ישראלבודי
מתחייבים למחירים הזולים ביותר

חזור   ישראלבודי > ישראלבודי > פיתוח גוף תחרותי

פיתוח גוף תחרותי בפורום זה יהיו שיחות על תחרויות, אירועים, ומפתחי גוף בארץ ובעולם.

תגובה

הגדרות אשכול אפשרויות הצגת נושא
ישן 27-07-10, 10:51   #21
שניר
חבר פעיל

תודה רבה לכם חברים עזרתם מאוד (=
שניר מנותק   הגב עם ציטוט
ישן 28-07-10, 22:55   #22
hachem-01
מר דרום 2010,מר דרום 2009, מר צפון 2009, סגן מר ישראל במשקל כבד IFBB 2009

הסמל האישי שלhachem-01

כללי:: הבורר
עוסק ב:: מגדל סוסים -אבטחה
חדר כושר: חסוי

ציטוט:
פורסם במקור על ידי האדמור צפה בהודעה
לא מסכים עם המשפט האחרון!!! מי ששוחה כל יום הוא לא שחיין כי הוא לא מתחרה? מי שרוקד כל יום הוא לא רקדן כי הוא לא מתחרה? מי שרץ כל יום הוא לא אצן כי הוא לא מתחרה? מי שמשחק כדורגל הוא לא שחקן כי הוא לא מתרה? ויש עוד מאות דוגמאות כאלה!

אז אם הוא לא מתחרה אבל מתאמן, אוכל ונח כמו מפתח גוף ועם הזמן גופו מתפתח וגדל אז מה הוא עושה בדיוק?
אם מה שאתה אומר הוא נכון אז כל המדינה הם ראשי ממשלה כי כולם מדברים פוליטיקה ....תעשה לי טובה בכל דבר בחיים יש הבדל בין מקצוענות לבין להיות סתם חובבן...מקצוענות בספורט צריך גנטיקה כוח רצון והשקעה כלכלית שכמובן כל אלה לא חובה כשאתה חובבן ....למקצוענים בספורט יש תאריכי יעד (מטרות)לחובבן יש את הכיף הסבבה ולא יותר מזה...ולעלות לבמה או למגרש ולשחק אתה חשוף לביקורות שזה עושה את העניין גם מנטלית קשה.ושונה מאדם שמתאמן בשביל הסבבה שלו שלא צריך להוכיח כלום לאף אחד.
ישן 29-07-10, 11:29   #23
שניר
חבר פעיל

תשמע אני מכיר כמה אנשים שהם אכן מפתחי גוף ומתנהלים כמו מפתחי גוף וגם נראים כאלו .
הם לא התחרו מעולם וגם לא חושבים על זה ... אז מה זה אומר? הם לא מפתחי גוף? אז מה הם? משחקים דוקים?
ישן 29-07-10, 12:57   #24
MustanGG
Banned

חח איזה דיון הולך להיות עכשיו על השטות הזאת ורק שתדע אשם יש הרבה יותר גדולים בחוץ ממה שאתה חושב לפחות שכן חיים את התחום כל מפתח מקצועי אז איך אפשר לקרוא להם חובבנים יש להם תשיקולים שלהם אם להתחרות או לא בכל מקרה אני חושב שאם בתחרות בארץ היה פרס כספי מכובד היית שומע על כמה מהם
MustanGG מנותק   הגב עם ציטוט
ישן 29-07-10, 13:03   #25
ניגרי ענק
מנהל מקצועי - פיתוח גוף תחרותי

הסמל האישי שלניגרי ענק

כללי:: אביב עומר
גיל:: מר ישראל 2013 ibff, מקום 3 מר יוניברס 2015 ibff, מקום 5 לונדון פרו 2018 בקטגוריית משקל בינוני ifbb
עוסק ב:: כתב עיתונות. כמו סופרמן

ציטוט:
פורסם במקור על ידי hachem-01 צפה בהודעה
אם מה שאתה אומר הוא נכון אז כל המדינה הם ראשי ממשלה כי כולם מדברים פוליטיקה ....תעשה לי טובה בכל דבר בחיים יש הבדל בין מקצוענות לבין להיות סתם חובבן...מקצוענות בספורט צריך גנטיקה כוח רצון והשקעה כלכלית שכמובן כל אלה לא חובה כשאתה חובבן ....למקצוענים בספורט יש תאריכי יעד (מטרות)לחובבן יש את הכיף הסבבה ולא יותר מזה...ולעלות לבמה או למגרש ולשחק אתה חשוף לביקורות שזה עושה את העניין גם מנטלית קשה.ושונה מאדם שמתאמן בשביל הסבבה שלו שלא צריך להוכיח כלום לאף אחד.

