהם באמריקה הם השביחו את הגזע הכושי
הם בחרו רק את הענקים והחסונים והנשים היפות והעבירו אותם וזה יצר מצב שבידדו את כל הגזע החסון והחזק יותר והעבירו רק אותו לאמריקה ,בגלל זה כל הכושים באמריקה חסונים וסוסים
כל הכושים באמריקה סוסים?? בדקת?? אין קשר להשבחה לא השיבחו אף אחד זה סתם שטויות של ילדים בכיתה ח'
ישן 13-11-06, 19:12   #55
OMRI-TURBO
מנהל ראשי

חברה תתעלמו רגע ממחשבה שטחית, כן עשו אותם עבדים וזה לא טוב, אבל! בזה שעשו אותם עבדים יש להם היום עמדות השפעה שלאף כושי בחיים לא היה יכול להיות בלי הלבנים.
קונדליסה רייס לעזאזל!!! היא קובעת מה יקרה בארץ, והיא כושית.
כל הזמרי ראפ שאתם אוהבים, ספורטאים, שחקנים ,אנשי בידור!!! איפה הם היו בלי אמריקה!?!?!?
תחשבו פעם לפני שאתם זורקים שטויות!
בזה שהכושים היו עבדים לפני מאות שנים הם יצרו עתיד לכושים שחיים היום!
כמו שאתם רואים, באפריקה יש ר-ק רעב מחלות ומלחמות, ותראו את האחים שלהם בארה"ב מנהיגי העולם, וחצי עולם מעריץ אותם אם זה במוסיקה ספורט או בידור.
אז תשתמשו קצת בשכל שלכם במקום לזרוק משפטים.
ישן 13-11-06, 19:13   #56
OMRI-TURBO
מנהל ראשי

ציטוט:
כל הכושים באמריקה סוסים?? בדקת?? אין קשר להשבחה לא השיבחו אף אחד זה סתם שטויות של ילדים בכיתה ח'
הפעם הילדונים צודקים, תשמע זה לא שלכושים יש גנים יותר טובים או שכל הכושים סוסים.
פשוט בשביל עבדות הביאו רק את הכושים הבנויים טוב, הרי אף אחד לא ירצה לקחת איזה שחיף מסריח, אז ברגע שאתה לוקח הרבה אנשים עם מבנה גוף מפותח ומבודד אותם במקום אחר אתה מקבל תערובת גנים שתתן כניראה צאצאים שבנויים טוב.
ישן 13-11-06, 19:14   #57
shahaflol
חבר פעיל

ציטוט:

יש הרבה מאוד גזעים שונים, זה נכון. גזעים נחותים, ממש לא. כל גזע יכול להיות טוב במשהו אחר.
קח לדוגמא את הורסים ואת הגזע הסלבי הכללי, ההשכלה שם גבוהה מאוד והיכולת חשיבה אצלם מצוינת, לדוגמא תראה שהשחמטאים הטובים בעולם רובם רוסים ( ד"א השחמטאים הטובים בעולם הם בדר"כ יהודים רוסים). ברור שיש הבדלים, בין הגזעים, יש הבדלים בכל היכולות, פיזיות או אחרות, אבל אין נוחת ועליון.

לא באתי להתווכח איתך ממש על רמשטיין, כל אחד והדיעות שלו ומצדי תאהב אותם, אין בעיה ממש לא מפריע לי. להגיד לך ראפרים? יש הרבה מאוד גם כאלה שאתה אולי לא תכיר, אבל אם אתה רוצה אז יש את הייפ וויליאמס, אחד המפיקים הטובים יותר שקיימים כבר מלפני עשור, יש את דר' דרה, יש את סנופ דוג, יש את פאף דדי, יש את r kelly ויש עוד הרבה.
ישן 13-11-06, 19:17   #58
shahaflol
חבר פעיל

