PDA

צפה בגרסא המלאה : רוצה לעלות במסת שריר ולחטב. בבקשה עזרה

איתי34
08-10-06, 13:47
שלום לכולם,

אני בן 17 וחצי, שוקל 63 גובה 176 ואני רוצה לעלות במשקל כי אני רזה :(

דפדפתי באתר ומצאתי הרבה דברים אבל הכל נראה לי מסובך ואני צריך עצה ממכם - איזה תוספי תזונה לקחת ובעיקר איך לעלות במשקל?

תודה לכולם,

איתי

Ice-Cube
08-10-06, 14:11
אתה מתכוון גם להתאמן ?:d

maya
08-10-06, 14:53
אם אתה גם מתאמן תספק גם מספיק חלבון מעוף בשר דגים וגבינות ואבקת חלבון בשביל לעלות במשקל עדיף לעלות ממזון בריא כמו גרנולה חלבה אגוזים שקדים חלווה בנוסף לתזונה שלך תוספי מזון עדיף לך אבקת חלבון ותוסיף לאבקה לבד עוד מוצרים בכדי לקבל יותר קלוריות ניתן להוסיף פרות שיבולת שועל אם לפני השינה או במשך היום גם אגוזים שקדים לא אחרי אימון כי שמן מעקב ספיגה

kazanova
08-10-06, 15:01
קנה גיינר (הכי מומלץ serious mass)
תתחיל לאכול יותר (6-8 ארוחות ביום,כל שעתיים-שלוש)
תבנה תפריט של בערך 2000+ קלוריות וכל שבוע-שבועיים תבדוק תמשקל ואם אתה מרגיש תקוע תוסיף עוד קלוריות לתפריט.

אליאב
08-10-06, 15:11
אם אתה גם מתאמן תספק גם מספיק חלבון מעוף בשר דגים וגבינות ואבקת חלבון בשביל לעלות במשקל עדיף לעלות ממזון בריא כמו גרנולה חלבה אגוזים שקדים חלווה בנוסף לתזונה שלך תוספי מזון עדיף לך אבקת חלבון ותוסיף לאבקה לבד עוד מוצרים בכדי לקבל יותר קלוריות ניתן להוסיף פרות שיבולת שועל אם לפני השינה או במשך היום גם אגוזים שקדים לא אחרי אימון כי שמן מעקב ספיגה
למה סתם להגיד דברים?
קודם כל האימון הוא חובה, נכון תזונה זה גורם משמעותי ביותר אבל לא לזלזל באימון מה זה אם הוא מתאמן - הוא חייב להתאמן.
דבר שני הוא יכול לאכול שומן איכותי במהלך כל ארוחה בכל היום - יש המלצות לא לאכול שומן איכותי לפני אימון על מנת לא לעכב את הספיגה - אומנם תזונאים גדולים וטובים פוסלים את ההשערה הזאת ואין לה כל בסיס.. וגם אם זה מעכב קצת את הספיגה זה לא נורא... סך הכל הוא אוכל 10 גרם אגוזים/קשיו/שקדים / כפית שמן זית שומן איכותי לא שהוא בולע חצי ליטר שמן זית או 100 גרם אגוזים...!!!
בשביל לעלות במשקל עליו לאכול פחמימות לפחות 55% מהתזונה היומית לשלב הרבה חלבונים ו-15-20 אחוז שומן איכותי...
ממליץ לו על אבקת חלבון, סוכר ענבים, קריאטין טהור ומולטי ויטמין.
לאכול יותר מה-BMR שלו לפחות ב-500 קלוריות ואז לבדוק איך הגוף מגיב ולפי כך לעלות או לרדת...
פירות זה לא חובה ממש לא (סוכרים וכ"ו.. למרות שזה בריא) ירקות זה חובה כל ארוחה (סיביים תזונתיים וכו..) לחם מחיטה מלאה - איך לא אמרת את זה?! אורז בסמתי/מלא פסטה וכ"ו.. כל אילה פחמימות טובות... חלבונים - אבקת חלבון, ביצים, גבינות דלות שומן, בשר דל (חזה עוף, כתף בקר וכ"ו...)
אבל למען האמת זה אפילו לא על קצה המזלג...
הוא צריך לקרוא כמה מאמרים זה לא מסובך פה באתר יש אחלה,
הוא יכול לקרוא פוסטים ישנים,
לבוא מוכן עם תפריט אימונים ותזונה
לעלות אותו
ויעזרו לו
לא ככה...
מה גם תזמון ארוחות לפי שעות, דגש על ארוחות : בוקר, לפני שינה, לפני אימון, אחרי אימון - ומלא ידע שהוא חייב לדעת בבסיס בשביל להתאמן.