ההבדל בין ספורטאי מתחרה(בכל רמה) לבין חובבן(בכל רמה) זה כמו ההבדל בין עזה לתל אביב: אין מקום להשוות

כל עוד שלא עלית לבמה, לפחות פעם אחת, לא עשית דבר וחצי דבר בספורט הזה

אני מעריך כל מתאמן, אני מעריך יותר את מי שמתמיד ומתקדם, אני מעריך הכי הרבה את מי שמעז- ומתחרה

סגן מר ישראל עד 82 קילו 2011, מר הצפון 2005 סגן מר ישראל עד 75 קילו 2006 סגן מר ישראל עד 75 קילו 2010
ניגרי ענק מנותק   הגב עם ציטוט
ישן 29-07-10, 15:43   #26
hachem-01

הסמל האישי שלhachem-01

ציטוט:
פורסם במקור על ידי שניר צפה בהודעה
תשמע אני מכיר כמה אנשים שהם אכן מפתחי גוף ומתנהלים כמו מפתחי גוף וגם נראים כאלו .
הם לא התחרו מעולם וגם לא חושבים על זה ... אז מה זה אומר? הם לא מפתחי גוף? אז מה הם? משחקים דוקים?
תקשיב דוקטור תקרא להם מפתחי גוף את מי זה מעניין??. אבל הם לא מקצוענים זה מה שחשוב...
אם למשל סתם תעשה טיול פעם באמריקה כל בנאדם שני נראה יותר טוב ממר ישראל(אני בכוונה מגזים)
תקרא טוב את מה שכתבתי קודם ואז תבין...
ישן 29-07-10, 15:51   #27
hachem-01

הסמל האישי שלhachem-01

ציטוט:
פורסם במקור על ידי mustangg צפה בהודעה
חח איזה דיון הולך להיות עכשיו על השטות הזאת ורק שתדע אשם יש הרבה יותר גדולים בחוץ ממה שאתה חושב לפחות שכן חיים את התחום כל מפתח מקצועי אז איך אפשר לקרוא להם חובבנים יש להם תשיקולים שלהם אם להתחרות או לא בכל מקרה אני חושב שאם בתחרות בארץ היה פרס כספי מכובד היית שומע על כמה מהם
קודם כל בוא נתחיל בזה שקוראים האשם אדון מוסטנג שנית כל אנחנו בקהילה מכירים את "הגדולים"שיש בחוץ אולי אפילו יותר ממך בכל מקרה אם השיקול שלהם זה להתחרות אז כך הם מתמקצעים...ואם השיקול שלהם להשאר אנונימיים אני מכבד את זה אבל שוב זה לא עושה אותם מקצוענים נקודה.מה הקשה לכם לקלוט זה שתי עולמות שונים לגמרי מניסיון שלי אולי הוא לא כל כך גדול לא כל אחד שפמפם בייספס בחדר כושר השכונתי או במקלט יכול להיות מר עולם ...אולי אם מישהו ייגלה אותו וישפוך עליו כסף גנטיקה ורקצון לקרוע את התחת בברזלים...
ישן 29-07-10, 15:54   #28
hachem-01

הסמל האישי שלhachem-01

ציטוט:
פורסם במקור על ידי ניגרי ענק צפה בהודעה
ניגרי תסביר לילדים הדיאטה הורגת אותי אחי..
נ.ב אני מבין למה אופיר כתב את מה שהוא כתב והוא מבחינתו צודק ...הוא לא לקח ממתקים יש לו גנטיקה שהביאה לו כמה תארים...אבל בימינו אלה זמ ממש לא מספיק עם כל הכבוד.
ישן 29-07-10, 16:20   #29
ניגרי ענק
מנהל מקצועי - פיתוח גוף תחרותי

הסמל האישי שלניגרי ענק

כללי:: אביב עומר
גיל:: מר ישראל 2013 ibff, מקום 3 מר יוניברס 2015 ibff, מקום 5 לונדון פרו 2018 בקטגוריית משקל בינוני ifbb
עוסק ב:: כתב עיתונות. כמו סופרמן

ציטוט:
פורסם במקור על ידי hachem-01 צפה בהודעה
ניגרי תסביר לילדים הדיאטה הורגת אותי אחי..
נ.ב אני מבין למה אופיר כתב את מה שהוא כתב והוא מבחינתו צודק ...הוא לא לקח ממתקים יש לו גנטיקה שהביאה לו כמה תארים...אבל בימינו אלה זמ ממש לא מספיק עם כל הכבוד.

