PDA

צפה בגרסא המלאה : שאלה לגבי הגיינר Matrix של ISS

EiLoN
09-10-06, 15:29
אהלן.
אני מעוניין לשמוע קצת על הגיינר הזה.
קצת נתונים + מטרות:

גובה 1.85
משקל 60
גיל 17

מטרה להעלות במשקל 2 ק"ג בחודש(עם כמה שפחות שומן), עם תזונה טובה.
שאיפה- 70 ק"ג.

האם הגיינר יכול לספק את זה? במכון המאמן שלי אמר שהגיינר מצוין כי הוא מעלה במסת השריר יפה מאד, מבלי להעלות בשומן.

תנו דעתכם, תודה.

נ.ב
איך הטעם שוקולד של הגיינר הזה? מישהו השתמש ב-zma, אם כן, האם זה באמת משפיע+האם ניתן לשלב עם גיינר?

EiLoN
11-10-06, 11:16
מישהו בבקשה?

Ori-Silver
11-10-06, 11:22
1)אל תיקח גיינר חבל על הכסף והפחממות בו זבל
2)במקום זה תקנה שיבולת שועל תתחן אותה ביחד עם אבקת חלבון ובננה(יצא לך ממש טעים)
3)תן לי לנחש המאמן שלך גם מוכר את ה-iss ? בקיצור זה חרא של חברה האחוז חלבון במוצרים שלהם נמוך והמוצרים מלאים יחסית בסוכר
4)אתה לא צריך Zma חבל על הכסף אפשר פשוט יכול לתסף במגנזיום
5)בלי תפריט מסודר אתה לא תראה תוצאות ולכן תבנה לעצמך תפריט טוב וזה בעזרת זה שתקרא את המאמרים שיש פה באתר
6)תרכיב תוכנית אימונים טובה

ShaI^MymoN
11-10-06, 15:40
אחלה מוצר אחי ומאוד טעים אני משתמש בו עכשיו
זה נכון שלפעמים גינרים לא משתלמים אבל הם מיוצרים בכוונה לאלה שאין להם כוח להתחיל להכין שייק בבלנדר ולטחון איתו שיבולת שועל ובננה שזה גם יוצא לא כלכך טעים מניסיון
בקיצור אם אתה מחליט על גיינר שזאת המלצה שלי גם אז תלך עם הקרם עוגיות אחי
זה הטעם הכי טעים בעולם בקשר לzma זה מוצר נחמד לוקחים את זה לפני השינה עוזר לשחרר קצת הורמון גדילה אבל זה בקטנה אם יש לך כסף מיותר ובא לך להשקיע קצת אז תקנה זה לא יזיק זה יכול רק להועיל

ShaI^MymoN
11-10-06, 15:45
הא ובקשר לאחוז חלבון אחי מה נמוך בו כלכך 70 אחוז חלבון זה לא נמוך גם בחלבון של מסלטק יש 70 אחוז חלבון..

Shlomik
11-10-06, 15:52
אהלן.
אני מעוניין לשמוע קצת על הגיינר הזה.
קצת נתונים + מטרות:

גובה 1.85
משקל 60
גיל 17

מטרה להעלות במשקל 2 ק"ג בחודש(עם כמה שפחות שומן), עם תזונה טובה.
שאיפה- 70 ק"ג.

האם הגיינר יכול לספק את זה? במכון המאמן שלי אמר שהגיינר מצוין כי הוא מעלה במסת השריר יפה מאד, מבלי להעלות בשומן.

תנו דעתכם, תודה.

נ.ב
איך הטעם שוקולד של הגיינר הזה? מישהו השתמש ב-zma, אם כן, האם זה באמת משפיע+האם ניתן לשלב עם גיינר?
אני אישית הייתי מעדיף את הצמפיון סופר הוואי וויט או פרוקומפלקס גיינר יש להם יחס דומה של פחמימה וחלבון כמו ב ISS MATRIX אבל אתה מקבל פחות סוכרים מבISS אתה מרוויח MCT ויטמנים ודברים נוספים.

הסופר הוואי וויט:
http://www.israelbody.org/Index.asp?ArticleID=156&CategoryID=100&Page=1

הפרוקומפלקס גיינר:
http://www.israelbody.org/Index.asp?ArticleID=789&CategoryID=100&Page=1

בהצלחה :1eye:

ShaI^MymoN
11-10-06, 17:43
נכנסתי לאתר של iss בשביל לראות אם אני טועה או לא ומסתבר שצדקתי הנה בוא תראה
http://issresearch.com/prod_gainermatrix.html
אמרת שבגיינר של צמפיון יש פחות סוכר וטעית
בצמפיון מנת הגשה יומית היא 200 גרם ומתוכה 50 גרם חלבון ו57 גרם סוכר ו108 גרם פחממה
ובISS גינר מנת הגשה היא 177 גרם מתוכם 60 גרם חלבון ! ב10 גרם יותר מצמפיון רק 16 גרם סוכר (בטעם עוגיות שלי יש בבית יש 19) ו103 גרם פחממה
בקיצור ידעתי אחי שאני צודק כי אחי הגדול לא סתם מביא לי מוצרים פשוטים הוא מביא לי תמוצרים הכי טובים שיש בשוק בכל תחום נגיד בשורפי שומן הוא הביא לי את הליפו שהוא נחשב כי הכי חזק בוטימנים אנימל פאק וכדומה בקיצור אני סומך עליו :] שלומיק תבדוק שוב אחי על ה ISS אני אישית מאוד אוהב תטעם וחושב שזה אחלה מוצר וראיתי תמונות שאפילו ג'י קטלר משתמש במוצרים שלהם