זה לא בא ברגל..
וזה לא מסובך מדי...

בהצלחה.

maya
08-10-06, 15:21
למה סתם דברים אמרתי שהוא צריך לאכול מספיק חלבון אם הוא מתאמן מה סתם בזה

Ori-Silver
08-10-06, 19:13
קנה גיינר (הכי מומלץ serious mass)
תתחיל לאכול יותר (6-8 ארוחות ביום,כל שעתיים-שלוש)
תבנה תפריט של בערך 2000+ קלוריות וכל שבוע-שבועיים תבדוק תמשקל ואם אתה מרגיש תקוע תוסיף עוד קלוריות לתפריט.

תפסיקו לבלבל לאנשים את המוח עם הגיינרים האלו זה סתם חרטא ברטא

אליאב
08-10-06, 20:00
מחזק...
אם כבר אבקה לעלייה במסה זה לא חרטה.
או לשלב אבקת חלבון (חלבונים) סוכר ענבים (פחמימה) וקריאטין - זה יותר טוב מגיינר.

BillGoldberg
08-10-06, 20:05
בכותרת אתה רושם שאתה רוצה להתחטב. אבל בגוף ההודעה אתה אומר שאתה רוצה לעלות במשקל כי אתה רזה.
תחליט....

kazanova
08-10-06, 20:24
מי מבלבל אנשים זה המלצה של אנשים כמו מאור וגיל גרנות
אתה יודע והם לא נכון?

Nimrod
08-10-06, 20:44
מי מבלבל אנשים זה המלצה של אנשים כמו מאור וגיל גרנות
אתה יודע והם לא נכון?
או שהם עושים כסף מזה שתקנה גיינר.

המלצה שלי -
אל תקנה גיינר בשום מצב בשום מקרה, ביזבוז כסף שנועד לקחת כסף מתמימים.
תקנה אבקת חלבון, משתלם ויעיל, תוסיף לה פחמימות ושומן וכל מה שאתה רוצה אם אתה רוצה.

אליאב
08-10-06, 21:14
או שהם עושים כסף מזה שתקנה גיינר.

המלצה שלי -
אל תקנה גיינר בשום מצב בשום מקרה, ביזבוז כסף שנועד לקחת כסף מתמימים.
תקנה אבקת חלבון, משתלם ויעיל, תוסיף לה פחמימות ושומן וכל מה שאתה רוצה אם אתה רוצה.
יאפ יאפ...
נכון מאוד

kazanova
09-10-06, 14:56
אז רגע נימרוד תרוצה לומר לי שעבדו עלי בזה שהמליצו לי לקנות גיינר של סיראיוס מאס?
אם זה רק בגלל הכסף אז לא אכפת לי אני רק מקווה שהכוונה שאתה אומר ביזבוז זה בגלל הכסף ולא בגלל שהמוצר לא שווה..

אליאב
09-10-06, 15:07
אז רגע נימרוד תרוצה לומר לי שעבדו עלי בזה שהמליצו לי לקנות גיינר של סיראיוס מאס?
אם זה רק בגלל הכסף אז לא אכפת לי אני רק מקווה שהכוונה שאתה אומר ביזבוז זה בגלל הכסף ולא בגלל שהמוצר לא שווה..
הוא לא אמר שהמוצר לא שווה
ואם כן הוא טועה...
זה אחלה והכל..
אבל עדיך וחסכוני ויותר טוב לדעת רבים
זה לקנות חלבון פחמימה וקראטין בנפרד.. ולחבר לך באופן עצמאי.
אבקת חלבון + סוכר ענבים + קריאטין מונו.