אופיר חבר טוב שלי וספורטאי מדהים, אבל בעניין הזה יש בינינו מחלוקת כבר הרבה זמן (תראה את החתימה שלי).
לא חושב שזה קשור לעניין של ממתקים או מיץ גיבורים כמו שאני אוהב להגדיר זאת, פשוט זו דעתו, אני חושב לגמרי הפוך, לא יאמן איך שהגדרת את הדברים, פשוט כל מילה כאילו אני אמרתי.
שמעתי כבר את האגדות האלה על ה"מפלצות שלא מתחרות", ואני אומר חברים יקרים, כל מתאמן מגיע לו כבוד, אך מי שהולך על הדבר האמיתי - הוא שזכאי לכבוד הגדול באמת.
להיות באדיבילדר של רחוב זה הכי קל בעולם, אני יורד להביא את הילדה מהגן, גם באוף סיזן מוחלט, ואנשים מבקשים חתימה, אבל זה יקרה גם אם אני אשקיע רבע מאשר אני משקיע כעת, מבחינת כסף ומאמץ פיזי.
בלי תחרות אדם לא לוקח את עצמו אל הסף, אל השיא.
בכל עונה שלא התחריתי ותכננתי חיטוב קטן, בשביל "להרגיש יותר חד", זה לא היה זה.
אין שום סיבה בעולם להגיע למצב של וורידים על הבטן כאשר אין לך דד ליין, וידיעה שתעמוד בקרוב מול אנשים טובים לפחות כמוך לעיני קהל ושופטים, לא יעזור כלום.
ועוד דבר איך שלא תסובבו את זה אדם שלא מתחרה לא קרוב בכלל לעבור דיאטה והכנה כמו של מתחרה, 2 אימונים ביום, דילול פחמימות, ריקון מלח, ייבוש מנוזלים, אירובי בקילומטרז' של רץ מרתון, ועוד דברים שהשתיקה יפה להם (בפורום הזה).
לכן זה עולם אחר לגמרי, זה לא מוריד מהכבוד לכל בחור שעושה עם עצמו משהו ומזיז את הטוכעס במקום לפצח גרעינים מול הפייסבוק - אבל שוב, זה חד משמעית עולם אחר לגמרי.

ההבדל בין ספורטאי מתחרה(בכל רמה) לבין חובבן(בכל רמה) זה כמו ההבדל בין עזה לתל אביב: אין מקום להשוות

כל עוד שלא עלית לבמה, לפחות פעם אחת, לא עשית דבר וחצי דבר בספורט הזה

אני מעריך כל מתאמן, אני מעריך יותר את מי שמתמיד ומתקדם, אני מעריך הכי הרבה את מי שמעז- ומתחרה

סגן מר ישראל עד 82 קילו 2011, מר הצפון 2005 סגן מר ישראל עד 75 קילו 2006 סגן מר ישראל עד 75 קילו 2010

נערך לאחרונה על ידי ניגרי ענק, 29-07-10 בשעה 16:25.
ניגרי ענק מנותק   הגב עם ציטוט
ישן 29-07-10, 19:37   #30
שניר
חבר פעיל

אני לא אמרתי שכל אחד שהוא "גדול" הוא מקצוען ממש לא .. אני יודע על מה אתם מדברים .
זה ברור לכולנו שמי שהוא לא מקצוען לא עובר את אותם הדברים אבל יש אנשים שהם כן נכנסים לקטגוריה של מפתחי גוף , לא מקצוענים אבל הם מפתחי גוף לכל דבר .
ישן 30-07-10, 19:21   #31
HappyHour
Banned

65 ק"ג זה לא בודיבילדינג בשום מצב, אלא אם כן אתה מטר 40.
במקום לשאול שאלות מפגרות , תתחיל לאכול כי אתה פאקינג אנורקס.

מפתח גוף - http://en.wikipedia.org/wiki/Bodybuilding
Bodybuilding is a form of body modification involving intensive muscle hypertrophy; an individual who engages in this activity is referred to as a bodybuilder"
ככה שכל מי שנרשם למכון ומעונין לפתח גוף ( ולא רק להתחרות) הוא מפתח גוף.

חוצ מזה מה הקטע עם "מקצוענים" לא כל מי שמתחרה הוא "מקצוען".
התחריות בארץ הם לחובבנים, אז מה "מקצוענות" פה?
אף אחד פה לא professional, אולי יום אחד (אם אשר יהיה נחמד ) אבל עדיין לא.
HappyHour מנותק   הגב עם ציטוט
ישן 30-07-10, 19:47   #32
daniel maron
חבר פעיל

אבל שוב פעם!!!
יש הבדל בין:
מפתח גוף: בן אדם שמפתח את הגוף שלו במכון ואוכל נכון אבל לא מתחרה
ומפתח גוף!:בן אדם שזה המקצוע שלו והוא מתחרה!
יאללה זיינתם תשכל!
daniel maron מנותק   הגב עם ציטוט
תגובה