ציטוט:
פורסם במקור על ידי OMRI-TURBO
חברה תתעלמו רגע ממחשבה שטחית, כן עשו אותם עבדים וזה לא טוב, אבל! בזה שעשו אותם עבדים יש להם היום עמדות השפעה שלאף כושי בחיים לא היה יכול להיות בלי הלבנים.
קונדליסה רייס לעזאזל!!! היא קובעת מה יקרה בארץ, והיא כושית.
כל הזמרי ראפ שאתם אוהבים, ספורטאים, שחקנים ,אנשי בידור!!! איפה הם היו בלי אמריקה!?!?!?
תחשבו פעם לפני שאתם זורקים שטויות!
בזה שהכושים היו עבדים לפני מאות שנים הם יצרו עתיד לכושים שחיים היום!
כמו שאתם רואים, באפריקה יש ר-ק רעב מחלות ומלחמות, ותראו את האחים שלהם בארה"ב מנהיגי העולם, וחצי עולם מעריץ אותם אם זה במוסיקה ספורט או בידור.
אז תשתמשו קצת בשכל שלכם במקום לזרוק משפטים.
הכללת את כ-ל השחורים כאנשים מוצלחים. השחורים שהגיעו להצלחה בארה"ב הם לא עשירית אפילו מהשחורים שבארה"ב כרגע ונמצאים בשכונות פשע ועוני, וסובלים.

גיימר, זה נכון שלרוב השחורים בארה"ב יש יכולות פיזיות מצוינות כי כשהאמריקאים ייבאו אותם מאפריקה, הם עשו סלקציה ובחרו את האנשים עם היכולות הפיזיות הכי טובות, הכי חזקים ומוכשרים מהבחינה הזו.
ישן 13-11-06, 19:21   #59
Gamerrrrr
חבר פעיל

הסמל האישי שלGamerrrrr

ציטוט:
יש הרבה מאוד גזעים שונים, זה נכון. גזעים נחותים, ממש לא. כל גזע יכול להיות טוב במשהו אחר.
קח לדוגמא את הורסים ואת הגזע הסלבי הכללי, ההשכלה שם גבוהה מאוד והיכולת חשיבה אצלם מצוינת, לדוגמא תראה שהשחמטאים הטובים בעולם רובם רוסים ( ד"א השחמטאים הטובים בעולם הם בדר"כ יהודים רוסים). ברור שיש הבדלים, בין הגזעים, יש הבדלים בכל היכולות, פיזיות או אחרות, אבל אין נוחת ועליון.

לא באתי להתווכח איתך ממש על רמשטיין, כל אחד והדיעות שלו ומצדי תאהב אותם, אין בעיה ממש לא מפריע לי. להגיד לך ראפרים? יש הרבה מאוד גם כאלה שאתה אולי לא תכיר, אבל אם אתה רוצה אז יש את הייפ וויליאמס, אחד המפיקים הטובים יותר שקיימים כבר מלפני עשור, יש את דר' דרה, יש את סנופ דוג, יש את פאף דדי, יש את r kelly ויש עוד הרבה.
זה לא יהודים רוסים זה יהודים אשכנזיים היה על זה כתבה בעיתון.

וד"א זה תלוי על איזה סלביים אתה מדבר, הרוסים הסיביריים הם בחורים דיי גדולים.

האפרקינים לא גדולים מעצם העובדה שהם בקושי אכלו כל השנים. זה שבסרטים אתה רואה כמה בחורים גדולים זהו שם זה מסתכם. וד"א לא ידעו מזה השבחת גזע האדם בתקופה הזאת. ידעו בקושי להשביח סוסים
ישן 13-11-06, 19:22   #60
OMRI-TURBO
מנהל ראשי

ציטוט:
הכללת את כ-ל השחורים כאנשים מוצלחים. השחורים שהגיעו להצלחה בארה"ב הם לא עשירית אפילו מהשחורים שבארה"ב כרגע ונמצאים בשכונות פשע ועוני, וסובלים.
.
תגיד מזה סבל? סבל זה דבר יחסי! שים אותם שבוע ברעב באיידס ובמגופות של אפריקה, המקום שהם באו ממנו, ותראה איך הם שמחים לחיות בארה"ב.
יש להם בארצות הברית את כל האפשרויות להצליח ועובדה שהם עושים את זה, זה שהרוב כשלונות זה בעיה שלהם.
אגב אף אחד לא מכריח אותם להישאר באמריקה אז כניראה שטוב להם מאוד שם, ודרך אגב אתה חושב שהם מסכנים? יש לכל אזרח בארהב יותר זכויות והטבות מאשר לך יש פה.
תגובה